Czy Unia wkroczy do Polski? Czy Schetyna i Petru biorą kasę?

Obrazek użytkownika jazgdyni
Idee

 

Środa – ciąg dalszy linczu prowadzonego na Polsce przez euro-idiotów, w skutek donosów i skomleń zdrajców kraju z panami Schetyną i Petru na czele.

 

Parę dni temu napisałem o aktywnym planie zniszczenia Polski i pokrzyżowaniu tego zamierzenia poprzez zwycięstwo w wyborach Andrzeja Dudy i zjednoczonej prawicy [1]

Lecz upiory nie odpuszczają. Usiłują nadal Polskę rozwalić. Rezolucja UE jest tego dobitnym przykładem.

 

Właśnie zdrajcy dopięli swego. Neoliberalne lewactwo z Brukseli, za podszeptami panów Schetyny i Petru i rękami dwóch kobiet z podejrzaną przeszłością: Cornelii Ernst z byłego NRD, wychowanki Honeckera i ex-komunistki z SED – Socjalistycznej Partii Jednosci Niemiec (Czy ex-komunistka? Osobiście wątpię. Ludzie Honeckera komunistami pozostają do końca.), oraz Moniki Hohlmaier, Niemki, a jakże, lecz z Bawarii, córki słynnego polakożercy, Franza Josepha Straussa; ta dama z kolei o przeszłości kryminalnej ( fałszowała listy wyborcze i jakieś pieniądze lepiły się do rąk, za co z hukiem po wyroku sądu przestała być ministrem kultury i wyleciała z tatusiowego CSU). [2]

Wcale bym się nie zdziwił, jakby tekst dyktowały im polskojęzyczne koleżanki z PO – Róża Thun, Julka od dorsza Pitera, czy Lidia Geringer de Oedenberg – prościej – Ulatowska.

Taki mają właśnie styl, co już zademonstrowały obalając wybór Janusza Wojciechowskiego.

Patrząc na te panie, muszę stwierdzić, że kiedyś w maglu panowała większa kultura.

 

Mam problem natury psychologiczno – socjologicznej. Czy można być aż tak głupim i amoralnym, żeby judzić i szczuć na własny kraj, jak robią to Schetyna z Petru? Niech nikt nie da się zwieść, że to wyłącznie atak na PIS i Kaczyńskiego. Ten atak ma szkodzić Polsce. Ma ją osłabiać i wykolejać z obranej drogi, tak niebezpiecznej dla europejskiego (i nie tylko) establishmentu.

A może panowie Schetyna i Petru, jak i jeszcze paru, nie są durniami, tylko są brudnymi najemnikami i są, jak to wielu plotkuje, na utrzymaniu, na przykład światowego awanturnika – komunisty George'a Sorosa? Albo kogoś tam jeszcze?

 

Pan Neumann, faryzeusz pierwszej kategorii, stwierdza właśnie publicznie, że ta rezolucja, to ostrzeżenie.

 

Ostrzeżenie? Ja czytam i widzę, że są to żądania wobec Polski. Podobne do żądań Hitlera z 1939 roku w sprawie korytarza do Gdańska.

 

 

Idąc tokiem myślenia, który wyłożyłem tutaj – [1], Polska będzie w porządku, jeżeli powróci do poddańczej postawy, z marionetkowym rządem, jak ten, który widzieliśmy do 2015 roku.

 

Powstaje pytanie – jak daleko mogą się posunąć zewnętrzni wrogowie Rzeczpospolitej i ich wewnętrzni najemnicy?

 

W najgorszym scenariuszu może dojść do tego:

 

- Schetyna buńczucznie zapowiedział wyprowadzenie miliona ludzi na ulice. To oczywiście czcza przechwałka, lecz jest zdolny wyprowadzić tyle ludzi, by spowodować krwawe zamieszki uliczne.

