Nie dajcie się wkręcać mediom postkomunistycznym

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Proszę nie dawać się wkręcać mediom postkomunistycznym, bo układ postkomunistyczny, pozbawiony w wyniku wyborów mocy polityczno-prawodawczej, usiłuje odwracać kota ogonem by obronić status quo.

Nie ma więc sprawy Mariusza Kamińskiego – jest sprawa sędziego Łączewskiego, znacznie bardziej poważna, bo to sprawa korupcji władzy sądowniczej. Więc pytam – co się dzieje z sędzią Łączewskim?

Nie ma też sprawy Trybunału Konstytucyjnego – jest sprawa nielegalnego zamachu Platformy, dokonanego w czerwcu z udziałem członków TK. Co w takim razie z tym zamachem ?

W przestrzeni publicznej mamy do czynienia z celowym sianiem zamętu w wyżej podanych kwestiach, co stanowi kolejny argument na rzecz delegalizacji tych mediów.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

Zdelegalizować lub zlikwidować. Polacy od siedemdziesięciu lat mają dość wrogiej propagandy. Chodzi o to, żeby zrobić to natychmiast. Sejm jeszcze istnieje i pracuje. Jutro może być za późno.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ppłk

#1500540

ujada i szarpie za nogawki swoimi bezzebnymi pyskami.
Ich wycie jest moja muzyka, na ktora dlugo czekalem i zadne mendia mi tej muzy nie zaglusza i mysle ze wiekszosci Polakom oczy sie otworzyly i tak samao te szczekaczki zydokomuszoniemieckie
oleja poarnnym moczem.
To co teraz wyprawiaja poslowie opozycji to chwyt tonacego za brzytwe choc wiedza ze to nie jest ostatnia deska ratunku, zamiast zglaszac wnioski i zadawac pytania robia propagande antyPISowska robiac burdel z sejmu.

Ale te mendia jatrza i mieszaja w maluczkich glowkach lemingow i tu jest nasza rola aby im rozjasniac ciemnosci ,choc nasza sila przebicia jest nieporuwnywalna w zakotwiczonymi w Polsce od 45 roku propagandowymi szczekaczami jak TVP Radio Polskie i ich licznymi klonami,ktore z Polska nic nie maja wspolnego.

Polacy juz dawno powinni te mendia puscic z torabami nie placac za abonament i nie kupujac ich szmatlawcow.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1500548

Jeszcze Ziobro nie poslal go na trawke ,juz chyba czas ,w koncu komu taki lachudra polityczny potrzebny 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1500592