Marszałek Marek Kuchciński story...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Dziś Marszałek Marek Kuchciński zapowiedział, że jutro poda się do dymisji. J. Kaczyński zapewnił też, że nie popełnił on żadnego czynu zabronionego prawnie oraz miał prawo do tych lotów, a jego rzecznik podkreślił, że lotów było zdecydowanie więcej za czasów Donalda Tuska i m.in. jego "wyjazdów rodzinnych w Dolomity" lub do Gdańska, czy też za premierowania Ewy Kopacz lub marszałkowania B. Borusewicza. J. Kaczyński podkreślił też to, że obecne władze prawnie uregulują ten obszar funkcjonowania państwa.

 

Na konferencji J. Kaczyńskiego pokazano też jego wypowiedź z czasów rządów PO-PSL, gdzie też była mała afera dotycząca przelotów premiera D. Tuska. Wtedy J. Kaczyński stwierdził, że premier ma prawo do takich lotów i nie ma w tym nic szczególnego. Nie wykorzystywał tego faktu w jakiejkolwiek działalności politycznej, którą można by nazwać normalną walką w tym obszarze. 

 

Dziś opozycja robi zgoła inaczej. Temat rozdmuchano do niebotycznych rozmiarów, bowiem PO-KO nie ma żadnego pozytywnego pomysłu dla Polski i Polaków i żerują tylko na emocjach.I trzeba sobie jasno powiedzieć: cała kampania wyborcza z ich strony będzie podobna, dlatego też PiS winien się skupić na robieniu swojego, jak było dotychczas. Zero dawania się totalnym na wciągnięcie w te emocjonalne dyskusje i pyskówki. Ale też  - co zawsze podkreślał J. Kaczyński - władza PiS-u musi być skromna i nie może ulegać pysze rządzenia a niestety Marszałek M. Kuchciński postąpił nieostrożnie a nawet naiwnie, bowiem wiadomo jest, że nawet jakieś trywialne potknięcia obecnej władzy będzie starała się wykorzystywać totalna opozycja a przecież afer PO-PSL było setki jak nie tysiące - większość z nich zamiatano "pod dywan". 

 

Jestem jednak pełen podziwu dla Marszałka, który przeprosił i zapłacił za loty, a to cechuje tylko wybitnych polityków i wybitnych ludzi, bowiem przyznawanie się do własnych błędów jest po ludzku najtrudniejsze.

 

Ale też uważam, że - wbrew opinii niektórych dziennikarzy prawicowych - ta decyzja była podjęta w odpowiednim czasie, a trzeba ją było podjąć po głębokim namyśle z uwzględnieniem ewentualnych konsekwencji.

 

Oczywiście tak rozgrzany temat z TVN-u czy GW i środowisk PO-KO szybko nie zniknie, bo nie mają nic, co mogłoby im napędzać kampanię wyborczą. W sumie to dobrze, że opozycja "wylała" ten temat teraz, jeszcze długo przed wyborami. Dla niej lepiej by było, aby go "wyciągnąć" pod koniec kampanii wyborczej, ale widocznie ktoś z nich po prostu nie wytrzymał.

 

Zdaję sobie sprawę, że decyzja była bardzo trudna, bo M. Kuchciński był bardzo aktywnym marszałkiem i dużo robił dla zwykłych ludzi, np. na Podkarpaciu, Bieszczadach, co na dzisiejszej konferencji podkreślili samorządowcy z tych regionów, nawet Ci, co do PiS-u mają bardzo daleko.

 

Na konferencji rzecznik podkreślił też to, że naprawdę - powtórzę - kontrowersyjne loty D. Tuska, czy E. Kopacz były zdecydowanie liczniejsze. Dziennikarze dostali listę tych przelotów. Ciekawe, którzy z nich zajmą się nimi? A dla równowagi powinny... ale raczej na to nie liczę, bo GW już mówi, że to nie koniec problemu.

