Nie kupujcie produktów niemieckich, nie czytajcie ich prasy, nie pracujcie tam u nich!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Być może ktoś mi zarzuci, że jestem jakimś antyniemieckim oszołomem.

Na pewno tak nie jest.

Szanuję naród niemiecki, ale nie jestem w stanie zrozumieć jak ówcześnie niemal 90% Niemców stało się nazistami i hitlerowcami bezwzględnie i krwawo mordującymi Polaków, Żydów, Cyganów, Rosjan, niepełnosprawne dzieci, osoby psychicznie chore a nawet swoich rodaków.

Jak taki naród, z tradycjami tysiąca lat mógł stać się takim narodem zwykłych barbarzyńców? Tego nie jestem w stanie zrozumieć, jak nie jestem w stanie zrozumieć stalinowskich żydo-komunistów, którzy w sumie okazali się jeszcze gorsi niż hitlerowcy, bowiem wymordowali nawet 30 mln swoich niby rodaków, nie mówiąc o Polakach.

Dzisiejsza kompromitująca i odwracająca uwagę od R. Petru publikacja niemieckiej gazety "Fakt" dotycząca jednego z posłów PiS jest tylko potwierdzeniem jakiejś aberracyjnej nienawiści części Niemców wobec Polski i Polaków.  To nie jest coś nowego i szkoda, że dzisiejsze Niemcy dziedziczą tą antypolską historyczną nienawiść.

Powiem tak, że my Polacy zostaliśmy uśpieni w początkach lat 90-tych XXX wieku. Uśpieni przez Mazowieckiego i Kohla. Przez 26 lat lat oddaliśmy Niemcom niemal całą naszą gospodarkę a polityczne władanie objęła w tym czasie postsowiecka i tzw. moskiewska Rosja. Kondominium tych dwóch krajów zawsze chciało unicestwić Polskę.

Jestem jeno blogerem, więc mogę napisać, że Niemcom nie wierzę za grosz. To w dużej mierze toporny oraz niezbyt inteligentny naród (z autopsji) z wybujałym ego i tendencjach morderczych (nazizm), choć trzeba przyznać, iż strategicznie bardzo skuteczny gospodarczo. Tylko chyba oni mogli stać się narodowo-socjalistycznymi mordercami, tylko chyba żydo-sowiecko-komuniści stalinowscy mogli stać się klasowo-socjalistycznymi mordercami. Bo naród rosyjski nigdy taki nie był, choć mamy z nim swary i wzajemne żale. Natomiast Germanie są naszym wrogiem od zawsze totalnym, bo nawet Caryca Katarzyna II była Germanką (Niemką, Prusaczką?) a A. Merkelowa podobno ma jej wizerunek u siebie w gabinecie.

Niemiecki D. Tusk, którego rodzina mieszkała w przedwojennej niemieckiej części Gdańska a dziadek - wedle Kurskiego - był w Wermachcie tak samo jak komunistyczna i sprusaczona  Angela Merkel są skrajnie antypolscy i nie mogą znieść, że Polska się odradza.  Musimy to zrozumieć i stać się jak przed wojną antyniemieccy i antysowieccy (nie antyrosyjscy). A UE to Niemcy, więc musimy ją zreformować albo z niej wyjść jak UK.

Pozdrawiam... z emocjami wynikającymi z empatii wobec Szanownego posła PiS, Pana Leonarda Krasulskiego.

P.S.

Proponuję - jak przed II WŚ - całkowity bojkot ich produktów, prasy, innych mediów, koncernów i pracy w nich. Jak słyszę "niemiecka jakość" to mnie pusty śmiech ogarnia, być może tylko z emocji, bo na pewno część ich wytworów jest naprawdę dobrej jakości... jak Volkswagen :)

Polecam: http://niepoprawni.pl/blog/antysalon/skundlone-polskojezyczne-snowdenki-nadaja-na-deutsche-welle

Acha... i czekam na proces :)))

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:12)