 

- Ciągle nie została usunięta ustawa Druk nr.1066 – "O udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach

lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej". W Art. 3.1. pkt 1. określono: "Z wnioskiem do organu państwa wysyłającego o udział zagranicznych

funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach

ratowniczych, zwanym dalej „wnioskiem”, występuje:

1) Komendant Główny Policji, Komendant Główny Straży Granicznej, Komendant

Główny Państwowej Straży Pożarnej albo Szef Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego...".

Czyli nie potrzeba prezydenta, Sejmu, Senatu, Marszałków, rządu i ministrów. Wystarczy jeden "swój" człowiek na odpowiednim stanowisku, by zawezwać bratnią pomoc w celu "obrony demokracji" w RP.

 

- może już państwo zapomnieli, że Komorowski z Rzeplińskim majstrowali przy ustawie o TK i również wsadzili tam taką minę:

"Przepychany w Sejmie w wielkim ostatnio pośpiechu, z inicjatywy Prezydenta B. Komorowskiego, projekt nowej ustawy o Trybunale Konstytucyjnym (druk 1590), obok wielu zasadniczych sprzeczności z obowiązującą Konstytucją i regułami demokracji przewiduje też wykraczającą poza ramy Ustawy Zasadniczej procedurę „stwierdzenia przeszkody w sprawowaniu urzędu przez Prezydenta Rzeczypospolitej”." [4]

Może właśnie dlatego Rzepliński tak mocno walczy o swój stołek, bo w razie czego ma odwołać prezydenta Dudę, a idąc dalej – podać rząd do dymisji, rozwiązać Sejm i Senat i przywrócić poprzednie władze z Kopaczową na czele. Fantazja? W żadnym wypadku. Pisał szczegółowo o możliwości takiego scenariusza baczny obserwator sceny politycznej, bloger "Obserwator".

 

 

Oczywiście to bardzo czarny scenariusz i nie mam złudzeń, że krew by się polała. Lecz może tak być. Skąd wiemy, kto jeszcze jest zdrajcą? Mimo czujności w PISie byli i Marcinkiewicz i Kluzik-Rostkowska.

A europejskie lewaki wprost zacierają ręce, z Martinem Schultzem, Guy'em Verhovstatem i oczywiście Donaldem Tuskiem, na czele, by może sprokurować małą wojenkę i wreszcie rozwiązać ropiejący problem "demokratycznej Europy" – ubezwłasnowolnić Polskę.

 

Warunki są sprzyjające: - jest neo-targowica, która wrzeszczy, że w Polsce dzieje się źle, łamana jest demokracja, totalitaryzm już za progiem, a zły demon – Kaczyński dąży do dyktatury. Otumanieni niecnymi obietnicami Polacy fatalnie wybrali, lecz już chcą zmian, co widać po demonstracjach na ulicach (KOD) i na dachach (Greenpece). Padają urocze konie, Trybunał Konstytucyjny sparaliżowany, padł trójpodział władzy, sędziowie i instytucje prawne gremialnie zwracają się przeciwko władzy. Kaczyński gwałtownie przejmuje media, by uprawiać swoją propagandę, a byłemu premierowi, a obecnie przewodniczącemu Rady Europejskiej, Donaldowi Tuskowi grożono śmiercią przez powieszenie.

 

Wystarczy?

 

Dla dobrych bolszewików, aby przyjść z bratnią pomocą wystarczy aż za nadto.

 

To oczywiście kompletny political fiction. Lecz może jakiś zręczny politolog z dobrym matematykiem obliczą, jakie jest prawdopodobieństwo takiego scenariusza.

 

Zreasumujmy na koniec:

- polska opozycja, ta dominująca – PO i Nowoczesna określiły siebie, jako opozycję totalną, nie idącą na żadne kompromisy, której jedynym celem jest obalenie władzy zjednoczonej prawicy. I to, jak stwierdził Schetyna – używając ulicy i zamieszek, oraz pomocy "zagranicznych przyjaciół".

