Malkontenci nie będą Tuskowi kij w szprychy wkładać !

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

-" RATUJMY POLSKIE SZPITALE " tak moznaby powiedziec histerycznie zwrócił się do wszystkich dziś Pan Premier.
A w jaki sposób?Wiadomo,jedynym pomysłem na reformę służby zdrowia Tusk i Kopacz widzą w przekształacaniu szpitali w spółki prawa handlowego co skończy się ich prywatyzacją.

"Konieczna jest reforma szpitali, musimy przekształcać je w spółki – przekonywał na konferencji „Ratujmy polskie szpitale” premier Donald Tusk. Będzie dla nich wsparcie i dodatkowe pieniądze."

"- Nie skazujmy Polaków na cierpienia, na niemożność, na utratę szans na wyzdrowienie, nie skazujmy lekarzy i pielęgniarek na nieustanny konflikt, brak elementarnych środków do leczenia, do opieki nad pacjentami - apelował premier"

Program "Ratujemy polskie szpitale" ma obowiązywać w latach 2009-2011, przeszedł już konsultacje społeczne. Powstał po tym, jak w grudniu ubiegłego roku Sejm podtrzymał weto prezydenta Lecha Kaczyńskiego do trzech z sześciu ustaw zdrowotnych autorstwa PO, które miały zreformować służbę zdrowia (chodzi m.in. o ustawę, która zakładała obligatoryjne przekształcenie szpitali w spółki).

"- Za dużo czasu zmarnowano, by teraz pozwolić malkontentom i nieudacznikom na przeszkadzanie – mówił Tusk."

I to jest własciwie jedyny pomysł i program dla szpitali,innego Donald Tusk i Jego rząd nie ma,a wszyscy co krytykują zamiary Minister Zdrowia to po prostu malkontenci,ktorym Premier mowi NIE!

http://www.polskieradio.pl/iar/wiadomosci/artykul93190.html

http://ww6.tvp.pl/2834,20090330895478.strona

http://www.radio5.com.pl/suwalki/artykul.php?id=17183

http://www.mp.pl/kurier/index.php?aid=43803&_tc=84E5EF3BFAFD4628834E9E0F8D0BD74F

Brak głosów