My mamy "Wolwowiczów", oni mają (złote) "Tarasy"

Obrazek użytkownika tutejszy
Kraj

Obok tego nie WOLNO nam przejść obojętnie!

W telewizyjnym programie "Must be the music" na Polsacie Piotr Wolwowicz, jak sam podkreśla, "z małej miejscowości" zaśpiewał patriotyczną piosenkę Andrzeja Rosiewicza "Pytasz mnie". Jurorzy jednogłośnie odrzucili chłopaka w konkursie, a wśród uzasadnień znalazło się i takie, że należy zmienić piosenkę i skończyć z tym bogoojczyźnianym trendem.

Chłopak jednak w obliczu politowania jurorów bez zająknięcia powiedział, że "i tak Ojczyzna jest najważniejsza", a potem w krótkiej rozmowie za kulisami powtórzył z przekonaniem, że dla niego "Polska jest najważniejsza".

Ma facebooku, na youtube, oraz na stronie petycje.pl rozpoczął się tumult - internauci wyrażają swoje poparcie, oburzeni nie tyle na sam werdykt, ile na jego uzasadnienie. Za to obrzydliwe szkalowanie.

I oto jak na dłoni widać jakich ludzi ma Polska "bogoojczyźniana", a jakich "New POland". Po naszej stronie jest nonkonformizm, żywotność i naturalność, po naszej stronie jest odwaga i dumnie podniesiona głowa.
Piotr Wolwowicz stał przed kamerami i WBREW trendom, naciskom i kpinom powiedział wprost, to co myśli i czuje.

Dominik Taras, symbol młodzieży Palikota, występuje przed kamerami, gdy media ścielą mu czerwone dywany, gdy ukazują go jako bohatera. Ale nie ten jest bohaterem, kto płynie z prądem.

Wolwowicz stanął na polu cywilizacyjnej bitwy ze sztandarem Najjaśniejszej Rzeczypospolitej. A kiedy biją w chorążego, to całe rycerstwo winne jest stanąć w jego obronie. Nie pozwólmy zadeptać, tych, którzy mają odwagę - podpiszmy petycje i roześlijmy, rozpowszechnijmy sprawę tak jak to w naszej mocy.

(link do skopiowania i przesłania: http://www.youtube.com/watch?v=csJZdQL0Cl4 )

Tu jest petycja:
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=6872

Ludzie ze znanego forum rebelya , stworzyli też taką stronę - pomnik, dla młodego artysty, odrzuconego przez salon:

http://piotrwolwowicz.pl/

Lemingi! To jest właśnie bunt - przeciwko silniejszemu się człowiek buntuje, a to co Wy robiliście pod Krzyżem było tylko barbarzyńską nagonką!

Brak głosów

Komentarze

Ajwaj tak od razu: bunt, rewolucja i "DO BRONI"...

A to prosty życiowy wybór, którego nie tylko jurorzy dokonują:

Z prądem to bele gówno popłynie, a pod prąd tylko ślachetna ryba!

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#146243

Tarasy mają struktury, które ich bronią, a my... mamy tylko siebie. Chciałbym, żeby chłopak wiedział, że ma wielkie poparcie, bo pod prąd coraz trudniej się płynie.

---
A na drzewach, zamiast liści...

Vote up!
0
Vote down!
0

---
A na drzewach, zamiast liści...

#146245

w "jury"ma hołotę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#146263

Nie oglądam TV.

Gdyby nie sprawa Wolwowicza nie wiedziałbym,że taki program istnieje.

Nie ocenia się ludzi po wyglądzie ale nie da się ukryć,że wygląd jurorów korespondował doskonale z tym co sobą zaprezentowali. Któryś z jurorów chory chyba na gardło bo owinięty grubym szalikiem, nerwowo uzupełniający płyny w czasie występu Piotra Wolwowicza wyglądem przypominał szczotkę do czyszczenia kibli; rechotał jak półgłówek, Korę coś ugryzło w górną wargę; może ten mały biały pies... Stare babsko wyglądem przypominające teraz Jokera z ustami od ucha do ucha nie potrafi się godnie starzeć.

O Zapendowskiej pisać nie warto; to nawet patykiem strach byłoby dotknąć z kilku metrów.

...gratuluję tym, którzy oglądają Polsat... 

____________________________________________________________ "Nie martwcie się, jeśli nie stanowimy większości. Wszystko czego potrzebujemy, to mniejszość zamiłowana w rozpalaniu ognia wolności w umysłach ludzi." - Samuel Adams

Vote up!
0
Vote down!
0

________________________________________________________________ "Nie martwcie się, jeśli nie stanowimy większości. Wszystko czego potrzebujemy, to mniejszość zamiłowana w rozpalaniu ognia wolności w umysłach ludzi." - Samuel Adams

#146375

Reszta, no co można powiedzieć ? Zaprzeczenie cywilizacji.

Zatrzymałem się w ostatniej chwili,nabierając wody w usta.

Vote up!
0
Vote down!
0

Zatrzymałem się w ostatniej chwili,nabierając wody w usta.

#146269

przerzucając dziś kanały zatrzymałam się na chwilę na Polsacie na którym leciał jakiś amerykański program a w nim gość wypowiadał się, że jest dumny z tego że jest amerykaninem i może słuzyć swojemu krajowi...
pozwólcie że komentować tego nie będę bo nie chcę stracić panowania nad sobą....

Vote up!
0
Vote down!
0
#146304

...powiedział "Amerykaninem" przez duże "A".
Muldi

Vote up!
0
Vote down!
0

Muldi

#146582