Panie Prezydencie RP! Pani Premier RP! Jest moment dla polskiej racji stanu!

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Zamiast tłumaczyć, wyjaśniać banalne sprawy banalnym subiektom  - Platformie Opozycyjnej i jej różnym "pistoletom" Rzeplińskim w Polsce, różnym Schulzom i Junckerom w Brukseli, Merkelom i Gabrielom w Berlinie, putinowskim ambasadorom i rzecznikom  itd., pojawił się  historyczny,  niepowtarzalny moment postawienia polskiej racji stanu na miejscu jej należnym -  w Polsce, w  Europie i w Świecie!
 
Polska ma wreszcie  Prezydenta i Rząd, których celem najwyższym i jedyną racją jest Polska i jej racja stanu.
Polska po 25.X.2015 - z Prezydentem Dudą i Premier Szydło to dziś ewenement na skalę światową bo to właśnie Polska przywraca dziś wartość i znaczenie pojęciom  Państwo i Naród, niszczonym przez quasi nowoczesne, quasi integracyjne, quasi solidarne menty, które z ulicznych łapanek i płatnych spędów BMW  do wczoraj trafiały na najwyższe urzędy państwowe RP.
Takie same stoją dziś na czele Unii Europejskiej i sprawują rządy w wielu państwach nie tylko europejskich.
 
Polska, dzięki wyborowi jej Obywateli w maju i w październiku 2015 i ze względu na aktualne geopolityczne warunki w Europie ma dziś unikalną szansę
zdominować i postawić tamę powszechnej kurwilizacji zasad i obyczajów, dyktowanej przez zdemoralizowane  mentalnie i politycznie centrale w Berlinie, Moskwie i Brukseli, a terroryzujące swym dyktatem cały kontynent. Unia Europejska z unii państw zamieniła się w eurokołchoz, który  niczym się nie różni od ZSRR-owskiego kołchozu!    
Polska po 25.X.2015 wraz z Węgrami premiera Orbana to dziś jedyne wiarygodne i stabilne reduty Europy i ostoje kultury łacińskiej, która pozwoliła jej przetrwać przez wieki.
Ujada lewacka psiarnia? To dobrze! To znaczy, że zabolało.
Bo ma boleć!
Polska ma boleć!
Była wielka gdy bolała! Teutonów, Rusów, Turków.
Tylko gdy boli liczą się z Polską i mają respekt polityczne kundle, madamki, bawidamki, mężyki stanu. Tylko gdy Polska zaboli – liczą się z Nią wszyscy.
Historia to dowiodła nie raz.
 
Panie Prezydencie Dudo! Pani Premier Szydło!
Róbcie swoje!
Niech Polska boli! Ból Jej sąsiadów - bliższych i dalszych, ból jej przeciwników i wrogów – wewnętrznych i zewnętrznych - to spokój dla Polski, czas Jej potęgi. Ten ból to znak, że Polska rośnie, że sprawy polskie toczą się w dobrym, prawidłowym kierunku.
Polacy chcą Polski dumnej, potężnej. Dzięki temu bólowi Ona jeszcze nie zginęła! O tym śpiewamy w naszym Hymnie, tą nieśmiertelność sławimy, jej się kłaniamy, za nią dziękujemy Bogu i Królowej Polski. Dla niej życie oddać jesteśmy gotowi! 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (23 głosy)

Komentarze

Panie Prezydencie Andrzeju Duda, Pani Premier Beato Szydło, twardo dalej róbcie swoje. Polacy są z Wami, przeciwko tylko niepolacy.

Vote up!
17
Vote down!
0
#1502222

AMEN

Vote up!
11
Vote down!
-1

maleucik

#1502223

PO + PSL z cichym przyzwoleniem SLD zawłaszczyło całkowicie państwo i zgodnie ze zdradzieckimi postanowieniami magdalenkowymi utworzyli III RP. Arogancja i pycha rządzących doprowadziła ich do takiej pewności, że monopol na władzę mają pewny tymbardziej , że medialni krzykacze zwani niesłusznie dziennikarzami, dyspozycyjni eksperci  zaprzedani za dobrą kasę posłusznie prowadzili pranie mozgów. Wszechwładza doprowadziła ich do utraty rozumu, oderwania od rzeczywistości i pogardy do zniewolonego społeczęnstwa oraz pełnej alienacji od Narodu. Pełni tupetu i pewności, że władza jest im nadana raz na zawsze utworzyli organizację przestępczą wraz ze skurwionym PSL - zwaną PO. Szok po wyborach prezydenckich stał się tak wielki, że do dzisiaj nie mogą się opanować, a zabezpieczenia w rodzaju fasadowej szalupy ratunkowej czyli  "Nowoczesnej" przy wyborach parlamentarnych okazały się nie w pełni udane. Stąd taki wrzask i nawoływania do buntu, zwracanie się zdradzieckie do obcych o pomoc. Ratujcie po toniemy !!!

