Nieudacznicy-zostawcie Polskę

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Rządowe media troją się i czworzą by utrzymać poparcie dla PO i Bronisława. Już nawet sukcesem jest to że jeden polityk PO wycofuje idiotyzmy drugiego polityka PO-jak np. przyprawy w barach mlecznych. Niestety dla rządowych mediów, prawda o "potędze rozumu" obecnej władzy wyłazi coraz mocniej i coraz częściej ośmieszając nas przed całym światem. 

W warszawskiej restauracji "Różana", często odwiedzanej przez znanych polityków i biznesmenów, odkryto urządzenie podsłuchowe - dowiedziała się stacja TVN24.

W dniu, w którym odkryto w restauracji na Mokotowie urządzenie podsłuchowe, gościem był minister obrony narodowej. Siemoniak zaprosił do "Różanej" na obiad minister obrony narodowej Holandii Jeanine Hennis-Plasschaert. "Różana" cieszyła się ogromną popularnością wśród polityków. - Tam chodzili wszyscy - stwierdził jeden z ministrów.pap

Znów ktoś nagrywał naszych "asów". Jesteśmy jedynym na świecie państwem w którym zostali nagrani hurtem politycy rządzącej partii. Teraz jak się wydaje, nagrano drugą turę ich rozmów. Ciekawe czy jest jakiś nasz sąsiad który nie nagrał naszych "asów"? Ciekawe ilu z nich będzie szantażowanych z tego powodu?

Ale i tego jest mało! PKW boi się o prawidłowy przebieg wyborów.

 "Państwowa Komisja Wyborcza, na podstawie art. 160 § 1 pkt 2 Kodeksu wyborczego, w związku z sygnałami docierającymi od komisarzy wyborczych i z delegatur Krajowego Biura Wyborczego informuje, że istnieje poważne ryzyko dla prawidłowego prowadzenia przez gminy rejestrów wyborców, na podstawie których sporządzane są spisy wyborców. Stanowi to zagrożenie dla prawidłowej realizacji zagwarantowanego przez Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej prawa do głosowania w wyborach na Prezydenta  RP w dniu  10 maja  2015 r." - czytamy w komunikacie PKW.

NIK sugeruje ręczne liczenie głosów, PKW uważa że wprowadzane przez MSW zmiany w systemie informatycznym zagrażają prawidłowości wyborów. Wspaniałe podsumowanie dwóch kadencji rządów "obrońców demokracji" z PO. Liczenie ręczne, sugerowane przez NIK to celne podsumowanie rozwoju naszego kraju.

Do tego dochodzą informacje od Jurgena Rotha w sprawie katastrofy smoleńskiej..

 To raport źródłowy agenta BND, który przekazuje, że jest nie jedno źródło mówiące o tym, że był wybuch.Pada w tym materiale również nazwisko osoby odpowiedzialnej za zamach. Raport wskazuje imię i nazwisko tej osoby.

Jak widać, nawet zachodni przyjaciel ma już dość nieudaczników i postanowił w nich uderzyć. W przeciwnym razie BND nie przekazałoby takich informacji dziennikarzowi który chce to opisać w książce.

Ja mam tylko jedną prośbę do was-ludzie PO. Oddajcie państwo ludziom poważnym. Ośmieszacie nas przed całym światem. Bezkarnie was nagrywa kto chce. Wasze smoleńskie bajki obala wasz najbliższy sojusznik. Podległe instytucje boją się przeprowadzać wybory. 

Nieudacznicy-zostawcie ten kraj!! 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Nie zostawią dobrowolnie, póki jeszcze w Polsce można cos spieniężyć, choć  żałosnie mało pozostało. A niektórzy boją się odpowiedzialności karnej i więzienia. Nie namawiam do rewolucji, ale nie wiem jak pozbyć się tej kasty, skoro wybory można bezkarnie fałszować.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1472285

skoro wybory można bezkarnie fałszować.

Czy bezkarnie to sie jeszcze okaże:)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1472289