 

Dla mnie "Marszałek Marek Kuchciński story" się zakończyła i winniśmy zająć się teraz najważniejszymi tematami dotyczącymi Polski i Polaków oraz ich przyszłości.

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:13)

Komentarze

Złodziej wyciągnął z publicznych pieniędzy 4 miliony na swoje wycieczki, a Ty robisz z niego bohatera? Podziwiasz go? To już nie jest sympatyzowanie z partią tylko ślepy fanatyzm.

I niech żaden pisopata nie wyjeżdża za chwilę z tekstem "A bo Tusk nie lepszy". Obrońcom zarówno T jak i K powinno  publicznie pluć się w twarz, jeżeli ktoś popiera takie zachowania, oznacza to kompletny, postępujący debilizm. 

Jedynym sensownym rozwiązaniem na takie afery jest miejsce w celi i konfiskata majątku. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-11
#1599282

nazwać złodziejem marszałka Polskiego Sejmu,

to już nie przesada,ale temat do jakiejs komisji etyki,lub czegoś podobnego

Oczekuję przeprosin 

z pełną świadomoscią dostał pan mój minus,nie robie tego ale tym RAZem miarka się przelała

są granice,których nie wolno przekraczać 

bez pozdrowień

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-2

gość z drogi

#1599284

a następne minusy będą za nick.

Chyba że ten bzyk - bzyknie nam wartości dotyczące kosztu lotów Tuska, Kopaczki, i reszty platformerskiej bandy, łącznie z propozycją ich rozliczenia.

To jak będzie panie bzyk?

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-6

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1599286

Czy ty kobieto potrafisz czytać? 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7
#1599290

bawi,oj brzydko i niegodnie 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-3

gość z drogi

#1599296

Czy rozumiesz?

Myślę, że wątpię!

Jakieś sugestie odnośnie platfonsów, którzy mają znacznie "lepsze" osiągnięcia "wylotów" aniżeli marszałek Kuchciński? Ubolewam, że On nie czuł niestosowności takiego samego postępowania, jak jego poprzednicy! Bo ogólnie - umiał dać im się we znaki. Co widać - po obecnym, zmasowanym ataku!

A co do cichodajki od minusów - Verity - raczej niczym mnie już nie zaskoczy! Chyba że przyjemnie!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1599303

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Piotr_bzyk nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Dziękuję za wylewną odpowiedź. Wiem już, że czytanie ze zrozumieniem nie jest pani mocną stroną.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7
#1599313

Oczywiście, że są granice których nie powinno się przekraczać. Granicą taką powinno być poszanowanie czyjejś własności i przyzwoite dysponowania publicznym majątkiem.

Problemem jest to, że nazywam rzeczy imieniu? Jeśli mówimy o osobach które kradną/oszukują/mataczą- jest różnica w tym czy na co dzień chodzą w krawacie czy dresie? Pieniądze przehulane przez "elitę" mają mniejszą wartość?

Jeśli ktoś zwinie Panu auto, sprawcą okaże się ważniak w krawacie, będzie się Pan domagał zwrotu ukradzionego samochodu, czy w związku z funkcją piastowaną przez sprawcę, przeprosi Pan i pozwoli zatrzymać mu swoją własność? Nieprawdopodobna retoryka.

Człowiek który kradnie, zawsze będzie złodziejem. Bez znaczenia ile ukradł, jak wysoko jest postawiony, jakie ma poglądy. 

Swoje zardzewiałe przekonania rodem z epoki ubiegłej, że o władzy albo dobrze albo wcale to se Pan wsadź. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-9
#1599289