Vote up!
15
Vote down!
0
#1502232

Witam serdecznie, czytam to co piszesz i odczuwam jakbym siebie czytal ;-)

Dodam ponizej nieco z innej manki, choc o wielkim Polaku przypominam i o dzisiejszej sytuac

 

pozdrawiam

Szczesc Boze

Vote up!
10
Vote down!
0

chris

#1502235

Witaj

 

Jak myślisz? czy ci debile coś rozumieją? Czy może mają takie polecenie? Bo chyba na cynizm są za prości.

 

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1502236

Dziś adresat jest inny...

Pozdrawiam.

 

PS. Ty wiesz, że u mnie  wciąż kwitną nasturcje?

Vote up!
7
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1502240

Wyraziłem się niezręcznie. To nie chodzi o zrozumienie twoich tekstów, które cieszą się taką popularnością. Mi chodziło, że ci nieszczęśni nie są w stanie zrozumieć całej nowej sytuacji. To jest przejście do nowej epoki, a zrozumienie tego kompletnie jest niemozliwe dla tych wszystkich lemingów. Oni chcieli by tylko coś naprawiać, nie pojmując, że trzeba zmieniać.

Biedne ciołki....

...........

Zazdroszczę ci tych nasturcji. Bardzo je lubię, a u mnie jest za mało słońca by rosły. Ja obserwuję samotnego nagietka który się zimie nie poddaje. Też uroczy i pomarańczowy.

 

Uściski

Vote up!
4
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1502292

I ja dobrze odpisałam - gdy rozmawiam z Tobą, rozmawiam normalnie. Gdy rozmawiam z lemingiem to ta rozmowa całkiem inaczej wygląda, jest na zupełnie innym poziomie, na jego poziomie żeby trafić do niego. Czyli - jego "językiem". Podobnie z pisaniem.

Serdeczności.

 

PS. Oprócz nasturcji (samosiejki z letniego kwitnienia) kwitną jeszcze floksy, lwia paszcza, jeden goździk i jesienią  przyleciały skądś 3 nasionka turka, które właśnie również kwitną. Było kilka lekkich przymrozków w nocy ale balkon mam wewnętrzny to się kwiatki jakoś uchowały. Nawet doniczkowce jeszcze nie chcą iść do domu, jak im zieleń pociemnieje to wtedy wstawię do pokoju. 

Vote up!
4
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1502309

Antypolacy manifestują dywersyjne gesty, PO BULwersacji antypolaków – demokratycznym odrzuceniem uPOwszechniania w Polsce- kurwilizacji „cywilizacji” POeuropejskiej.

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
0
#1502239

ze PObolszewia z zydokomuna wladzy nie odda tak latwo, nawet po wygranych demokratycznie wyborach.
Aby obalic legalna wladze w Polsce ta cholota ma wielkie niestety narzedzia,mja potezna kase, ta ktora sobie przywlszczyli po 89roku,maja wsparcie zlodziejskich niepolskich bankierow,maja wsparcie swiatowego zydostwa,ktore chce wydrzec od Polakow to co im sie nie nalezy nie tylko te 60mld.bo to jest tylko na poczatek,maja wiekszosc mendiow,ktore polaczone ze swiatowymi mediami moga zrobic rewolucje w mysleniu nawet trzezwo myslacych co nie maja alternatywnych zrodel informacji,maja prawie caly wymiar sprawiedliwosci i urzedasow na ich uslugach,maja cale kliki w samorzadach i POsluszne biurwy i ich rodziny w kazdych dziedzinach zycia,ktore moga paralizowac Polske ,maja cala rzesze beneficjentow ,zlodzieji i ludzi umoczonych w aferach PObolszewickich,w zamchu smolenskimo, w morderstwach zwanych samobojtwami oraz caly UKLAD bylych WSIokow i innych sluzb PRLowskich i ich dzieci, ktorzy uwarzaja ze uklad okraglostolowy jest jedynym slusznym i sprawiedliwym i ktory ma trwac wiecznie dla ich dobra, bo tylko dlatego sie podzielili wladza z cholota zydosolidarnosciowa ,ktora zdradzila prawdziwa Solidarnosc.
Ci zdrajcy maja poparcie zewnetrznych wrogow Polski , ktorzy bezkarnie rozwalali gospodarke Polska i za pomoca swojej agentury wykupywali badz niszczyli,to ta wlasnie agentura najwiecej krzyczy bo ta zdrada byla zrodlem ich utrzymania z Tuskiem i Komruskim na czele.
Unia chce `sadzic `Polske bo Uni nie po drodze z polska demokracja,musza miec swojego komisarza jakim byl zdrajca Tusk,aby im ta Polska pasowala w ich planach fizycznej likwidacji narodu polskiego,naszej kultury,histori i religi.

