Polska musi zastopować idiotyzmy Tuska i Merkel

Obrazek użytkownika zuberegg
Idee

Problem uchodźców narasta z dnia na dzień. Muszę przyznać że jestem zdumiony ignorancją, naiwnością by nie napisać ostrzej-głupotą władz EU i jej lidera Niemiec.  Takiego zaślepienia na oczywiste fakty dawno nie było. Jak czytam i słucham recept jakie wygłaszają politycy unijni to ręce opadają...

Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk ocenił w czwartek, że kraje UE powinny sprawiedliwie rozdzielić między siebie co najmniej 100 tysięcy uchodźców. Podkreślił, że ci, którzy w przeszłości doświadczyli solidarności UE, powinni okazać ją teraz. pap 3-IX-2015

"Jeśli nie uda nam się sprawiedliwie rozdzielić uchodźców, wtedy oczywiście wielu zacznie pytać o Schengen" - powiedziała szefowa niemieckiego rządu na konferencji prasowej w Berlinie.pap 31-VIII-2015
Otwarte granice są możliwe tylko wtedy, jeżeli na obszarze, gdzie istnieją otwarte granice, działa w sposób zrównoważony system (przyjmowania uchodźców). Tak jednak nie jest - wyjaśnił de Maiziere szef MSW.pap 20-VIII-2015

To co wyprawiają Tusk i władze Niemiec to czystej wody idiotyzm. Ogłaszanie publiczne że UE przyjmie wszystkich uchodźców, jest przecież w prostej linii zachętą do przyjazdu dla kolejnych. Wcześniej było się trudniej dostać do UE niż obecnie. To przecież jakieś kuriozum.

Skoro Niemcy, władze UE straciły całkowicie kontakt z rzeczywistością to kraje takie jak Polska muszą go przywrócić. Imigrantów trzeba zniechęcać do przyjazdu. To co robią władze Niemiec jest działaniem na szkodę całej Europy. Podobnie jak działania popierających je mediów. Epatowanie martwymi ludźmi, ostatnio martwym dzieckiem to żałosne chwyty mające przekonać ludzi do przyjmowania uchodźców. Ja się pytam w takim razie gdzie były te redakcje gdzie ścinano głowy chrześcijanom? Gdzie zdjęcie martwego Nigeryjczyka którego islamscy uchodźcy wyrzucili z łodzi bo modlił się i wyszło że jest chrześcijaninem?

Dlaczego uchodźcy nie są kierowani do państw arabskich? Przecież z Afganistanu, Iraku, Syrii bliżej jest do Arabii Saudyjskiej niż do UE. Dlaczego inne bogate państwa tego regionu np. Oman, Kuwejt, Emiraty ich nie przyjmują.

Ustalać z nim cenę benzyny możemy, ale już przyjęcie uchodźców to nasz problem?

Czas skończyć z idiotyzmami polityki Niemiec czy Francji. Ich postępowanie prowadzi unię wprost do katastrofy. Skoro Berlin chce sprawiedliwego podziału uchodźców to znaczy że bierze 90% z nich do siebie. Oni dają jasno do zrozumienia gdzie chcą się dostać-oni chcą wylądować w Niemczech. Każde inne działanie będzie z punktu widzenia imigrantów niesprawiedliwe, rasistowskie, nietolerancyjne. Oni mają 4 główne cele-Niemcy, Wlk. Brytania, Szwecja, Francja.

Niby jak inne kraje mają ich zatrzymać u siebie? Węgry ich trzymały i co z tego wynikło? Oni jasno mówili że NIC OD WĘGRÓW nie chcą. Trzymanie ich tam siłą spowoduje narastanie napięć, nienawiści. Jeśli społeczeństwa w krajach UE nie chcą przyjmowania imigrantów to UE jako twór demokratyczny? winna to uszanować. Chyba że UE i Niemcy uznały że demokracja wadzi?

Jedyny sposób na rozwiązanie problemu jest cofanie imigrantów z Europy-albo tam skąd przyjechali, albo do krajów arabskich, tych które wymieniłem wcześniej. Oczywiście trzeba też rozwiązać problem państw upadłych jak Syria i Libia, Irak. Trzeba skończyć z lewackimi mrzonkami i należy powrócić do zdecydowanych działań. Musi tam pojechać wojsko,najlepiej NATO, i jak już pisałem wcześniej ustalić nowe granice w tym regionie, oddając władzę środowiskom zdolnym do jej sprawowania-Kurdom, sunnitom, szyitom, miejscowych chrześcijan umieścić przy Libanie-tam jest ich najwięcej w regionie, tam będą bezpieczni. 

