Partyjne doły mówią głosem sprzątaczek: "Komorowski!"

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Kraj

Cienko jest z tą naszą demokracją.

Donald Tusk, najbardziej kochający i kochany przywódca, szef największej partii politycznej, lider sondaży popularności, szef rządu marzący o prezydenturze... nie może spełnić swego marzenia! Partyjni koledzy  za nic mają głos Ludu!  Przymusili swego lidera do dalszego kierownia rządem.

Nie był to ostatni pstryczek w nos, jaki wymierzyła młodej polskiej demokacji rządząca partia. Aparatczycy PO nie chcą dopuścić do prezydenckiego wyścigu drugiego  z listy najpopularniejszych polityków swej partii! 

Na nic przedwyborcze sondaże wskazujące, że minister Radek Sikorski jest bardziej popularny od marszałka Bronisława Komorowskiego.

- "Politycy z PO powinni wziąć pod uwagę, że PiS wolałby innego kandydata, niż Radosław Sikorski" -próbował ratować sytuację znany obrońca demokracji, dziennikarz Tomasz Lis.

Wszystko na nic. Nawet partyjne doły przemawiają już  głosem sprzątaczek.

Według  "wiodącego tytułu prasowego" (GW), Komorowski ma w tym środowisku kilkakrotnie więcej zwolenników od Sikorskiego.

             

"W partii popularniejszy jest Komorowski. - Niektóre koła Platformy urządziły głosowanie. Wyniki wskazują, że Komorowski ma kilkakrotnie więcej zwolenników niż Sikorski - mówi "Gazecie" ważny (choć spoza zarządu partii) poseł PO. Ale od innego polityka usłyszeliśmy, że jego region sprzyja Sikorskiemu.

Zwolennik marszałka: - Komorowski ma za sobą powagę urzędu marszałka, jest lepiej zakorzeniony w partii. Przemawia za nim także wiek. W drugiej turze trzeba walczyć o głosy niezdecydowanych, a część z nich może uznać, że Sikorski nie jest dość dostojny na urząd prezydenta.

- Sympatyzuję z Sikorskim, ale będzie chyba Komorowski - twierdzi członek zarządu Platformy".

Znikąd ratunku! Młoda polska demokracja upada...

UwAgA   ReKLAmA:

Głosuj! Korzystaj ze swych demokratycznych praw !!! :)

Tym razem poparcie Chłodnego Żółwia w konkursie na Blogera Roku jest znacznie prostsze :)

Wystarczy kliknąć  TUTAJ  (albo na banerek w prawym górnym rogu strony: "Zagłosuj na mnie"), a potem w dolnej ramce wpisać swój adres mailowy, wcisnąć "WYŚLIJ" i po jakimś czasie, ze swojej skrzynki potwierdzić (KLIKNĄĆ NA LINK który przyjdzie na adres mailowy) faktyczne poparcie dla zaskorupiałego gada.

Nie trzeba wysyłać żadnych obrzydliwie kosztownych esemesów!

Brak głosów

Komentarze

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#46486

z niewykwalifikowanymi sprzątaczkami pan Marszałek w ogóle by nie rozmawiał, a juz an, pewno nie brał by ich zdania pod uwagę. Te musi, że dobtrze wykwalifikowane były. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#46489