Ostatnia, nieudana próba zamachu na demokrację

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Posiedzenie sejmu podczas którego uchwala się budżet jest jednym z najważniejszych w roku. To właśnie podczas niego opozycja ma szansę zrecenzować sytuację gospodarczą kraju, ocenić politykę gospodarczą rządu. Tak jest w każdym kraju w którym opozycja ma jakiś program, fachowców. W Polsce opozycja na ten dzień przygotowała się w inny sposób...

Podczas swojej wczorajszej relacji na żywo, Liroy ujawnił że ktoś z opozycji zamówił na ten dzień 1000 kanapek. Wiedząc że jak on to powiedział-będzie się działo.

  https://www.youtube.com/watch?v=sOeC-1P3q1E&feature=youtu.be w pierwszej minucie.

Widać wyraźnie że wszystko było zaplanowane...Dlaczego akurat teraz?

W poniedziałek odejdzie szef TK Rzepliński, co będzie pierwszym momentem w historii IIIRP w którym nie będzie ona mieć wpływu na Polskę. to jest prawdziwy powód histerii i wczorajszego ataku.  Zauważmy że nikt dziś nie mówi słowa o budżecie..Co też jest znamienne.

Ale co opozycja może powiedzieć? 

Cały czas mówi że nie ma pieniędzy, że tego nie da się sfinansować...Trzeba więc odwrócić uwagę "rozumnych" od klęski swojej retoryki. 

Szał i histeria skończą się w poniedziałek. Opozycji skończy się temat TK, budżet będzie zatwierdzony. Cóż więcej opozycja może zrobić?

Opozycja dziś doszła do ściany, już nic więcej nie zrobi. Koniec IIIRP będzie faktem od poniedziałku. Opozycja doprowadziła się do takiego stanu, że już dalej nic nie ma...Nie wiem jak oni widzą swoje miejsce w Polsce po Rzeplińskim?

Wydaje mi się że prócz nawoływania do przemocy nic już im nie zostało-oni odlecieli już totalnie...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

Będę czekać na sprzyjający moment , demonstrując od czasu do czasu determinację i gotowość do odegrania swojej roli. Nowe zjawisko w Polsce -Uniwersalni Zdrajcy. Dla nich liczy sie tylko jedno - zdobyć władzę i odzyskać utracone korzyści . Władzę w sensie administracyjnym, korzyści to też tylko materialne a prestiżowe w tym najbardziej płaskim sensie feudalnego dostojnika .

Niebezpieczni ludzie, z którymi trzeba się bezwzględnie rozprawić. Inaczej w każdej chwili zewnętrznego zagrożenia, zewnętrznej presji czy nawet w pokojowych warunkach funkcjonowania kraju w obrębie jakieś wspólnoty czy sojuszu wojskowego będą wykonawcami obcych interesów. A żyjemy w czasach gdy większość wielkich przedsięwzięć realizuje się w krótkim planie więc taka sprzedajna i zorganizowana grupa bez trudu znajdzie zleceniodawcę. 

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0
#1528125

I co ten chory psychicznie POjeb wyprawiał, a Sikorski, nie zapomnę jak się skur*iele śmieli i mówili, będziecie mieć w tedy do powiedzenia, jak wygracie wybory.

Czemu tego Kurski nie pokazuje, takich wypowiedzi tych PO-wskich ścierw oraz innych zachowań marszałków z PO, chyba że to się nazywa dobra zmiana, gdy plują w twarz, Kurski mówi że deszcz pada.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1528129

Skąd wiadomo, że ostatnia i skąd wiadomo, że nieudana ?.

PIS po raz kolejny nie radzi sobie z rządzeniem. Trzeba było na początku zabrać się za wrogów Polski, a dopiero później oferować 500+...

Teraz może być już zbyt późno... A ostrzegałem ...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5
#1528130

Skąd wiadomo, że ostatnia i skąd wiadomo, że nieudana ?.

Biegiem leć i wesprzyj te burdy
Może będzie udana
Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1528160

Zachowujesz się, jak typowy, tępy prowokator. Gdzie prowokatorze napisałem, że popieram działania opozycji?. Pałkarzu !!.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2
#1528198

Skąd wiadomo, że ostatnia i skąd wiadomo, że nieudana ?

Ponieważ apogeum protestu już minęło. Ponieważ od poniedzialku stracą TK, czyli główne paliwo polityczne..

