Wolność po ichniemu

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Jak wygląda wolność w różnych miejscach ? Przyjrzyjmy się.

Jeżeli prawdziwa jest sentencja "daj im palec, to rękę ci zabiorą", to twierdzenie Kai Godek też należy uznać za zasadne. Pewne działania, z uwagi na przyzwyczajenie i tolerancję, stają się po prostu odskocznią, uzasdnieniem do podejmowania kolejnych działań zmierzających w tym samym kierunku. 

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/392208-godek-nie-ma-watpliwosci-ws-alfiego-to-wszystko-przyjdzie-i-do-polski-zalazkiem-jest-aborcja-eugeniczna-wideo 

Codzienne masowanie mózgu przez propagandę konsumpcjonistyczną i demoliberalną, wzbogaconą o wątki postkomunistyczne, zasypującą odbiorcę lawiną wydarzeń i komentarzy, doprowadza do równego traktowania i zobojętnienia umysłu na wydarzenia z różnych półek. Mamy glajchszaltację. 

Powszechna uwaga skierowana jest na pewne środowiska takie jak mafie paliwowe, reprywatyzacyjne czy watowskie. Jest jeszcze jedna mafią, której trzeba się dobrać do skóry - mafia aborcyjna. Te środowiska tak się rozzuchwaliły, że prowadzą na poły jawną kampanię skierowaną właśnie przeciw Kai Godek. Myślę, że ABW i CBA powinny wkroczyć i prześledzić ścieżki i kanały, które używane są do kampanii skierowanej przeciw Kai Godek. Niektóre z działań w ramach tek kampanii noszą jednoznaczne znamiona dzialań kryminalnych. W kampanii tej uczestniczą także niektóre instytucje, jak np uczelnie. Po ustaleniu danych należy urządzić tym ludziom badanie na komisji sejmowej. Tę paskudną ośmiornicę należy tępić. 

Jeśli już jesteśmy przy służbach, to skoro mamy służby takie jak ABW i inne, to chętnie bym się dowiedział od nich, kto stoi za zatrzymaniem ostatnio Wojciecha Sumlińskiego na lotnisku w Londynie czy uniemożliwienie spotkania Rafałowi Ziemkiewiczowi, także w Anglii. Dziwne rzeczy dzieją się na Wyspach. Oczekiwałbym też działań naszej dyplomacji i czynników rządowych - to jest doskonała okazja by piętnować antypolonizm i lewactwo. A tu cisza, nikt nie zabiera głosu, a przecież trzeba robić raban, raban nieustanny. Tylko echo słychać: "Polacy nic się nie stało, Polacy nic się nie stało, Po..." ? To jest robota nie tylko dla czynników oficjalnych, lecz także dla samoorganizujących się obywateli, tak jak to się stało w przypadku afery z burmistrzem Fulopem. 

Naruszenia wolności nie odbywają się tylko w realu, lecz coraz częściej mają miejsce w internecie, gdzie niektore serwisy, np. Youtube cenzurują informacje. Polecam tu link autora filmu o polskim holocauście. 

http://niepoprawni.pl/blog/leopold/lewicowa-czujnosc-na-you-tube 

Dodajmy jeszcze ten fragmencik: 

Wrzucam ten fragment, choć go nie planowałem, bo irytuje mnie brak umiejętności matematycznych. Jakim cudem ludzie doliczyli się na tym zdjęciu 4000 osób ? Jest ich tam może z tysiąc. Proszę popatrzeć na zdjęcie spod sceny.

http://niezalezna.pl/225043-nawet-w-tvn-nie-dalo-sie-tego-ukryc-te-zdjecia-mowia-same-za-siebie 

Gdzie ci ludzie uczyli się matematyki ??? Pod sceną, liczą niektórzy internauci, że było ok. 4000 . Jakie 4000, tam nie było nawet tysiąca. Tysiąc ludzi to zwarta grupa: szereg szerokości minimum 50 metrów i 10 rzędów głebokości minimum 10 metrów ( 100x10). A przecież tam nie ma żadnej zwartej grupy.  

Przy okazji tej żałosnej manifestacji, manifestacji nie tylko głupoty, ale także kłamstwa, mogliśmy się dowiedzieć, jak oni pojmują wolność. 

No to mamy nową definicję wolności. Definicję nigdzie nie sformułowaną, bo trudno oczekiwać od bęcwałów, że będą w stanie coś sensownego sformułować. Krótkie sondy uliczne z pytaniam o to, jakie wolności zostają im zabrane rejestrują zakłopotane milczenie i bezradność umysłową i jednoznacznie tych ludzi kompromitują. Jednak z ich aktywności wynika, że wolność jest wtedy, kiedy im wolno. A co im wolno ? Co się im zachce. Wolno im kraść, oszukiwać, łgać, robić z nas idiotów, nas okradać, nas okłamywać i nas opluwać.  

Ich pojęcie o wolności najlepiej ukazuje to: 

https://wpolityce.pl/polityka/394038-mialo-byc-milo-i-europejsko-wyszlo-jak-zawsze-grozby-na-marszu-wolnosci-powiesilabym-szydlo-dude-i-kaczora-wideo 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

choć linki pierwszy, drugi i czwarty nie działają.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1564077

Dziwne rzeczy się dzieją z tymi linkami, pewnie gdzieś te teksty wsiąkły w przepastnych archiwach.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1564089