PiS jako "choroba" dla III RP

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

 

PiS to choroba PO i całej mainstream'wej społeczno-politycznej pseudoelity III RP.

 

Zrazu była tylko lekkim przeziębieniem, które jak się ORGANIZMOWI wydawało samo przejdzie.

Kuracja była więc adekwatna do niepoważnego traktowania owego przeziębienia: gorąca herbatka i samoleczenie, polegające na próbie jego "przechodzenia" bez konieczności stosowania farmaceutyków i oswajania, w celu jej neutralizacji, samej choroby.

 

Ta pewność samoistnego wyleczenia pozwalała ORGANIZMOWI spokojnie czekać aż tak się stanie. Dla podtrzymania tego stanu samoutwierdzał się w tym przekonaniu, aż nabrał 100% pewności jego nieuchronności.

 

I wydawało się, że choroba powoli ustępuje. Ale okazała się bardziej podstępna i ponownie zaatakowała w wyborach w roku 2005. Zaatakowała taką gorączką, że ORGANIZM musiał wziąć aspirynę i półprzytomny zawlókł się do łóżka. A on przecież tego tak nie znosił, wprost alergicznie nie tolerował. Leżenie i chorowanie nie było stanem lubianym przez ORGANIZM od samego jego początku, czyli jego narodzin (w wyniku reinkarnacji) w 1989 roku. Zresztą jego poprzednie wcielenie (te przed 1989 rokiem) też nie znosiło żadnych choróbsk, niszcząc je skutecznie.

 

Tak więc leżąc w łóżku ORGANIZM się kurował i były nawet widoczne  oznaki ozdrowienia. Z wielką ulgą więc zerwał się na równe nogi  i opuszczając znienawidzony mebel z uśmiechem wrócił do życia codziennego.

 

Ale biedaczysko zapomniał o okresie rekonwalescencji, co niestety odbiło się ponownym nawrotem choroby w wyborach prezydenckich. A, że choroba przenoszona i nieskutecznie leczona wraca z większą siłą, to teraz spowodowała aż całkowite dwuletnie przykucie ORGANIZMU do łóżka!

 

Fałszywi lekarze robili co mogli aby choć w części przywrócić ORGANIZM do zdrowia. Połowicznie się  to udało i zaleczony (nie wyleczony!) ORGANIZM powrócił do pracy w 2007 roku. I od tamtego czasu walczy z chorobą wszelkimi dostępnymi metodami i środkami, które co prawda krótkookresowo przynoszą ulgę, ale długookresowo wyniszczają ORGANIZM wewnętrznie, osłabiają  go pozwalając niemalże na samozniszczenie. Ale ORGANIZM tego nie dostrzegał i dalej nie dostrzega, bo w międzyczasie - niczym narkoman, lekoman czy alkoholik - uzależnił się od środków farmaceutycznych i uśmierzających ból.

 

Czy nie znamy wszyscy tego nieprzyjemnego uczucia, kiedy źle dobraliśmy leki lub leczyliśmy niewłaściwą chorobę? I mimo dozowania farmaceutyków w coraz większej różnorodności i ilościach nie zauważaliśmy efektów wyzdrowienia, a nieraz nawet pogłębienie choroby? Cóż się w tedy z nami dzieje? Stajemy się źli na cały świat, sfrustrowani, psioczymy na lekarzy i służbę zdrowia a już odium naszej agresji wywołuje sama choroba! W desperacji  więc bierzemy coraz to inne antybiotyki przepisywane przez różnych lekarzy, dostajemy zastrzyki, wyjadamy cała apteczkę... I jeżeli choroba dalej trzyma się mocno  i już żaden antybiotyk nie pomaga to zaczynamy w końcu panikować i być zdziwieni, że tak się dzieje.

