Czy Dupzinger zastąpi Führera?

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Przebywający z oficjalną wizytą w Warszawie Prezydent stolicy Rafał Trzaskowski niespodziewanie pojawił się na Bemowie, by gospodarskim okiem przyjrzeć się postępom na budowie nowej ulicy Lazurowej. Owacyjnie witające prezydenta stolicy tłumy warszawiaków wykrzykiwały hasło „Zostań z nami!”, gdyż powszechnie wiadomo, że następna, oficjalna wizyta Jego Ekscelencji w Warszawie – nastąpi dopiero po wyborach…

Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że sztab wyborczy Platformy Obywatelskiej, który mieści się w kancelarii Rzeszy w Berlinie już zadecydował, że słabnącego w sondażach Führera Tuska ma zastąpić Dupzinger, czyli po polsku „Dupiarz”. Grupa Webera bardzo się martwi, że główny postulat Niemców (po polsku: „Konkret” Platformy Obywatelskiej), będzie niezrealizowany, gdy pod przewodem Führera Tuska, Platforma przerżnie wybory. Jak uczy historia – jedynym ratunkiem w tej sytuacji jest dubler Dupiarz – czyli Dupzinger po niemiecku…

Przypomnijmy, że to właśnie Dupzinger stał się dublerem „prawdziwej prezydętki” Kidawy, której w ogniu walki wyborczej nadpaliły się styki i na spotkaniach wyborczych zaczęła bredzić jak Piekarski na mękach. W sytuacji coraz bardziej bredzącego Führera - sztab wyborczy Platformy Obywatelskiej wysłał więc z kancelarii Rzeszy czytelny sygnał, by Dupzinger (po polsku „Dupiarz”) porzucił to Bemowo i ruszył do walki ze śmiertelnym wrogiem szkopów, jakim jest PIS i prezes Kaczyński. Tym razem – jako dubler führera Tuska!

Nikogo nie powinny więc zdziwić sceny warszawiaków rzucających się pod koła odjeżdżającej z Bemowa limuzyny z Dupiarzem w środku. Ludność stolicy chciała po prostu zatrzymać dla siebie Dupzingera, który znów musi opuścić Warszawę na dłuższy czas, by podobnie jak kiedyś Tusk – „walczyć o niepodległą Polskę”. Przypomnijmy, że za tę walkę Niemcy odznaczyli Tuska w 2010 roku – a więc w miesiąc po zamachu na samolot TU-154M – orderem Karola Wielkiego!

A przecież Dupiarz, czyli po niemiecku „Dupzinger” także chciałby dostać taki order od Niemców! Oczywiście wtedy, gdy spełni podstawowy postulat Niemców, czyli „konkret” Platformy Obywatelskiej, dotyczący relokacji z RFN-u nadmiaru inżynierów i doktorów z Afryki.

Tę nadzieję wyraził bliski członek grupy Webera Michael Gahler - europoseł CDU, partii należącej do frakcji EPL (wywodzi się z niej choćby szefowa KE Ursula von der Leyen i duża część Komisji). – W październiku jest możliwe, że w Polsce powstanie nowy rząd. Mam nadzieję, że moi polityczni przyjaciele wraz z koalicjami będą prowadzili inną politykę. Przypominam sobie rok 2015, krótko zanim PiS doszedł do władzy, miało miejsce porozumienie o rozmieszczeniu 165 tysięcy migrantów. Ówczesny rząd przyjął kilka tysięcy osób. Oznacza to, że politycznie nie zależy to od samego kraju, ale od konkretnej partii, która w Polsce rządzi. Podobnie jak na Węgrzech, ale to w Polsce niebawem będą wybory – powiedział Gahler w wywiadzie dla radia Deutschlandfunk.