- instytucje Unii Europejskiej, w całości opanowane przez lewackich neoliberałów, kryptokomunistów i libertynów, nie akceptują Polski, jako suwerennego, konserwatywnego i katolickiego kraju.

- wielki, międzynarodowy biznes poczuł się poważnie zagrożony. Dojna krowa, jaką była Polska przez minione 25 lat nagle zaczyna wierzgać i krociowe zyski odpływają w siną dal. I najgorsze – Kaczyński nie bierze łapówek i pilnuje, by jego ludzie nie dali się skorumpować. Zegarki droższe niż 400 złotych są bardzo źle widziane. Jak żyć i działać w takim państwie – zastanawiają się światowe finansjery i korporacje.

 

Dzisiaj przyjęto hańbiącą dla UE rezolucję. Rezolucję dla której nie ma nawet podstaw prawnych. Oznacza to, że walka na ostro się właśnie zaczęła.

 

My wiemy, że to my mamy rację. Prawda i sprawiedliwość jest po naszej stronie. Ale to oni, jako, że są bardziej podli i cyniczni, atakują. Nie przebierają w środkach i nie stosują fair-play.

Dlatego ja nie jestem pewien, czego jeszcze możemy się spodziewać.

 

 

 

-

 

 

 

 

[1] http://naszeblogi.pl/61387-zniszczenie-polski-projekt-ktory-sie-nie-udal

 

[2] http://wpolityce.pl/swiat/288364-kto-przygotowuje-rezolucje-przeciw-polsce-skompromitowani-niemieccy-politycy-ktorzy-w-normalnych-warunkach-powinni-zniknac-z-zycia-publicznego

 

[3] https://www.senat.gov.pl/download/gfx/senat/pl/.../1886/.../1066.pdf

[4] http://ruch-obywatelski.com/polityka/wladza-szykuje-specjalna-ustawe-ktorej-celem-jest-pozbawienie-urzedu-ewentualnego-nowego-prezydenta/

 

.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

że do gwałtownego zwarcia może a nawet musi dojść. JK na razie umiejętnie tonuje nastroje społeczne. Obawiam się jednak (?), że "gorszy sort" bez dostania bęcków nie odpuści. Pachnie rokiem 1926.  

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ess

#1511264

Podadzą nam na tacy, te czerwone ścierwa i nie trzeba będzie walczyć.

O tą wolność walczyli nasi przodkowie, i my też będziemy musieli walczyć, wtedy zrozumiemy i poczujemy co to jest Ojczyzna, wolność i niepodległość i jak to szanować.

PO dzisiejszym ataku lewackiej UE i kaPOwników z nad Wisły, wszystko jest jasne.
WyPOwiedzieli wolnej Polsce wojnę, by na nowo przejąć stery rządów, zdrajców z PO-PSL-Nowoczesna.

By jako niewolnicy i sługusy służyć UE za srebrniki i niszczyli Polskę.

Jokera i asy ma PIS, pytanie jak to wykorzysta i czy nie będą się bali, bo o Polaków jestem pewny.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1511275

wysokość Grzegorz donosiciel (kapuś) Schetyna "wystąpił" dziś w sygnałach dnia. Nie słyszałem początku ani też końca tego bełkotu, wystarczyło jednak aby "lamanie konstytucji" i "trybunał"  usłyszeć we wszystkich przypadkach. Ten głąb na każde pytanie prowadzącego miał tylko jedną odpowiedź, powtarzaną jak mantrę.

Kolejny wszarz, to Lewandowski. W przelocie fragment wypowiedzi tego s... dla jakiejś tam telewizji. "Polska się stacza po równi pochyłej". Puki żyję będę pamiętał i powtarzał przy każdej okazji jego zdanie wypowiedziane dawno temu,  jeszcze przed wejściem do unii, "Polacy nie muszą żyć z własności, mogą żyć z pracy." Zapamiętaj sobie brukselski smieciu, Polacy będą żyć z własności i ty im w tym nie przeszkodzisz.

