Premier Luxemburga i jego mąż czyli wynaturzenie w sferze publicznej

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Czy z takimi partnerami w UE i NATO, możemy na te organizacje liczyć ? Europejska polityka została ośmieszona. Mało tego, cała cywilzacja Zachodu została osmieszona. Kto takich ludzi będzie traktował poważnie ? Trzeba poważnie zacząć rozważać członkostwo w UE i trzeba ten problem podnosić oficjalnie na wszystkich forach europejskich. Mamy oto do czynienia z objawem wynaturzenia podniesionym niemal do rangi wydarzenia dyplomatycznego, czyli z ukoronowaniem idiotyzmu:

http://wpolityce.pl/polityka/341771-maz-premiera-luksemburga-poczul-sie-pierwsza-dama-stanal-do-wspolnej-fotografii-z-zonami-na-szczycie-nato

Mówiąc o ludziach zawsze musimy mieć na uwadze, choćby w tyle głowy, kwestie ludzkiej natury. Najbardziej charakterystycznym elementem ludzkiej natury jest jej społeczność – decydującą rolę w kształtowaniu osoby ludzkiej są jej relacje z innymi. Algorytm jest tu jednoznaczny – kierunek przepływu informacji jest od wspólnoty do jednostki, a dopiero wiele lat potem kierunek się zmienia i następuje przepływ w obie strony. Oczywiście ważna jest także biologia, w której zakodowany jest ludzki potencjał, ale biologia ogranicza się do jednostki i nie pozwala obserwować decydującego czynnika społecznego, kulturowego.

Tyle teorii, popatrzmy więc na zachowania ludzi, których dotyczy link. Zachowania homoseksualne są elementem zaburzonej biologii wskutek błędów w gospodarce hormonalnej czy w transmisji chromosomów, więc przypadki takie powinny pozostać w sferze jednostkowej, jako że to jednostka jest bytem biologicznym. Z tego wynika, że przenoszenie zachowań homoseksualnych, będących zaburzeniem, na poziom ponadjednostkowy, wspólnotowy, publiczny jest naruszeniem porządku, naruszeniem normy, nie tylko biologicznej ale i społecznej.

Wystąpienie premiera Belgii ze swoim partnerem na forum publicznym jest więc skandalem, skandalem wielowymiarowym, cywilizacyjnym, dyplomatycznym, obyczajowym, ale i towarzyskim, bo przecież dotyczy także innych osób występujących oficjalnie na tym zgromadzeniu, których poczucie przyzwoitości zostało tu w sposób rażący narażone. Co równie ważne, takie zachowanie rujnuje powagę wydarzenia i kompromituje nie tylko organizatorów, ale I wszystkich uczestników. Czy polscy przedstawiciele wyciągnęli z tego jakieś konsekwencje ?

Dlaczego nikt na to publicznie nie zareagował ? Gdzie się podział Rzecznik Praw Obywatelskich, który takie skandaliczne naruszenia norm powinien monitorować ? Paraliżujący strach przed durną politpoprawnością ? Ten król jest nagi, drodzy Państwo.

Jako że rozpoczyna się dyskusja nad nową konstytucją, proponuję wrowadzenie do konstytucji zapisu o naturze ludzkiej, żeby wykluczyć rozmaite, oderwane od rzeczywistości eksperymenty.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

To demonstracja. Pierwszym "demonstratorem" był Guido Westerwelle, szef niemieckiego MSZ w latach 2009-2013 z FDP. Ten pan jeździł po stolicach państw UE z oficjalnymi wizytami ze swoim kochasiem, jako "pierwszą damą". Był jawnym homo, pierwszym ministrem homo w rządzie RFN. Ale do Warszawy przyjechał sam. Widać uznał, że do homofobicznego landu/kolonii nie mozna zabierać kochasia. Na razie, bo pewnie wierzył, że nastapią w nim pozytywne zmiany. Zmarł w 2016 roku na białaczkę.

Internauci niemieccy wiązali porażkę FDP w wyborach do Bundestagu w 2013 roku właśnie z "demonstratorstwem" Westerwelle. FDP uzyskała wtedy poniżej 5% głosów i nie weszła do parlamentu. Oczywiście, media wynosiły przypadłość Westerwelle pod niebiosa, "odwaga, otwartość, nowoczesność" itd.), ale autorzy postów pod artykułami byli innego zdania. Uważali dość powszechnie, że w 2013 roku to on utopił politycznie FDP. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1540956

Wiedziałam, że pan Gauthier Destenay to mąż Xaviera Bettela, premiera Wielkiego Księstwa Luksemburga.