Polacy musza powiedziec koniec temu wszytkiemu a rzad musi rozwazyc i to glosno referndum wyjscia z Uni bo to co Unia robi to juz bylo grane tyle ze przed 39 rokiem,a plan eksterminacji Polski przez Hitlera obecnie punk po punkcie jest wykonywany i tylko wybrany teraz PIS ktory swoimi rzadami moze to zmienic i wlsnie o to jest gra , ale to nie jest juz zwykla gra to jest wojna o przetrwanie Polski i to musi dojsc do swiadomosci Polakow,ktorzy chca miec swoja ojczyzne wolna.
Za wczesnie co poniektorzy spiewaja juz ``Ojczyzne wolna poblogoslaw Panie`` do wolnoosci to jeszcze dluga droga.

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1502244

Dziękuję za tekst i nie mam nic więcej do dodania... chociaz mam, ale to na później :))))

Polska przez wielu mistyków była wskazywana jako wybawca i obrońca przed degradacja i zniszczeniem Europy i nie tylko. JPII był takim wybawcą, ale dzis sytuacja jest jeszcze tragiczniejsza. Bracia Węgrzy... No cóz... Oni9 nam pomagali zawsze i byli z nami. Bez nich nie byłoby Cudu nad Wisła i powstrzymania komunizmu przed zdobyciem Europy a nawet świata. Dziś razem pokonamy lewackie zło...

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1502248

Wałęsa: Jeśli nie zrozumiemy, że trójpodział władzy jest niezbędny, będę musiał znów poprowadzić bój - Musimy zwracać uwagę, żeby nie mogło się to powtórzyć. Jeszcze nie jest za późno. Jeśli się nie opamiętamy, jeśli nie zrozumiemy, że trójpodział władzy jest niezbędny, to uwierzcie mi, będę musiał jeszcze raz stanąć na czele i poprowadzić ten bój - powiedział Lech Wałęsa, który przemawiał podczas obchodów 45. rocznicy wydarzeń grudniowych w 1970 r.

 

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-walesa-jesli-nie-zrozumiemy-ze-trojpodzial-wladzy-jest-niezb,nId,1939887#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Vote up!
8
Vote down!
0
#1502250

Który to już raz w tym roku? Chyba trzeci. I co? Albo pstro albo kolejna durnowata focia....

Stary pajac! A groch łuskać i wnuki bawić zamiast rżnąć pawia. 

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1502254

Nawet wyksztalcony człowiek nie posiada slów dostatecznie obrazliwych aby odpowiednio określić to indywiduum

Vote up!
4
Vote down!
0
#1502259

Ta kanalia ubecka Bolek, wydawała swoich kolegów w 1970 roku, rozpoznając ich na zdjęciach, zrobionych przez SB podczas strajku i brała za to pieniądze, masz racje nie umiem poszukać słowa , by temu czerwonemu knurowi i zdrajcy siarczyście i obrażliwie określić to co czuje, za jego POstawę, względem jego kapowania i brania za to pieniędzy.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1502263

Czy to nie aby "Pomroczność Jasna" czy to jakaś genetyczną choroba?

