Rafalala na prezydenta

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Nie jest celem tej notki bicie na alarm z powodu wyczynów jakiegoś dziwoląga. Celem jest raczej konieczność uświadomienia, do jakiego stopnia zgnił demoliberalizm, który takie zachowania generuje i zarazem uświadomienie sobie konieczności jak najszybszego wyzwolenia się z pułapki tego systemu, który osiągnął fazę skretynienia.

Najfajniejsza jest, w obecnej fazie tego systemu, walka z fantomami.

Fantomy nie istnieją, więc nie istnieje groźba fizycznej konfrontacji, żadnego guza sobie nabić nie można, można się wykazać bez ponoszenia ryzyka, można popisywać się w medach tzw. spolecznościowych swoim zaangażowaniem, a pole do popisu jest praktycznie nieograniczone, 

Przy okazji takimi wznoszonymi sztandarami można zakryć nieciekawe , skrzeczące fakty.

No więc można walczyć z faszyzmem, nacjonalizmem, klerykalizmem. Nie wskazane jest walczyć z komunizmem czy złodziejstwem, bo można naruszyć prawa osobiste osobników z tymi zjawiskami związanych.

A co do fantomów, to warto popatrzeć, do czego służy walka z nimi, np. z "nierównością płci, mizoginią i kulturą gwałtu". Feminizm stanowi doskonałe narzędzie do zasłaniania faktycznego stanu rzeczy i kamuflowania realnych problemów. A stan rzeczy doskonale ujawnia słynny amerykański psycholog Philip Zimbardo, który napisał w r.2012 ksiązkę " The Demise of Guys - upadek facetów" wydaną w Polsce pod tytułem "Gdzie ci mężczyźni ?", w której, jak wskazuje tytuł, przedstawia fatalny stan męskości w USA, przejawiający się we wszystkich sferach amerykańskiego życia, a pogłębiany pojawieniem się cybersfery. 

I tu wkraczamy ze sfery dżumy do sfery cholery, a jak ktoś ma wątpliwości to polecam kolejny, po " Cyfrowej demencji", raport niemieckiego neurobiologa i psychiatry Manfreda Spitzera zatytułowany "Cyberchoroby".

To jest efekt lew-lib skrętu płatów mózgu. Podobne objawy można dostrzec w USA, w kampanii antytrumpowskiej. Najlepszym podsumowaiem lewicowego stanowiska jest książka Naomi Klein " Nie - to za mało". Tam też myślą o organizowaniu ruchu oporu przeciwko Trumpowi. A u nas przeciwko Kaczorowi. To samo choróbsko.

W efekcie ignorancji, w tym ignorancji dotyczącej kwestii zasadniczej czyli ludzkiej natury, o której pisałem w poprzedniej notce, toleruje się w Polsce grasujące po Polsce osobniki takie jak Rafalala. To jest wprawdzie przypadek indywidualny i krańcowy, ale wykwitł on na sprzyjającym podglebiu. To jest spektakularny objaw głupoty, ale głupoty powszechnej.

Mniej więcej w tym samym guście skomentował wystąpienie Adamowicza prof. Nalaskowski: Tu muszę dodać, że również w kwestii Rafalali wypowiedział się w "Sieci" prof. Nalaskowski i jego opinię podzielam.

https://wpolityce.pl/polityka/391288-pobozne-zyczenia-adamowicza

Dodałbym, od siebie, że mnie bardzo rozśmieszyło w wystąpieniu Adamowicza, nawiązanie do JPII - świętego, jak nie omieszkał podkreślić pan prezydent. Zabrzmiało to jak nożem po szkle.

W tym też duchu należy się odnieść do akcji ABW.

https://wpolityce.pl/polityka/391281-wielka-akcja-abw-w-dzierzoniowie-nieoficjalnie-na-celowniku-grupa-neofaszystow

Oczywiście, że chodzi tu o kwestie wizerunkowe, bo żyjemy w śwecie medialnym i rząd musi dać sygnał, że coś robi. Ale trzeba pamiętać, że życie w świecie medialnym ma w dużym stopinu charakter wirtualny i polega na walce z fantomami, co może się zemścić, bo obudzi realne drzemiące atawizmy. Przecież jest coś takiego jak sprzężenie zwrotne. Należy zachować zdrowy rozsądek, ale ideolodzy czegoś takiego nie posiadają..