Pojawił się publicznie na spotkaniu NATO i dał się sfotografować w otoczeniu żon szefów państw.

http://wiadomosci.wp.pl/to-zdjecie-przejdzie-do-historii-wsrod-pierwszych-dam-na-szczycie-nato-znalazl-sie-maz-premiera-luksemburga-6126740816156289a

Ów mąż z mężem był także przyjęty na audiencji w Watykanie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

CISZA

#1540958

A ta druga od lewej (żoną Erdogana) to ma pięty z przodu :-))

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1541007

Lewacy wydali walkę chrześcijańskim fundamentom Europy uznają więc sodomitów za normę...z tym, że na zdjęciu jest mąż/żona premiera Luksemburga...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1540960

Skąd mi się wzięła ta Belgia ?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1540961

..., ale mnie osobiscie nie interesuje kto z kim spi, i co w swoim lozku robi. Jezeli jest politykiem i kieruje krajem - to wylacznie sposob kierowania krajem, gospodarnosc, sprawiedliwosc spoleczna sie licza. To co pan pisze wydaje mi sie linczem spolecznym. Mysle, ze lepiej jest z naszej strony pokazywac inne, dobre przyklady.  Zakazy powoduja u mnie  przynajmniej uczucie, ze wtedy tym bardziej poszlabym na barykady.

Wiem, ze to co pisze jest wsrod konserwatystow niezbyt  popularne. Dla scislosci dodam ,ze jestem heteroseksualna i tak jest dobrze. Wyobrazcie sobie jednak taka sytuacje, ze wasze dziecko ma inne sklonnosci. Chcielibyscie, zeby sie ukrywalo po piwnicach? Zeby mowiono o nim jak o tredowatym, zeby pokazywano  je palcami?

Przesada jest po obu stronach zla.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Gosia

#1540963

"Afiszowanie się nie jest dobre" czy "przesada jest po obu stronach zła"? 

Jest wielka różnica pomiędzy afiszowaniem się, a "ukrywaniem po piwnicach" i wytykaniem palcami. 

Podejrzewam, że, podobnie jak większości, nie obchodzi mnie kto z kim sypia, ale  niekoniecznie mam ochotę na oglądanie afiszujących się swoim związkiem pederastów. Tym bardziej, pozowanie tego pana razem z żonami jest szczególnie niesmaczne dla osób z wyobraźnią, bo stając obok kobiet dał wszystkim wyraźnie do zrozumienia, jaką rolę seksualną pełni w związku ze swoim partnerem. Po co komu jest potrzebna taka informacja? Jeśli to nie jest afiszowanie, to nie wiem, co nim jest.

Piękny język polski: Autor doskonale nazwał homoseksualizm " wynaturzeniem". Owszem, jest to zjawisko występujące w naturze, w ilości ok. 2% populacji, a ostatnio w Ameryce nawet szacowanej na ok. 8%, dzięki inżynierii społecznej - propagandzie normalizacji i środowiskowo uwarunkowanym zaburzeniom hormonalnym, niemniej jednak, nie jest ono naturalną normą, jest wynaturzeniem, obojętnie, czy jego przyczyny są wrodzone i stałe, czy nabyte i podlegające moderacji. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Lotna

 

#1540968

No, jeśli chodzi o skłonności to trzeba wypowiadać się jednoznacznie. Dewiacje to są zaburzenia, które trzeba poddać terapii. Nie jest to rzecz przyjemna, ale tak już jest z chorobami. Jeżeli ktoś zachowuje to w swojej prywatności wszystko jest OK. Jednak wychodzenie do przestrzeni publicznej i promowanie nienormalności jako normalności jest skandalem, zachowaniem destruktywnym..

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1540973

inne skłonnosci dziecka niz ogólnie przyjete powinny w rodzicach budzic obawe a co za tym idzie nalezało by udac sie z dzieckiem do lekarza aby poddac go sensownemu leczeniu lub tylko jakiejs terapii.Pozwalanie na ukrywanie sie po piwnicach powoduje rozwój zainteresowan i powstaje przyzwolenie na takie  dewiacjie.Pederasta to jest chory człowiek i nie mozna mu w zadnym stopniu zaufac poniewaz jego zdolnosci percepcyjne odbiegają bardzo o podstawowych norm egzystencjalnych.W tych rozazaniach dziecko nie moze byc tzw karta przetargowa.Pedał to pedał i jesli nie leczony to zdechnie jako pedał.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1540978

I prezentować go jako pierwszą damę , głównego doradcę i nauczycielkę rysunku ich wspólnie stworzonych hybryd  Tylko co na to oślice? O kogo będą zazdrosne ? O męża- polityka, czy też jego osiołowego żonę (chociaż cholera kto komu ssie a kto komu wystawia pośladki) . Dylemat etyczny/filozoficzny. Oślice jeszcze nie dorosły do tak intelektualnie uświadomionego, Postępowego Świata. Ale Spoko! Hartman z Krakowa udowodni mi zaraz jaki to ja jestem zaprzały i faszysta i nie bronię hartmańskiego rozwoju życia. Nie tylko on. Zaraz pojawi się "elyta" hollywoodzka, że o warszawskiej nie wspomnę, przecież tak nie wypada. Cały świat byłby się z Polski śmiał. Żony do butonierki  Panowie, przyjdzie czas to wyliże a gdyby co to zawsze jest przyjaciel, co swoją żoną- koziołkiem co   udostępni.

Bardzo zwariowałem? Ale był już koń- senator? cesarz wówczas ponoć był szaleńcem. Koń/mąż/ żona. Jak można było zaprzepaścić taki dorobek?   

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1541000

Nie rozumiem dlaczego mamy ciągle oglądać partnerów polityków w mediach. Wybieramy przecież prezydentów, premierów, partie polityczne a nie ich bliskich.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Fiona

#1541047