Vote up!
3
Vote down!
0
#1502266

Zaraz tam brał kase. Miał szczęście w TOTO LOTKU.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1502382

PO prostu farciarz, co tydzień trafiać w TOTO , a może Jehowy:)))

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1502406

 http://wpolityce.pl/polityka/275254-walesa-grozi-rokoszem-to-wszystko-staje-sie-coraz-bardziej-niebezpieczne-jesli-sie-nie-opamietamy-to-bede-musial-jeszcze-raz-stanac-na-czele-i-poprowadzic-ten-boj

Vote up!
5
Vote down!
0

zza winkla

#1502261

historii sie  walesa powinien obecnie nieco uwazac, bo gdy znowu bedzie przelazil przez te jego ploty, to moze sie co najwyzej o " pisanki" zahaczyc i bedzie po ptakach z ta jego wojenka...Kazdego razu, gdy ten noblista otwiera usta, to jest tak, jakby glupota daremnie szukala wlasnego ego. Ten bolkowy bezmiar durnoty potrafi przerazic nawet gluchego..., albo "jakiego" ciemniaka.

pzdr.

Vote up!
4
Vote down!
0

chris

#1502313

Podobno z Bronkiem i kwasem będą pałować siebie nawzajem, bo co trzy przypały to nie jeden☺

Vote up!
5
Vote down!
0

Tomek N.

#1502337

nic dodać, nic ująć.

Vote up!
3
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1502262

"Spojrzymy: husaria już rozpuściła konie. Boże, co za impet! Wpadli w dym... znikli [...] Aż zagrzmiało coś i dźwięk się uczynił, jakby w tysiącu kuźni kowale młotami bili. Spojrzymy: Jezus Maria! Elektorscy mostem już leżą jako żyto, przez które burza przejdzie, a oni już hen za nimi! jeno proporce migocą! Idą na Szwedów! Uderzyli na rajtarię - rajtaria mostem! Uderzyli na drugi regiment - mostem! [...] Wszystko pierzcha, wszystko się wali, rozstępuje, idą jakby ulicą... bez mała przez całą armię już przeszli! Zderzą się z pułkiem konnej gwardii, wśród którego Carolus stoi... i gwardię jakoby wicher rozegnał!"

~ Henryk Sienkiewicz "Potop"

 

„Wojna to sztuka. Sztuka tworzy dzieła. A dziełem sztuki jest zwycięstwo.”

~Marszałek Józef Piłsudski

Nie­tzsche po­wie­dział, że cza­sem dochodzi­my do mo­men­tu, w którym ro­bi się tak źle, że można uczy­nić tyl­ko jed­no z dwoj­ga – śmiać się al­bo osza­leć. Dzi­siaj trze­cią możli­wością jest taniec. 

Bo jeżeli nadszedł/nadejdzie czas - należy zatańczyć z  wrogiem!

*

Strategów ci u nas dostatek. Dlatego nie poruszam problematyki strategii.

O sztuce operacyjnej też pisać nie będę, ale wspomnę, że obejmuje praktykę przygotowania i prowadzenia operacji przez zgrupowania sił, ukierunkowanych na osiągnięcie celu strategicznego na określonym obszarze działań.

W praktyce sztuka operacyjna wyraża się w przygotowaniu i prowadzeniu operacji, w tym pierwszej operacji.

Skoncentruję się na taktyce!

 

1.      Celowość.

W działaniach taktycznych istotnym jest wybór i sprecyzowanie CELU!

Cel walki określamy ściśle i jednoznacznie. Ma być zrozumiały i wyzwalać inicjatywę wykonawców. Stanowić będzie główny motyw działania PiS podczas realizacji zadań bojowych.

 

2.      Zachowanie zdolności bojowej.

To efektywne  wykorzystanie sił , niedopuszczenie do nadmiernego ich wyczerpania i takiej organizacji systemu działań, aby zapewnić sukcesywne odtwarzanie zdolności bojowej .

 

 3. Ekonomia sił.

        Polega na angażowaniu sił i środków do wykonania zadań głównych oraz skupianiu wysiłku w decydującym miejscu i czasie.

„Cała sztuka wojenna polega na tym, aby mieć więcej wojsk tam gdzie się naciera, lub tam gdzie naciera przeciwnik”.

~Cesarz Napoleon Bonaparte

 

4.      Zaskoczenie.

Nagłe i gwałtowne działanie pozbawiające przeciwnika inicjatywy oraz możliwości zorganizowanego prowadzenia walki.