To jest JEDYNY sposób na rozwiązanie problemu. to co robią Niemcy jest jego zwiększaniem, poprzez GWARANTOWANIE przyjęcia. To tylko zachęca następnych do zbierania pieniędzy na przyjazd do Europy.  

Chyba że Niemcy z Francją i Włochami mają ukryty plan i dlatego postępują wbrew logice. Może chodzi im by w Europie wzrosły nastroje nacjonalistyczne, antyimigranckie i wtedy będzie przyzwolenie na usunięcie imigrantów. W Szwecji już teraz na czele sondaży jest partia nacjonalistyczna. Może to jest cel działań Paryża i Berlina? Pozbycie się narosłego problemu, jednak najpierw ubranie w niego wszystkie państwa wspólnoty? Takie działanie Niemiec za skutkuje oczywistym wzrostem niechęci wobec imigrantów, to przełoży się na polityczne wybory.  We Francji już Front Narodowy jest gotowy do rządzenia.

My powinniśmy zastopować idiotyczną politykę Berlina. Ale gdyby nacisk był silny powinniśmy ugrać coś dla siebie. Jeśli mamy się zgodzić na przyjęcie większej liczby imigrantów-chwilowo-do otrzeźwienia polityki UE i Berlina...To jak już pisałem wcześniej-tylko za bazy NATO i chrześcijan. Ich łatwo zweryfikować przez instytucje kościelne. Ale naszym celem MUSI być zmiana polityki UE wobec tego problemu. 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (16 głosów)

Komentarze

Vote up!
4
Vote down!
0

Jesteś Polakiem? Zastrzeliłbym się, gdyby w moich żyłach płynęła inna krew. W. Łysiak

#1492165

Zapraszam do wypełnienia ciekawej ankiety dotyczącej, ponoć, dyskryminacji: 

http://www.umfrage-diskriminierung.de

Link znaleziony na stronie organizacji Serbo-Łużyckiej DOMOWINA. 

Ankietę można wypełnić w języku Polskim. 

 

Dodam, że uchodźcy przyjeżdżający do Niemiec umieszczani są w obozowiskach głównie na terenach zrabowanych rdzennej ludności Słowiańskiej. 

Do bardziej znanych należą Wojerecy (Hoyerswerda) i Roztok (Rostock), gdzie dzicy saksońscy neofaszyści, po wymordowaniu i wypędzeniu ludności miejscowej wyżywają się na Azjatach i Afrykanach. 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1492173

Zmusza się Polskę do przyjęcia tych, których zachodnia Europa chciałaby się pozbyć, lecz nie może. Konflikty narastają, politycy nie chcą widzieć problemów, a muzułmanie w zachodniej Europie są coraz bezczelniejsi i pewniejsi siebie. W WB konflikty narastają, można znaleźć na ten temat setki artykułów. Poniższy film pokazuje co dzieje się w brytyjskich miastach i to właśnie czeka Polskę. Niestety nie wszyscy chcą to widzieć, Józio mówi, że nie czuje się przez nich zagrożony, że powinniśmy być wdzięczni muzułmanom a "maruś" jemu przytaknął.

https://www.youtube.com/watch?v=SgKMI1wV0ps

Vote up!
7
Vote down!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1492166

ze nie ma zadnych problemow z muzulmanami w WB. I odwoluje sie do Milosierdzia Bozego. Jakos nic o milosierdziu nie wspomina w zwiazku z Polakami z Kazachstanu, Ukrainy, Bialorusi itd.

Vote up!
9
Vote down!
-2

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1492176

a co ma piernik do wiatraka, czy Ci wymienieni sa uchodzcami i oczekuja natychmiastowej pomocy,  czy toczy sie tam obecnie jakas wojna , czego mieszasz rozne sprawy. A o Poloni  w Rosji,Kazachstanie czy na Bialorusi juz wielokrotnie pisalem.

