Wyobrażacie sobie, co by się działo, gdyby rządził Antypis ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

"Ludzie, macie więcej szczęścia niż rozumu" chciałoby się zakrzyknąć na całą Polskę.

Krzyczeć nie będę, ale proponuję to hasło wziąć na transparenty jak Polska długa i szeroka w najbliższych miesiącach.

Macie szczęście, że nie rządzi Antypis, zamiast PISu.Macie szczęście, żę na czele państwa stoi Andrzej Duda a nie Rafał Trzaskowski.

Wyobrażacie sobie rządy Antypisu i zachowania Trzaskowskiego ? Gdzie są teraz te niemal 10 milionów frajerów głosujących na Trzaskowskiego ?

W Polsce byłyby setki tysięcy migrantów z Bliskiego Wschodu, którym udałoby się przedostać przez niestrzeżoną granicę, a wśród nich terroryści i agenci oraz zielone ludziki. Ten problem z migrantami skutecznie by pozwolił  Putinowi zrealizować strategię zneutralizowania Unii Europejskiej, zajętej migrantami i odwróciłoby jej uwagę od uderzenia na Ukrainę. A po jego uderzeniu na Ukrainę, znacznie bardziej osamotnioną w sytuacji gdyby wszyscy włącznie z Polską zmagaliby się z problemem migrantów, do Polski ruszyłyby, na dokładkę, miliony Ukraińców.

A inflacja byłaby trzycyfrowa. Zaś  kwestii pandemii to się już wolę nie dotykać, bo się sam wystraszę.

I to byłby koniec Unii Europejskiej. Amerykanie też by się dobrze zastanowili czy warto pomagać takim frajerom.

Więc cieszcie się i zanoście modły dziękczynne, że rządzi PIS. Bo jak nie to dostaniecie okazję do realizowania waszych chorych marzeń.

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Czy on wali w pory z zawiści?

 

Bo czas dla niego nienajlepszy. Nawet była ambasador USA przeprasza, że uwierzyła - jak to określa - w ruską propagandę o braku praworządności w Polsce.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1642136

bo komu się może rzucić na szyję jak w Smoleńsku? Tante Angela na emeryturze, Schroeder nie podarował mu udziałów w rosyjskich firmach, a Putina nie bardzo wiadomo gdzie szukać. Zaiste zostało mu już chyba tylko stanowisko krasnala w ogrodzie Angeli...

Vote up!
4
Vote down!
0
#1642177

Straszno, ze wschodu i zachodu jest wściekle atakujące lewactwo!
Co teraz wymyślą, może ruskiego srowida?

Vote up!
1
Vote down!
0

Niepoprawny

#1642162

pewne zdarzenia z początku niezrozumiałe stają się zrozumiałe na skutek zdarzeń późniejszych. Na przykład, inwazja "uchodźców" z Bliskiego Wschodu na granicy z Białorusią jest idealnie skorelowana z inwazją Rosji na Ukrainę. Gdybym był Rusem, w ramach tych "uchodźców" uzupełniałbym swoją agenturę w Europie. Ponadto nie widzę za bardzo w komentarzach odniesień do katastrofy smoleńskiej a to jest sprawa moim zdaniem istotna: Lech Kaczyński w Gruzji w 2008 roku wypowiedział dokładnie jak wyglądają plany Rosji na kilka najbliższych lat. Moim zdaniem to nie była wyobraźnia; to była wiedza. Dlatego zginął. Obecnie realizowane są tezy wypowiedziane w tamtych czasach. I jak zwykle: Polska "ratuje" naiwną aż do bólu Europę, a Niemcy realizują swoje plany czując się zapewne bezpiecznie...

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1642167