A jakby na dowód stawianych przeze mnie tez pojawł się w internecie filmik właśnie ilustrujący walkę z fantomami.

Wiecie Państwo jak wygląda i zachowuje się młodzież genderowa ?

Demonstruje to nagranie pod tym linkiem.

http://niezalezna.pl/223227-lewicowcy-oburzeni-stwierdzeniem-ze-kobieta-jest-nizsza-od-mezczyzny-demolowali-sprzet-i-wyzywali-wykladowcow

W kilku wcześniejszych notkach nawiązywałem do napisanej w r,1986 książki filozofa polityki Allana Blooma, w której opisywał on początki i postępy rozwoju politycznej poprawności i jej skutki dla życia akademickiego. Zamieszczony link stanowi doskonała ilustrację do czego doszły lewackie umysły. Nawet wydawałoby się absolutnie niekontrowersyjne kwestie wywołują agresję lewactwa. Fakty nie zgadzają się z teorią ? Tym gorzej dla faktów.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Widzę jak najbardziej! Wprost kwintesencja kandydata/tki z ramienia N.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1562665

Szanowny Panie Zetjot.

Czy mógłby Pan, swój niewątpliwie bardzo wysoki, potencjał intelektualny wykorzystać w temacie Kongresu USA, który chce pomóc organizacjom żydowskim w odzyskiwaniu majątków nie posiadających bezpośrednich spadkobierców? Bo widzi Pan ... Czaputowicz jest cienki jak barszcz, albo gra w ch^a mrucząc pod nosem: cyt. " ta ustawa rodzi podejrzenia".  Nie mówi całej prawdy - sytuacja jest poważniejsza, niż on to przedstawia, a upadek Polski jest bardzo realny!

 Rządowa telewizja w głównych wiadomościach nawet się nie zająknęła w tej sprawie. I tak od wielu tygodni. Jedynie prezenterka dzisiejszego Teleexpressu na zakończenie bąknęła jedno zdanie. Tylko Pani poseł Krystyna Pawłowicz mówi donośnym głosem o jawnej niesprawiedliwości.

Dobrze wiemy, że grupa społeczna która będzie wymachiwać nam kwitem na 65 lub na 330 miliardów , a może nawet na bilion zielonych, grupa z międzynarodowym poparciem i kapitałem na realizację swoich celów będzie rządzić tym krajem i zrobi z niego co zechce!

Twierdzę, że nie ma żadnego prawa międzynarodowego. Jest tylko brutalna siła, która pozwala żyć z grabieży innych krajów.

PS

 Jeżeli prawdą jest, że Chicago położone jest na ziemi, którą obdarowano bohatera wojny o niepodległość USA generała Kazimierza Michała Władysława Wiktora Pułaskiego to prawo do tej ziemi mają potomkowie Pułaskiego. W rekontrze do ustawy 447 rząd polski zażąda rekompensaty za ziemie pod Chicago? Ta należność będzie wielokrotnie wyższa od żądań "Przedsiębiorstwa holokaust"?

http://dziennikzwiazkowy.com/ameryka/chicago-wlasnoscia-kazimierza-pulaskiego-miasto-zbudowano-na-ziemi-podarowanej-generalowi/

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

casium

#1562676

Nawet w mediach amerykańskich nie udało mi się znależć niczego w tym temacie.

Sądzę, że należy zachować stoicki spokój tu w kraju, a niech Polonia w Stanach ruszy d... .

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1562680

cyt. "Sądzę, że należy zachować stoicki spokój tu w kraju, a niech Polonia w Stanach ruszy d... ."

Zachowanie stoickiego spokoju przez Polaków w Polsce jest wodą na młyn chazarskie gangu, który do klasycznych wymuszeń dokłada „mienie bezspadkowe”. Każdy Polak w Polsce zachowujący stoicki spokój wkrótce obudzi się z ręką w przysłowiowym nocniku!

