A na drzewach zamiast liści...

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Władza ściąga z nas haracz już nie tylko na swoje utrzymanie, ale wręcz na własne kaprysy. Co więcej ściąga tę forsę by móc nam efektowniej dokopać. Przypatrzmy się chociażby wyczynom władzy sądowniczej, która zabrania nam posługiwania się zwrotem "rozwydrzone smarkacze". Płać i sieć cicho. Trzeba przypomieć sobie sędziów Tuleyę, Rysińskiego & company a następnie przypomnieć im samym ich niewątpliwe osiągnięcia.

Proponuję więc stosowne kontrdziałania, na razie symboliczne, żeby zawału nie dostały, przeciwko tym resortowym pacholęciom. Zima, liści brak, drzewa gołe, zapraszają do wykorzystania, można więc je z pożytkiem wykorzystać, np. nawiązując do słynnego hasła " A na drzewach zamast liści...". Aż się prosi o mały happening. Żeby nadrobić brak listowia, proponuję wycięcie z tektury, mogą być w ramach recyklingu opakowania z Carrfoura, sporej ilości sylwetek, które następnie malujemy na czerwono i zawieszamy zamiast liści na drzewostanie naprzeciw sądu. Nic nie kosztuje a efekt i estetyczny i psychologiczny gwarantowany. Zawsze trzeba pamiętać o właściwej kolejności - najpierw działamy symbolicznie, estetycznie a dopiero potem fizycznie.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

A genderyści to kto ?
Przepraszać, że pytam nie będę bo nie ma kogo !
Znarowione cioty i wujów ? Które wyżej niż swoje genitalia nie widzą i nie skoczą ? I na pomoc wzywają Marksa, Lenina, Engelsa ? Takie same czerwone ścierwa jak ci spod znaku sierpaq i młota. A #ó* im w d&pę!!! Jakby napisał pan prezydęt !
Nie bójmy się nazywać rzeczy, spraw i ludzi po imieniu. Dupa dupą zawsze będzie choćby nie wiem ile pruderyjów się podpisało pod petycją by dupy dupą nie nazywać bo coś tam coś tam.
Czasy mamy takie, że owijanie w bawełnę i jedwabne białe rękawiczki dyplomacji, etyki muszą iść do lamusa.
Poza tym wciąż jeszcze prawo na tyle jest prawem, że ...uj nazwany ..ujem najpierw musi przed wysokim sądem dowieść, że ...ujem nie jest.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#402172