Wybór jest prosty: Andrzej Duda!

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Mam swoje lata, swoje doświadczenia, swoją wiarę i swoją rodzinę. A także Ojczyznę. Wychowała mnie matka- więźniarka Pawiaka i Ravensbruck oraz ojciec – „wróg ludu” –zrehabilitowany w 1956 roku po śmierci Stalina. W moim domu obowiązywały trzy zasady: BÓG, HONOR i OJCZYZNA i zapewne dlatego dziś nie muszę dokonywać wyboru na kogo mam zagłosować w niedzielnych wyborach. Będzie to Andrzej Duda!

O drugim kandydacie – kandydacie Platformy Obywatelskiej powiem jedno. Choćby ten oszust przebrał się za Jezusa Chrystusa – nie uzyska mojego głosu! Przez lata swojego życia poznałem bowiem wielu przebierańców: jak żarliwych działaczy „Solidarności”, którzy okazali się groźnymi konfidentami bezpieki, znałem też osobiście muzyka, który śpiewał na wiecach „Balladę o Janku Wiśniewskim” zanim wyszło na jaw, że służył bezpiece – nagrywając posiedzenia NSZZ „Solidarność”.

Znałem też mniejszych i większych synów szatana, odgrywających role ludzi godnych zaufania. Przyznam się, że kilku z nich dałem się nabrać. Tak było przy moim wyborze Lecha Wałęsa na prezydenta RP. Ale to właśnie Wałęsa sprowadził mnie na ziemię.... 

Dlatego, choćby Rafał Trzaskowski bredził coś o nowej „Solidarności” – jest to oszust niegodny mojego – jednego tylko głosu. Bo wystarczy, że ten syn konfidentki SB przygotowywał wraz z Niemcami rezolucję UE przeciwko Polsce – by stać się dla mnie zdrajcą - osobą którą można co najwyżej gardzić.

Nie ma wytłumaczenia, że Trzaskowski pisał rezolucję pod dyktando swojego nauczyciela - czarciego syna Tuska. To, że dzisiaj Trzaskowski (po tym, jak Tusk przestraszył się konfrontacji z Andrzejem Dudą) ma jeszcze tupet ubiegać się o urząd Prezydenta RP, świadczy tylko o tym, że Lucyfer nie ma już lepszych kandydatów w Platformie Obywatelskiej. Lista „wiarygodnych” czartów po prostu się wyczerpała.

A to – mimo wszystko cieszy…

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:30)

Komentarze

Krótko, prosto, jasno!

Podoba mi się!
23
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1638318

Dzień dobry w sobotę przedwyborczą.

Nie mam wątpliwości, a Wy?

 

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638329

Zdążył Pan przed ciszą wyborczą. Gratuluję wyczucia czasu i pozdrawiam

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1638344

 

ps.

z neta :

Tomasz Lis facet który uciekł grabarzowi spod łopaty. Jeszcze do końca nie wyzdrowiał, jeszcze mówi niewyraźnie ale pierwsze słowa pełne nienawiści .........jebać pis.

A ja pamietam, że gdy miał udar to także ci "jebani pisole" życzyli mu na tt powrotu do zdrowia. Własnie im podziękował

