Dla Niepoprawni.pl na Nowy Rok!

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Za nami rok jak co rok - ot, kolejna zdarta z kalendarza  kartka i jedziemy dalej, pchamy ten wózek bo tak to wygląda w sferze prywatnej.

Ale...

Za  naszą Polską rok trudny bo rok kolejnych zdrad. Przed Nią to samo lecz jeśli nadal będziemy - w Polsce, z Polską, przy Polsce, za Polską, a Polska będzie w nas to choć nikt nas za to po plecach nie poklepie, przewiedziemy Ją  przez ten kolejny rok w Jej historii i historii naszego Narodu . Będzie szła przez ten rok z wysoko podniesionym czołem i dumą, że zajmuje w życiu Polaków miejsce poczesne, a Jej racja stanu jest tożsama z racją istnienia Narodu.

Tak nam dopomóż Bóg!. 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

Dziękujemy za podnoszenie w nas ducha. Ładnie powiedziane "przewieziemy Polskę", skojarzyło mi się to ze słowami Marszałka Seniora Kornela Morawieckiego z przemówienia inaugurującego nowy Sejmu, który powiedział: "poniesiemy Cię Polsko!". Niósł Ją bardzo dzielnie w stanie wojennym, teraz historia (?) przekazała Ją w ręce jego syna, mam nadzieję, że z Bożą pomocą i jemu się uda to dźwiganie, oby tylko społeczeństwo rozumiało i wspierało dobrą zmianę.

A Tobie Contesso życzę wspaniałego roku, w zdrowiu (fizycznym i psychicznym), sukcesów w kształtowaniu Contessiny i na niwie muzycznej i literackiej :-).

Pozdrawiam serdecznie.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

parodystka

#1555300

Niech się spełnią Wam życzenia: te łatwe i trudne do spełnienia.

Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale.

Niech się spełnią wszystkie one krok po kroku, tego życzę NIEPOPRAWNYM w Nowym Roku.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1555303

Piękne życzenia rzeczywiście złożyłaś.
Bardzo w twoim stylu.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

W koronie królów wyglądam pięknie.

#1555307