Elementy składowe zaskoczenia: : zachowanie tajemnicy, ukrywanie, wprowadzanie przeciwnika w błąd, nieszablonowość, śmiałość i szybkość działania.

 

5.      Aktywność.

Nieustanne dążenie do narzucenia przeciwnikowi swojej woli i swoistego sterowania jego działaniami w myśl własnych celów i zamierzeń. Wyraża się przede wszystkim w uprzedzeniu przeciwnika w działaniach, ciągłym i skutecznym użyciu środków rażenia, wykonywaniu manewru i przenoszeniu punktu ciężkości na najważniejsze kierunki, rejony i obiekty.

 

6.      Manewr.

Zdolność do sprawnego ruchu, stosownie do zaistniałej sytuacji taktycznej, w różnych warunkach terenowych i atmosferycznych. Umożliwia zastosowanie zasad ekonomii sił i zaskoczenia. Manewr sprzyja  zdobyciu i utrzymaniu inicjatywy.

Manewr skuteczny to manewr  prosty w zamiarze oraz przeprowadzony szybko i skrycie.

 

7.      Przywództwo.

Dowódcy „pięści uderzeniowych” muszą posiadać determinację do wypełnienia zadań, muszą być zdolni do dyscyplinowania  podwładnych w sytuacjach zagrożenia lub niepowodzenia.

 

8.      Morale.

Gotowość do podjęcia zadań.

 - Czynnik najważniejszy bo  wola zwycięstwa musi występować od Prezesa po szeregowego PiS. Decyduje o rezultacie walki.

 

9.      Inicjatywa.

Nieustanne dążenie do narzucenia swojej woli przeciwnikowi. Indywidualna inicjatywa, w ramach danego zadania, połączona ze śmiałym działaniem decyduje o sukcesie w walce.

 

10.      Elastyczność.

Zdolność do reagowania na zmiany zachodzące w walce.
 

11.  Wytrzymałość.

Psychicznie i fizycznie przygotowane do walki.

 

„Traktuj swoich żołnierzy jak własne dzieci, a pójdą za tobą w najgłębsze doliny. Patrz na nich jak na własnych ukochanych synów, a będą stać przy tobie choćby do śmierci.”

„Szybkość jest duszą wojny, wykorzystaj swoje szanse zanim przeciwnik osiągnie gotowość. Korzystaj z tych dróg, które będą dla niego zaskoczeniem.”

„Otoczony, obmyślaj plany. Zagrożony śmiercią, walcz.„

Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika.„

~sun-zi

Epilog.

Jednym z przekleństw naszego życia, jednym z przekleństw naszego budownictwa państwowego jest to, żeśmy się podzielili na kilka rodzajów Polaków, że mówimy jednym polskim językiem, a inaczej nawet słowa polskie rozumiemy, żeśmy wychowali wśród siebie Polaków różnych gatunków, Polaków z trudnością się porozumiewających, Polaków tak przyzwyczajonych do życia według obcych szablonów, według obcych narzuconych sposobów życia i metod postępowania, żeśmy prawie za swoje je uznali, że wyrzec się ich z trudnością możemy. (…) czeka nas pod tym względem wielki wysiłek, na który my wszyscy, nowoczesne pokolenie, zdobyć się musimy, jeżeli chcemy zabezpieczyć następnym pokoleniom łatwe życie, jeżeli chcemy obrócić tak daleko koło historii, aby wielka Rzeczpospolita Polska była największą potęga nie tylko wojenną, lecz także kulturalną na całym wschodzie.”

– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.”

 

~Józef Klemens Piłsudski (1867–1935) – pierwszy Marszałek Polski, mąż stanu, Naczelnik Państwa i premier Polski

 

Vote up!
5
Vote down!
0

casium

#1502268

Proszę Panią Szydło o wspieranie i  propagowanie obrony terytorialnej Rzeczpospolitej, współpracującej ściśle z MON, tworzenie klubów strzelców składających się z niekaranych i sprawdzonych obywateli, uzbrojonych na ostro, inaczej gwardię narodową, przyznawanie im konkretnych działań pomocowych dla wojska i Policji,  w czasie pokoju, nowelizacja ustawy o przyznawaniu pozwoleń - inaczej utworzenie specjalnej agencji tym się zajmującej, sprawdzjącej obywateli ale nie traktując go z góy  jak potencjalnego przestępcę, szkolenie dzieci w udzielaniu pierwszej pomocy  w szkołach zamiast gender i będę happy :)

