Żarty się skończyły! PO ogłasza ultimatum w sprawie debaty!

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Działacz partyjny Nowego Typu, czyli tow. Neumann ogłosił ultimatum dla PIS-u w sprawie debaty na istotne dla Polski sprawy. Ultimatum jest do piątku i jeśli PIS na nie odpowie – PO podejmie działania w celu odebrania władzy partii, która nie chce z PO debatować!

Jak wiadomo, Platforma Obywatelska była zawsze przeciwko wpuszczeniu do Polski uchodźców arabskich i oczekuje, że w debacie PIS wytłumaczy się dlaczego chciał przyjąć nieograniczoną liczbę islamistów. Podobnie z programem 500+, który PIS ukradł Platformie, nie dając jednak 500 zł na każde dziecko, tak jak zawsze chciała Platforma, choć jej na to nie pozwolono – bezczelnie odcinając PO od koryta!

Platforma była także przeciwko likwidacji stoczni. To ówczesny premier Tusk i jego minister skarbu Grad przygotowali program prywatyzacji stoczni przy udziale inwestorów z Kataru. Ale PIS na to się nie zgodził!

Platforma Obywatelska jest za postawieniem Min. Macierewicza przed Trybunałem Stanu, a nawet przed Trybunałem Konstytucyjnym za aferę w sprawie Caracali. Jak wiadomo – Platforma Obywatelska chciała nie tylko kupić helikoptery francuskie w ramach rekompensaty za niesprzedane Rosji fregaty – to chciała ściągnąć do Polski za 13,5 mld złotych innowacyjnych inwestorów z Francji! Ludzie nie wiedzą, ale we wszystkich miastach, miasteczkach – w każdej większej wsi - miały otworzyć swoje placówki megasklepy Auchan i Carefour oraz Leroy Merlin – zaś zakłady mleczarskie miały przestawić się na wyłączną produkcję serów na licencjach francuskich !

Także takie firmy, jak Whirpool – z powrotem będą musiały powrócić do Francji w związku z dumpingiem ekonomicznym. Oczywiście, po uprzednim przeproszeniu prezydenta Macrona , którego Polska obraziła. Równocześnie PO przywrócić chce wszystkie swobody gospodarcze, dzięki którym za koalicji PO-PSL tak prężnie rozwijał się handel paliwami, tytoniem oraz dopalaczami. Pigułki „zaraz PO” będą dostępne w sklepiku każdego gimnazjum…

Nie jest jednak prawdą, że PO zamierza zmusić Polaków do pracy do końca życia. Przeciwnie: W wieku 70 lat każdy Polak będzie mógł przejść na godną emeryturę z perspektywą, że otrzyma 13-tkę ! Trzynastą emeryturę otrzyma każdy emeryt, który przebywać będzie na emeryturze od 10 lat!

Platforma także przywróci godne emerytury b. funkcjonariuszom MO,UB i SB – którzy zostali w okresie rządów PIS poddani represjom. Jest niewątpliwe, że byli funkcjonariusze reprezentują zdrowe siły Narodu, oraz takich ludzi honoru jak generałowie Kiszczak i Jaruzelski ! Nie może więc zaskakiwać, że Platforma Obywatelska ogłosi także program budowy pomników Lechowi Wałęsie, który niesłusznie został uznany za agenta Bolka na podstawie donosów Kaczyńskiego….

PIS boi się debaty z ekspertami Platformy – doświadczonymi w budowie teoretycznego państwa oraz ch.., d… i kamieni kupy. Jeśli więc do piątku PIS na debatę się nie zgodzi – Platforma (zgodnie z zapowiedziami człowieka Nowego Typu Neumanna) – rozprawi się z PIS-em przy pomocy bejsboli, kijów i sztachet. Jak wiadomo - te ostatnie zaproponował b. prezydent Bul-Komorowski.

Dlatego już od dziś rozpoczynają się przygotowania do mobilizacji ZOBO (Zmotoryzowane Oddziały Bejsbolistów Obywatelskich). Do Gdańska przybywają delegaci z całego kraju, którzy pod wodza niezwyciężonego Lecha Wałęsy(niesłusznie uznanego za agenta Bolka) przygotują Postulaty do władz reżimu Kaczyńskiego. Przybył już płk Mazguła. Jest Kijowski i Krystyna Janda z aktorem Olbrychskim. Spodziewany jest Rzepliński i gen Czempiński . Prezydent Budyń wysłał zaproszenia dla Verhofstadta i Timmermansa….

Żarty się skończyły, towarzysze!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:17)

Komentarze

Jakie żarty ? To realny program (w/g TVN) !

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0


#1539523

   Witaj Kapitanie! Zbliża się zmiana warty w sądownictwie, więc POstkomuna dostaje sraaa...czki  Żarty się kończą. Więc mamy żałosny przekręt, aby wkręcić PIS w debaty, które mogłyby potrwać do wyborów. Rząd mając większościowy mandat społeczny ma rządzić tworząc ustawy służące rozwojowi kraju, a nie debatować. Czas na  nową ordynację samorządową, aby wyczyścić pokłosie lokalnych hybrydowych układów. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1539538

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1539539

 

Jaki z tego wniosek?

Jak Schetyna mówi, że nie podniesie wieku emerytalnego, - to podniesie - gdyby rządził.
Jak Schetyna mówi, że zlikwiduje IPN, ABW i CBŚ, - to zlikwiduje.
Jak Schetyna mówi, że nie przyjmie muzułków (czyt. kozojebów) - to przyjmie.

Oby któryś z tych muzułków nie wziął jego "na odstrzał" z pasem nafaszerowanym plastikiem! - Bo... smród po nim rozprzestrzeniłby się na całą Rzeczpospolitą. 

 

Pozdrawiam,

Satyr

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1539552

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1539553

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1539556

Ja myślę że jutro PO złoży wniosek o zwiększenie budżetu IPN i domagać się będzie wydania drukiem teczek Bolka

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1539567

podobno jak pojawi sie nowa konstytucja, to wykupia caly naklad starej.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1539598

to tak jak by z bolkiem się użerać , szkoda czasu .

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

zza winkla

#1539550

"PO było grupą przestępczą!"
Tak oto, zupełnie niechcący, Bogusław Biedrzyński udowodnił, że po ośmiu latach nieprzerwanych rządów PO-PSL Polska istnieje jako PAŃSTWO PRAWNE równie realnie, jak granica syryjsko – węgierska, o której również wspomina Ewa Kopacz.
Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.
Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

blumenalle

#1539585