 

Chodziły tu Niemce.. Chodziły odmieńce

"Sprzedaj chłopie rolę, będziesz miał czerwieńce!

Zapłacimy chatę, zapłacimy pole…

Będziesz miał talarów na caluśkim stole"

A mój Niemcze miły, idźże kędy raczysz,

Ale mojej roli równo nie obaczysz!

Schowaj se czerwieńce i białe talary…

Kto przedaje ziemię, nie naszej ten wiary!

Bogatyś ty, Niemcze, i trzos twój chędogi,

Ale na tę ziemię jeszcześ za ubogi!

Pójdą twe talary za rolę, za płoty;

A kto mi zapłaci ten miesiączek złoty?

A kto mi zapłaci za tę jasność Bożą,

Co w moje okienko idzie z każdą zorzą?

Za ten dach słomiany, co mi głowy strzeże?

Za ten dzwoń co dzwoni rankiem na pacierze?

Za te lasów szumy, za te polne kwiaty,

Za ten krzyż pochyły co mi strzeże chaty?

A kto mi zapłaci za te jasne rosy,

Co się srebrem sypią na łąki, na wrzosy?

Za wiosenny klekot naszego bociana?

Za tę pieśń z pod lasu: "Oj dana!.. Oj dana!.."

A kto mi zapłaci za tę modrą wodę?

Za ciepło słoneczne, za cichą pogodę?

Za ten piasek biały, gdzie się trzpioczą dzieci?

Za tego skowronka, co nad głową leci?

Za ten wiatr co wieje, za fujarki granie?

Za tego świerszczyka, co tam świerka w ścianie?

Za palmę co pęka w kwietniową niedzielę?

Za gruszę tę polną co długi cień ściele?

A kto mi zapłaci za słodkość tę miodu,

Co pszczoły ją niosą do ula z ogrodu?

Za cmentarz rozkwitły w głóg dziki, jak sady,

Gdzie leżą w mogiłkach ojcowie i dziady?

A toćżę i mnie tam gospody potrzeba,

Gdy Pan Bóg zawoła: "Choć chłopie do nieba!…"

A toć by mi dzieci po nocach tęskniły,

Nie wiedząc, gdzie szukać ojcowej mogiły!

Nie sprzedam ci roli… Weź Niemcze talary…

Kto ziemię przedaje, nie naszej ten wiary!

Maria Konopnicka

"Kto na ziemię ojczystą, chociażby grzeszną i złą, wroga odwiecznego naprowadził, zdeptał ją, splądrował, spalił, złupił rękoma cudzoziemskiego żołdactwa, ten się wyzuł z ojczyzny. Nie może ona być dla niego już nigdy domem, ni miejscem spoczynku. Na ziemi polskiej nie ma dla tych ludzi już ani tyle miejsca, ile zajmą stopy człowieka, ani tyle, ile zajmie mogiła.

Stefan Żeromski

Lewandowski, Tusk, nie macie już tutaj powrotu.

Kapuś Szpetyna won !

Co do wyprowadzenia miliona ludzi na ulicę. Zapraszamy. Bedziemy lać w michy do syta. Najpierw zespołowo a potem indywidualnie. Zapraszamy. Cierpliwość już na wyczerpaniu. Wychodzi, że bez krwi się nie obejdzie.

