Europa płonie – dziś przegrała propaganda

Obrazek użytkownika reign_77
Świat

W Wielkiej Brytanii zabito żołnierza z okrzykiem „Allahu Akhbar”, zaś w Sztokholmie rozpoczęła się regularna bitwa. Media oczywiście wyciszają temat, aczkolwiek „cośtam” można się dowiedzieć. Temat zamieszek jednak jest przedstawiany jakoby była to niewyobrażalnie rzadka rzecz! Jak jest naprawdę?

Po pierwsze Cypr. Tam co i rusz grupy demonstrantów manifestują swoje niezadowolenie, czasem doprowadzając do starć. Po drugie – Grecja. Media o tym nie mówią, ale tam ciągle demonstranci co i raz mają starcia z policją. Podobnie Portugalia i Hiszpania.Obecnie we Włoszech trwają demonstracje, zaś policja uzbrojona w tarcze i pałki patroluje kilka miast.

Teraz doszła Wielka Brytania i Szwecja – kraje będące istną forpocztą tolerancji i polityki multikulti. W Wielkiej Brytanii z okrzykiem „Allah Akhbar” ścięto głowę Brytyjskiego mężczyzny, bo „Jako żołnierz zabijał muzułmanów”. W ramach odwetu w nocy zbezczeszczono meczet w Kencie, próbowano także podpalić meczet w hrabstwie Essex. Widać na wyspach szykuje się wojna z imigrantami, którzy – przypomnijmy – domagają się wydzielenia specjalnych stref, gdzie panować będzie prawo szariatu. Inaczej mówiąc – domagają się odłączenia części terytoriów od Wielkiej Brytanii.

W Szwecji z kolei już trwa regularna wojna – cztery dni temu w Sztokholmie wybuchły zamieszki, które miały być odwetem za zastrzelenie przez policję 69 letniego mężczyzny. Akcja przygotowana została ponoć przez organizację, która pobierała dotacje od państwa! Obecnie walki ogarnęły cały Sztokholm i okolice, dodatkowo dzisiaj rozszerzyły się na miasto Malmoe.

Tym oto sposobem skompromitowały się trzy propagandy. Pierwszą jest propaganda tolerancji i Unii Europejskiej jako miejsca pokoju i zgody. Chociaż to już nie od dzisiaj wiadomo. Drugą jest propaganda Islamu, która mówi, że „Islam jest religią pokoju”. Trzecią zaś jest propaganda multikulti – w ostatnich dniach cały świat może zobaczyć, do czego prowadzi usilne promowanie napływu imigrantów, przy jednoczesnym wynaradawianiu kraju i mordowaniu własnych dzieci.

W internecie na wielu stronach huczy aż od antyislamskich haseł. Ludzie teraz na głos mówią to, co przedtem się bali – multikulti prowadzi do tragedii. Zaś usilne sprowadzanie imigrantów oraz stwarzanie coraz gorszych warunków do zakładania rodzin przez rodzimych mieszkańców państw zaczyna być w końcu dostrzegalne. Widać wbrew propagandzie, ludzie nadal chcą żyć normalnie.

Pozostaje być wdzięcznym Bogu za to, że Islam nie jest jeszcze na takim etapie rozwoju w Polsce, co u naszych północnych sąsiadów, którzy muszą walczyć z wrogiem we własnej stolicy. Kończąc powiem tylko, że mamy istną ironię dziejów – niegdyś wikingowie w szczytowym okresie najeżdżali arabskie ziemie, plądrowali ich świątynie i łupili majątki. W XXI wieku role się odwróciły – potomkowie niegdyś dumnych wikingów są oblegani przez wyznawców religii mahometańskiej.

Brak głosów

Komentarze

nie po to osiedlają się w Europie aby się asymilować z Europejczykami czy poprawiać sobie byt ale po to, aby Europę przejąć i zagospodarować dla siebie.

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#359367

że w końcu Europejczycy czegoś się nauczą. I nawet nie mam na myśli agresji, tylko całkiem zwyczajny rozsądek i instynkt samozachowawczy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#359371

to obywatele danekraju pochodzenia zydowskiego polaczeni jedna sitwa syjonistyczna bedac na odpowiednich stolakach w ministerstwach emigracyjnych wdrazaja polecenia Syjonu.
Caly ten swiatowy prad multikuluralizmu jaki sie przetoczyl w wielu karjach zachodnich mial i dalej ma wiele celow.
Jednym z nich jest poroznienienie spoleczenstwa i go rozdrobnienie i sklucenie wtedy w takim sztucznie wywolanym chaosie mozna rzadzic.
Natepnie mozna wywalczyc swoje odrebne prawa bo co muzulmanie moga nosic burki czy buddysci noze, to my mozemy tez nie stosowac sie do prawa tego kraju.
Po trzecie w wielu grupach etnicznych mozna sie latwiej ukryc i nie byc widocznym badz to na ulicy czy w pracy.
Jest bardzo duze podobienstwo wygladzie rasy semickiej czy to sa muzulmanie czy judeiczycy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#359379

Polak
To prawda. To oni "mieszali" tak żeby osłabiać narody (nie tylko polityka imigracyjna). Dziś stroją się w piórka jedynych obrońców
przed islamistami. Perfidia nie dziwi ("wyjątkowa" tradycja zobowiązuje). Dziwi natomiast to, że lemingi "łykają" ten "kit".