Probujesz zamydlic temat i za chwile napiszesz o Polskich uchodzcach z USA ktorzy na pontonach plyna przez Atlantyk

Vote up!
3
Vote down!
-4
#1492186

wiec nic dziwnego ze nie rozumiesz i starasz sie przejsc na pozycje atakowanej ofiary ( co juz dawno zauwazyla Rebeliantka). Popros o pomoc rowna babke, ona podobno ma celne komentarze.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1492191

i co ???

i co ???

brak jakich kolwiek argumentow to i ad personam wlaczamy co ? mnie nikt nie musi pomagac, jak nie masz wlasnie Ty argumentow to wklejasz takie a nie inne komentarze - zalosne, gdzie ta wiekszasc jakos nie widac

pozdrawiam

ps. 

a co z tymi uchodzcami ma wspolnego rebeliantka - to muzulmanka, zmienila wiare :-)))))

prosze Ja pozdrowic

 

Vote up!
3
Vote down!
-4
#1492197

wiec nie ma sensu ich zamieszczac. Nie wiem co ma wspolnego Rebeliantka z uchodzcami bo jej nie znam. To nie to co ty i rowna babka - dwie dusze w jednym ciele. Poczytalem sobie troche archiwalnych wpisow i to wszystko. Jezeli dalej nie widzisz wiekszosci to czas zoperowac zacme bo bedzie coraz gorzej. Jak slusznie zauwazylo twoje drugie ja - w komentarzu pod porzednim blogiem, ktory byl polem naszej utarczki slownej - jestem od niedawna na NP, ale juz mam swoje autorytety. Naleza do nich miedzy innymi: Satyr, Roman z USA, Yagon12, Miarka i inni, a wszyscy oni w sprawie uchodzcow maja zdanie podobne do mojego. Na ich argumenty jakos nic nie odpowiedziales. Nasza dyskusja zaczyna byc meczaca i zbyt personalna. Mysle ze mozemy istniec na NP bez ciaglego zahaczania o siebie. Przynajmniej ja postaram sie ignorowac twoje wpisy i prosze o wzajemnosc. Oczywiscie nie zabraniam ci wstawiania minusow pod moimi komentarzami a nawet zalecam. To podobno dobrze wplywa na cere! :)))

Vote up!
7
Vote down!
-2

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1492205

"Józio mówi, że nie czuje się przez nich zagrożony, że powinniśmy być wdzięczni muzułmanom a "maruś" jemu przytaknął."

Co do pierwszej czesci zdania , tak , bezwzglednie tak. Predzej obawiam sie czarnych cpunow,nachlanych Angoli czy nawet "wspolplemiencow" niz tych przez Ciebie wymienionych.

A druga czesc - moglbys Romanie wkleic ten moj komentarz gdzie napisalem ze " powinnismy byc wdzieczni muzulmanom" - bardzo Cie o to prosze.

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1492188

Anglicy czują się coraz bardziej zagrożeni przez muzułmanów, ale Ty nie. Widzę, że chciałbyś uraczyć Polskę dodatkowymi problemami, a to daje mi bardzo dużo do myślenia. Obejrzyj film, który zamieściłem wcześniej, nawet jeżeli nie znasz angielskiego, obrazy mówią same za siebie. O problemach Brytyjczyków i konfliktach między nimi a muzułmanami są w internecie setki artykułów. Jeżeli piszesz, że Ty nie czujesz się przez nich zagrożony to musisz być już bardzo starym człowiekiem, ale pomyśl o swoich dzieciach. Teraz parę słów o tym, że uważasz, że powinniśmy być wdzięczni muzułmanom. Nie napisałeś tego wprost, ale przeczytaj co napisałeś 29 sierpnia w swoim komentarzu :

70 lat temu Iran przyjął 120 tysięcy polskich uchodźców. W 1942 roku jednym z etapów dla polskich uchodźców był właśnie Iran, który przyjął ponad 77 tys. żołnierzy i ponad 43 tys. cywilów w tym 20 tys. dzieci. P.S. jak oni śmieli przyjmować na swoim terytorium armię niewiernych i to w kolebce islamu (Mekka) co za idioci!!!

