CZARNY CZWARTEK 17 GRUDNIA 1970

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Wróg Polski nie jest chorym z urojenia i mściwej nienawiści szaleńcem TOTALITARNEJ OPOZYCJI. To jest zimny i wyrachowany przeciwnik, człowiek interesu, międzynarodowy gangster polityczny i ekonomiczny, który korumpuje polską sforę służalców. Po prostu inwestuje pieniądze. Wydaje miliony dolarów i euro w swoim interesie. Prosta kalkulacja, aby ukraść całe państwo, trzeba zdemoralizować jego elity władzy. Złodziejska prawda, aby okraść sąsiada nie jest potrzebny wybuch granatu, wystarczy przekupić stróża.

W pierwszej połowie XX wieku ukształtował się nowy rodzaj przestępstwa, polegającego na zorganizowanym napadzie na cały kraj w celu wrogiego przejęcia państwa w celu grabieży jego aktywów ekonomicznych. Proponuję nazwę: STATECIDE, państwobójstwo. Od wielu lat próbuję otworzyć ten temat dyskusji.

Rewolucja 24 października 1917 roku była i jest jednym z przykładów napadu, wtedy zorganizowanego przez dowództwo pruskiej armii, by można było dokonać wrogiego przejęcia całego państwa tylko w jednym celu - by wyłączyć Rosję z frontu I Wojny Światowej, by "zlikwidować" przeciwnika wojennego. Straszny sukces scenariusza tej politycznej intrygi wprowadził totalitaryzm na globalną scenę polityczną. Wtedy oficerowie niemieckiej armii planując likwidację państwa rosyjskiego wzorowali się na schemacie rewolucji francuskiej 1789 roku.

Absolutną koniecznością jest prawidłowe zrozumienie zjawiska. Zaplanowany, przygotowany, finansowany i zrealizowany scenariusz napadu na państwo jest historycznym faktem, jest rutynową metodą działania globalnego totalitaryzmu.

Ten scenariusz z uporem maniaka był wykorzystywany przez Józefa Stalina, Adolfa Hitlera oraz ich wielu następców, którym wydaje się, że jest to skuteczna metoda zdobywania władzy. Taki działa współczesny totalitaryzm XXI wieku. Totalitaryzm jest współczesną aktywną formacją polityczną realizującą program wrogiego przejęcia władzy państwowej w celu pasożytniczej eksploatacji jego zasobów.

Jak współczesny totalitaryzm to robi?

Wciąż tak samo, robi rewolucję. Kiedyś byli jakobini, towarzysze francuscy, były czarne zastępy SA i Hitlerjugend, byli sowieccy komsomolcy, zawsze byli i są aktywiści kolejnej rewolucji. Teraz, dzisiaj, w XXI wieku totalitarną rewolucją objęta jest cała globalna rzeczywistość cywilizacji białego człowieka.

Dzisiaj brygadą współczesnych jakobinów dążących do wrogiego przejęcia państwa polskiego jest cała totalitarna opozycja, która posługuje się są aktywistami strajku kobiet. Marta Lempart robi dzisiaj to samo, co kiedyś próbował zrobić Lew Trocki w sowieckiej Rosji. Rewolucja seksualna, zniszczenie Kościoła i rodziny. Rewolucja wszystkich kolorów, czerwona, zielona, tęczowa...

Już w latach trzydziestych XX wieku nieomal identyczna rewolucja seksualna, powszechna aborcja i zniszczenie rodziny poniosły tragiczną klęskę. Tak szybko jak totalitarna Rosja wprowadziła powszechną aborcję na życzenie, tak równie błyskawicznie wprowadziła zakaz aborcji. Tak jak aborcja była potrzebna do zniszczenia państwa "burżuazyjnej Rosji", tak bolszewicy nie mogli dopuścić do zniszczenia ich sowieckiego państwa.

A Michał Kamiński znowu knuje [link]. Jedna moja uwaga w tej sprawie. Ani pan Michał Kamiński, który po prostu jest politycznym hochsztaplerem, ani całe polityczne środowisko jakiejkolwiek liczącej się w Polsce opozycji zupełnie nie ma pojęcia o tym na czym polega rządzenie jakimkolwiek państwem, nawet bardzo małym. To jest środowisko ludzi, którzy zupełnie nie są przygotowani do sprawowania jakiejkolwiek władzy. Pragną władzy, ale nie wiedzą po co.

