Taka sobie pretensja do wykopu.pl... z cenzorskim "happy enedem"

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Witam

Tak oto pisałem sobie 15 maja:

"Oj.... walka chyba na całego. Biedny B. Komorowski traci z każdym dniem. Te jego dzisiejsze udawane i komiczne zdziwienie widokiem Januszka to już jakieś meandry powolnej utraty kontaktu z realnym światem. Czyżby Ktoś uwierzył, że "Januszek" zmienił się bez wiedzy samego Pełniącego i żeby tenże zobaczył "Januszka" dopiero podczas spotkania w Muzeum... Ci ludzi doprawdy dalej myślą, ze Polacy to idioci.... Żenada... A ja tak chciałem się poskarżyć na wykop.pl... Dałem trzy wykopy i oto, co dzisiaj zobaczyłem (zostałem zbanowany): http://screenup.pl/?l=3P6WNDQ. Teraz sobie czekam na odpowiedź przez Administrację wykop.pl o przyczyny zbanowania..."

No i wczoraj od wykopu.pl otrzymałem taką oto odpowiedź:

"Witaj, Twoja aktywność w wykopie dotyczyła tylko jednego serwisu: krzystofjaw.salon24.pl. Tego typu zachowanie budzi podejrzenie o spam nie tylko u nas, ale przede wszystkim u naszych użytkowników, którzy zgłaszają do nas tego typu przypadki. Twoje konto pozostanie zbanowane do do: 2010-06-19 09:32:48, Pozdrawiamy, Dział Pomocy, Wykop.pl".

(Date: Mon, 17 May 2010 09:33:03 +0200; To: kjahog@gmail.com; From: "Pomoc Wykop.pl";

Nie pozostało mi nic innego jak dać upust swojemu rozbawieniu i odpisać, co uczyniłem:

"Witam, Doprawdy bardziej kuriozalnego i bezsensownego wytłumaczenia perfidnej cenzury i działań ograniczających wolność słowa chyba nie słyszałem. Fajnie... to kto i ilu użytkowników zgłosiło mnie jako "SPAMA"? Gratuluję okresu zbanowania... do końca kampanii wyborczej.... ale się śmiesznie kompromitujecie... Gratulacje i serdecznie pozdrawiam... Może pistolecik do ręki? (ze względów bezpieczeństwa tylko taki na wodę... prześlę Wam w dowód sympatii wraz ze screenem mojego bloga... cobyście sobie postrzelali wodnie)... Serdeczności w pracy cenzorskiej życzę i samouwielbienia we własną MOC i Wielkość w ograniczaniu internetu... ale to na razie bezcelowe. Żuczek też ciągle pcha przed siebie kulki gówna i nie może ich dopchać do celu...".

 (Date: Tue, 18 May 2010 09:08:43 +0200; To: "pomoc@wykop.pl"

Po co komentować...

Brak głosów