PILNE !!Jednostki wojskowe Rosji wdarły się na terytorium Norwegi !

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

Dzisiejsza prasa w tym telewizjarepublika.pl Podaje cytat :

" Norweskie służby poinformowały, że zaobserwowano siły rosyjskich sił specjalnych na terytorium Norwegii. Rosyjska ambasada zaprzecza.
O sprawie poinformował norweski portal Aldrimer.no, powołując się na źródła w wywiadzie. Rosyjska jednostka została wykryta przez amerykańskich agentów. Rosjanie zostali sfotografowani przez samoloty szpiegowskie.

Rosyjski specnaz przypłynął na statkach rybackich. Żołnierze mieli udawać cywilów. Oprócz nich, zauważono także łódź podwodną P-650, służącą do transportu oddziałów specjalnych. Rosjanie mieli badać obiekty infrastruktury norweskiej przy użyciu nowoczesnych środków elektronicznych.

Czy czeka nas kolejny konflikt wywołany przez rosyjskich terrorystów.?...."
- koniec cytatu

Czyżby czeka nas powtórzeni z ataku militarnego bez wypowiedzenia wojny przez Rosję tym razem na Norwegię ? Na Ukrainę i Gruzję jednostki zbrojne Federacji Rosji już uderzyły.

Jaka będzie zatem odpowiedź NATO ? Gdzie zapewnienia Kremla ,że nie mają wrogich zamiarów militarnych wobec państw NATO i UE - jak zwykle to brednie !.

Stacjonowanie jak największej ilości żołnierzy amerykańskich na terenie Polski to już nie potrzeba a KONIECZNOŚĆ celem naszego bezpieczeństwa.

Kiedy zatem " Zielone ludziki" z Rosji uderzą na Polskę ? Mam nadzieję iż zostaną pogonieni natychmiast dostając od Polskich Sił Zbrojnych i całego społeczeństwa nauczkę jak nigdy dotąd !

Żródlo :

https://telewizjarepublika.pl/rosja-wdarla-sie-na-terytorium-norwegii,85608.html?fbclid=IwAR2-eOubFujohEf6KNgTd6iwEzbBV9FoHfOFV48loBltbfCsR6km3yR-LJ8

https://wiadomosci.wp.pl/norwegia-rosyjski-specnaz-na-terenie-kraju-to-wbrew-umowie-6430055880882305a

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

A gdzie była w tym czasie armia lub policja norweska? Zabezpieczali marsz LGTB ? Odbierali dzieci rodzicom ? Czy obchodzili zakończenie ramadanu?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1604486

najlepiej pytać samego siebie, i sobie odpowiadać.
Więc:
Armia akurat uczestniczy w paradzie Qrestwa oddjąc honory ichniej głowie w koronie.
A reszta wygląda tak, jak to opisuje TwojaRepublika: amerykańscy agenci obserwują i wykrywają, służby informują i pytają Putina czy to prawda, ten zaprzecza, a na zdjęciu żołnierze udający cywilów.

PS.
U nas też tak mają zrobić - na razie podpisali umowę na większą liczbę agentów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1604492