Na przykład w Rosji istnieje poważny system kształcenia państwowych kadr kierowniczych dla "służby państwowej" (np. MGIMO). Podobne systemy elitarnych szkół istnieją w wielu krajach świata, w Wielkiej Brytanii, w USA, Francji. Niestety polskiej totalitarnej opozycji wystarczy wykształcenie marnej aktoreczki teatru marionetek, która nic nie wie o odpowiedzialności wynikającej z udziału w rządzeniu. Tak naprawdę żadna umiejętność rządzenia nikomu w tej toitalitarnej opozycji nie jest potrzebna. Wystarczy zniszczyć to co jest. A oni liczą na to, że potem przyjdzie totalitarna Unia Europejska i posprząta.

A totalitarne aktywistki znają tylko jedno hasło - róbta co chceta, bo immunitet chroni przed odpowiedzialnością z tytułu nawet najstraszniejszego głupstwa.

Wniosek końcowy: Wrogiem Polski przez ostatnie stulecia, zawsze był totalitaryzm. I aby nie ględzić zbyt wiele. Nie Unia Europejska jest naszym wrogiem, lecz totalitaryzm wewnątrz Unii Europejskiej. Komunistyczny totalitaryzm jest w trakcie realizowania programu wrogiego przejęcia Unii Europejskiej.

Totalitaryzm polskiej totalnej opozycji jest tak samo wrogiem Polski, jak jest wrogiem Unii Europejskiej. Współczesny totalitaryzm jest kolejną próbą przywrócenia "osiągnięć" sowieckiego totalitaryzmu października 1917 roku, który znowu zamierza ruszyć z posad bryłę świata. Czarny czwartek 17 grudnia 1970 roku był zbrodniczym sukcesem tego samego komunistycznego totalitaryzmu. 

A Marta Lempart i Michał Kamiński razem z całym kompletem totalitarnej opozycji agresywnie realizują dokładnie ten sam totalitarny program. Znowu...

Coś takiego trzeba zrozumieć, to nie jest, ani nigdy nie była jedna bitwa, ani jeden wyjątkowy sukces, to jest proces, który trwa. To jest nieustająca wojna o polską Niepodległość.

Każdego dnia, od setek lat, taki jest nasz polski obowiązek. O tym kilka słów w zapowiedzianym akcie II, w którym słowo o konieczności rozprawienia się się z przyszłością odwiecznych wrogów Polski. 

_____________________________ 

Totalitarnym PO, PSL, Lewicy, żadnej Hołowni, Konfederacji ani ich ideologii
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale po prostu niczego, nawet złamanego grosza!

* * * 

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:12)

Komentarze

Komunizm jest totalitaryzmem zorganizowanej grupy przestępczej, złożonej z ludzi interesu (świadomie i celowo posługujących się agenturą wpływu), realizujących plan zniszczenia systemów etycznych i społeczno-politycznych w państwach, dążąc do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel zorganizowana grupa przestępcza realizuje wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodniczymi środkami.
[link]

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

michael

#1655077

« Nie Unia Europejska jest naszym wrogiem,
lecz totalitaryzm wewnątrz Unii Europejskiej »

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1655078

Rzecznik generalny TSUE wydał w czwartek opinię w tej sprawie, wskazując, że „polska ustawa wprowadzona w celu wykluczenia możliwości poddania kontroli sądowej oceny kandydatów na stanowiska sędziów Sądu Najwyższego przeprowadzanej przez Krajową Radę Sądownictwa narusza prawo UE”.
[link]

Ciekawe jakie europejskie prawo jest naruszane, skoro ustój organów Państwa Polskiego, a w tym ustrój organów wymiaru sprawiedliwości znajduje się poza domeną traktatów Unii Europejskiej. 

Na tym polega istota totalitaryzmu - nieważne jest prawo, obojętne są postanowienia obowiązujących traktatów, ważne jest tylko to co dowolnego dnia przyjdzie do głowy panu Liberackiemu, albo innemu panu Weberoiwi. To jest realny autorytaryzm. 

Polska jest stawiana przed zarzutem autorytaryzmu tylko dlatego, że odmawia podporządkowania się ich autorytaryzmowi.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

michael

#1655082

jego wykładnia. A że rozumowanie przypomina stary szmonces o rebe Jakubie, który udowodnił, że złotówka to dozorca?

Rozumowanie Jakuba wyglądało mniej więcej tak:

1. złotówka to pieniądz.

2. pieniądz to grunt.

3. grunt to ziemia.

4. ziemia to Matka.

5. Matka to Anioł.

6. Anioł to Stróż.

7. Stróż to Dozorca.

Ergo - złotówka równa się dozorcy.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1655083

Mnóstwo Kainów jest pośród nas.
Ależ, o Panie! oni niewinni,
Choć naszą przyszłość cofnęli wstecz,
Inni szatani byli tam czynni;
O! rękę karaj, nie ślepy miecz!"