Polska i wolność stanowienia o sobie nie jest i nie będzie tania.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1511277

Jak bardzo trzeba być podłym, żeby spiskować
przeciwko swoim? My tego nigdy nie zrozumiemy
bo nie jesteśmy z ich paczki. Dla przymuszenia
krowy, żeby im dawała jak dawniej mleko, nie
będą jej głaskać, dokarmiać lecz gotowi ją obić.
Nawet zabić, oczywiście rytualnie, na oczach
całego świata. Ale nie znają do końca natury
Polaków, którzy w sytuacji krytycznej są zdolni
do ogromnych poświęceń. Tym razem stary numer
z porozumieniem ponad podziałami „okrągłym
meblem”, - „grubymi krechami” - nie przejdzie.
Boję się konfrontacji siłowych.Wychodzi jednak
na to, że to co nam siłą zabrali, nie oddadzą
po dobroci - musimy wyszarpać im z gardła,siłą
odzyskać naszą własność.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1511288

Obawiam sie, ze PiS predzej przylaczy sie do Targowicy niz nawiaze scisla wspolprace ze swymi wyborcami i patriotami aby calkowicie zlikwidowac cala opozycje i rozliczyc wszystkich odpowiedzialnych za anty narodowa dzialanosc i grabiez majatku narodowego.  

 

Alternatywnie moze niektorym w PiS marzylby sie zamach stanu jaki zrobil Pilsudski w 1926 i dyktatura ale nie maja wlasnych legionow. 

 

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Vik

#1511301

Witaj Januszu

Przeczytalem, pokiwalem glowa na zrozumienie, ocenilem odpowiednio tzn. max, ale znalazlem male zaprzeczenie oczywistym faktom, a mianowicie to Twoje... " Mam problem...i szczuc na wlasny kraj, jak robia to Schetyna i Petru. "

Januszu ONI nie przyjmuja Rzeczpospolitej jako ich kraju. Dla nich to jest obszar na ktorym robia pieniadze i to jest wszystko ! Oni w prostej linii sa naszymi wrogami i to pomimo, a moze przede wszystkim, ze posiadaja polskie obywatelstwo...

W podobnym tonie pisze ponizej ZYGA DULSKI popelniajac ten sam blad, jaki Ty popelniasz. Dulski napisal "..., zeby spiskowac przeciwko swoim "

ONI nie spiskuja przeciwko swoim, tylko przeciwko NAM ! I to jest kolosalna roznica i prosze w koncu zdac sobie z tego sprawe. Poniewaz od tego zalezy nasze zwyciestwo lub nasza porazka...

Taka wlasnie narracja tj. Polak przeciwko Polakowi idzie w Swiat i czyni wiele zlego. Nalezy w koncu nazywac rzeczy po imieniu. Droga dluga i ciernista, ale kiedys trzeba zaczac. Trzeba informowac co rzeczywiscie w Polsce sie dzieje. I od naszego Portalu nalezy rozpoczynac, jezeli tutaj popisujemy. KOD-y i inne wynalazki, to nie sa zadni Polacy. Ci ludzie maja jedynie polskie obywatelstwa, ktore zreszta zdobyli podstepnie, albo scislej mowiac ich przodkowie i powinni tego obywatelstwa zostac pozbawieni. Pozostala czesc, ktora im przyklaskuje i czyni zlo powinna byc rowniez pozbawiona polskiego obywatelstwa. Obie te grupy powinni byc skazane na banicje. Niech jada do swoich mocodawcow i u nich sie osiedlaja i to niezaleznie czy na zachod, czy wschod, czy tez na bliski wschod...

Nalezy w koncu zaczac uzywac odpowiednich przepisow, ktore stanowia, ze jezeli ktos wystepuje przeciwko naszej panstwowosci, to...won z naszego kraju ! A, ze bedzie ich duzo, a nawet bardzo duzo, no coz ? zdazyli sie rozmnozyc, niczym grzyby po deszczu..., a poza tym podparto ich nowym narybkiem tj. koszerno -dewizowym...