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638392

Marek Kondrat w "Wyborczej": "Polska jest jak stół, przy którym ktoś puścił bąka". Choć aktor Marek Kondrat wyprowadził się z Polski, to wrócił, by wziąć udział w wyborach prezydenckich. Przy okazji udzielił wywiadu "Gazecie Wyborczej", w którym padło skandaliczne porównanie Polski do stołu... "przy którym ktoś puścił bąka". To jest takie smutne komentują internauci. Marek Kondrat wyprowadził się jakiś czas temu do Hiszpanii i nie ukrywa, że podoba mu się w tym kraju o wiele bardziej niż w Polsce. Choć o powrocie do kraju w wywiadzie dla "Wyborczej" nie wspomina, to twierdzi, że "to, jaka będzie moja ojczyzna, nie jest mi obojętne". Następnie wypowiada się pogardliwie o Polakach. Z piwnicznego okienka wynurzył się łeb narodu, ale tułów wciąż pozostał w piwnicy. Zablokował się i nie chce wyjść. Ci otwarci, lepiej wyedukowani chcą być częścią świata, ale co zrobić z tamtymi? rozprawia aktor i sugeruje, że Polacy są mało postępowi, bo nie jeżdżą za granicę. Dalej jest jeszcze "ciekawiej", bowiem aktor porównuje Polskę do stołu, "przy którym ktoś puścił bąka". Poprawność jest czymś pożytecznym. Jak siedzimy przy stole, to – za przeproszeniem – nie puszczamy bąków… Bo, panie prezesie, nie wypada. Niestety, Polska stała się stołem, przy którym do takich zachowań dochodzi wypalił Kondrat. Wywiad aktora wywołał falę komentarzy na Twitterze.

https://niezalezna.pl/340145-marek-kondrat-w-wyborczej-polska-jest-jak-stol-przy-ktorym-ktos-puscil-baka

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Wiesław P

#1638411

Za ich pamięć i dla przyszłości nas i naszych dzieci

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638414

Kondrat dołączył do potrzaskanego Stowarzyszenia Artystów Skatologicznych.Ma syndrom zaoranej gwiazdy PRL-u ...aby było tak jak było !

Porzucił żonę. Nie dała mu dzieci...Smutna historia smutnego człowieka

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638416

nikt nie wątpi

 

słońce świeci

deszcz nie siąpi

pod niebem

nikt nie wątpi

 

PS Tu, gdzie teraz jestem.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1638347

Kapitanie, najtrafniejsze spostrzeżenia i ocena, ten DZIKI kandydat Tuska namącił jak szatan...Wiem kto będzie naszym Dobrym Aniołem.

Serdecznie pozdrawiam. 

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0
#1638348

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638375

Bóg Honor i Ojczyzna to nasze pradawne hasło. Do zobaczenia przy urnach. Idziemy wszyscy. Stawka tych wyborów to wybór między Cywilizacją Europejską ( = prezydent Duda) a antycywilizacją( = $orosem).PO nic nikomu nie da. Naiwni niech nie myślą, że to dobrzy ludzie, PO to naprawdę wróg Polaków. Kto ma trochę lat ten WIE. Członkini komisji w Nowej Hucie miała próbować wynieść karty do głosowania. Jeżeli ludzie wybiorą ubeckoesbecki miot, kryptociotę, nieudacznika i nieroba żyda Trzaskowskiego tzn, że chcą likwidacji Polski raz na zawsze, bo tak chcę układ Michnik-Urban cwelebryci TVN, Lis oni wszystko sprzedadzą obcym to wtedy Polski już nie będzie. Oskar i żydoszwab Tusk ma rację, musimy POgonić UBolszewików, tj. Rafała TrzasKOsyna TW „Justyna” Tomasza Grodzkiego też UBsyna z całym UBekistanem z Tuskiem na czele! POLACY POliczmy głosy! Bolszewików POgońmy! Na koniec pytanie dla wszystkich: Gdybyście prowadzili własną firmę to kogo zatrudnilibyście: Dudę czy kłamcę Trzaskowskiego? Zastanówcie się!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1638410

Witam!

Chyba jesteśmy rówieśnikami i podobnie ukształtowani.

Przykra sprawa dla Niepoprawnych, że taki uczciwy i mądry tekst, ktoś musiał spałować. Nasz debil w szponach diabła. mamy ciągle paru agentów i idiotów. na szczęście coraz mniej.