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1528207

I co ?. Nadal uważa Pan, że apogeum już minęło ?.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1528335

Owszem

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1528362

I kto miał rację?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1530624

Oczywiście Pan miał rację, ale przyzna też Pan, że sytuacja była niezwykle groźna i tak na prawdę, nieprzewidywalna. Chodziło mi też wtedy o to, że PIS nie powinno dopuszczać do takich sytuacji, bo wyglądało mi to na balansowanie na skraju wojny domowej.
Tak, tak, wojny domowej. Z reguły tak to się zaczyna, niby niewinnie.
Mówiac szczerze, wcale mnie to nie martwi, że Pańskie przewidywania wzięły górę nad moimi :).

Miłego dnia :).

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1530644

Czy tytuł nie jest zbyt optymistyczny?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1528140

Nie:)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1528208

Po wczorajszych zamieszkach pod Sejmem, liczba ofiar reżimu PiS wzrosła do dwóch

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1528159

Wczoraj pierdziało 2 tysiące uboli z rodzinami, dziś pierdzi już tylko 1000. Rewolucji kończy się amunicja.
Nie obchodzą Świąt Bożego Narodzenia tylko Dziadka Mroza, więc mają dziś czas na demonstracje i protesty.
To już głębokie rezerwy wyciągnięte na mróz... Ale jakoś mam przeczucie, że będzie dobrze,
spokojnie...TVN nie da rady

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1528162

Jeśli zechcą zostać do Wigilii, należy dostarczyć opłatki, jeśli do Sylwestra, to baloniki, tak po katolicku.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1528212

ktory usypia Polakow ze Polska jest wolna w slowach Oczyzne wolna poblogoslawa Panie.
I jak widac wladzy w demokratyczny sposob w Polsce sie nie zdobywa bo dalej mimo ze jest rzad PISU Polska rzadza stare postPRLowskie uklady na ktorych czele stoja stare sluzby powiazane z zewnetrznymi wrogami Polski.Te burdy sa oplacane z zewnetrznych pieniedzy upranych w roznych fundacjach np.Batorego,ktorych to fundacji o zgrozo bronil kret w PISie nijaki Glinski.Wyglada na to ze PIS sam sobie na siebie bicz kreci.
PIS jako wybrany przez narod nie daje sobie jak widac rady z ta PObolszewicka banda ,a oni zeruja na tej slabosci.
Walka o Polske trwa i to dopiero poczatek,a wszytko bedzie zalezec od samych Polakow ktorzy naprwde chca dobrej zmiany i wlasnie teraz musza poprzec PIS zmiatajac z ziemi stary uklad.
Polska dalej jest w rekach wrogow Polski Prezydenci miast i samorzady to ogniska antypolskie i dywersyjne oni wszytko zrobia stosujac metode spalonej ziemi zeby tylko ich nikt od koryta nie oderwal a jak juz oderwie zeby nic nie pozostalo.
Rzeplinski odchodzi jako niby ostoja starego ukladu ale tak naprawde to TK nie mial na nic wplywu PO ani pozniej PIS nie przestrzegal orzeczen TK gdyz ta instytucja nie ma racji bytu w demokracji.Suweren poprzez swoich poslow jest ostatecznym rzadem i nie ma prawa byc jeszcze jakis innych rzadow.
TK jako archaiczny poWRONowski organ powinien byc w 35 rocznice wprowadzenia stanu wojennego rozwiazany.
Zmiana Rzeplinskiego wzasadzie nic nie zmen gdyz opozycja nie bedzie dalej uwazala ze TK jest legalny i nie bedzie respektowac orzeczenie i co im kto zrobi .Dalej beda trabic w swiat za POmoca Tuska, Lewandwoskiego,Rosatiego i innych zdrajcow chrzczonych scyzorykiem ze TK jest nielegalny i ze nie ma demokracji w Polsce.
Przeciez PIS pozwala opluwac bekarnie Polske i w Polsce i zagranica,Awystarczyla by ustawa badz respektowanie juz istniejacych przepisow prawnych,aby raz na zawsze uciszyc klamcow i ta cala postzydokomuszaPRLowska bande.Czy PIS znowu czeka ze ich wyborcy wyjda na ulice i sami za nich zrobia porzdek tak zeby spokojnie mogli pracowac?
Bo cierpliwosc Polakow przez duze P juz jest na skraju wyczerpania.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1528173

Ja ciebie w ogóle nie poznaję, bo gdy ja pisałem to co ty w tekście powyżej, byłem przez ciebie obrzucany inwektywami. To w końcu jak to jest, czy to ty, czy twoja nowa (lepsza) wersja ? :).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1528334

  Witam! Ogólny lament uboli, że za dwa tysie nie przeżyje, ale pycha jakby spoglądał z wieżowca!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1528175

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1528193