Kornel Ujejski, "Z dymem pożarów"

Powyżej zamieściłem cytat z felietonu: "Twoje miejsce, robaczku, w rotszyldowskim świecie - 2", [link] lub z felietonu: "Problemem Europy są rotszyldowie - a nie Berlin czy Bruksela - 1" [link], 
Autor: 
Docent zza morza

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1655088

Unijny totalitaryzm tylko kolorem różni się od poprzednich...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1655174

Nie było już zabijania Polaków, przez rządzących, by utrzymać władzę. 

Dosyć żydokomuna przelała krwi Polskiej od 1944 - 1989, by nauka poszła w las.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1655190

- rozumiem że w miarę możliwości tekst był streszczany aby chciało się całość przeczytać ale jest tu zawarte wszystko co powinno być.

Mnie zawsze brakuje w takich opisach diagnostycznych" recepty wyjścia z sytuacji - nazwijmy to "leczenia".
Konkrety - polskie służby specjalne tak są spenetrowane szpiegami że trudno im nawet jakąś samodzielną akcje wykonać bo wsypa niemal pewna i skandal międzynarodowy.

Nie ukrywajmy że wszystkie służby świata mają swoich "cyngli" do fizycznej eliminacji takich - podaje tylko jako przykład - "Michałów Kamińskich" - ten akurat pracuje dla Mossadu czym nawet sam sie pochwalił.

Mogę też przytaknąć i zgodziś się z opisem na początku tematu że państwo zdobywa sie albo agresją zbrojną lub podstępem (np. propagowaniem "rządów robotników" pod nazwą socjalizm) - i to trwa cały czas od niepamiętnych czasów.
Jak "strunę ktoś przeciągnie" to wtedy wybucha wojna.

Mamy badzo dużo instrumentów do scalenia i utrwalenia Państwa Polskiego ale obecne lamusy jak by ich nie widzą lub nie chcą świadomie z nich korzystać.
W Sejmie kałmuki już się nie pali drugi rok i słusznie bo tu nie Izrael ale widzę że Pan Prezydent przeniósł ten nie polski zwyczaj do Pałacu Prezydenckiego i nie wie jak z tego wybrnąć.

Mam nadzieje że to jedyny powód.

Na biegu dwa wyjścia z tego problemu - albo w okresie 15 grudnia wyjazd z Polski na zaproszenie innego Prezydenta - może być Wiktora Orbana (mogą być wczasy bo to też dobry czas na to) - albo zaprosić na jedną wspólną uroczystość wszystkie mniejszości narodowe w Polsce bo to i ludzkie i sprawiedliwe i tak Cyganie, Arabi, Turcy, Żydzi i inni z dwu, trzy osobową reprezentacją.

To się wtedy będzie nazywało prawdziwe równouprawnienie. Co - może Żydzi to zakwestionują jako rasiści ? - to dopiero będzie sensacja !!!

I sprawa kapitalna - w Sejmie Posłowie , w Senacie Senatorzy, Prezydent i kilka innych najwyższych stanowisk w Państwie tylko obywatele Polski z rodowodem 3 do 4 pokolenia wstecz - można ?

- jeśli tego PiS nie zastosuje to na 100% znowu utracimy Polskę na jakiś czas i zdrajcy znowu będą nam wszystko rozpie*dalać jak za Tuska.

Będzie tak jak u pijaka - okres abstynencji i okres okrutnego pijaństwa do leżenia "ryjem w błocie" włącznie.

Tak robią wszystkie kraje aby agentura z obego i wrogiego kraju nie mogła wpływać na losy Państwa i go destabilizować. Ambicje i emocje polityczne zdrajców i obcej agentury też by się wtedy bardzo obniżyły. Soros praktycznie by się wycofał z Polski bo uznał by nasz karaj jako niemożliwy do podboju.

PiS czasem zachowuje się jak nieporadne dzieci we mgle. To brakiem stanowczej reakcji Policji na początku zafundowali nam te awantury na ulicach i ataki na kościoły tych wściekłych k****w.

Samotnie trenującą Paulinę Ilnicką (zawodniczka sportów walki) - w Olsztynie potrafiło 9-ciu policyjnych drabów zaatakować i rzucić skutą na ziemię za to że trenowała bieg na ulicy przed zawodami.
Lempart wyzwała policję od kurew i napluła im w pysk to "Policjant" tylko się oblizał bo to Żydówka - rozumiecie coś z tego ???

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1655244