Jak sam napisałeś był to jeden z etapów tułaczki naszych rodaków, należy o tym pamiętać, ale nie mam zamiaru nawoływać do odwdzięczania się, poprzez ściągnięcie na Polskę plagi. Należy tu dodać, że polscy żołnierze walcząc z Niemcami, przelewali krew także za wolność Iranu. Iran dobrze też wiedział, że Polacy nie zamierzają pozostać w Iranie, byli tam bardzo krótko, do czasu aż nabrali sił po katorgach w sowieckich obozach. Gdyby to od Ciebie zależało, to wcisnąłbyś teraz Polsce tysiące muzułmanów, którzy z Polakami nigdy nie mieli nic wspólnego, dlatego, że Iran kiedyś nam pomógł. Jeszcze raz podkreślam, to nie Polacy stworzyli ten kryzys, państwa, które go stworzyły, powinny teraz pomóc krajom z których teraz ci biedni ludzie uciekają, aby nie musieli emigrować gdziekolwiek. Przypominam też o tym, że ci biedni ludzie, którym dzisiaj współczuję, gdy okrzepną i nie będą już biedni, skoczą nam do gardła, tak jak już zaczyna się dziać w zachodniej Europie. Na zakończenie radzę Tobie "podciągnąć" się z geografii, Mekka jest miastem w Arabii Saudyjskiej.

Vote up!
5
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1492210

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

to nie jest odpowiedz na moje pytanie, to ze napisalem o tym ze przyjeli nas arabowie nie tylko w Iranie ale w kilku innych panstwach to fakt, ale nie pisalem o zadnej wdziecznosci. Masz racje pomylilem miejsce Mekki.

dziwia mnie Twoje proroctwa co do przyszlosci i losow muzulmanow, moze objawiasz sie jak kolejny Nostradamus. na koniec taka hipotetyczne zdarzenie. jestes zdeklarowanym katolikiem, siadasz do wigilijnej wieczerzy, nakrywasz dodatkowo miejsce dla goscia, w drzwiach pojawia sie ten niespodziewany gosc. Wiec zgodnie z Twoja wiara i nowopowstalym regulaminem, zapytasz pewnie ktos ty, jesli przypadkiem ujawni ze jest muzulmaninem to co wtedy, co mu powiesz, to wszystko co tu napisales ???

HIPOKRYZJA

 

ps.

tu masz zdjecia jak ci terrorysci i odpadki cywilizacyjne wygladaja, jesli jestes po obiedzie czy kolacji to smacznego

                 

                

 

                

 

                                                               Oboje szukali pomocy - znalezli smierci

                 

 

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1492293

"odporny" jesteś na argumenty blogerów, komentatorów i osób znanych w świecie. Czy sądzisz, że jak nawklejasz masę zdjęć biednych dzieci ze smutnymi minami to nas przekonasz, że jesteśmy w błędzie i nie jesteśmy katolikami? Mogę wkleić zdjęcia jeszcze smutniejsze, takich dzieci w Afryce są miliony, czy dlatego Polska ma ich przyjąć do siebie? Jeszcze raz piszę, że to nie my stworzyliśmy ten kryzys, a ci biedni ludzie gdy okrzepną, mogą podziękować nam skacząc nam do gardła. W Polsce jest 800 tys. niedożywionych i głodnych dzieci a my mamy przygarniać młodych osiłków, którzy nigdy się nie zasymilują, wręcz przeciwnie, oni będą narzucać nam ich szariat. Nie bierz nas na litość i nie oszukuj, olbrzymia większość tych uchodźców jest w wieku od 17 do 40-tu lat, pozostawili w swoich krajach swoje żony, dzieci i najbliższych, później będą ich ściągać, a mieszkańcy tych państw, które ich przyjmą, będa ich żywić i dawać im mieszkania. Dla mnie ważniejsi są Polacy czekający od lat  za wschodnią granicą na przyjazd do Polski, aniżeli muzułmańskie osiłki, które wyrzucały w drodze do Europy chrześcijan za burtę, lub podpalały w ich krajach kościoły. Wiem Józiu, że i tym razem Ciebie nie przekonałem, Ty "nie widzisz" nawet tego co dzieje się w Anglii, tuż pod twoim nosem, czyli kłamiesz. Ty chcesz, aby Polacy mieli z czasem te same problemy co Brytyjczycy, Tobie na Polsce nie zależy, Teraz widać to wyraźnie i piszę to z pełną świadomością.

http://wpolityce.pl/swiat/264350-remi-brague-to-zderzenie-cywilizacji-islamizacja-europy-od-dawna-ma-miejsce-naplyw-imigrantow-ja-jeszcze-przyspieszy-powinnismy-przyjmowac-tylko-chrzescijan-nasz-wywiad

Vote up!
3
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1492334

"aniżeli muzułmańskie osiłki, które wyrzucały w drodze do Europy chrześcijan za burtę, lub podpalały w ich krajach kościoły. Wiem Józiu, że i tym razem Ciebie nie przekonałem, Ty "nie widzisz" nawet tego co dzieje się w Anglii, tuż pod twoim nosem, czyli kłamiesz."

