rosiewicz

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Kokos mnie sprowokował do napisanie tej notki, ale ona to tylko autonomiczna część większej całości, którą wkleję jutro. A temat jest jak najbardziej aktualny, poza tym, że problem prawdy jest wieczny.

http://niepoprawni.pl/blog/kokos26/kiedy-prawda-nas-w-koncu-wyzwoli#comment-1452684Z prawdą są kłopoty, bo Polacy w postkomunie jakby zmienili hierarchię wartości. Prawda, jako relacja, musi...

4.85
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (10 głosów)
Obrazek użytkownika tutejszy
Kraj

Obok tego nie WOLNO nam przejść obojętnie!

W telewizyjnym programie "Must be the music" na Polsacie Piotr Wolwowicz, jak sam podkreśla, "z małej miejscowości" zaśpiewał patriotyczną piosenkę Andrzeja Rosiewicza "Pytasz mnie". Jurorzy jednogłośnie odrzucili chłopaka w konkursie, a wśród uzasadnień znalazło się i takie, że należy zmienić piosenkę i skończyć z tym bogoojczyźnianym trendem.

Chłopak...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Piana
Kultura

Niniejszym wzywam stowarzyszenie “Otwarta Rzeczpospolita”, pismo “Nigdy więcej!”, “Gazetę Wyborczą” i inne wszelakie ciała postępu na terenie Polskiej Socjalistycznej Republice Europejskiej.

Wzywam wszystkich do stworzenia nacisku na rząd, parlament, prezydenta i innych aby wreszcie położyli kres szerzeniu rasizmu, ksenofobii i nacjonalizmów przez niejakiego Rosiewicza Andrzeja. Otóż, osobnik ów...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj


Wraca Marian,Marian Krzaklewski zwany niegdyś pięknym Marianem.

Prawdopodobnie będzie startował w wyborach do Parlamentu Europejskiego z listy PO w podkarpackim.

Propozycję taką miał otrzymać od samego Premiera Donalda Tuska.

Oj! ten Marian i te jego usta- usta Mariana,o których tak pięknie spiewał Rosiewicz.

Przypomnijmy sobie tę piosenkę - hymn ku czci ust Mariana.

http://www.wprost.pl/ar/...

0
Brak głosów