Te dzisiejsze wybory, to w zrozumieniu wojny, która się toczy, to potyczka zagończyków przed głównym atakiem. Lub można powiedzieć, biorąc przykład ze średniowiecznego budownictwa obronnego, że starcie Duda - Trzaskowski, to walka o barbakan. Barbakan (tu - Polska) to wysunięta poza mury zamku obronnego (Europa i reszta) okrągła, umocniona budowla, która pokonana i zdobyta, daje ogromne szanse na opanowanie  całego zamku, miasta, terytorium.

Trzaskowski, chce zdobyć barbakan, by swoim przywódcom otworzyć drogę do opanowania całego świata. Tak wielkie jest znaczenie tych wyborów. Dodam tylko, o czym własnie piszę, Nowy Porządek Świata nie będzie miły i przyjemny. Chyba, że ktoś dobrze czuje się w roli bezwolnego - niemalże niewolnika.

 

Przeraża mnie to, jak ludzie mają mało wyobraźni, jak nie pojmują co im szykuje pełzająca rewolucja cywilizacyjna. Czy choćby tylko jeden postulat NWO - konieczność ograniczenia światowej populacji człowieka - nie wywołuje przerażenia?

Szacunek

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1638432

"Wybierają do parlamentu ludzi na wskroś niewierzących, często wojujących z Kościołem i z religią katolicką"..Apel - ku zadumie i przestrodze Wszystkich zasługujących na wielki szacunek, z zachowaniem należnych tytułów: czy zasadne jest pytanie o schizofrenię w obszarze naszego życia religijnego i narodowego, katolickiego i polskiego…

Przez „schizofrenię” rozumiem rozszczepienie jaźni, czyli świadomości własnej osobowości, w naszym przypadku chrześcijańskiej – katolickiej, narodowej – polskiej…

Będąc bacznym obserwatorem życia religijnego w naszej Ojczyźnie, i nie tylko, pozwolę sobie zauważyć, że wielu z nas owładnęła choroba schizofrenii religijnej, w naszym przypadku polskiej schizofrenii katolickiej, która co najgorsze uzewnętrznia się w życiu osobistym, rodzinnym, narodowym… Stąd moje publiczne zabranie głosu: „Polska schizofrenia katolicka?”. Ale powyższy tytuł, nie bez przyczyny kończy się znakiem zapytania…(?). Dlaczego…?

Bo chcę by to, co teraz będę pisał było NIEPRAWDZIWE…, jeśli nie teraz, to w bliższej i dalszej przyszłości…!

Spokojnie, schizofrenia nie jest katolicka, tj. powszechna, chociaż coraz więcej katolików ulega manierze samodestrukcji. Samodestrukcja to działania przeciwko sobie. Staje się to ewenementem na skalę polską.

W świecie przyrody nie spotyka się stworzeń, które działałyby przeciwko sobie. Niestety, wyjątek stanowi człowiek. I tak, liberalni ateiści, i nie tylko… promują aborcję, eutanazję i homo-związki, choć przecież wiedzą, że na dłuższą metę prowadzi to zagłady rodzaju ludzkiego. Można by pominąć milczeniem tego typu zachowania i propagandę różnego rodzaju genderystów, gdyby nie fakt, że ową skłonność do samozniszczenia przejawiają także ludzie wierzący. Tymczasem, zdrowa wspólnota działa w swoim żywotnym interesie; wyznaje naturalną zasadę: Primum, non nocere sibi. Po pierwsze, nie szkodzić sobie.

Za czasów tzw. Komuny prawie wszyscy obywatele „krajów demokracji ludowej” gremialnie szli do wyborów i gremialnie wybierali do władz różnego szczebla – w większości członków partii komunistycznej, choć przecież wiedzieli, że komunistom nie po drodze z Kościołem katolickim, ani z nimi – katolickimi wyborcami.

