Partyjne doły mówią głosem sprzątaczek: "Komorowski!"

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Kraj

Cienko jest z tą naszą demokracją.

Donald Tusk, najbardziej kochający i kochany przywódca, szef największej partii politycznej, lider sondaży popularności, szef rządu marzący o prezydenturze... nie może spełnić swego marzenia! Partyjni koledzy  za nic mają głos Ludu!  Przymusili swego lidera do dalszego kierownia rządem.

Nie był to ostatni pstryczek w nos, jaki wymierzyła młodej polskiej demokacji rządząca partia. Aparatczycy PO nie chcą dopuścić do prezydenckiego wyścigu drugiego  z listy najpopularniejszych polityków swej partii! 

Na nic przedwyborcze sondaże wskazujące, że minister Radek Sikorski jest bardziej popularny od marszałka Bronisława Komorowskiego.

- "Politycy z PO powinni wziąć pod uwagę, że PiS wolałby innego kandydata, niż Radosław Sikorski" -próbował ratować sytuację znany obrońca demokracji, dziennikarz Tomasz Lis.

Wszystko na nic. Nawet partyjne doły przemawiają już  głosem sprzątaczek.

Według  "wiodącego tytułu prasowego" (GW), Komorowski ma w tym środowisku kilkakrotnie więcej zwolenników od Sikorskiego.

             

"W partii popularniejszy jest Komorowski. - Niektóre koła Platformy urządziły głosowanie. Wyniki wskazują, że Komorowski ma kilkakrotnie więcej zwolenników niż Sikorski - mówi "Gazecie" ważny (choć spoza zarządu partii) poseł PO. Ale od innego polityka usłyszeliśmy, że jego region sprzyja Sikorskiemu.

Zwolennik marszałka: - Komorowski ma za sobą powagę urzędu marszałka, jest lepiej zakorzeniony w partii. Przemawia za nim także wiek. W drugiej turze trzeba walczyć o głosy niezdecydowanych, a część z nich może uznać, że Sikorski nie jest dość dostojny na urząd prezydenta.

- Sympatyzuję z Sikorskim, ale będzie chyba Komorowski - twierdzi członek zarządu Platformy".

Znikąd ratunku! Młoda polska demokracja upada...

UwAgA   ReKLAmA:

Głosuj! Korzystaj ze swych demokratycznych praw !!! :)

Tym razem poparcie Chłodnego Żółwia w konkursie na Blogera Roku jest znacznie prostsze :)

Wystarczy kliknąć  TUTAJ  (albo na banerek w prawym górnym rogu strony: "Zagłosuj na mnie"), a potem w dolnej ramce wpisać swój adres mailowy, wcisnąć "WYŚLIJ" i po jakimś czasie, ze swojej skrzynki potwierdzić (KLIKNĄĆ NA LINK który przyjdzie na adres mailowy) faktyczne poparcie dla zaskorupiałego gada.

Nie trzeba wysyłać żadnych obrzydliwie kosztownych esemesów!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#46486

z niewykwalifikowanymi sprzątaczkami pan Marszałek w ogóle by nie rozmawiał, a juz an, pewno nie brał by ich zdania pod uwagę. Te musi, że dobtrze wykwalifikowane były. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#46489