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1599298

oby ten amok jak najszybciej opuścił nasz piękny Kraj,amok,

czy jakaś chmura złych słów i myśli ;{

bo to wszystko naprawdę może doprowadzić do jakiegoś nieszczęścia

serdeczne pozdrowienia dla myślących Polską i dlaPolski 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1599361

tylko łyk

 

przed czarną robotą 

bimbru pije tylko łyk

to jest najtrzeźwiejszy

i najuczciwszy bzyk

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

jan patmo

#1599285

Nadal podtrzymuję swoje spostrzeżenie, że dokonałeś LITERÓWKI w swoim nicku. Twoje oceny bardziej będą pasować jak poprawisz "y" na "i"...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1
#1599287

w odniesieniu do Marszałka Polskiego Sejmu

bez pozdrowień

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-3

gość z drogi

#1599294

Wybaczcie temu nieszczęśnikowi...chłop swoim komentarzem wpierdolił się jak Niemcy pod Stalingradem i oto takie są efekty...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1599319

słoneczne pozdrowienia  z drogi do Celu :)

masz racje karmienie  tego pana  jest oczywistym nonsensem ,ot takie "bicie piany"  na tle dziejących się trudnych spraw 

raz jeszcze słoneczne pozdrowienia :)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1599362

... nie komentowałem na NP "ku przypodobaniu" lecz "po prawdzie". Punkty za wypowiedzi na blogu mi wiszą...

Zatem piszę po prawdzie: @Piotr_bzyk - jesteś cham i prostak. Ja za PiSem w ogólnym jego rządzeniu jestem, choć nie przepadam w kilku kwestiach. Napiszę wręcz, że boję się całkowitej dominacji PiS-u w życiu politycznym, ale Twój "wywód" jest chorego z nienawiści do Polski idioty. PiS jest Polsce potrzebny, jak kroplówka umierającemu. Lecz umierającemu, pod kroplówką PiS-u potrzebny jest lekarz, takie ciało Konfederatów, by w kroplówce nie pojawił się Pavulon...

@Piotr_bzyk - nie lecz się, szkoda czasu i pieniędzy podatników - załóż sobie na grzbiet tęczową flagę, cierpieniom Twym ulżą inni w odpowiednim czasie i miejscu.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

...

#1599322

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Piotr_bzyk nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Umiesz napisać tak, żeby chociaż trochę składnie to wyglądało? Bo twój komentarz godny jest sześciolatka z rozszczepieniem mózgu. 

Poza tym, takimi tekstami możesz sobie mamę w domu straszyć. Przekaż też mamie, żeby ograniczyła ci dostęp do internetu, może wtedy w domowych pieleszach uda się ukryć żeś debil. 

Ale zdebilenie twe nie musi iść na marne, ze swoimi poglądami i ogładą jesteś idealnym źródłem argumentów dla zwolenników aborcji i eutanazji. 

Milcz, znikaj i giń. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7
#1599328

... ze trafiłem w sedno. Jesteś przygłupem, na które to miano w całej rozciągłości zasłużyłeś :)

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

...

#1599331

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Piotr_bzyk nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Zapomniałeś o cudzysłowie. Przecież jest to zdanie które od zawsze powtarzali ci rodzice i koledzy. Cytujemy w cudzysłowie, pamiętaj. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-7
#1599333

Nie bzykaj a lepiej zrób zestawienie kosztów marszałków z ostatnich 5 kadencji.Do pilnych przemieszczeń taka osoba powinna mieć lekki samolot, tani w eksploatacji.A żona to miała lecieć za samolotem.Postąpił logicznie  i z szacunkiem do żony. Nie bzykaj a zrób zestawienie i pokaż kto był lepszy w wypełnianiu obowiązków.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Kolejorz

#1599365

Zazwyczaj nie używam takich określeń , ale w tym przypadku uprawnionym jest stwierdzenie : "płatny troll".

Proszę się nie obrazić, ale nie jestem w stanie uwierzyć, że człowiek nieopłacony z zewnątrz, może prezentować poziom "bagiennego pomiotu".

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Hoyt

#1599369

Naprawdę jesteś pełen podziwu, że wyszła afera, więc typ przeprosił i zapłacił? Może jeszcze medal mu przyznać?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1599301

Tracicie z oczu najważniejszą rzecz: typowo polskie naciąganie. W tym wypadku podatnika. 