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak

#359401

Napastnicy tasakiem rzeźniczym i nożem zaatakowali żołnierza idącego ulicą we wschodnim Londynie.

Mężczyźni obcięli ofierze głowę. Trzeba sie liczyć, ze może do tego dojść. Anglia i USA regularnie bierze udział we wszystkich wojnach na świecie w imieniu "OLEJU NAPĘDOWEGO".

Muzułmanie to największa grupa w UK. Jak łatwo będzie znaleźć byłych żołnierzy z Afganistanu, czy innych wojen nie muszę Wam pisać. Żołnierze Allaha wyłapią ich szybko-znowu będą palić miasta w Anglii :)

Anglia będzie płacić za swoje zbrodnie "oko za oko ząb za ząb"

Czytaj: Morderstwo we wschodnim Londynie

Vote up!
0
Vote down!
0
#359393

Strasznie mi się podobają hasła w stylu "Amerykanie nie wejdą do Korei, bo tam nie ma ropy".

Zwolennikom takich haseł (zwykle cierpiącym na antyamerykanizm przewlekły) chciałbym zadedykować chwil parę w stanie głodu energetycznego. Lub biologicznego, bo jest to drugi powód do toczenia wojen. Jeżeli jest trzeci, to głęboko ukryty jak dwa pierwsze, pod czwartym, piątym i ósmym.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#359396

A czemu Szwecja jest winna że tamtejsi imigranci wywołują zamieszki ? Czy Szwedzi też popełniali jakieś zbrodnie w Iraku czy Afganie ? A może meble Ikea są używane w bazach wojskowych okupantów.

To co napisałeś to w czystej formie pochwała terroru i muzułmańskiego fundamentalizmu. Czy ten nieszczęsny żołnierz zabił jakiegoś niewwinnego myznawcę Mahometa, podarł koran czy popełnił jakąś zbrodnię ?

Mam nadzieję że wahadło mocno przegięte w stronę tolerancji dla islamistów nawet tych radykalnych przechyli się w drugą stronę co jak widać już się dzieje, a "żołnierze Allaha" niebawem przekonają sięczy w obiecanym raju czekają na nich obiecane dziewice czy może raczej stara cuchnąca koza lub cap.

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#359472

że mamy mały napływ Islamczyków do Polski to nie wdzięczność Boga a nasze prawo ,które nie chroni rodziny wielodzietnej. Większość muzułmanów to rodziny z pięciorgiem czy więcęj dziećmi i z zasilku rodzinnego te rodziny sie utrzymują. Tylko nieliczni pracują zawodowo i starają sie pracować w takich zawodach., gdzie nie podlegają bezpośrednio innym rasom. Polityka Tuska też prowadzi do inwazji Islamistow na Polskę aby ją zniszczyć a z Polaków zrobić tylko siłę roboczą. Dlatego trzeba jak najszybciej wypieprzyć ten nie-rząd i rozliczyć ,abyśmy nie musieli we własnym kraju walczyć o Polskie wartości.

Vote up!
0
Vote down!
0

lupo

#359382

Wypieprzyć Tuska? Po to żeby wprowadzić prawo, które będzie chroniło rodziny wielodzietnie?...

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#359398

Czyli o Rosjanach. Osiedlają się wszędzie, z wyglądu podobni do Europejczyków, ale wszędzie i tak podlegają swojemu "szariatowi". No ale nie każdy ma bystre oczy; kolorowych łatwiej zauważyć.

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#359383

By Allach akhbar rozbrzmiewał wszędzie.