Kogo, zetjot, wspierasz?

POLONIA jako jedyna od dawna ruszyła, jak to określasz, dupę i działa:

https://stopacthr1226.org/dzien-akcji-polonii-amerykanskiej-na-kapitolu-przeciw-ustawom-s-447-i-hr-1226/

http://niezalezna.pl/219507-amerykanska-polonia-przeciwko-hr-1226-ustawa-moze-byc-podstawa-do-wywierania-nacisku-na-polske

http://prawy.pl/63754-polonia-walczy-z-antypolskimi-ustawami-w-usa-jest-analiza-prawna/

ISTOTNE!

http://www.polishclub.org/2017/12/30/ustawa-447-senatu-usa-sprawa-odszkodowan-dla-grupy-zydowskiej/

cyt. „Apelujemy do wszystkich Państwa, dla których Ojczyzna to nie tylko pusty slogan!!! Polonia amerykańska wraz z innymi ośrodkami polonijnymi na świecie, przygotowuje działania, które mają zapobiec wspomnianym zagrożeniom. Będziemy prowadzili akcję informacyjną w internecie, prasie polonijnej na świecie i prasie polskiej. Polacy, śledźmy tę akcję, bądźmy czujni i tak jak to bywało w naszej polonijnej historii, tak jak 100 lat temu tworzyliśmy Polskę na nowo, tak teraz brońmy naszej Ojczyzny, naszych rodzin, naszej tożsamości narodowej, naszego bytu.”

Katarzyna Murawska, Fundacja Pax Polonica Wisconsin, murakate1@yahoo.com
Waldemar Biniecki, Fundacja Pax Polonica,

https://www.tysol.pl/a14940-Katarzyna-Murawska-i-Waldemar-Biniecki-Zablokujmy-wspolnie-amerykanskie-Ustawy-S-447-i-HR-1226-

Przyjęcie przez Stany Zjednoczone ustawy 447 (Justice for Uncompensated Survivors Today), może oznaczać nękanie Polski na rozmaitych płaszczyznach - powiedział PAP prof. Marek Jan Chodakiewicz. Jego zdaniem, ustawa może mieć negatywny wpływ na stosunki polsko-amerykańskie.

http://gosc.pl/doc/4475113.Przyjecie-przez-USA-ustawy-447-moze-oznaczac-nekanie-Polski http://telewizjarepublika.pl/michalkiewicz-ustawa-447-to-zagrozenie-dla-panstwa-polskiego,59419.html

PS

Nic nie znalazłeś, zetjot, w mediach amerykańskich?

Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą.  MT/ 7.7.8

Wystarczy kliknąć w wuja Google...

https://www.govtrack.us/congress/bills/115/s447

https://www.linkedin.com/pulse/justice-uncompensated-survivors-today-just-act-2017-being-woźniak

https://stopacthr1226.org/why-stop-act-hr-1226/

cyt. „ Prezydent Kongresu Polonii Amerykańskiej (PAC), Frank J. Spula, napisał mocny list, skierowany do przewodniczącego Eda Royce'a, a następnie jego 46 kolegów zasiadających w Izbie Spraw Zagranicznych. List ten zdecydowanie zachęca 47 członków Izby Reprezentantów, aby NIE STOSOWAŁY HR 1226 do Polski. Jeśli zignorują tę rozsądną radę ze strony ZAK, to polscy Amerykanie nie będą głosować, aby ponownie wybrać tych członków Izby Reprezentantów w dniu 6 listopada 2018 r. W wyborach do Kongresu.

John Czop, Dyrektor ds. Planowania polityki

http://www.pacmi.org/the-polish-american-congress-does-not-want-the-just-act-of-2017-applied-to-poland/

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

casium

#1562698

Rząd polski nie zrobi nic, bo pis ma głowę tylko do dawania Żydom cichcem i od tyłu - na razie tak, żeby się Naród nie zorientował.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1562700

"Fakty nie zgadzają się z teorią ? Tym gorzej dla faktów."

- - -

Następnym krokiem jest próba siłowego dopasowania faktów do teorii = czerwony terror i morze krwi.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1562692