Komentarze

Krzysztofie, naród niemiecki był zawsze narodem okrutnych barbarzyńców, oni mają tysiącletnią, a nawet dłuższą tradycję narodu barbarzyńców. Zawsze napadali na sąsiadów i ich mordowali, pomimo tego, że uważali się za chrześcijan, wystarczy przypomnieć okrucieństwa krzyżaków. Wymordowali miliony Polaków i nie chcą o tym słyszeć, mało tego nienawidzą nas za to, że tylko broniliśmy się przed nimi. Dzisiaj szkalują nas i w mediach podsycają antypolskie nastroje, zabierają polskim rodzinom dzieci i germanizują, zabraniają mówienia do dzieci po polsku. Polacy nie powinni wyjeżdżać do tego kraju za chłebem, wszędzie tylko nie do nich. Nigdy nie kupuję niemieckich produktów, a co do ich jakości to wielu ich klijentów zmieniło zdanie na temat ich produktów. Na koniec przypomnę słowa Kwaśniewskiego, który kłamał i wprowadzał Polaków w błąd mówiąc, że niemcy są naszym adwokatem. Jeszcze jedno, nie ma powodów aby ich szanować.

P.S.

Piszesz, że szanujesz niemiecki naród, a później sam temu zaprzeczasz.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1529561

I dorze, że masz trochę inne zdanie. Jutro napiszę trcohę ięce. Poxdrai i pxtrsdxsmx litróeki. Ełśdnire udypim...

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1529573

też się nie zgadzam.

Niemcy niemal wyczekiwali Hitlera, nie stali się nazistami tylko byli trybikami systemu.  Wcześniej riezali w koloniach, dodaj pruski militaryzm,  upokorzenie wersalskie i rewolucyjne wrzenie. A sami żołnierze na  wojnie mieli głęboko różne partyjne wymysly.

A podobni byli do komuchów wręcz nie do odróżnienia! Ich lewe skrzydło też długo było bardzo wpływowe. Oba- lewactwami.

Bezsensowne jest potępianie narodu niemieckiego a niemal wybielanie "rosyjskiego" (zwalając na żydo-stalinowców). twarzą oprawcy systemu sowieckiego byli właśnie tacy zwykle ciemni Rosjanie, subiektywnie gorsi jako ciemna dzicz, zresztą to zlepek narodów, bo Rosjanin znaczy mieszkaniec Rosji, ci bardziej "etniczni" są wyższą kastą.

 

Naprawdę, lepiej nadrobić braki w nauce historii, zanim wpadnie się w pułapkę PRL-owskiej propagandy.

 

/nie mogą znieść, że Polska się odradza.  Musimy to zrozumieć i stać się jak przed wojną antyniemieccy i antysowieccy (nie antyrosyjscy)/

dawnych sowietów nie ma, jest lewica i lewactwo oraz mentalność sowiecka, kacapska. Są niedonitki komuchów oraz ruskie nostalgie z poparciem do 30%.

nic nam nie przyjdzie z antyniemieckości, to nie Niemcy nam robią krzywdę, są sojusznikiem, to ich rząd i lewackie lobby sięgające zagranicę jest wrogie. Nie jest prawdą sugestia, że są od dawna (zawsze?) wrodzy. Sama historia konfliktów wskazuje na nasz Wschód.

rosyjski rząd traktuje nas jednoznacznie jako przeciwnika. z wyjątkiem chwili Jelcyna zawsze nas źle traktują w historii powojennej, do tego przedmiotowo a tylko własne interesy zmieniają chwilowo ich wizerunek- nic w relacjach nie zależy od nas.

Rosjanie też nie żadni "bracia Słowianie" tylko obca, okrutna cywilizacja, która przyjaźnie pije wódkę, po czym zarzyna słabszego.

Nie będzie zdrowych stosunków, póki się sami nie ucywilizują a najlepiej nawrócą i wyrzekną zbrodni (zbrodnie tam normalka a i dekomunizacji nie było, nie wolno czcić SS ale u nich czczą NKWD itp.)

Do tego pod żadnym pozorem nie wolno wpuszczać ich w Europę w tym rugować wszelkie wpływy w Polsce.