To że "uny też tak robiły" nie jest już dzisiaj żadnym argumentem. Nie ma już unych, prawda? Właśnie dlatego nie rzadzą. Ale rzeczą jeszcze ważniejszą niż naciąganie jest oszustwo. Jeśli nie wpisanie jako celu wielu z tych lotów "lot do domu" nie jest oszustwem to naprawdę nie wiem co nim jest. Wyszukiwanie na siłę powodów tzw. innych, świadczy jedynie o tym że polityk który to robi zupełnie już zatracił się w tym co robi i zaczyna wierzyć że nikt go nie rozliczy. Że spokojnie ujdzie mu na sucho.

Dla mnie zabieranie członków rodziny, jeśli jest miejsce, nie jest niczym zdrożnym. Dlatego nie jestem w stanie uwierzyć że właśnie na tym skupia się opinia publiczna a nie na fakcie oszustwa dokonywanego przez polityka. Nie ma takiej siły i nigdy nie uwierzę że kilkadzisiąt odwiedzin swojego domu odbywało się jedynie "przy okazji uroczystości państwowych". Jeśli tak, to zbliżona ilość lotów powinna była odbyć się do Wrocławia, Gdańska, Poznania czy Szczecina. Czy tak było? Więc proszę...

Gdyby polityk przy zapotrzebowaniu na samolot wpisywał: "lot do domu" a mimo to otrzymywał samolot, to słowem bym nie pisnął. Grał uczciwie i jedynie należało by zmienić przepisy (lub nie) lub rozliczyć tego kto lot zatwierdzał. Dlatego dopóki ktoś nie pokaże mi kilku wpisów marszałka: "lot do domu", będę uważał że powinien odpowiedzieć za oszustwo na szkodę podatnika. Zwykła dymisja tu nie wystarcza. Jeśli ktoś chce również rozliczyć "unych", tych przed nim - proszę bardzo, niech będzie moim gościem.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-9
#1599306

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Piotr_bzyk nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Bardzo sensowna odpowiedź. 

Pragnę zaznaczyć, że pitoleniem "one kradły, my też możem", ośmieszacie się durni pisopaci. Skoro macie się za dobrą zmianę, dlaczego nic się nie zmieniło? 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-8
#1599315

Te dwie też latały rządowymi samolotami...za darmo

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1599307

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Piotr_bzyk nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

I czemu ma służyć ten wpis? 

Zostawiając z boku wszelkie sympatie, poglądy i przekonania. Czy wy nie widzicie, że zarówno szarańcza z PO jak i szarańcza z PiS robi nas w jajo w taki sam ordynarny i bezczelny sposób? Z taką samą butą i arogancją szastają cudzymi pieniędzmi, które nomen omen są wydarte z portfela każdego z nas. Zostawcie choć na chwilę wojnę Polsko- Polską i zastanówcie się, czy tak to powinno wszystko wyglądać. Jeśli peowcy i pisowcy robią wały na grube miliony w blasku prawa, znaczy, że mają społeczeństwo za idiotów. Wyborcy skupiający się na wojnie między sobą, zamiast na przekrętach, skutecznie udowadniają, że opinia polityków na ich temat jest w pełni prawdziwa.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-8
#1599317

różnica

 

tak już jest

że bzyk bzyczy

a lew ryczy

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1599327

I kto go znów......wy bzy kał

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1599329

W całym Piśmie Świętym czytamy o konsekwencjach pychy. Księga Przypowieści Salomona 16.18-19 mówi nam, że „pycha chodzi przed upadkiem, a wyniosłość ducha przed ruiną. Lepiej być pokornym z ubogimi, niż dzielić łupy z pyszałkami.” Szatan został wyrzucony z nieba z powodu swojej pychy (Księga Izajasza 14.12-15). Pragnął własnej chluby, uzurpując sobie prawo zastąpienia Boga jako sprawiedliwego władcy całego wszechświata. Szatan zostanie w końcu wrzucony do piekła, podczas ostatecznego sądu Bożego. Dla tych, którzy powstaną przeciwko Bogu, nie pozostanie nic innego jak zagłada (Księga Izajasza 14.22).

