Opozycja na utrzymaniu Rossmanna i Lidla ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

http://niezalezna.pl/86948-w-gazetce-rossmanna-atak-na-500-naczelna-jest-tam-agata-mlynarska

To jest chyba najbardziej optymistyczna informacja z października - Młynarska ma niezwykle odpowiedzialną posadę w ulotce reklamowej. To wyraźna degradacja społeczna w porównaniu z tatusiem. Pozazdrościła sukcesów pani Wellman i poszła w jej ślady ? Cała opozycja przejdzie na utrzymanie Rossmanna i Lidla ? Będą ostrzegać – Achtung, Banditen ?

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:7)

Komentarze

Rossmann wybrał biznes, pogonił kota celebrytce, ta się obraziła. Młynarska "jedzie" po byłym pracodawcy. Ciekaw jestem czy przecztała co ma w kontrakcie zapisane całkiem dużymi literami. To się nazywa kara umowna za działanie na szkodę pracodawcy. Sądy pracy i cywilne akceptują takie zapisy 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0


#1521164

Ale ona twierdzi, że działała na zlecenie pracodawcy. Jestem sklonna w to uwierzyć, choć Młynarskiej mi nie żal.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1521216

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika 3671bajtuf został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

nzlzn.pl t d kg jst nzlzny? d prpgndy pswskj czy d zdrwg rzsądk, mż d b rzm?
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1521217