 

W takiej sytuacji znalazł się obecnie ORGANIZM III RP z jej na dziś głównym filarem, czyli PO! ORGANIZM zachorował straszliwie w roku 2015, kiedy okazało się, że choroba zwana PiS nagle zaczęła atakować i coraz bardziej niszczyć ORGANIZM. On się bronił biorąc nawet narkotyki w postaci KOD, czy Nowoczesnej lub celebrycko-medialnej ale nic nie pomogło. Nawet fabryki zlokalizowane na ulicy Czerskiej i Wiertniczej w Warszawie też wyprodukowały jedynie placebo. ORGANIZM przegrał z chorobą, choć dalej się bronił. Nawet sprowadzać zaczął leki z zagranicy w postaci takich leków jak Timmermans czy Verhofstadt i dalej nic ORGANIZMOWI nie pomaga. Powoli on choruje coraz bardziej i nawet lek wyborczo-europejski też nie pomógł. Jeszcze ma jakąś nadzieję na nowy lek, który podobno ma zostać wprowadzony jesienią 2019 roku, ale powoli już przestaje wierzyć, że może być skuteczny. Jeszcze próbował brać kilka leków skojarzonych w postaci utworzenia ich zestawu koalicyjnego. Też nie pomogły.

 

Przecież już prawie wszystkie specyfiki zostały zaaplikowane a choróbsko w postaci PiS dalej się trzyma. Mało tego jak rak lub gangrena zżera ORGANIZM od środka. Rodzi to naturalny bunt i panikę... a jeżeli to jest choroba śmiertelna!?  - gdzieś tam w zakamarkach podświadomości pewnie pojawiają się te tak natrętne myśli i przypuszczenia. Trzeba więc działać! - myśli ORGANIZM. I spróbować innych jeszcze specyfików... ale wtedy właśnie następuje chaos w ich doborze sprawiający, że przyjmuje się ich zestaw mogący w konsekwencji szkodzić a nie pomagać!

 

W konsekwencji choroba dalej trwa... ORGANIZM coraz bardziej zmęczony ciągłą z nią walką staje się coraz mniej odporny i osłabiony. Długość i intensywność kuracji, coraz liczniejszymi lekarstwami po prosu uodporniło na nie samą chorobę, która stała się już przewlekłą. I wielce prawdopodobną, że - niestety dla ORGANIZMU - śmiertelną.

 

Organizm od 2005 roku użył wszelkich metod leczenia, wypróbował wszystkie specyfiki. Wszyscy, lekarze wmawiali mu, że choroba zostanie pokonana, ale tak się nie stało. Do znerwicowanego tym faktem ORGANIZMU dotarła (lub systematycznie dociera) brutalna prawda. Walka z chorobą zwaną PiS-em została przegrana.  I, mimo że tak bardzo pragnie żyć, ORGANIZM powoli umiera.... i staje się wobec tego faktu bezsilny...

 

Może jeszcze przed śmiercią, jak to się często zdarza, na chwilę poczuje się lepiej...ale będą to jego ostatnie chwile...

 

... A już po agonii ORGANIZMU historia dokona jego sekcji zwłok, której wyniki dla niektórych wcale nie będą zaskakujące: PO nie mogło wygrać z chorobą bo zdiagnozowano ją niewłaściwie! Historyczne konsylium lekarskie zapisze prawdziwy powód, chorobę z którą tak bezskutecznie walczył ORGANIZM:

 

 

"WIELONARZĄDOWA GANGRENA NIEPOLSKIEGO ORAZ ANTYPOLSKIEGO LEWACKIEGO POSTKOMUNIZMU, LIBERTYNIZMU I MAŁOSTKOWEGO ETATYZMU! (wraz z chorobami współistniejącymi wywołanymi wirusami dawnej Sb-cji, UB-cji, WSI i Niemiec, i prostackiego wiernopoddaństwa mamonie)"

 

Pozdrawiam

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła na bloggerze: https://krzysztofjaw.blogspot.com/ i e-mailową informacją o tym fakcie. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:15)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Który z przywodców dzisiejszych partii byl aktywnym uczestnikiem Magdalenki?... Lech Kaczynski (wiemy, ze Lech nie podejmowal decyzji bez konsultacji z bratem, ich należy traktować jako tandem, jak wspominaja znajacy Kaczynskich od dziecka, Jarek byl pomyslodawcą, Lech wykonawcą), a przeciez III RP zbudowana zostala na ukladach z Magdalenki. Wielu z dzisiejszych aktywnych polityków PiS, to uczestnicy Okraglego Stolu, ktory byl kolejnym etapem układu Magdalenki, przyklad K.Pawłowicz. PiS to filar, nie choroba III RP. Wystarczy przeanalizować różne "dziwne" głosowania, tam gdzie interes PO-PIS jest wyraźny, tam jakoś dziwnie głosuja rączka w rączkę.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-12