PS

Pycha doprowadziła do upadku komunistów, PO i doprowadzi też każdego innego pyszałka do ruiny!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

casium

#1599335

tak to pochodzi z sieci, a dokładnie stąd:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=479650206185256&set=a.112525529564394&type=3&theater

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1599373

cytuję: "Jestem jednak pełen podziwu dla Marszałka, który przeprosił i zapłacił za loty, a to cechuje tylko wybitnych polityków i wybitnych ludzi, bowiem przyznawanie się do własnych błędów jest po ludzku najtrudniejsze."
Co za dużo to nie zdrowo! Pan, panie Krzysztofie, nadaje jak politruk na zajęciach politycznych dla niekumatych szwejków! W tokFm nijaki 'zdzisiopierdzisio" przypomniał: "Kuchcik jak to było, jak to mówiłeś o rządzących : TERAZ K..WA MY!!! 
Tak to było?
Brawo!"

getz54 z kolei komentuje tak: "Ten biedny ogrodnik z Przemyśla jest jak ta ,,dziewczynka z zapałkami,, z baśni Andersena. Chciał spełnic marzenia zony, dzieci, pokazac im tramwaj, samolot, tak jak jemu kiedyś tato pokazał budkę telefoniczną w Rzeszowie, kupił watę cukrową na patyku. Kuchciński jest kolejnym politykiem PiS-u, którego marzenia z dzieciństwa się spełniły  dzięki prezesowi. Pierwszym był Gosiewski, wybudował sobie peron we Włoszczowej, pasąc gęsi z zazdrością patrzył na pędzące szybko pociągi, które nigdy nie zatrzymywały się w jego wsi. Został politykiem PiS i zatrzymał ten pociąg. Kuchciński jak ten chłopiec z obrazu Chełmońskiego ,,lecą bociany,, pasąc krowy zadzierał do góry 
głowę patrząc z tęsknotą na te piękne ptaki. Został politykiem PiS i dołączył do ,,wniebowziętych,, pana Maklakiewicza i Himilsbacha, tez se polatał, odrzutowcem, helikopterem, ogromną Casą, tylko nie za swoje co prawda, ale nie bądzmi małostkowi. Pozostał mu juz tylko lot szybowcem i rakietą."

PS

Był taki, Seneka Młodszy, do dzisiaj ceniony. Dla przypomnienia kolędującym blogerom:

- "Chwalebnie jest czynić to, co należy, a nie to, co wolno"
- "Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd."
- "Język prawdy jest prosty."
- "Każdy kogut na swych śmieciach śmielszy".
- "Komu wolno wiele, temu najmniej przystoi być samowolnym."

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

casium

#1599332

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

jedno szambo zostalo zastapione drugim szambem alicytowanie sie ktore bardziej smierdzi jest smieszne w obecnej sytacji kiedy losy Polski sa w rekach PISowskich zaprzancow sterowanych przez zydowstwo za pomaca Danielsa -zydowskiego gubernatora na Polske ,Mosbaher czy Azari.ZydoPISowska banda zdrajcow robi wszytko zeby Polska zamienila sie w POLIN a Polacy wczesniej oradzeni  znikneli.Trwa ekonomiczne wyciskanie ,zadluzanie i okradnie narodu.Niektore produkty w Polsce sa juz drozsze niz na zachodzie mimoze w Polsce sie mniej zarabia,rolnictwo dogorywa .PISowscy zdrajcy glosowali przeciw ustawie Kuiza majacej chronic Polske przed 447.Za te glosowanie przeciw Polsce powienien ich spotkac sad polowy.