A moze tak, czy ten gosc :

to uchodzca z Syri ?

a moze ten jest z Iraku ???

Poczytaj ilu zamachow bombowych dokonala ta dzicz w okresie ostatnich lat a ilu ci z tej "lepszej" religi i oczywiscie "lepszej" cywilizacji - wlacz myslenie

https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_zamach%C3%B3w_terrorystycznych_w_XX_wieku

Czy za I i II wojne swiatowa to tez odpowiedzialnosc zwalisz na muzulmanow, ktora to wojne wywolali i kiedy ostatni byli z "gospodarska wizyta" w Europie - pamietasz ??

 

Pozdrowiam

 

 

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1492402

Ta sprawa zmieni UE i państwa zachodnie

Vote up!
4
Vote down!
0

zuberegg

#1492201

Witam! Moim zdaniem ,moze nasze postrzeganie fali emigrantow ma inne podloze,niz media nam przekazuja! Moze z fala emigrantow wiaze sie proba zaanektowania Europy przez masowe wprowadzenie zielonych ludzikow!? Przeciez wszystkich ,jest niemozliwe sprawdzic! Sowieci juz rozne cuda nam serwowali! Moze wlasnie ,to jest ich glownym celem? Europo obudz sie! Pozdrawiam! 

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1492216

Wątpię. Rosja sama ma problem z islamistami, wątpię by chciała pompować ich liczbę w Europie, przecież następnym ich celem byłaby ona sama:)

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#1492233

Ktoś niedawno napisał , ze liczy w sprawie uchodźców  na to , ze Tusk poprze działanie Polski broniące sie przed przyjeciem uchodźców arabskich. Skomentowałem , ze Autor chyba raczy sobie żartować. Tusk? -poprzeć Polskę? Przecież to niepolak , - wg niego samego podobno jest  "slowiański kaszub" cokolwiek to znaczy. Namaszczona przez niego Kopaczka na pewno przyjmie tyle uchodźcow ile sobie UE ( Niemcy ) zażyczą , choćby tylko po to , zeby przyszły rząd PISu mial duuuzy problem , wogole nie przejmując sie dobrem Polski i Polakow.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1492168

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Contra został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

PiS tez przyjmie jak mu kaza.

Vote up!
3
Vote down!
-7
#1492170

Zobaczymy, zapewne będzie sie opierać bardziej niż PO...

Vote up!
3
Vote down!
0

zuberegg

#1492204

Rzeczywiście, gwarantowanie uchodźcom przyjęcia to najgłupsze, co można zrobić. Zaraz uchodźców mogą być nie miliony, a setki milionów.

Ta migracja ma swoje przyczyny i tylko je zwalczając można problem rozwiązać.

A są to: kolonializatorski rabunek krajów pochodzenia imigrantów z własności, przez co ich ludność staje się skonfliktowana, oraz interesy korporacji prywatnych realizowane na drodze podsycanych wojen.

Dlatego w dzisiejszym układzie nie będzie chętnych do wysyłania wojsk.

Rozwiązać to można tylko poprzez zakaz funkcjonowania wszelkich korporacji prywatnych i obdzielenie ich majątkiem krajów skolonializowanych, które obrabowały.

miarka

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1492169

Rzeczywiście, gwarantowanie uchodźcom przyjęcia to najgłupsze, co można zrobić. Zaraz uchodźców mogą być nie miliony, a setki milionów.

To spowoduje ich wielokrotniony najazd na Europę...

