"Wszyscy wiedzieli i nic nie zrobili", no to wszyscy do pudła

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

“Wszyscy wiedzieli i nic nie zrobili”

Wniosek z tego jeden – wszyscy do pudła.

 

Przesłuchania w sprawie afery Amber Gold doszły już do szczebla najwyższych urzędników w państwie i dostarczają jednoznacznych, niezbitych dowodów potwierdzającech tezę o teoretycznym państwie. Okazuje się, że na czele państwa stali albo figuranci albo dywersanci, którzy działali sprzecznie z prawem, działali na szkodę narodu i pobierali za to nienależne wynagrodzenia.

 

Należy z tego wyciągnąć wnioski karne w stosunku do winnych urządników, ale skoro tak się składa, że ci urzędnicy pochodzili z Platformy Obywatelskiej, nalezy wyciągnąć konsekwencje wobec tej organizacji, uznać ją za organizację przestępczą i zdelegalizować.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (9 głosów)

Komentarze

Masz w 1000% rację. Afera Amber Gold pokazuje niezbicie, że przez 8 lat państwo było tylko teoretycznie. Na czele państwa stali nie figuranci ale dywersanci, sabotażyści i konfidenci, a przewodził im malarz kominów, słońce Peru, ryże POlszewickie bydle (przepraszam zwierzęta) nijaki her Thusk.Oni to z całą świadomością i wyrachowaniem zniszczyli totalnie wszystko w Polsce, przemysł (począwszy od sprzedania stoczni Katarczykom), sądownictwo, szkolnictwo itd., zamordowali z zimną krwią pod Smoleńskiem Naszego Prezydenta Ś.P. Lecha Kaczynskiego i 95 najważniejszych osób w państwie do spółki z chyba największym zbrodniarzem i bandytą naszych czasów Putinem. Rozkradli wszystko, doprowadzili kraj do ruiny, zdemoralizowali społeczeństwo itp, co najlepiej zcharakteryzował ichni minister Sienkiewicz mówiąc "ch..j, dupa i kamieni kupa".

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1533762

"Figuranci albo dywersanci", pisze zetjot.

To prawda oczywiście, ale czy tylko? A moze ten i ów "decydent" "prokurator", "sędzia" "biegły" wysoki "urzędnik państwowy" dostał swoją dolę, za zamknięcie oczu na ewidentny kant? Część "zdobytej" forsy zasiliła pewnie konta w Szwajcarii lub Pernambuco. Czy aż tyle osób ryzykowałyby zanieedbaniem obowiązków za darmo? Bardzo wątpię.

A wniosek Autora w sprawie zapudlenia winnych oczywisty!

Vote up!
3
Vote down!
0

Traczew

#1533771

Niestety odzywa się ułomność wadliwej konstrukcji państwa. Państwa procedur. A nie kompetencji i odpowiedzialności. Błąd jest niestety nadal powielany. Jest organ koncesyjny i jest prawo do otrzymania koncesji po spełnieniu warunków. A tak to można broń wydawać a nie koncesje na szczególną działalność. W sądownictwie i prokuraturze to trochę inny w szczegółach ale podobny temat - procedowania. A nie efektu i odpowiedzialności za efekt. Więc deficyt samodzielności i brak efektywnych narzędzi nadzoru. Chce- nie może a nie chce (nieformalnie, materialnie zmotywowany) - tysiąc proceduralnych usprawiedliwień.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1533878

to był czas wielkiej choroby,czas ,gdy babcia handlująca pietruszką z własnego ogródka była ciężko karana,a gdy Amber Gold okradał Polaków to urzędy robiły za TRZY małpki,głuche,slepe,milczące 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#1533933