Kiedy poprzedni system słusznie przeminął, wszyscy odetchnęli. Zapełniły się po brzegi kościoły. Statystyki dominicantes i comunicantes (uczestniczący w niedzielnych Mszach Świętych i przystępujących do Komunii Świętej) poszybowały w górę. Po kilku latach okazało się, że nowa wolność i nowa demokracja są niemniej bałamutne od czerwonych haseł na partyjnych transparentach. Zamiast starych narzędzi – gołego sierpa i młota, wynaleziono nowe, bardziej subtelne, choć nie mniej dotkliwe narzędzia przekonywania. Wynaleziono też białe rękawiczki, żeby nie było śladów – na duszy…

I można, by nad tym przejść do porządku dziennego, gdyby nie postawa ludzi deklarujących się jako wierzący. Ci, podobnie jak ich ojcowie i dziadowie także chodzą na wybory. Owszem, czynią to mniej gremialnie, ale w dużej mierze wybierają tak samo jak ich przodkowie: głosują przeciwko sobie. Wybierają do parlamentu ludzi na wskroś niewierzących, często wojujących z Kościołem i z religią katolicką; głosują na bluźnierców i profanów, na ludzi, którzy propagują nieprawości i wynaturzenie. Aktywistów LBGT, którzy narzucają nam tzw. „nowoczesny model rodziny” (notabene: nic nowego pod słońcem, to już było i zostało opisane w biblijnej Księdze Rodzaju, rozdział 19), którego na pamięć przywołuje Sodoma i Gomora – miasta, które stały się odstraszającym przykładem groźnej kary Bożej za grzechy niemoralności ich mieszkańców. Według statystyk, w Polsce ochrzczonych jest 87% ludności w obrządku katolickim, tj. około 33 miliony Polaków. Połowa z nich uczestniczy w życiu publicznym i politycznym naszego kraju. W ostatnich wyborach parlamentarnych ponad połowa wyborców, ponad 10 mln osób, zagłosowała za ludźmi i za partiami, które sprzeciwiają się wartościom chrześcijańskim i społecznej nauce Kościoła. Za prawicą i wartościami chrześcijańskimi opowiedziało się niespełna 8 milionów Polaków. Takiego wyboru dokonali „nowocześni” i liberalni Polacy-katolicy głosując na przeciwników religii, Boga i Kościoła.

Św. Paweł podkreśla z naciskiem: „Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwiąźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego” (1 Kor 6, 9-10), jak również ci, którzy „nadto chwalą tych, którzy to czynią” (Rz 1,32), też nie odziedziczą królestwa Bożego – jeśli jedni i drudzy się nie nawrócą…! Nie może być tak, że ktoś w ciągu dnia maszeruje w „sodomskich paradach”, a wieczorem idzie do kościoła…, i co najgorsze, że tym się jeszcze chwali… Tego typu postępowania nie da się pogodzić z Dekalogiem i Ewangelią. Ale też nie sposób pogodzić wyborów polskich katolików z pryncypiami wiary chrześcijańskiej. Tymczasem, to z ich nadania znaleźli się na Wiejskiej w Warszawie – komuniści, aktywiści LGBT, ludzie o orientacji homoseksualnej, bluźniercy i profani Najświętszego Sakramentu, Przenajświętszego Serca Jezusowego, Najświętszej Maryi Panny – Królowej Polski z Jasnej Góry? Ci wszyscy zostali posłami, senatorami z nadania polskich chrześcijan.

Czy rzeczywiście, takiego wyboru dokonali prawdziwi wyznawcy Chrystusa?

Chrześcijaninem się jest, a nie bywa. Chrześcijanina z Krwi i Ciała poznaje się po jego jednoznacznej postawie życiowej. Po TAK – TAK bądź po NIE – NIE, bez kompromisów: ALE – ALE… „a co nadto jest od Złego pochodzi” (por. Mt.5,37).

