Wystąpienie Kaczyńskiego i obłęd lemingów

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Zaglądając na moją pocztę na portalu interia znalazłem artykuł na temat wystąpienia Kaczyńskiego na temat roli państwa, z którym się zgadzam co do joty, po czym wdałem się, po raz pierwszy w życiu, w dyskusję z lemingami, które opanowały tam forum, choć to zajęcie bezsensowne.

 

Jestem w stanie pojąć niezdolność lemingów prowadzących hejterską wojnę z kaczyzmem na takim portalu jak interia.pl, ale żeby w salonie24 głosić takie herezje ? Przecież wiadomo, że w świecie cywilizowanym nic nie może funkcjonować bez państwa, bo to instytucja państwa gwarantuje formułowanie prawa zabezpieczającego umowy i bezpieczeństwo wewnętrzne i zewnętrzne oraz istnienie wszelkich innych instytucji.

 

A tu proszę popatrzeć – znalazł się yntelygent kwestionujący abecadło.

 

http://kuba.rozpruwacz.salon24.pl/753759,najpierw-panstwo-pozniej-wlasnosc

 

Wiecie na czym polega różnica między Polską A a Polską B ?

Polska A Polsce B każe się całować w de.

I to widać w rozmaitych komentarzach.

 

Dlatego zdecydowałem się opublikować parę komentarzy z interii na innych portalach.

Niech się cała Polska dowie jacy yntelygentni komentatorzy buszują na Interii.

 

Otóż interia podaje sprawozdanie z wypowiedzi Kaczyńskiego, bardzo merytorycznej i nie pozostawiającej wątpliwości co do natury procesów społeczno-politycznych.

 

http://fakty.interia.pl/polska/news-kaczynski-najpierw-panstwo-potem-wlasnosc-i-rynek,nId,2347896

 

Można się nieźle rozerwać czytając komentarze pokazujące co niektórzy internauci z tego zrozumieli.

 

“~Krzysztof- 1 godz. 34 min temu

Państwo jest dla obywateli!!! Istnienie państwa dla państwa jest bez sensu. A mnie się wydaje, że w tym wszystkim zapomina pan o ludziach. Władza jest służbą nie celem. A pan robi dokładnie odwrotnie ... Panie Kaczyński - jest pan bardzo złym człowiekiem!!! Pan tych swoich biednych wyborców z torbami puści ...”

 

“~PG- Dzisiaj (13:26)

Panie Kaczyński, panu się wszystko pomyliło, pan żyje w jakimś urojonym świecie.1. państwo nie będzie istnieć bez obywateli, pan systematycznie pomija tych dla których mają działać struktury państwa. To tak jakby firma zapomniała że ma klientów. 2. żeby zarządzać państwem trzeba mieć wiedzę i doświadczenie - pan tej wiedzy nie ma, patrz punkt nr 1. każdy kto prowadził firmę wie kto jest dla niej ważny, taki ktoś nigdy nie zgubi w tworzeniu strategii klienta. 3. żeby zarządzać państwem trzeba... ROZWIŃ”

 

Typowo hejterskich komentarzy nie będę przytaczał. Czy głupota i najzwyklejsza wścieklizna dadzą się wyleczyć ? To wygląda po prostu na opętanie demoniczne.

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

Głupota inteligentów postępowych codziennie obrywa nokautujące ciosy od rzeczywistości, a mimo to stoi. Niezniszczalna!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

JW

#1532099

W wielu aspektach, czasach, sytuacjach i tematach. Znacznej części populacji ludzi można narzucić takie irracjonalne działania i poglądy posługując się niekoniecznie barbarzyńskimi narzędziami i w zasadzie zgodnie z prawem. 
Przypomnijmy sobie kilka historycznych zaszłości: sukces propagandowy ideologii komunizmu i narodowego socjalizmu, połączony z otwartą pogardą dla jakichkolwiek innych poglądów, uwielbienie dla wodzów - "kult Stalina" Hitlera  i innych.

"Mentalność tłumu": Rewolucja Październikowa. Ludzie "ani dobrzy ani źli", w dużej części chrześcijanie nie zabijający i nie kradnący, w pewnych sytuacjach przemieniają się w krwiożercze hordy, gwałcące, zabijające i rabujące, w tym siebie nawzajem.

Tak, to rodzaj opętania, choć zewnętrznych osobowości ze świata pozamaterialnego bym nie angażował. Powiedziałbym natomiast że każdy człowiek ma "rozum" do którego używania jest zobligowany. Bez względu na wiarę - ona tylko formułuje, przed kim mamy się czuć odpowiedzialni. Ten rozum pełni dwie istotne role: po pierwsze, powinien chronić przed bzdurą. Po drugie sprawia, że jeśli ktoś popełni jakiś błąd lub niegodziwość, zobligowany jest być za to odpowiedzialnym.  

Pokazane zjawisko traktowałbym jako odmóżdżenie z możliwoscią późniejszej remisji. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1532120

Ja bym to nazwał drażnieniem małp -rząd nie zamieni pól uprawnych w dżunglę a obfitość bananów nie jest priorytetem. Małpy się wściekły a dyżurni z Wyborczej podelektowali intelektualną słabością prezesa. Prawdopodobnie w poczekalni sejmowej tkwią już projekty regulacji rynku medialnego, może coś jeszcze co każdego wolnorynkowego fanatyka wprawi w epileptyczne drgawki. A prezes może wreszcie obrał niegłupią taktykę ogólnikowych zapowiedzi i szybkiego konkretnego działania, oby:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1532121

 Witam! Nie zaglądam na takie portale, bo szkoda zdrowia. Myślę, że dluższa obecna rzeczywistość zweryfikuje tę chorobliwą nacje ulegającą propagandowym mediom. Czas na weryfikację i przejęcie udziałów TVNów i Polsatu. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1532122

Pomijając kwestie płatnych, zadaniowanych trolli oraz ludzi oczywiście złej woli, pozostaje znaczne grono osób niedoinformowanych bądź błędnie rozumiejących przekaz. Dlatego część odpowiedzialności za błędne, zamiast zgodne z intencjami, rozumienie przekazu spoczywa jednak na mówcy. Oglądałem fragmenty przemówienia JK i choć dla mnie nie pozostawiało ono żadnych wątpliwości, to dla odbiorcy nie zorientowanego bądź niechętnego myśli mogły być formułowane jaśniej. Na przykład - odwołując się do głośnych ostatnio przypadków działań koncernów monopolistów - cenzury narodowców na Facebooku, polisolokat, cen wody i prądu, reprywatyzacji i wielu innych przypadków w których bez interwencji państwa dochodzi do grabieży obywateli przez właścicieli kapitału.

Tak sformułowane przemówienie nie pozostawiałoby wątpliwości u najsłabiej radzących sobie z przyswajaniem treści obywateli. Też przecież obywateli, o których też należy dbać i wyjaśniać im cierpliwie intencje i cele działań władzy.

pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

WL

#1532129

Potężna luka pojęciowa dzieląca prezesa Kaczyńskiego od jego adwersarzy- lemingów nie pozwala im po prostu zrozumiec porstych wypowiedzi...ale za to idioci wierzą ( bo tak ich naucza ogłupiacz), że sa "nadzwyczajna kastą"...

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1532143