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1595520

Pozwoli Pan, że się z Panem nie zgodzę. Kaczyńscy odeszli z polityki Magdalenki już około 1991 roku i od tego czasu są po naszej, prawej stronie. Nie zmieniali poglądów w ogóle a dziś J. Kaczyński tylko kontynuuje swoje i ś.p. brata poglądy oraz ogląd rzeczywistości. Ja kiedyś też napisałem, że ten układ z Magdalenki zabetonował scenę polityczną. Dziś uważam, że się myliłem. Na teraz nie ma innej partii, która miałaby wpływ na prawą stronę naszego społeczeństwa jak PiS, który realizuje swój program zgodnie z obietnicami. Czy to Panu przeszkadza? Jeżeli tak to współczuję.

Pzdr

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-6

krzysztofjaw

#1595560

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

&qt;Czym nnym jst pcch nwlnków ... czym nnym rdść ldz wlnych&qt;, mówł św. gstyn.

Pn wystrcz pcch nwlnków?

n rpjsk jst klsycznym pństwm sztn, w którym n m mjsc dl zsd mrlnych, t twór rdzący nw nwlnctw.

T nwżn l pństw zdcydwł sę n wynrdwn, nwżn l Plków kcptj wjśc Plsk d .

Zdrd pzstj zdrdą.

Kt wprwdzł Plskę w t kjdny? Kt zlglzwł pnwn B&rsq;n B&rsq;rth ?

Plków ,którzy pdpsywl trktty rzbrw skzn n krę śmrc.

krągły stół gst Mcng dnwł sę pd tą smą nzwą. (ptrz.Msnr plsk 1999, Krjsk)&qt;

P.S.

Lch Kczyńsk pwdł m Mgdlnc, krągłym Stl. Jk dmny był z tg, ż brł w tym dzł.

< hrf="https://wdmsc.dznnk.pl/pltyk/rtykly/599407,zbgnw-jns-zdrd-w-mgdlnc-wlczn-pmc-lch-kczynskg.html">https://wdmsc.dznnk.pl/pltyk/rtykly/599407,zbgnw-jns-zdrd-w-mgdlnc-wlczn-pmc-lch-kczynskg.html

Prpgnd PS &ndsh; jk nlzwł t w ltym 2019 r. n łmch K.prss hstryk prf. Ptr sęk &ndsh; knskwntn strł sę ( str) wygmkwć dzł Lch Kczyńskg z rzmów. Nc dzwng &ndsh; skr Mgdlnk był ktm zdrdzckg dgdn sę z kmnstm, Lch Kczyńsk n mógł w tym brć dzł.

https://k.prss/pl-l-s-n-frtrnzwl-c-rbl-lch-kczynsk-w-mgdlnc/

Verita

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1595585

Mi też się nie podoba ponowne zarejestrowanie w Polsce loży żydowsko-masońskiej i uważam, że ś.p. Lech Kaczyński zrobił błąd. Podobnie legalizując Traktat Lizboński w Polsce. O ile nie musiał przywrócić w Polsce ową lożę to już traktat musiał, choć zwlekał z tym do końca. Realnie rzecz ujmując niestety dziś jesteśmy skazani na PiS, bo gwarantuje trwanie państwa polskiego. Nie wyobrażam sobie, żeby do władzy powróciła PO, bo byłby to koniec naszej Ojczyzny. Ja wiem, że to już jest wyświechtane, ale wolę mniejsze zło a poza tym przez te lata PiS i Jarosław Kaczyński się zmienili i wydaje mi się, że naprawdę chcą chociaż trochę działać na korzyść Polski. Nie mamy więc wyboru a wszelkie krytyki nie mają wobec tego sensu. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1595602

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Chcż trchę prwdy? Mnjsz zł? 

Zbć tylk jdng Szymk dłączjąc g d prtry...t tk mltńk zł?

T wszystk głp ,nstty, dl Plsk trgczn. C t znczy msł pdpsć ?

Prszę n pwtrzć bzdrnj prpgndy.