Rozmieszczenie 165 tysięcy afrykańskich imigrantów w Polsce wymaga więc wzmocnienia ognia zaporowego przeciwko PIS-owi, zgodnie ze strategią głównodowodzącego Platformy Obywatelskiej Manfreda Webera. Tym niewątpliwym wzmocnieniem będzie dubler Dupzinger (po polsku „Dupiarz”), którego warszawiacy mieli zaszczyt gościć na Bemowie, w czasie jego oficjalnej wizyty w stolicy Polski.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (15 głosów)

Komentarze

Prezes PiS diagnozuje Tuska i Trzaskowskiego

Mówi się, że Rafał Trzaskowski może zastąpić Donalda Tuska. Nie dajcie się nabrać, to to samo – przestrzega prezes PiS Jarosław Kaczyński. Wicepremier na spotkaniu w Elblągu nawiązał do analogicznej sytuacji z wyborów prezydenckich w 2020 roku, gdy Trzaskowski zastąpił w trakcie kampanii Małgorzatę Kidawę-Błońską. – O ile Tusk nie ma żadnych poglądów, to Trzaskowski jest skrajnym lewicowcem – ocenił. (...)

– O ile Tusk nie ma żadnych poglądów, poza tym, że ma być królem Europy i może trochę tych liberalnych bajek o organizacji życia społecznego bez państwa etc., ten (Trzaskowski – red.) jest takim skrajnym lewicowcem. Czy on to głęboko przeżywa, czy to jego taktyka – nie wiem. Ale to co wyprawia w Warszawie to skrajna lewica. I to nam grozi – ostrzegł wicepremier. 

Link: https://www.tvp.info/72700596/prezes-pis-o-zamianie-donalda-tuska-na-rafala-trzaskowskiego-nie-dajcie-sie-nabrac

Vote up!
7
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1654449

Nienawidzący polskiego patriotyzmu łgarz Tusk - jako wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie ze zbolszewizowanym narcyzem Trzaskowskim i ich postbolszewicką, mafijną PO-PSL, które latami rabowały i Polskę i Polaków - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez mafijną UE i rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

  • Mafiozi z PO-PSL, mafie w UE i ruska agentura opłacające antypolską propagandę chcą „żeby było jak było” - czyli ponownej możliwości bezkarnego rabowania Polaków.

Dlatego "führer" Tusk z jego „für Deutschland” został skierowany przez rosyjsko-niemiecką agenturę do Polski z nominacją na premiera od załganej lewackiej małpy von der Leyen z UE -- m.in.po to żeby podporządkować i zniszczyć Polskę razem z niemiecko-rosyjską agenturą oraz w interesie Niemiec wprowadzić Polskę do strefy euro, co byłoby dla Polski bardzo kosztowne i prowadziłoby do recesji.

  Ponadto, w UE i Niemczech jest wielu agentów rosyjskich zbrodniarzy - jak Merkel czy Scholz - oraz agentów wpływu działających pośrednio na rzecz rosyjskich zbrodniarzy. Są także osoby, które ze względu na swoje przekonania polityczne lub powiązania ekonomiczne chcą, żeby zbrodnicza Rosja z sowieckim zbrodniarzem z KGB Putinem - była traktowana jak normalny partner.

Vote up!
6
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1654450

Jest pewna sprawa. Czynnik nie brany pod uwagę przez różnych dupiarzy, szmaciarzy i działaczyszcza i wszystkiego co normalnych zczyszcza.

 Zanim otworzą granice dla najazdu gwałcicieli, rabusiów i morderców.

 To nie jest tak, że dadzą podwyżkę policji, pośpiesznie przeszkolonym pałkarzom( ci na nas)oraz najemnym zbirom przeszkolonym przez zdychające esbeckie ścierwa.

 Że WOT posłusznie pobiegnie z plastykowymi tarczami osłaniany przez strażaków z OSP.

 I rzuci się do przepychanek z masami afrocośtamów, inżynierów i lekarzy.

 Bo ludzie z sektorów siłowych mają rodziny. Które mogą stać się ofiarami.

  Tzw.Ojrounia ma gwno nie armię. W razie czego może nam naskoczyć.

  A tu na skutek tego wszystkiego odbędzie się regularny pucz wojskowy.

  Czy różne Dupiarze i aktywiszcza oraz Qnie to przewidują?

  A większość zdąży "krzyknąć nie pozwalam... ".

  Wątpię.

Vote up!
0
Vote down!
0

brian

#1654486