Panie Owsiak

Obrazek użytkownika Janusz 40
Kraj

Nadzwyczaj się pan ostatnio uaktywnił, chociaż nie pan jeden i nawet przypuszczam iż wiem dlaczego.

       Już za komuny miał pan wypasiony terenowy wóz, później też nieźle się panu wiodło, a najlepiej w III RP. Wystarczyło dokładać Kaczyńskiemu i być w głównym nurcie poprawności. Osiągnął pan dużo - wg wyliczeń "Matki Kurka" potrafił pan ze szlachetnej kwesty osiągnąć rekordowe wyniki finansowe także DLA SIEBIE. Rekordowe swoje własne dochody (jesli porównać to z dochodami innych "dziennikarzy" - może tylko Lis za panem nadąża). To - nie wiem, czy zdaje sobie pan sprawę - przekreśla w dużym stopniu szlachetność idei WOŚP.

        Jawi się pan ogromnej części społeczeństwa jako największy kombinator; wiem oczywiście, że druga część jest na tyle zmanipulowana, że panu wierzy, wierzy, iż dzięki panu szpitale są lepiej wyposażone i inne tego typu "prawdy" - nawet nie ćwierćprawdy, tylko prawdy w ułamku procenta - jeśli się porówna budżet MZ z "pańskim" wkładem.

        Kim pan jest by pouczać wspaniałego, jakże pracowitego obecnie polityka o najpiękniejszej karcie walki z komuną - z komuną, z której się pan wywodzi (na zasadzie aksamitnego przejścia przez zmianę ustrojową - przy zachowaniu wpływów politycznych i kasy).

        Ponadto, jaką wiedzą pan dysponuje, by zabierać infantylny głos w poważnych międzynarodowych problemach?. Oczywiście obawia się pan, jak wszyscy uczestnicy marszów KOD skończenia dolce vita, stąd chyba wzmożona aktywność skierowana przeciwko obecnej władzy.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:5)

Komentarze

Każdy ma prawo się wypowiadać i to jest jakby naturalne i nie każdy musisię zgacać ze zdaniem innych to też jest naturalne ale obrażać innych nie należy

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

R.Pyniu

#1509743