pozdrawiam

Krzysztof

Ps.Zolnierze Wykleci nie walczyli z Polakami tylko z KOMUNIZMEM, a ze polscy komunisci i wszelakiego rodzaju degeneraci przylepili sie do tego scieku, to jest inna inszosc. Obecnie mamy wnukow tego towarzystwa i do tego Zydostwo. Tak wiec nasz dzisiejszy wrog to POSTKOMUNISCI ( czesc ich przesla pewna metamorfoze i  obecnie wolaja sie  liberalami, libertynami, lewactwem )  i ZYDOSTWO i nazywajmy to po imieniu, a nie czynmy niepotrzebnego zamieszania. I nie zadawajmy pytan, ktore zaprzeczaja logice, nawet jezeli maja miec oddzwiek satyryczny, czy badz jaki inny. Nalezy pisac prostym, oczywistym tekstem, by ktos czytajac mial od razu jasny obraz sytuacji.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

chris

#1511336

Witaj Krzysztofie!

Zapewne masz rację z tą przynależnością narodową.

Lecz... nominalnie oni są Polakami. Cały świat, oraz nasi obywatele odbierają ich jako Polaków - zdrajców. Fałszywy obraz? Zgoda. Lecz taki widzimy. Poza tym, jeżeli oni to element obcy, to ich w pewnym stopniu nobilituje. Bo wówczas nie są zdrajcami. Agentami - tak, lecz jako nie-Polacy zdrady nie dokonują.

 

Jednakże to nie zmienia rzeczy - są podli, wredni i są szkodnikami Polski

 

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1511375

Witaj ponownie, wiesz tak sie sklada, ze obydwaj mamy racje :-))) Coz to za ewenement ? :-))) zeby tylko w swoim odzwieku nie byt taki przykry...chodzi bowiem o nasz poobijany kraj...i ta jemiole, ktora zre nas od tak wielu lat.

pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

chris

#1511403

Pozwolę sobie na lekką analizę wartości niktórych armii  UE. W zasadzie należy respektować tylko Legię Cudzoziemską i Brytyjczyków. Niemcy nie walczą w godzinach nadliczbowych, a Holendrzy w czasie wojny w Serbii,  jak Serbowie kichnęli to Holendrzy wyrywali tylko się kurzyło, zostawiając nie tylko sprzęt wojskowy, ale nawet niedokończone śniadanie i buty.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1511436