Vote up!
5
Vote down!
0

zuberegg

#1492203

wiadomo wszem ze to debil i zdrajca chodzacy na pasku muter Merkel.
Ta antypolska swolocz nic swojego nie wymysli i jest tylko nic nie znaczaca kukilka w UE.
Nigdy w liczcych sie swiatowych mediach o nim nic nie wspomina.Zawsze jesli juz to mowi sie o Merkel bo faktycznie to ona zawiaduje Unia, zawiaduje bo tez nie rzadzi, a kto rzadzi to wiadomo.
To ci sami co wywolywali rewolucjie i wojny,ci sami co daza do swiatowego chaosu i nastepnej wojny,ci sami ktorzy na sile wprowadzaja multikulti i co za bardzo im sie nie udaje tak ze teraz na sile, aby zniszczyc szybciej chrzescijanizm - wrog NR1 swiatowego zydostwa dzieki ich polityce mamy potop muzulmanski.
Kultura arabska nienadaje sie aby byc w kooegzystencji z kultura chrzescijanska musi jedna albo druga ja pokonac ,jak wiemy pacyfistyczni chrzescijanie nie maja zadnych szans z terrorystyczna religia arabska i ich krwawa mentalnoscia.
To Zydzi amerykanscy parli do II Wojny Swiatowej wszelkimi srodkami,to bnogacze zydoscy Hitlera postawili na taka pozycje i uzbroili ze mogl wraz z kacapami zniszczyc pol Eropy i na dlugie lata ja wyludnic, tak i teraz jednym z zalozen zydostwa jest depopulacja swiata.

Co Polsce grozi przyplyw muzulmanow do Europy, oczywiscie zamieszki etniczne i akty terrorytyczne,ale tez przejecie miejsc pracy i to tych szczegolnie najmniej platnych od Polakow.Czyli Polacy bedacy poza Polska, apracujacy na naprymitywnieszych stanowiska - a takich jest wiekszosc,musza sie liczyc z utrata pracy i powrotem do polskiej biedy.
Arab bedzie pracowal za polowe tego co Polak, a ekonomia jest nie ublagana i nie ma sentymentow.

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1492181

Na ziemi mojej rodziny chętnie przyjmę nawet 10 000 uzbrojonych Arabów

(W miejsce wymordowanych i wypędzonych ok. 4 000 mieszkańców sowieci przywieźli ok. 70 000 bolszewików z Ukrainy)

Jestem pewien, że pomogli by mi przepędzić panoszących się od 1945 roku w moim domu bolszewickich okupantów - tak jak Tatarzy pomogli pobić krzyżaków pod Grunwaldem, Mongolską Złotą Ordę na Kresach, Turków pod Wiedniem i na Kresach czy sowietów pod Radzyminem

W przeciwieństwie do okupujących naszą Ojczyznę, rozmnażających się już nawet bezpłciowo (w sodomistyznych probówkach) bolszewickich, germańskich i żydowskich bezbożników - Muzułmanie mają jasne cele i zasady, w dodatku w wielu punktach zbieżne z Chrześcijańskimi

Jako (chyba) jedyna siła stawiają (mimo wielu strat) ciągle czynny opór sowieckiemu imperializmowi i bezbożnej technokracji i (prawdopodobnie), gdyby nie Czeczeni - to po Gruzji i Armenii nie byłoby już śladu - Czerkiesję już dawno zamieniono na "Noworosję", a Polska wciąż jest sowieckim kołchozem z (w większości) żydowskim zarządem i germańskimi udziałowcami. 

 

Dodam, że za rządów Tuska okaleczono mnie w podkrakowskim obozie koncentracyjnym w Kobierzynie a nasilające się napady i tortury - tylko w 2013 roku dokonano na mnie ponad pół tuzina napadów, tortury w Nowej Hucie i w katowickim wieżowcu-więzieniu ABW oraz w bytomskiej komorze gazowej "policji" przy ul. Rostka. Zrabowano mi narzędzia, dzieła sztuki a nawet ubranie i protezę, zajęto konto bankowe, zastraszano znajomych, zrabowano dokumenty i mój dom (wszystkie domy mojej rodziny zajęto już w 1945 roku) i dano wyraźnie do zrozumienia, że wywiezienie mnie w las i strzał w potylicę kosztuje ich zaledwie 2,50 zł (tyle, ponoć, kosztuje policyjna amunicja) !!! 