Czy t znczy, ż  był nwlnkm d rdzn? Czy tż n klnch msńskg wychwwcy  J.J.Lpskg  wpjn m lgłść?

Przcż t tk nplsk !

Zrówn bj  KK ...  jk pn, przyczync sę d cłkwtj trty npdlgłśc Plsk.

N cóż..pdbn w nwdzy głpc ...żyj sę w szczęśc cnc.

Jżl t n głpt...t zdrd ! nnj mżlwśc n m.

Dl Plk , ktlk , ptrty tk wrsj jst n d przyjęc.

Verita

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1595603

Pani jest zaślepiona nienawiścią do PiS i sam nie wiem dlaczego. Czyżby PiS nie spełniał obietnic wyborczych? Spełnia i dla mnie to jest najistotniejsze.

Wiem, że żydowskie lobby jest silne, ale one potrafi dyskutować jedynie z silnymi. Słabi Goje to dla nich pożywka. Czy Pani uważa, że obecny rząd jest słabym gojem? Uważam, żę nie, ale trzeba być realistą i wiedzieće nie jesteśmy jakimś mocarstwem i musimy na kimś się oprzeć. Wolę USA niż kondominium niemiecko-rosyjskie. 

Pzdr

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

krzysztofjaw

#1595624

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Przyznam, że wyżej Pana ceniłam. ...i że przy braku argumentów nie ucieknie się Pan do słowa nienawiść....jak filosemici...do słowa  antysemityzm. To są dwa słowa klucze- wytrychy, które stały się obecnie  bardzo modne, choć zmieniły znaczenie.

Obietnice wyborcze nie mają dla mnie znaczenia...w przypadku, gdy z zimną krwią morduje się codziennie dzieci.

I tylko o to mi idzie...i choćby spełnił wszystkie obietnice i wszystkim dał 5000+ to i tak będę nie godzić się na aborcję , na eutanazję , na bezczelną lichwę,...i na łamanie innych przykazań.

Nienawiść jest kierowana do czynu, do zła, do nieuchwalenia ustawy...a nie do osób w tej czy innej partii.

Czego tu Pan nie chce lub nie może zrozumieć?

Jak matka jest zbyt  słaba by wyżywić rodzinę...to ma się sprzedać...i to lepiej jankesom niż innym złodziejom?

Przecież to prostytucja !

I to Pan nazywa realizmem?

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1595631

Też jestem za zakazem aborcji i eutanazji. To Bóg daje i w odpowiednim dla nas momencie daje nam otwarte drzwi do Jego Królestwa. Czy myśli Pani, że mam powody do niepokoju? A owszem mam, ale liczę na to, że kiedyś nasze postulaty zostaną spełnione a jedynie na dzisiaj PiS gwarantuje propolską władzę. Co mamy do wyboru? Nic i trzeba realnie to zrozumieć i budować prawicę od podstaw. Konfederacja się rozpadła, więc teraz nawet nie mamy na kogo głosować, tylko na PiS.

Pozdrwiam serdecznie

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

krzysztofjaw

#1595638

Una, ta nasza braunufka ,to taki tutejszy Ruszkiewicz chodzi w spódnicy

Ale czy Ruszkiewicz kiedykolwiek nosił lub nawet widział spodnie

Pytanie za 100pkt

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1595640

Bolszewik ps. niebieski ze ścierwoneonówki musi się wykazać...

nienawiścią do polskiego patriotyzmu i PiS... Pewnie inaczej nie dostanie dniówki... To jest typowe dla politruków z bolszewicko-filorosyjskiej ścierwoneonówki. Więcej w notkach: "Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu" i "Rosyjscy "narodowcy" z Neon24 sterowani przez rosyjską agenturę wpływu".

Jest także znany wściekły postbolszewicki i mafijny "Antykaczyzm czyli atrofia rozumu politycznego oraz postępujący triumf chama".