Witam, no tak mysle, ze Brytyjczycy raczej nam nie zagrazaja, chociaz...? roznie to moze byc. Starsi Anglicy pamietaja i w roznych Pab-ach czesto nam dziekuja przy ktoryms kolejnym piwie..., a ta mloda generacja..., to jest juz inna inszosc. Co do Niemcow, to bardzo sie mylisz. Oni do dzisiejszego dnia wogole sie nie zmienili, mysle tu o armii. Wydany rozkaz jest natychmiast wykonany i to bez zaangazowania wlasnego umyslu..., wiec zadne tam godziny nadliczbowe... Jezeli nasz Rzad nie pokaze, ze jest stanowczy, to moga do nas wejsc...W koncu rozchodzi sie o ich interesy i kase. Nasz Rzad obecnie powinien w pierwszej linii calkowicie zmienic system podatkowy, aby byl prosty i czytelny. Jezeli wielu chce nadal miec podatek dochodowy, to powinien byc on obnizony np. do 10 % i zadnego procenta powyzej. Wowczas zapewne wielu z dzisiejszych obcych inwestorow np. banki, ale i inne firmy rozwazylyby czy nie zostawic pieniedzy w naszym kraju...w koncu u nich jest tak drogo ;-) I to powinno byc priorytetem. To znaczy jezeli nadal mamy bawic sie w ten zydowski socjalizm, bo na to wyglada to dzisiejsze politykowanie. Demosracja i socjalizm pod przykrywka " nowego i swierzego oddechu " . PiS powinien obecnie wziac sie ostro do pracy i wiecej medialnie o tym mowic...Akcja 500 + to za malo tj. na dluzsza mete... To ma byc calkowita odnowa naszego Panstwa i finanse powinny tutaj odgrywac pierwsza role. Madrych ludzi u nas dostatek... Jakos nie slyszalem dotychczas, by pani Premier poruszyla temat znacznej obnizki podatkow, czy wogole zmiane systemu podatkowego. A na to czeka wielu Polakow, ktorzy sa poza granicami naszego kraju. Mysla o powrocie, ale nie w dzisiejszych realiach. Tak jak powyzej napisalem, np. 10 % i proste czytelne rozwiazania. Poza tym nalezy natychmiast wprowadzic drastyczne mechanizmy, by powstrzymac nieustajace zadluzanie kraju. Reset powinien byc drastyczny i to nawet za ewentualna utrata naszej wolnosci ( ktora i tak jest iluzoryczna ) O czym pisze ? Ano o tym, by odciac sie od dlugow postkomunistow. Jak to uczynic ? No, musimy dokonac rozliczenia... w ten lub inny sposob. Byc moze, iz przy tym kraj nasz  dozna pewnych torbulencji..., jednak to musi nalezec do rachunku naszej generacji...Jestesmy dluzni to nastepnym pokoleniom, no i naszej panstwowosci. Jezeli PiS nie pojdzie w tym kierunku , to zmiany beda jedynie kosmetyczne. Obecnie Europa tonie w morzu multi kulti i islamistycznego najazdu i jest to najlepszy czas, by podobnie jak po I w.sw. zaistniec jako suwerenny kraj. Musimy jednak zmienic forme naszej polityki i przede wszystkim jako pierwsi opuscic EU, za nami zapene pojda np. Wegry, ale i Grecja, Hiszpania, Wlochy itd. to zalezy jedynie od odpowiedniej narracji i konsolidacji sil. Tutaj nie ma co zmieniac EU, tu nalezy ja poprostu opuscic i to natychmiast... I to jest w gestii naszego Rzadu i on moze tego dokonac i to wlasnie teraz...Pytanie, czy ma na to ochote i czy ma odpowiednia swiadomosc historyczna...Obecnie mamy w kraju pana Jaroslawa Kaczynskiego i to on nadaje ton polityki naszego panstwa... i to jest do pewnego stopnia bardzo niepokojace. Dlaczego ? Nie dlatego, ze moze sie mylic, ale dlatego, ze czyni to praktycznie sam...Kraj nasz bezustannie szarpany jest calkowitymi skrajnosciami. Albo komuchy i post komuchy, albo socjalisci. Nie jest dobrze, gdy polska prawica, to jedynie PiS...Bowiem ta formacja pragnie zmian w obrebie obecnie panujacych ustalen politycznych. Jest to troche podobne do dawnego podziemia niepodleglosciowego takich panow jak Michnik, Kuron, Borusewicz itd. Oni rowniez chcieli zmian w obrebie owczesnego polskiego socjalizmu PRL-u, no i zmienili PRL na III RP i widzimy, gdzie dzisiaj jestesmy...PiS winien teraz dokonywac zmian radykalnych, a nie kosmetycznych. Calkiem poprostu nie mamy na cos takiego czasu... Jestesmy w europejskim kieracie, a konkretnie w lapach amerykanskiego zydostwa. I prosze prostym tekstem Panie Jaroslawie Kaczynski. Jezeli oficjalnie mowi Pan, ze jest Katolikiem, to prosze na oficjalnych spotkaniach nie zakladac jarmulki, ani nie palic menory w Palacu Panie Duda...Takie dzialania Polakom sie nie podobaja ! Prosze to czynic w Synagodze, ale nie w polskich urzedach...

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#1511586

http://niepoprawni.pl/blog/zetjot/kto-probuje-cofnac-decyzje-mieszka-i

http://sbb-music.jimdo.com

 

ŚMIERĆ

ŻYDO-GERMAŃSKIM,

TURAŃSKIM I

SOWIECKIM FASZYSTOM !!!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

http://sbb-music.jimdo.com

#1511351