A kto nie przyjmie nauki proroka ten pod topór

Vote up!
0
Vote down!
0
#359386

Czy przejęcie jednej z dzielnic Londynu przez islamistów nie było lampką ostrzegawczą dla władz GB? Czy to nie społeczne rozleniwienie, będące wynikiem dawnego kolonializmu, przyczyniło się do braku reakcji na napływ siły roboczej? Sytuacja islamistów w Anglii przypomina mi sprowadzenie królików do Australii. I te i ci mnożą się na potęgę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#359390

A co gorsza, nie sposob ich wyplenic.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#359392

"religia" krolikow jest ...tylko zjadac trawe.
Mozesz postawic 100 klatek i nalapac sobie darmowego miesa
lub postrzelac ile zechcesz do nich

a z muzulmanami tego raczej nie zrobisz i ich religia jest tez inna....nie obejmuje tylko trawy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#359426

Najpiękniejsze dzielnice wszystkich metropolii europejskich ( w Londynie północne) są zajęte przez całkiem nieislamistow i to od dawna.

cui bono

Vote up!
0
Vote down!
0

cui bono

#359471

Jest Dziesięć Przykazań,tyle ,albo tylko tyle,i nic więcej.Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

wojtek

#359413

Pozostaje być wdzięcznym Bogu za to, że Islam nie jest jeszcze na takim etapie rozwoju w Polsce

To nam jeszcze długo, długo nie grozi. Żadna wielodzietna rodzina muzułmańska nie przyjedzie do Polski, gdzie zasiłki na dzieci są na najniższym poziomie w UE. Zasiłki w Polsce kierowane są tylko do dzieci żyjących w rodzinach ubogich, gdzie dochód na osobę nie przekracza 539 zł. Wynoszą: na dziecko do 5 lat 77 zł, zaś na dziecko od 6 – 18 lat 106 zł.

Przed islamem chroni nas bieda.

Vote up!
0
Vote down!
0
#359415

marcopolo

W wielu krajach eurpejskich muzulmanie jeszcze nie maja piecioro dzieci ,ale maja juz duza kase,a jak dojda dzieci to na konto dostaja nawet okolo 5000 EU. ostatnio dostalem meilem fakture pewnej rodziny z Marsylii ,na ponad 5000 tys EU,a w niej pozycje elektrycznosc-O,Gaz-O,Mieszkanie-O i na zycie reszta,ZYC NIE UMIERAC,z tym ze te pozycje wymienione sa juz w tych 5000 EU i na reke 5000EU to jakies cuda sie tu dzieja z tymi arabami,nie pracuja jezdza mercami najleprzej klasy,a opowiadal mi taki "nasz" arab ,ze te mlode co w Europie chodza w tych chustac zakrywajce twarz ,to taka lipa ,bo jak jada do siebie to przebieraja sie w mini i calkiem nowoczesnie wygladaja!Sprawa z nimi i z innymi jest jeszcze gorsza bo sypie sie wszystko ,brak pracy ,perpektyw,ciagle ktos po cichu oglasza jakis KRYZYS ,wedlug mnie KTOS szykuje nas do ostatecznej rozgrywki trudnej sytuacji EKONOIMCZNEJ swiata !Ktos kiedys powiedzial ,ze WOJNY rozwiazuja ekonomiczne problemy tego swiata ,a poniewaz dawno w Europie jej nie bylo,to mysle ,ze niedlugo ja bedziemy mieli!Pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0

marcopolo

#359442

„Ludzie, obudźcie się! Zahukani przez strach, nieskłonni płynąć pod prąd, czyli ściągnąć na siebie oskarżenie o rasizm (słowo zresztą niewłaściwe, ponieważ tu nie chodzi o rasę, lecz o religię), nie rozumiecie lub nie chcecie zrozumieć, że właśnie się toczy Krucjata, tyle że na odwrót. Przyzwyczajeni do podwójnej gry, zaślepieni krótkowzrocznością nie rozumiecie lub nie chcecie zrozumieć, że właśnie toczy się wojna religijna. Której chce i którą wypowiada być może tylko odłam tamtej religii, lecz i tak jest to wojna religijna. Wojna, którą oni nazywają dżihad. Święta Wojna. Wojna, której celem być może nie jest zdobycie naszych terytoriów, lecz której celem z pewnością jest podbój naszych dusz. Unicestwienie naszej wolności i naszej cywilizacji. Zniszczenie naszego sposobu życia i śmierci, naszego sposobu modlenia się lub niemodlenia, naszego sposobu jedzenia, picia, ubierania, rozrywki i przekazu informacji... Nie rozumiecie albo nie chcecie zrozumieć, że jeśli się nie przeciwstawimy, jeśli nie będziemy się bronić, walczyć, to dżihad zwycięży. I zniszczy świat, który lepiej lub gorzej udało się nam zbudować, zmienić, ulepszyć, uczynić nieco bardziej inteligentnym, czyli mniej bigoteryjnym lub całkowicie wolnym od bigoterii. I tym samym zniszczy naszą kulturę, naszą sztukę, naukę, moralność, nasze wartości, nasze przyjemności... […] Dzięki Bogu jestem ateistką. I nie mam najmniejszego zamiaru dać się zabić za to, że jestem, jaka jestem.”

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.* *Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#359428