Zyd bangsyer Morawiecki napisal ustawe ktora przeszla w sejmie o mozliwosci wchodzenia na hipoteke dluznika bez kjego wiedzy chodzi o frankowiczow ,ktorzy zaczeli wygrywac sprawy i zydowskie banki by musialy oddac ukradzione pieniadze ,otoz banki9 sprzedaja dlug frankowicza firmie windykacyjnej a ta robi juz co chce , czyli wchodzi na hipoteke nieruchoemosci,bank zas umywa rece,

PIS bez ogrodek popiera teczowych nie tylko bylo to widac w Bydgoszczy jak reagowala policja,ale tez widac ktos jest sponsorem manifestacji ,a mianowicie bangsterski zydowki bank Morgana ,ktory na dzien dobry o swojego ziomala Morawieckiego dostal 20 ,milionow na start i za te pieniadze podatnika polskiego w perfidny sposob wspiera antypolskie marsze LG.

Zajmowanie sie marszalkiem ktory jak warjat dorwal sie do mydla to temat uboczny choc swiadczacy co za cholota jest w PISie .Kuchcinski to cwok ale i szkodnik nie dopuszczal niezaleznych poslow do gosu popelnil tym przestepstwo.

Klaksztajn duzo mowi a wwzytko to niespelnione obietnice zydowskie i klamstwa typu -nie oddamy jednego guzika ,albo nie cofniemy sie do tylu ,a tylko tupneli w USA u juz mial pelne gacie i zniknely pro Polskie ustawy.

Dobrej zmiany nie bylo i juz nie bedzie ,za to mamy propagande sukcesu i cenzure oraz wzrastajace zadluzenie publiczne ,juz niedlugo banki zaczna sie dopominac o swoje ci co wzieli 500+ zadluzaja caly narod na milardy iwlasnie o to chodzi przed bankructwem.A ustawa o bratniej pomocy wciaz jest w mocy tak ze jakikolwiek bunt niewolnikow w Polsce bedzie krwawo tlumiony przez wermacht i zandrmerie francuska.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5
#1599338

jak to w buszu

 

w buszu mu zegar

tak głośno tykał

że nie usłyszał

jak go bzyk

wybzykał!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1599342

jeden prowokator może rozwinąć rozmiar "dyskusji" odbierając jej znaczną część wartości merytorycznej łącznie z równowagą emocjonalną uczestników. Można takim dzwonkom dawać minusy, ale czy o to chodzi? Można ich zwyzywać, ale szczerze mówiąc po co? Oni po to prowokują. Nie chcę takiego, jak to się dawniej mówiło, "stawiać do pionu". Niech się sam stawia do pionu. Może wymyśleć jakąś solidarną akcję żeby co którzy nie mają nic mądrego do powiedzenia wrócili skąd przyszli? Dawanie "minusów" jest jak sądzę nieskuteczne, brak punktacji nadrobią punktując siebie sami. Może po prostu ich ignorować? Bo co do mnie, zwykle nie mam problemu z odróżnieniem odmiennej opinii niż moja, od zwykłego chamstwa i prowokacji.

Honic

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1599339

Być może w "poddaniu się" do dymisji nie tylko chodziło o przeloty -

dlapolski.pl

Dawid "Cygan" Kostecki nie żyje. Układ podkarpacki usuwa świadków?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

antyleming

#1599348

szanowni panstwo

"MUREM ZA ARCYBISKUPEM JĘDRASZEWSKIM!

https://popierajmy.pl/murem-za-abp-markiem-jedraszewskim

i

TU

https://bialykruk.pl/wydarzenia/list-poparcia-dla-abpa-marka-jedraszewskiego-zloz-podpis-i-przyjdz-na-wiec-modlitewny

jest już 13 496 podpisów

serdeczne pozdrowienia Nasza Polsko

"jak dobrze być dumnym Polakiem " :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1599366

Żyd tu rządzi od 1944 i tyle. Dlaczego na zebranie podpisów i rejestrację list do październikowych wyborów dał tylko 25 dni?

MOTTO: Bo PiS MUSI wygrać wybory aby sprostać prośbom żydków z NYC (dlatego sprzedaliby własne matki ...)