Prawdziwy chrześcijanin został już opisany na początku Biblii, w Księdze Rodzaju. To pierwszy Adam przed upadkiem – człowiek stworzony na podobieństwo i obraz Boga. Kolejnym wyobrażeniem człowieka stał się Nowy Adam – Jezus Chrystus. Chrześcijanin to alter Christus. Nowy Człowiek. Zrodzony z wody i Ducha (J 3, 5). Dojrzewał i wzrastał przez całe Życie – w Eucharystii, Pokucie, Bierzmowaniu, Małżeństwie, Kapłaństwie…

Chrześcijanin czyni to, co mówi. Mówi to, co myśli. Według słów Ewangelii. Według natchnień Ducha. Taki jest prawdziwym chrześcijaninem. Prawdziwym Polakiem. Polska nie może być krajem ze starego dowcipu. Opowiadał pewien zagraniczny turysta, który podróżował z Hiszpanii – via Francja i Niemcy – do Polski. Kiedy był jeszcze na terytorium Półwyspu Iberyjskiego, w jego samochodowym radiu słyszał muzykę hiszpańską – flamenco, Bolero Ravela. Gdy w Pirenejach przekroczył granicę z Francją, w radiu rozbrzmiewała muzyka francuska – Edith Piaf, Charles Aznavour. Kiedy przybył do Niemiec, usłyszał niemieckie szlagiery, bawarskie akordeony i dęte orkiestry z Tyrolu. Turysta przekroczył kolejną granicę. Z głośników dudnił głośno rock’n’roll – po angielsku. Do jakiego kraju dojechał? Do Polski…

A jaka muzyka gra w naszych sercach? Jakie są nasze wybory? Wybory stacji radiowej, telewizyjnej? Decyzje życiowe? Kogo wybieramy do naszego parlamentu, samorządu? Ludzi o podobnych przekonaniach, tej samej wiary? Prawdziwych chrześcijan? Czy tylko tych, co podczas wyborów modlą się pod przysłowiową figurą, żeby ich wyborcy widzieli – w asyście telewizyjnych operatorów i dziennikarzy? A może wybieramy zdeklarowanych ateuszy, ludzi o moralności sprzecznej z przykazaniami Boga i prawami natury?

I nie chodzi tu o orientacje polityczne…, tu chodzi, że się powtórzę o Chrystusowe TAK– TAK, NIE – NIE, bez kompromisów: ALE – ALE…

Polska schizofrenia. Katolicka. Ale tę chorobę można wyleczyć. Trzeba tylko posłuchać Ewangelii. Uwierzyć Chrystusowi. Kierować się w życiu kryteriami chrześcijańskimi. Wtedy o wynik możemy być spokojni… Wtedy naprawdę będziemy u siebie. W Polsce. W Europie. W Państwie Bożym. Nie będą nami rządzić OBCY.

PS. Nie wrzucajmy wszystkiego do przysłowiowego „jednego worka”…Pamiętając wszak o tym, że należy odróżnić błędy od tych, którzy je popełniają i nie potępiać błądzących, lecz ich błędy… A za NICH się modlić…, bo to też nasi bracia i siostry…

Zresztą, wszyscy póki jeszcze mamy czas czyńmy dobrze…!

o. Stanisław M. Piętka OFMConv - Prezes Narodowy MI

Ps....Doskonały tekst. Wszystkie wskazane grzechy prowadzą do zaprzaństwa wobec Boga Kto się zapiera Chrystusa, tego i On zaprze się przed swoim Ojcem To są proste i zasadnicze wybory konsekwencji grzechów. Chciałbym takie słowa usłyszeć w moim kościele. Niestety, w moim kościele mówi się na kazaniach przeważnie o niczym - żeby nikogo/nawet grzeszników/ nie urazić. Niestety, ale od dekady ponad połowa duchownych i księży głosuje na to diable gówno zwane PO. Tfu! Ojcze Piętka ostatnio z kolegą zastanawialiśmy się jak to możliwe, że w społeczeństwie, którego 90% populacji ma się za wierzących osoby jawnie walczące z Kościołem i jego nauką dostają prawie 50%? Ojcze czysta prawda proszę o więcej i głośniej, aby ten naród usłyszał od gór do morza od wschodu do zachodu. Jest wiele przykładów, chodzi co niedziela do kościoła a wiesza sobie na własnej bramie piewców LGBT i innych przebierańców. Śmieją się z ludzi wsi ale ci ludzie mają kręgosłup i twardo stąpają po ziemi mają charakter twardy, czego nie można powiedzieć o innych.  