To wymaga oczywiście przemyślanych decyzji ale jest to bardzo potrzebne. wykształcenie u obywateli wartości patriotycznych i odpowiedzialności fizycznej za Ojczyznę.... kluby strzeleckie , gwardia narodowa znające lokalnie swoje podwórko skladające się z obywateli kochających Polskę, dbających o pamięć historyczną dobre imię bohaterów.Obchodzenie przy ich udziale świąt narodowych  itd. Lemingi, Petru , POPSLowskie gnidy, dziadoski mainstream nie miałby żadnych szans......

 

Vote up!
4
Vote down!
0

ardawl

#1502291

Tak, Polska ma bolec sasiadow, wtedy beda nas szanowac i zastanowia sie kilka razy zanim sprobuja zaszkalowac.

Polska ma byc wielka i silna jak wprzody bywalo. Tylko agenture trzeba odstawic od koryt.

 

PS Nasturcje sie je. Kwiaty i liscie. U mnie tez kwitna a mieszkam w klimacie ostrych zim. Jarmurz wytrzymuje nawet -30.

Przepraszam, nie mam dzisiaj polskiej czcionki.

Pozdrawiam muzycznie: https://www.youtube.com/watch?v=Hb7ZQEPakXk

Vote up!
4
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1502340

Contesso, 

tak omijałem sobie ten Twój wpis nie zatrzymując się do lektury, chcąc Go sobie zachować i smakować w niedzielny poranek, ale nie zdzierżyłem. Zaszedłem sobie do Ciebie dzisiaj i jestem.
I chciałem Ci podziękować za tego Ducha, Którym Nas Polaków Krzepisz i za Tego Wspaniałego Ducha, Którego Masz i Dzielisz się Nim z nami. 
Każde Twoje słowo tutaj w tym wpisie jest słusznością. Każde Twoje słowo dotyka SAMEGO JĄDRA ciemności.
Każdym Swoim słowem obnażasz zachowania tego badziewia jewropejskiego kołchozu i tych naszych rodzimych ciemniaków POtuskich i POstkomuszych.
 
Ta Twoja diagnoza o TYM bólu co tak boli te MBW agenturalne elity z lewa i z prawa z dołu i z góry jest trafna do bólu.
Ma boleć. Basta !
Wczoraj również zacząłem sobie smakować Ten Marsz Niedzielny na ulicach Naszej Stolicy. Dziękuję Wam Bracia Polacy. Nie obejrzałem do końca, będę sobie smakował dalej. Czułem cały czas MOC jakąś przedziwną w TYM co oglądały oczy moje. Nie potrafię dokładnie opisać słowem tego wszystkiego co czułem. Tak jakbym dotykał jakiejś Bożej Mocy. Patrząc na to morze Naszych Biało Czerwonych Flag i czując siłę tego wiatru, który Bożą Ręką, Bożym Duchem Wzbudzony, wznosił te Flagi, łopotał nimi z mocą, a ja miałem cały czas skojarzenia z Husarią Naszą Niezwyciężoną. Z Jej Husarskimi Skrzydłami. I taka pewność, gdzieś tam we mnie tkwiła w podświadomości i przypominała o sobie wciąż, że Ta Nasza Polska, że Tej Naszej Polski nie zmoże nigdy nic.  Jej Historia poprzez wieki, udowodniła Jej Moc. Jej Moc, Której Źródłem te trzy słowa: 
BÓG ! HONOR ! OJCZYZNA !
Te trzy słowa, za którymi kryje się tak wiele. W nich jest ukryta Dusza Naszego Narodu. Nie przestraszą nas pohukiwania żadnych bolków, Schulzów, makrel i wycie  lisiego polactwa i innych tumanów,
których ogony przydeptały NASZE, Polaków Wybory.
Ujadają, mogą tylko ujadać i pienić się z wściekłości. Słuszność jest po naszej stronie. I Polska Polską Być znów Zaczyna, po latach tego sowieckiego kołchozu, tego baraku, w którym sowieckie, na czołgach przywiezione barachło w 44 tym, i jego POmioty, tak długo czuły się bezkarne i tak długo dewastowały Naszą Wspaniałą Ojczyznę. 
Dziś znów wieczorkiem zacznę sobie oglądać Niedzielny Marsz. Zacznę Smakować Jego Przesłanie, Jego Moc Niezwykłą. I Moc Tego Boskiego Wiatru, Tę Siłę, Niezmierną, Która w łopocie Tych Flag.....
 Tych, chyba setek tysięcy Flag, bo mam wrażenie, że szacunki, które mówią o kilkudziesięciu tysiącach Uczestników są dużo zaniżone. 
Dziękuję Ci Contesso. 
Dziękuję Wam Bracia Polacy. 
 
JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA PÓKI MY ŻYJEMY !
 
 

Zaszum nam Polsko - Maciej Wróblewski - YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=Oz2GfdE8kPo
 
 
 
Vote up!
5
Vote down!
0
#1502346

bardzo ładnie to ująłeś. To jak przedłużenie tekstu contessy. Dalsza kontynuacja jej mysli.

Pozdrawiam z Polską, o Polsce i dla Polski.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1502383

Ja też dziękuję Polakom za to cudo na dolnym zdjęciu:

Ten widok morza flag ma jakąś cudowną, niezłomną moc. Zamykasz oczy na chwilę i... dalej je widzisz... Ja już dawno takiej Polski nie widziałam. Ją wreszcie czuć. 

I wreszcie nie musimy się wstydzić za buraki, za które przez ostatnie lata ciągle się wstydziliśmy! To uczucie pewności, że nie  będzie znów obciachu też potrafi łączyć ludzi. 

Ja patrzę na mój miejscowy PO-wski beton - jak z dnia na dzień wymięka... W zeszłym tygodniu spotkałam 3 takich absztryfikantów z miejscowej "elyty" polonijnej i ucięliśmy sobie pogaduchę. Gdy zaczęli marudzić, że a Duda to, że Duda tamto to tak sobie z głupia frant głośno westchnęłam  - eeeech, szkoda, Bronek już do nas nie przyjedzie poskakać po krzesłach, ale by była uciecha... Momentalnie skwaśnieli, szybciutko się  pożegnali i pooooszli jak zmyci. Zabolało. Bo ma boleć! Każdego Polaka Polska ma boleć, nie tylko postronnych. 

Wtedy nie zginie.

Pozdrawiam.

Vote up!
2
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1502388

Gangrena jest tak dalece zawansowana, iż zaleczenie już nie jest możliwe. Tylko amputacja, a to boli. Zwłaszcza bez znieczulenia. Nie ma innej drogi. Świński kwik bo koryto zabierają.

Janusz Rewiński w wywiadzie dla australijskiego radia (link we wpisie Pomnik Smoleńsk), obecną wrzawę sejmową i medialną wokół TK, porównał do szlifierki katowej. Kto zna to narzędzie to wie, że kiedy się odcina kawałek od jakiejś całości to jest wielki szum, gwizd, sypią się iskry i opiłki.

W pełni popieram działania Pana Prezydenta i Pani Premier. W tej wrzawie postępujcie roztropnie i rozważnie. Nie dajcie sie sprowokować i nie odpowiadajcie na zaczepki.

Idziemy właściwą drogą. Z Panem Bogiem.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1502385

Ja tak patrzę na platfonsów, na ich mowę ciała... Nadrabiają miną i pyskowaniem ale tylko tyle. Schetyna niby trzyma fason ale jest jak przed zawałem. Wczoraj gwoździa do trumny wbił im Seremet i chyba nie byli na to przygotowani. Kombinowali sobie ciągnąć wojnę o TK i właściwie skończyło się. teraz muszą jakiś nowy numer na szybko wymyślić żeby dalej trwać. I to perfekcyjny, nie taką chałturę jak z TK. 
W jakiej kondycji jest Platforma można ocenić po sondażach ich CBS - im więcej są zawyżane tym więcej jest dupa blada. I  ponieważ oni wiedzą, że Polacy o tym wiedzą to też ich dobija. No, żeby Kopaczka nie miała czasu iść do kosmetyczki to tam u nich jest już prawie kaplica, hehehe. 

Pozdrawiam Cię. 

Vote up!
3
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1502389

Piękny list otwarty.

pozdrawiam

teq

Vote up!
4
Vote down!
0
#1502390