447 JUST – moje uwagi:

Budowa Izraela na Bliskim Wschodzie była największym błędem żydostwa na przestrzeni 2000 lat, — bo ich koczownicza i egoistyczna psychika połączona z niską inteligencją oraz patologiczną miłością własną czynią zamieszkanie samodzielne zbyt trudnym, — jak na ich niedostateczny intelekt i słabowite barki, — a co dało im genetyczny nawyk oglądania się na goja, którego w Izraelu nie ma w dostatecznej ilości. Zatem to, co obecnie widzimy w Polsce i Izraelu, to przygotowania do skorygowania tego błędu. (K. Cierpisz)

 

Jarosław Kaczyński powiedział w ambasadzie USA, że Polska zapłaci żydom 20%. Skąd te 20%? Stąd, że nagle żądania podniesiono z 65 mld. $ na 300 mld. $ po to by zrabować te wcześniejsze 65 mld. $. Dzięki temu misz-masz PiS będzie mógł się pochwalić, że oszczędził 240 mld. $. Taki psychologiczny myk - jak to u żydokomuny zawsze bywało (patrz załączony link od 3:01). PiS chce zapłacić żydom, bo Polskę na to stać. I zrobią to po wyborach udając, że Kongres amerykański (jedyny sojusznik) ich do tego zmusił (po to się skłócili z Rosją aby nie było alternatywy). Oto dowód:

Po pierwsze i najważniejsze to NIC SIĘ NIE ZAWALI (państwo i naród polski) od planowanej uzurpacji żydowskiej na 300/65 mld. $ jak twierdzi pan Michalkiewicz. Jest to tylko działanie bezprawne i bezpodstawne oraz rasistowskie (i popierane przez PiS). I tyle.

 

Dowodem na to, że nic się nie zawali od ewentualnej wypłaty żydom przez PiS 300/65 mld. $ jest prosty przykład jak to III RP płaci żydom rok-w-rok 40 000 000 000 zł w postaci odsetek od pożyczek i nic się nie wali. Kwota ta pomnożona przez 30 lat "wolności" już dała uzurpowane 300 mld. $.

Po drugie, dowodem na to, że nic się nie zawali od ewentualnej wypłaty żydom przez PiS 300/65 mld. $ jest to, jak PO ukradło w 8 lat 250 000 000 000 zł i nic się nie zawaliło a jeszcze udowadniali, że gospodarka kwitnie. I znowu kwota ta przełożona na w tym wypadku 32 lata (x4) również daje kolejne uzurpowane 300/65 mld. $.

Po trzecie, skoro ja to wiem to tym bardziej PiS to wie i stąd jego tajne kombinacje za plecami Polaków jak po cichu zapłacić żydom 300 mld. $ bo widać, że na przestrzeni 10 – 30 lat można i nikt się nawet nie zorientuje. Tu własnie się myli pan Michalkiewicz (tak sądzę), który twierdzi, że państwo się zawali. Nic się nie zawali.

Wynika z tego, że Polska to dosyć bogaty kraj i stąd żydzi żądają kolejnych 300 mld. $ z tym, że tym razem w postaci ziemi i nieruchomości aby ustanowić Polakom Judeopolonię (piąta próba zrobienia Polin na polskiej ziemi). Pięknie to wykłada pan Marian Miszalski w swojej nowej książce "Ukryta wojna — cicha kapitulacja. Polityka Polska wobec żydowskiego rasizmu" - Marian Miszalski

https://capitalbook.com.pl/pl/p/Ukryta-wojna-%E2%80%94-cicha-kapitulacja...(link is external)

Po trzecie wielu propaguje błąd który sprowadza się do rozumowania „A jakby było stać Polskę to może Polska powinna zapłacić?”. To pokazuje, że Teheran i Jałta nic Polaków nie nauczyła a przynajmniej większości tego co zostało z Polaków. Pokazuje, że sprawa polaka jest trudna ale nie beznadziejna.

 

"Kiedy żydzi przyjdą ukraść twój dom, ten, w którym mieszkasz – Polskę…"

Poza tym to uratować żyda to jest tak, jak uratować węża... i tak cię potem ugryzie - bo musi.

https://www.youtube.com/watch?v=_zFWliYsb5w

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

panMarek

#1599394