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Wiesław P

#1638458

Mniej więcej o tej porze Ulrich von Jungingen szybował już do krainy wiecznych łowów !

"Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz,
Ni dzieci nam germanił.
Orężny wstanie hufiec nasz,
Duch będzie nam hetmanił,
Pójdziem, gdy zabrzmi złoty róg…
- Tak nam dopomóż Bóg!!!"

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638459

Wśród niemców wielkie poruszenie.Polacy miast ryć w truskawkach nawet w niedzielę to znów poszli do urn

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638436

Przychlast debilowaty

Zdjęcie tego frajera w przyłbicy będzie symbolem chamskiej hołoty i najgorszego sortu, już za parę godzin. 

Swoją drogą to definiuje tę dzicz idealnie.

Jakiś czas temu było pytanie po co JK ochrona? Oto odpowiedź, sami ją pokazujecie elito 8 gwiazdek.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638441

Zamykamy bazarek

Budyń 51.75 zł
Dżem 48.25 zł

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638460

Skąd wytrzepałeś  takie dane? W TVP podano  przed chwilą remis z lekkim  wskazaniem na Dudę, ale  w granicach błędu statystycznego... na wynik trzeba będzie poczekać do jutra.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1638462

IPSOS się zesrał, bo zobaczył frekwencję 68,9%, ale.... po pierwsze to IPSOS zobaczył taką frekwencję, po drugie frekwencja to atut Andrzeja Dudy

Dwa pytania dla najbardziej zastraszonych. Podajcie jeden wynik wyborów prezydenckich, gdzie zwycięzca w exit poll okazał się przegranym?

.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638463

Wybory Wałęsa Kwaśniewski- wieczorem ogłoszono zwycięstwo Wałęsy, a następnego dnia prezydentem był Kwaśniewski.

Tuż przed podaniem  wyniku 49,6%/50,4%  w TVP powiedziano, że bląd wynosi ok, 2,5%...

Frekwencja- obyś miał rację- ale ta Warszawa  z frekwencją ponad 70% mnie trochę przestrasza

Edit: Trochę się pogubiłam  - jest 21:36 i przed chwilą Trzaskowski powiedział, że jeszcze w  niektórych komisjach w kolejkach stoją ludzie  i mogą głosować i ten wynik zmienić?? WTF? O co chodzi??? Ktoś wie??

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1638464

Trzeba wziąć pod uwagę że te wyniki z sondaży są w dużej mierze z komisji w miastach i to tych niemałych.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638465

Przemysł propagandy pogardy jest mocny. 

Może ktoś się wypowie o co Trzaskowskiemu chodziło z tym głosowaniem po ogłoszeniu wyników i z  tym liczeniem głosów , które ma wszystko zmienić? Przecież mamy zaplanowaną  przez Giertycha akcję, aby oprotestować wynik jeśli nie będzie po myśli totalsów. Do tego hasła "j***ć PIS"  i to zaślepienie nienawiścią odbierające rozum.... 

 Nawet nie chcę myśleć co by się działo , gdyby wygrał Trzaskowski, jego słowa po ogłoszeniu wyników - przerażające.....ten człowiek jest BARDZO niebezpieczny...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1638468

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

B n w, ż ręk, któr w sttnj chwl zwrócł bg zdrzń wstwł g d gry, m mc przwżn szl dcydwn zrządzn bntstnm.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1638480

Wyniki w całych Stanach Zjednoczonych:

Duda - 55% (19,700)

Trzaskowski - 45% (16,144)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638469

Pracujesz w komisjach?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1638470