 

Również w 2013 roku Komorowski vel Szczynukowicz razem  Buzkiem i resztą okupujących moją wieś bandytów zabrał się OSOBIŚCIE za redagowanie bolszewickiej-ukraińskiej wersji "oficjalnej" historii mojej wsi i rodziny - ja w tym czasie byłem zaledwie kilkaset metrów dalej torturowany

http://bytom.naszemiasto.pl/artykul/bytom-rozbark-historia-dzielnicy-i-parafii-sw-jacka,2681806,artgal,t,id,tm.html

http://bytom.naszemiasto.pl/artykul/prezydent-bronislaw-komorowski-w-bytomiu-zdjecia-wideo,1870963,artgal,t,id,tm.html

Vote up!
7
Vote down!
0
#1492183

jesli chodzi o pomoc tak, jesli chodzi o narzucanie formy pomocy to juz jest wiecej niz skandal, juz pisano tu na forum ze jest to naruszenie suwerennosci danego kraju, dotyczy to wszystkich krajow ktorym przyznano tzw.limity

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1492190

Otóż to

Vote up!
1
Vote down!
0

zuberegg

#1492202

Zastopować działania przestepcze UE może tylko suwerenny polski rząd a nie marionetki Berlina. Za niespełna dwa miesiące mamy możliwośc usunąć sitwę i spróbowac naprawiac kraj...dlaczego nikt nie pyta skąd te tysiące emigrantów maja po 1500 euro na nielegalny transport do UE?

Vote up!
5
Vote down!
0

Yagon 12

#1492198

Musimy powiedzieć tym pustynnym szczurom, won!. To jest emigracja wyłącznie ekonomiczna. U siebie muszą tyrać, za grosze, a w Unii zasiłki, roszczenia, mieszkania i opieka socjalna. Żyć nie umierać, dla leniwych piachorobów. Tu będą się bogacić, mnożyć i rzucać granaty do naszych świątyń i mieszkań!....Działanie rządu Kopacz, jest samobójcze!.

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1492214

Do Niemiec niech sobie jadą:)

Vote up!
2
Vote down!
-1

zuberegg

#1492235

ARABSKA WIOSNA...

Kra,j po kraju na Bliskim Wschodzie, lat temu parę obalał dyktatorów

Od Egiptu po Kadafiego..dodać wypada Syrię .Interwencja USA obaliła Husajna..

No i ..mili państwo ..

Mieliśmy, jako Polska, na to wpływ?

Czy Polska była w gronie decyzyjnym czy to Polska bombardowała Kadafiego?

Czy ktoś -nas o zdanie pytał..?..

Oto;  zrobił się na Bliskim Wschodzie całkiem elegancki burdel..ale - mało wytworny..

Obywatele tamtych krajów zostali przymuszeni do emigracji, tymże burdelem.

Gdzie te czasy..gdzie te czasy, kiedy rozszerzenie demokracji, o następne kraje , było uważane za oznakę postępu. jak w przypadku Niemiec faszystowskich czy ZSRR..?

Kraje Arabskie potraktowano z należytym tumiwisizmem.. miano je w zadku..

No a teraz..?

A teraz..to NAWET w/s Ukrainy....

Tak , tak, nawet w sprawie naszego sąsiada chcą i decydują INNI!!!

Powstaje pytanie :czy, niepowodzenie Wiosny Arabskiej było zamierzonym efektem?

Czy, zaplanowano celowo i z premedytacja EMIGRACJĘ?

Jak to się ma do drugiego ogniwa, tej samej destabilizacji - UKRAINY..?

Oto widać , że obecni decydenci z jakiś powodów są skłonni -JEDYNIE do czynienia burdelu... Co z tego ma się wyłonić?

Na Polskę jest wywierana presja, co do  przyjmowanie emigrantów, mamy stać się IV "potęgą w ich przyjmowaniu!

Po Niemczech , Francji i Hiszpanii.

Dlaczego decydenci tego "wspaniałego świata" miast zainwestować w spokój w krajach które , co tu dużo mówić;- zdestabilizowali w uchodźców, poprzez brak decyzji czytaj :- chowanie głowy w piasek..teraz w obliczu FIASKA swojej egoistycznej polityki szukają frajerów i to w krajach , które NIE DECYDOWAŁY ..bo -im zalecano siedzieć cicho!!!

Oto;  polityka Tuska ..i tej od kopania ..Sikorskiego..płynięcia w głównym nurcie.. przekonała nas..że płyniemy ...i owszem w głównym nurcie..ale to jest ŚCIEG..czytaj ;- kanalizacja, jak najbardziej okazała się FIASKIM.!!!

