Kto "nieścisłowił" stenogramy??

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj
Nagle, tuż przed rocznicą wyciekają do mediów odczytane stenogramy z kabiny Tupolewa. Zaskoczone tym zostają Naczelna Prokuratura Wojskowa oraz Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji.
 
NPW tak ocenia ujawniony materiał -"jest w nim wiele nieścisłości, jeśli chodzi o treść, identyfikację mówców oraz komentarze, którymi są opatrzone".
 
Skoro ujawnione materiały zawierają nieścisłości w treści, identyfikacji oraz komentarzach, należy zadać jedno zasadnicze pytanie w tej kwestii. Kto dopuścił się tych nieścisłości i w jakim celu? 
 
Przekładając komunikat NPW na język potoczny-ujawnione stenogramy ktoś zmanipulował. Jeśli tak to trzeba ustalić w jakim celu, co chce osiągnąć??
 
NPW zapowiedziała wniosek o śledztwo w sprawie wycieku. Liczę że będzie on poważniej potraktowany niż śledztwo smoleńskie. 
 
Ważniejsze od ustalenia źródła wycieku tych materiałów jest ustalenie źródła i mocodawców powstania w nich "nieścisłości"... Dziś wiemy tylko tyle że oryginały zapisów są w Rosji i że Rosja swoich przyjaciół widzi w partii rządzącej. Tylko tyle i...aż tyle. Resztę muszą ustalić prokuratorzy badający sprawę "manipulowania".. 
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Nic nie ustalą. Zbliżają się wybory wiadomość poszła w eter lemingi i nie tylko  łykneły "prawde".Śledztwo zostanie zamknięte ,ponieważ wyciek nie ma znamion przestępstwa w świetle prawa, a tylko etycznym. Koniec kropka. " PAŃSTWO ZDAŁO EGZAMIN>

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1472637

Nie wiem czy łykną tym razem. NPW jednak sie odcięła... 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1472640

Łykną.  Ci wierzącomedialni czytają tylko tytuły na resztę nie mają siły,a jeśli przeczytają ,to i tak nie zrozumią co przeczytali.A telewizornie podadzą im tak jak oni chcą usłyszeć.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1472647

stenogramy

 

czekam aż mi Moskwa

właściwe stenogramy przyśle

wtedy je wam podam

tak jak mi przykazali ściśle

 

PS A będą one oczywiście jeszcze bardziej oryginalne niż oryginały!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1472639

pójdą w eter "nieścisłości" w zależności od tego co i komu bedzie aktualnie potrzebne. Ciekawe tylko czy nieścisłości przyszły od Wielkiego Brata, czy zostały określone na nie wiadomo jakich materiałach, bo przecież czarnych skrzynek w oryginale nie mamy. Takie gry są zwyczajnym pluciem w twarz nam, Polakom.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1472642

Moim zdaniem to robota Moskwy bądż Bronków by zabrać PiSowi możliwosć krytykowania zachowań organów państwa w sprawie katastrofy. Będzie sie teraz omawiać owe stenogramy...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1472644

Ostatnio zastanawiałem się, czy Rosjanie nie mogli podmienić taśmy w czarnych skrzynkach? Przecież mają je na wyłączność od 5 lat! Jeśli mogli umyć wrak, to jaki problem w ponownym nagraniu taśm z rejestratora z udziałem aktorów? Środki techniczne ma każda wytwórnia filmowa. I może stąd, a nie z gęstszego próbkowania, bierze się lepsza jakość nowej kopii tej taśmy?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1472716

czy Rosjanie nie mogli podmienić taśmy w czarnych skrzynkach? 

Oczywiscie że mogli....

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1472757