“Antykaczyzm jest najbardziej odmóżdżająca postawą polityczną ostatnich dwóch dekad w Polsce. Nienawiść do Prawa i Sprawiedliwości, w tym do Lecha i Jarosława Kaczyńskich przekroczyła wszystko z czym mieliśmy do czynienia w dziedzinie politycznych zachowań i emocji” — napisał prof. Ryszard Legutko w 2013 roku.1

*

W tej wydanej kilka lat temu książce prof. Legutko napisał: ”Dzisiejsza Polska AD 2013 — jest tego przygnębiającym dowodem. Nie ma standardu, którego by przez ostatnie lata antykaczystowskiej krucjaty nie złamano, nie ma takiej obrzydliwości, której by osoby publiczne nie wypowiedziały, a których media by masowo nie nagłośniły, nie ma takiego kłamstwa i takiej obelgi rzucanych na Prawo i Sprawiedliwość i sympatyków tej partii, których by nie usprawiedliwiano.

-------------------------

1  Zob. Ryszard Legutko “Antykaczyzm”, Wydawnictwo M, Kraków 2013.

 

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1595566

Dziękuję za przytoczenie tego fragmentu i przykre jest to, że do tej pory tak się dzieje, nawet po prawej stronie.

Pzdr

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

krzysztofjaw

#1595643

Widzę autorze że i Ty i Husky oracie te obszczymury neonowe równo z ziemią.
I te hektolitry piany na ich leonowych czerwonych mordkach
Widok bezcenny
Ale dziennikarz cię raczej nie zbanuje?
Howgh

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1595524

Potrafisz się zdobyć na chocby jedno zdanie w temacie tekstu, czy przekracza to twoje możliwości?

A o zaoraniu to może z Joszką pogadasz, czy też zapytasz Huskyego jak nazywa się stolica Turcji. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1595529

No i zobacz Diduszko

Ruszkiewicz dal to na topa

Wariat czy co

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1595535

A ty magiszcze ile byków już poprawiłeś w swoim nowym  dziele

O tym tu nie napiszesz?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1595537

Potrafisz się zdobyć na chocby jedno zdanie w temacie tekstu, czy przekracza to twoje możliwości?

A o zaoraniu to może z Joszką pogadasz, czy też zapytasz Huskyego jak nazywa się stolica Turcji. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1595530

nie spamuj

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1595536

Zawsze miałem inklinację do publikowania wszędzie, gdzie jest to możliwe, nawet tam, gdzie mogę być poddany ostrej krytyce. Lubię dyskutować nawet z wrogami. Jest to inspirujące. 

Pzdr

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

krzysztofjaw

#1595561

I jeszcze jedno. Nie jestem fanatycznym PiSiorem, jak niektórzy mnie określają, bo bliżej mi do monarchizmu. Ale jestem realistą i będę glosował na PiS, bo nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy do władzy mogą znów dojść zdrajcy z PO. To byłby koszmar i koniec Polski a tak jest nadzieja, że PiS będzie kontynuował naprawianie Polski a to jest nam potrzebne jak nigdy dotąd. Oczywiście, może ktoś powiedzieć, że przez ostatnie lata zrobiono malo, ale jest to nieprawda. Zrobiono bardzo wiele dla Polski i Polaków i życzyłbym sobie, aby obecna wladza dalej trwała, choć kampania wyborcza ze strony PO będzie zapewne "poniżek pasa".

Pzdr

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

krzysztofjaw

#1595568

Oglądalność guru POKO.

I to w piku

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1595527

Oj. Biedny Lisek, oj biedny a kiedyś taki chojrak. :). Zresztą on zawsze mnie śmieszył. Jego inteligencja jest poniżej 100 IQ.

Pzdr

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

krzysztofjaw

#1595562

Kukiz idzie do wyborów razem z najbardziej anty systemową partią PSL. Koniec świata jak mawiał Pan Popiołek.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1595538

Kukiz roztrwonił poparcie społeczne. W sumie mi go żal, ale tak to już jest, kiedy muzyk bierze się za politykę. 

Pzdr

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

krzysztofjaw

#1595563

Panie Krzysztofie prezydent Reagan był aktorzyną takim sobie i pięknie sprawował swoj urząd - urzad największego mocarstwa na swiecie ...do wszystkiego trzeba mieć dryg. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Alexola

#1595647

Widocznie Kukiz nie ma drygu i nie nadaje się do polityki. 

Pzdr

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1595651

 Witam! Kukiz 15 i PSL? Tu nie ma nic dziwnego. Agentura z komunistami zawsze grali w jednej drużynie. Brakuje SLD do do całości grona. Mam nadzieję, że PKW już nie dosypie PSLowi przy jesiennych wyborach i wreszcie te komunistyczne łajzy z hukiem wylecą z Polskiego parlamentu.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1595600

Dzisiaj obchodziłaby 62 urodziny...