Niekumatym wyjaśnię, że dopuszczenie ich w PL jest groźniejsze niż zachodni kapitał, dopiero mija dekada, jak przefarbowała się resztka postkomuny a dlaczego ich marzenia o grupie energetycznej czy bardziej niewinnych są groźne, uświadomćie sobie sami. Poza tym nie miesza się cywilizacji i porządków, bo po bałaganie gorszy zacznie wypierać lepszy.

 

Bojkotować Niemcy, bo to wszystkie złe ludzie? Ale Rosji nie?

Rozumny człek nie potrzebuje szwabskich propagandówek i tak, zaś praca i produkty to kwestia zdrowego wyboru a nie ideologii.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1529563

Wiem. Będziesz bojkotował rosyjskie banki w Polsce, stacje telewizyjne, rozgłośnie radiowe, wydawnictwa, ich centra handlowe , kina , hotele, elektronikę użytkowa, chemię gospodarczą, leki, sprzęt AGD, a ze szczególnym wstrętem potraktujesz ich samochody...
Mógłbyś do tej listy dodać choćby jeszcze jeden produkt rosyjski zalegający w ich hipermarketach na terenie Polski ? Mogłem coś pominąć.
A tak między nami... Myślę, a nawet jestem przekonany, że to Ty nieświadomnie ulegasz co raz bardziej nachalnej, niemieckiej propagandzie. Powtórzę jeszcze raz: Niemieckim koszmarem byłyby nasze dobre stosunki z Rosją. Nas szczują na Rosję, natomiast sami robią z nimi kokosowe interesy.
Leżymy w środku Europy, mając za sąsiada kraj o największych zasobach naturalnych na świecie, a surowce sprowadzamy z drugiego końca tego własnie świata.
Siła państwa, to nie jego armia, a potęga gospodarcza. Może w końcu zacznijmy mysleć w tych kategoriach...
Wymachując ciągle szabelką, sami tą właśnie szabelką poderżniemy sobie gardło. Parafrazujac hasło wyborcze Clintona, cisną się na usta słowa "Polska głupcze..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1529680

Niemcy

Mały bojkocik handlu, prasy, bankowości niemieckiej byłby dobry. Czy możliwy? Jak się patrzę na wybałuszone ślepia rodaków w Rossmanie to nie jestem pewny. Poza tym. Krytyka Polski obecnie płynie ze sfer politycznych i częściowo biznesowych. Szeregowi Niemcy mają nieco inne podejście do Polski rządzonej przez PiS. Poczytajcie posty internautów w sprawach imigracji (focus.de). Oni wręcz chwalą Polskę, Węgry Orbana czy Czechy. Większość społeczeństwa niemieckiego jest jednak poddana presji mediów i administacji i siedzi cicho. Spora jego część jest antypolsko urobione przez media. Ciekawe, że bardziej antymerkelowi są byli NRDowcy. Być może część pamięta sposoby propagandy z dawnych lat. Nie należy się przejmowaćkrytyką mediów niemieckich, robić swoje i kupić Hondę a nie Volksa czy Audi. 

Rosja

Rosjanie są dość mili i da się z nimi gadac, ale jak stają się sługami państwa rosyjskiego to są nie do zniesienia. Mają nadal bakcyl imperialny, ale Polski niebezpieczny. Trzeba się strzec, zarówno agentury, jak i pożytecznych idiotów (prof. Kuźniar). 

I Niemcy i Rosja prowadzą od lat politykę antypolską. Zawsze tak było i nie ma zaskoczenia. Nalezy starać się utrzymać zainteresowanie US Europą, bo jak się wyniosą będzie wręcz niebezpiecznie.Trzeba budować siłę Polski, nawet wtedy gdy kupujemy żywność na kolację - lepiej kupić w sklepie pani Zosi niż w Liedlu. I tak ze wszystkim.

Stara anegdota. Pan Bóg stwarzając świat powiedział w pewnym momencie: "A Polakom zrobię numer i ułożę ich między Niemcami a Rosjanami". Faktycznie niezły figiel!.  