Oto emigranci...których nam MOŻNI tak ochoczo upychają z powodów "humanitarnych".. zażądają od litościwych narodów..aby;  owe narody DOSTOSOWAŁY SIĘ DO EMIGRANTÓW..

To my -udzielający pomocy mamy być-  ofiarami naszej pomocy..poprzez przebudowę NASZYCH WARTOŚCI, z powodu

dostosowywania się do emigrantów!!!

Jeżeli nam mówi się o SOLIDARNOŚCI.

.to SIERPIEŃ zjednoczył Niemcy..

A UE zlikwidowała nam stocznie - kolebkę SOLIDARNOŚCI..

To , niech teraz w ramach tejże solidarności , na która się powołują - pozamykają stocznie u siebie..

  UE miast wdrażać programy asymilacyjne.. emigrantów ..może a nawet powinna DOKOŃCZYĆ to czego zaniechano..czytaj -demokratyzacji krajów , które zdestabilizowała?

Niech emigranci zostaną u siebie..niech mają u siebie DEMOKRACJĘ..

Co ciekawe..

POLSKA nie jest PRAWNIE PRZYGOTOWANA...na przyjecie emigrantów.

Bowiem ; każdemu emigrantowi powinien być postawiony warunek :

asymiluj się!!!

Proces asymilacji powinien być pod kontrolą. NIE MA PRZYMUSU..na mieszkanie w Polsce.

.Nie ma takiego przymusu!!

Jednym słowem: my -tobie /emigrantowi/ pomoc..a ty nam -asymilację..

Jest idiotycznym rozwiązaniem aby kraje udzielające gościny miały sie dostosowywać do tych.. którym owa gościna jest udzielana!!

Jednak...jednak...

nasza czystość etniczna jest siłowo rękoma OBCYCH..naruszana!!!!

Dziwne to..Polaków- metodami ekonomicznymi , sterowanymi przez OBCYCH ..zmusza się do emigracji a Polskę "zasila" się SIŁOWO etnicznie obcym elementem..

Czy- to jest przypadek?

Czy-  to nie jest CELOWE DZIAŁANIE na niszczenie narodu?

czy-  NIEMCY i ROSJANIE nie powinni doprowadzić jak SPRAWCY do finansowania reemigracji rodaków z Kazachstanu..którzy to w wyniku WOJNY rozpętanej przez te reżimy , JAŁTĘ..są poza naszymi granicami..

Każdy powinien ponosić konsekwencje swojego postępowania!!! Jest wysoce nieeleganckie że kraje DECYDUJĄCE o polityce globalnej swoje brudy spychają na inne!!

To jest poniżające!!!!

gdyby chodziło o los ludzki...o humanitaryzm... gdyby o to chodziło..UE nie wyciskałoby tej cytrynki tak egoistycznie..nie wiedząc -gdzie skórkę po nie wydusić!

Zatem powtarzam jeszcze raz pytanie: czy emigracja z Bliskiego Wschodu nie jest sprowokowana CELOWO..?..

Nie możemy WCALE wykluczyć , że "wiosna Arabska i Wiosna na Ukrainie..to ta sama historia..

ale - w odcinkach.. punktów tzw wspólnych jest wiele..

Za wiele aby to byłł przypadek..

Vote up!
3
Vote down!
0

poko

#1492232

I gdy murziń wezwie do świętej wojny z niewiernymi, to nawet nie pomoże ci, że byłeś ich dobrym przyjacielem.

Szkoły koraniczne niszczą umysły młodych wyznawców Koranu na dobro, a wciskają jak zabijać niewiernych, by dostać się do raju.

Tak wypaczone umysły widzimy na filmach, gdzie dzieci stoją w plutonach egzekucyjnych i wykonują wyroki na ludziach.

A gdy dorosną, ta nienawiść do Chrześcijaństwa, będzie jeszcze większa.

W Niemczech Szwecji, Francji, Wielkiej Brytani, już próbują wprowadzać szarjat.

A rodzi się ich 6 razy więcej jak Europejczyków, więc pomyślcie co będzie za jakiś czas, i kogo będzie więcej.

Beata Szydło premierem.

Vote up!
4
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1492342

My to wiemy, myśle że nasi politycy również. Pytanie czy będą potrafili powstrzymać Berlin?

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#1492374