Śp. Jolanta Szczypińska, posłanka, patriotka a przede wszystkim człowiek o wielkim sercu.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1595539

Czym różni się portal zatrollowany od portalu, gdzie trolle trzyma się krótko. Tak jak ja publikuje Pan na dwóch portalach co daje możliwość porównania. Tam nawet trolle mówią ludzkim głosem. Co Pan tu uzyskał? Moją jedyną wypowiedź w temacie, może niezgodną z Pana oczekiwaniem ale uzasadnioną, kulturalną oraz napad trolla, co jednego zdania w temacie wypowiedzieć nie potrafił. Tam ma Pan dyskusję ludzi o różnych poglądach, kulturalną i na temat. Cóż więcej powiedzieć? Zostawmy to w niedomówieniu, mądry zrozumie, a głupiemu... cóż mu po rozumie?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1595551

Nie mówię, że tu nie ma trolii, ale też zdarzają się na neonie. Publikuję nawet na portalach mi wrogich, albo wrogich wobec moich poglądów. Nie twierdzę, że neon jest mi wrogi, choć nieraz różnimy się zdecydowanie. Nie chcę dokonywać porównań. Po prostu piszę to, co wydaje mi się ważne i nie mam żadnych preferencji jeżeli chodzi o portale. Te kłótnie mnie w ogóle nie obchodzą, bo to są malostkowe rzeczy. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4

krzysztofjaw

#1595564

Krzychu
Taka jest niestety "dziennikarza" dola, gdy sam jak troll ..........krytykuje innego ....trolla
Jednym słowem
Dz..ban
8-)))))
Pozdrawiam
Miłego dnia

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1595577

Po głowie chodzi mi pomysł założenia Stowarzyszenia Blogerów Polskich na wzór SDP, bo tak naprawdę też w sumie jesteśmy dziennikarzami, ale pracującymi za darmo. Warunki przystąpienia byłyby takie same jak w SDP. Ostatnio prowadzę własną firmę i chcę się rozwijać też w kierunku blogerskim. Oczywiście wymagałoby to ujawnienia własnych personaliów, ale dzisiaj już nikt nie jest anonimowy w sieci a nasze teksty są nieraz lepsze niż poważnych dziennikarzy.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1595606

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Przed wejściem do takiego stowarzyszenia należałoby przedstawić:

1. Zaświadczenie o niekaralności

2.     - o zdrowiu psychicznym

3.    - o świadopoglądzie

4.      - o bezpartyjności

5.        - narodowości

6.      - przynajmniej matura...chyba że Nobel , jak Einstein i Wałęsa

i jeszcze parę uwarunkowań...chyba, że  miałby to być Haydepark  sfrustrowanch  narcyzów i dyletantów  jak Niepoprawni, piszta co chceta , pełen wulgaryzmów,i najczęściej nie na temat.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1595607

Mam takich kilka

Nadwyżkę tanio sprzedam

Proszę o adresy chętnych

8-))))))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1595608

Verita, ze swoją wściekłą, wręcz paranoiczną, antypolską propagandą mogłaby mieć problemy z uzyskaniem zaświadczenia, że jest zdrowa psychicznie.

Chyba, że będzie je wystawiał portal znany jako ścierwoneonówka...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1595609

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Kochasz ten rząd, który preferuje cywilizację śmierci? Który zabija dzieci nienarodzone?

Lekarze , którzy odłączyli Szymka  od aparatury powinni trafić pod sąd?

Co ty biedaku wiesz o życiu , o prawie , o sprawiedliwości?...a pyskujesz jak opętany, nieustannie, na każdy temat i to tłustym drukiem...z obawy, że ktoś mógłby cię  nie zauważyć.

http://www.radiomaryja.pl/multimedia/walka-z-cywilizacja-zycia-powraca/

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1595610

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Husky nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jedząc banany zabijasz orangutany!

 

Verito nie badz jak ten ....banan

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1595625

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

....nie bądź jak ten orangutan. Zacznij być wreszcie człowiekiem.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1595629