Zamieńmy słowa w czyny! Plakatowanie Polski portretami zdrajców!

Obrazek użytkownika Gawrion
Idee

Szanowny Nasz Ksiądz Profesor poruszył ważny temat, dotyczący braku zadawania pytań, braku wiedzy Rodaków na temat reprezentujących nas rzekomo polityków, ludzi. W trakcie dyskusji zdaliśmy sobie sprawę, że my doskonale wiemy o co pytać, i jakie są odpowiedzi. Znamy z imienia i nazwiska zdrajców i szkodników. Problemem jest to, że kilkadziesiąt procent naszych Rodaków boi się pytać i odpowiedzieć sobie. Możemy im pomóc!

Możemy zrobić listę zdrajców i wyplakatować tą listą wszystkie polskie wioski, polskie miasteczka i wielkie aglomeracje!

Czego potrzebujemy?
1. Chęci! Jeśli chęci nie będzie, to niech później nie dziwi gnębiące Was sumienie, być może do końca waszego żywota. Nie czekajmy aż nasza suwerenność będzie wisiała na włosku!
2. Listy zdrajców. Ja otwieram ją pierwszym miejscem na liście: Donald Tusk. Resztę wpisujcie w komentarzach. Limit? Zobaczymy co mamy i zadecydujemy.
3. Graficznego projektu. Ja średnio znam się na GIMPIE, ale może jest chętny profesjonalny grafik, który to ładnie i nowoczesnym stylu ułoży?
4. Jeszcze raz chęci!

Kto dołącza?

--

Ważna uwaga organizacyjna. Jeśli chcemy odnieść sukces musimy się dobrze do tego przygotować. Nie może być tak, że w poniedziałek pojawią się 3 plakaty w Warszawie, we wtorek 2 w Gdańsku, na peryferiach, w środę żaden, a w piątek jeden w Koziej Wólce. Musimy najpierw się policzyć, zaprosić do akcji inne inicjatywy, organizacje itp. I trzeba uderzyć w jednym czasie, w jednym dniu! Tak jak z akacją w obronie lasów, którą przygotowywaliśmy kilka tygodni, ale jak uderzyliśmy to było głośno!

Akcji nie będę robił sam. Potrzebuję do pomocy kilka osób. Myślę że co najmniej 5. Im więcej, tym lepiej. Musimy się podzielić pracą. Zorganizujemy się na tajnym forum. Kto chce pomóc? Na kogo mogę liczyć?

Stare komuchy plują nam w twarze - nie można tego tak zostawić!

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (14 głosów)

Komentarze

Świetny pomysł. Tyle że wymaga zorganizowanej grupy ludzi (tak jak organizują się lewacy za pieniądze Sorosa), a u nas raczej starsi. My już swoją energię wyczerpaliśmy w 1980 roku. Czy znajdziemy kontynuatorów?

Vote up!
14
Vote down!
-7

Leopold

#1633969

Samo wykonanie wymaga ludzi stosunkowo sprawnych, młodych, mobilnych. Natomiast w część organizacyjną mogą zaangażować się wszyscy.

Vote up!
14
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1633972

Trudno mi pisać z tableta, a najbliższe 2 tyg. jestem w sanatorium. Pisanie dotykowe na androidzie idzie mi kłopotliwe. Uff... Działania realne popieram. Aby jednak nie wyszło jak z gminami, co to podjęły uchwały dotyczące obrony rodziny/działanie realne/ a później ciężaru nie utrzymały. Każdą próbę realnego działania trzeba rozważyć i przedyskutować. Stokroć trudniej jest w grupie/zespołowo coś robić/zrobić niż indywidualnie sobie pisać, a tysiąckroć łatwiejsze jest np. wzniesienie bojowego okrzyku. Robisz  Gawrionie realnie znakomitą robotę. Ale zaproponowana praca zespołowa, bez funduszy i zaplecza ludzkiego, na obszarze całej Polski.... Dla mnie sprawa otwarta, do analizy. Rozważ  miarę takiego zadania. Ale kierunek dobry, coś realnego poza portalem zadziałać, rozumiem i szanuję. Pozdrawiam. 

Vote up!
4
Vote down!
-3

janksero

#1633988

Tu nie trzeba żadnych funduszy. Opracowujesz formę, drukujesz na domowej drukarce, albo powielasz w punkcie ksero i w miasto z klejem albo taśmą przezroczystą ;) 
Mówimy o naklejeniu w miejscu zamieszkania kilku, kilkunastu, kilkudziesięciu plakatów, kartek ze zdrajcami polskimi.

Więcej się można nagadać niż narobić ;)
 

Vote up!
7
Vote down!
-3

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1634018

Pamiętajcie Polska jest jedna i potrzebuje Nas wszystkich, bez konfliktów na prawicy.

W jedności siła!

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-3

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1633991

Vote up!
7
Vote down!
-5
#1634085