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1529574

Zaczne od sprostowania - wiekszosc Niemcow nigdy do NSDAP nie nalezala a w programie NSDAP nie ma ani slowa o podbijaniu jakiegokolwiek kraju czy mordowaniu nawet Zydow. Niemcy mordowali slabszych, kolonizowali i prowadzili zbojecka dzialnosc od 2000 lat albo i dluzej tyle, ze germanskich plemion wyczyny znalazly sie w rzymskich kronikach po raz pierwszy okolo 2000 lat temu. Faktem jest tez, ze pierwsze wojny z Rzymem sprowokowali sami Rzymianie. 

Bojkot niemieckich produktow i uslug ma ogromny sens i bardzo szybko odnioslby sukces na arenie miedzynarodowej i pomogl polskiej polityce zagranicznej i polskiej gospodarce gdyby wladze potrafily ja odpowiednio uaktywnic. Tylko, ze Polacy nie sa az tak patriotyczni. Dla wiekszosci liczy sie tylko kasa nawet jak to sa niewielkie pieniadze.

 

pozdrawiam,

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Vik

#1529653

popierajmy osiedlowe sklepiki,j

a mój popieram i serdecznie również pozdrawiam

Młoda rodzina dzielnie walcząca o byt,trójka dzieci i 

 miejsce  na "nauczanie" dla mieszkańców osiedla blokowo,familokowego plus malenka społeczność Romów..:) ciekawa mieszanka ,ale nie wybuchowa jak na razie... a wynik wyborów ostatnich? ba to nasz wspólny osiedlowy sukces uwieczniony plakatem PISowskiego kandytata,dzisiaj ministra :)

a ile było wrzasków i lamentów starych komuchów i lemingów,ile "brzydkich " kar POlicji za coś tam,czyli nie wiadomo za co ,i jeszcze jakaś pańcia odgrażająca się,ze zniszczy sklepik nalotami kontroli i były,a sklepik się nie poddał...my też :) i bezpłatna czytelnia Dobrych Gazet :) Dobrego Dnia Kochani Dobrego Dnia

Trzech Króli

sczęść Boże Wszystkim ,czyli Naszej Polsce :)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1529654

Henryk Sienkiewicz (1846 - 1916) o Rosji w liście do Karola Potkańskiego napisanym w 1906 roku.

"Co za fatalny los związał nas z tym z jednej strony niedojrzałym, z drugiej już zgniłym Wschodem. To poczucie, że w związku z Rosją nie dojdziemy do niczego, prócz zepsucia i rozłajdaczenia, zmienia się we mnie w coraz bardziej ustalone przekonanie.

To trudno! Jesteśmy narodem zachodnim, należeliśmy zawsze do kultury łacińskiej i dusza nasza w zetknięciu z tamtą bizantyjsko-mongolską będzie zawsze ranić, a rany będą się zawsze gnoić.

Poorientowalibyśmy się zawsze w każdej rewolucji europejskiej, ale w rosyjskiej nie możemy się poorientować, gdyż mózgi nasze funkcjonują inaczej i przeciwieństwa są istotnie zbyt niezmierne. Moskale i ciału i duszy naszej zrobili stanowczo więcej krzywd niż Niemcy. I tak będzie ciągle, bo ten rozkład, który szedł od rządu, będzie teraz lgnął do narodu."

Cytowane za: "Odkłamywanie Sienkiewicza", "Historia Do Rzeczy", nr 1/2017, s. 77.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1529683

Ile Niemca jest w Niemcu?

Zimą i wiosną 1945 r. posuwające się w głąb III Rzeszy odziały Armii Czerwonej dopuściły się masowych gwałtów na niemieckich kobietach. Ofiarami były zarówno 12- latki jak i 70-letnie staruszki. 

W książce „Berlin 1945. Upadek” Antony Beevor przytacza zeznania jednej z kobiet przesłuchiwanej przez funkcjonariuszy NKWD:

Wskazali bronią na mnie i na dwie inne kobiety oraz kazali wyjść na zewnątrz. Tam zostałam zgwałcona przez dwunastu żołnierzy. Inni gwałcili kobiety, które opuściły piwnicę razem ze mną. Następnej nocy sześciu żołnierzy znowu weszło do piwnicy i gwałciło nas na oczach naszych dzieci. 5 lutego pojawiło się kolejnych trzech, 6 lutego następnych ośmiu, kompletnie pijanych, którzy nie tylko nas zgwałcili, ale i dotkliwie pobili.

Zdobywcy nie odpuścili nawet żonom i córkom niemieckich komunistów. Gdy berlińscy towarzysze wyszli z ukrycia, zaproponowali, aby ich bliskie zajmowały się praniem i gotowaniem dla radzieckich oficerów. Francuski jeniec wojenny stwierdził później, że wszystkie zgwałcono jeszcze tej samej nocy.

Enkawudziści twierdzili w raportach, że niemiecki wywiad celowo pozostawił w Berlinie mnóstwo chorych wenerycznie kobiet, aby te zarażały radzieckich oficerów. W rzeczywistości choroby te były efektem wcześniejszych gwałtów.

Według niemieckich szacunków w samym Berlinie zgwałcono 95–130 tys. kobiet. Około 10 tys. z nich poniosło śmierć, głównie samobójczą. Łącznie zgwałcono około 2 mln Niemek, znaczną część wielokrotnie.

Co piąty mieszkaniec RFN w 2008 roku był imigrantem lub potomkiem imigranta. Statystyka obejmuje mieszkańców Niemiec (oraz ich potomstwo), przybyłych po roku 1950 jako cudzoziemcy i tak zwani późni przesiedleńcy (na przykład Polacy pochodzenia niemieckiego). Grupa ta obejmowała w roku 2008 w sumie 15,6 miliona osób z ogólnej liczby 82,1 miliona mieszkańców Niemiec. Powodem wzrostu liczebności tej kategorii mieszkańców Niemiec w okresie 2007 – 2008 jest napływ imigrantów, jak i przyrost naturalny (155 tysięcy narodzin). Zarazem spadła liczba Niemców etnicznych, a to na skutek wzrostu śmiertelności, o 277 tysięcy – do 66,6 miliona

Skąd pochodzą?

W grupie o obcych korzeniach znajdowało się w 2008 roku około 73 mln cudzoziemców (mniej o 10 tysięcy w skali roku) i 8,3 mln Niemców (więcej o 166 tys.). 78 procent z nich pochodzi z Europy, a w dalszej kolejności z Azji i z Oceanii. Ranking najważniejszych krajów pochodzenia otwiera Turcja – 2,9 mln, w dalszej kolejności są przybysze z byłych republik Związku Sowieckiego – również 2,9 mln.   Z Polski przybyło do Niemiec 1,4 mln imigrantów, zaś z państw bałkańskich 1,3.

Regionalny "Saechsische Zeitung", powołując się na niepublikowane, oficjalne dokumenty, twierdzi, że sami Niemcy udzielili w 2015 roku schronienia dla ponad 1,1 miliona imigrantów. 

Angela Merkel w swym noworocznym przemówieniu telewizyjnym powiedziała swym rodakom, że uchodźcy to dla nich "szansa jutra", a Niemcy zawsze korzystały na napływie imigrantów, zarówno gospodarczo jak społecznie. W telewizyjnym przemówieniu na koniec wezwała Niemców by nadal byli "pewni siebie, wolni, humanitarni i otwarci na świat".

PS

Apeluję - nie odbierajmy Niemcom "szansy jutra"! Bądźmy wspaniałomyślni - nie przyjmujmy żadnych tzw. „imigrantów". Niemcy zasługują na szansę.

*

„Polityka migracyjna doprowadziła do izolacji Niemiec w Europie, a pani kanclerz przeceniła swoją siłę - niemieckie media surowo krytykują Angelę Merkel. Zignorowani w arogancki sposób partnerzy z UE wystawią Niemcom rachunek - piszą.”

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casium

#1529715