Mamy próbę zamachu stanu ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Najprawdopodobniej odbywa się próba szwindlu wyborczego, nie pierwszego w postkomunie. Jedyne działanie które może temu zapobiec, to wywarcie bezpośredniej fizycznej presji na PKW . Parę tysięcy zdyscyplinowanych ludzi powinno się natychmiast udać pod siedzibę PKW by zapobiec temu zamachowi stanu. Przecież to jest zamach stanu w czystej postaci na nasze konstytucyjne wolności.

Zablokować PKW, zabezpieczyć dokumenty, tak jak enerdowcy zabezpieczyli siedzibę Stasi po obaleniu komuny. Patrole obywatelskie powinny zabezpieczyć dane z lokalnych komisji. Skończyć internetowe ględzenie. To jest być może dalszy ciąg rozgrywki rozpoczętej puszczeniem w obieg taśm od Sowy.Jacy my jesteśmy naiwni  - "kolejna kompromitacja". To nie jest żadna kompromitacja - to sposób samoregulacji systemu, podobnie jak w komunie system regulował się przez tzw."przesilenia" w 1970,1980,1981.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

Pytanie,czy mozna wyzwolic w spoleczenstwie tyle emocji by zareagowac tak jak sugerujesz

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1451450

w uszy nalać, ciepła woda jest ciągle w kranach

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

hobo

#1451521

No proszę. Jest pomysł na konkretne działanie. Teraz wystarczy wprowadzić go w czyn.

Ponieważ blogerom porozrzucanym po całej  Polsce i świecie, trudno jest  zebrać się "do kupy" w jednym miejscu i czasie, proponuję zmobilizować Pan Jarka Kaczyńskiego, który grozi pieścią (czyli słownie) PKW i straszy prokuraturą, żeby zamiast grozić i straszyć,  zmobilizował swoje struktury i zebrał po prostu ze dwa tysiące podwarszawskich członków PiS i ruszył na siedzibę PKW.

Róbmy presję na tym szalenie odważnym człowieku Jarosławie, który kulom się nie kłania,  żeby stał się jeszcze bardziej  odważny i przebojowy.

JAROSŁW !!!  RUSZAJ POD SIEDZIBĘ LEŚNYCH DZIADKÓW . POLSKA CIĘ WZYWA.  JEST SZANSA OBALIĆ ZMRUSZAŁY SYSTEM. ODWAGI WODZU

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1451456

To moze bedzie okazja spotkac tam i Pana i "na zywo"  poznac (uslyszec) Pana stanowisko w tej sprawie

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1451459

Oczywiście. Proszę zacząć organizować pikietę pod PKW, chętnie się przyłączę...........w przeciwnym razie będe zawiedziony

Mam już nawet pomysł na transparent : 

LEŚNE DZIADKI DO LASU !

albo

PKW - (Pezetperowski Komitet Wałków) DO DYMISJI

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1451472

Taka propozycja to nie jest właściwe rozwiązanie. Właściwe rozwiązanie to wzięcie macherów w dwa ognie i tu jest miejsce na opozycję parlamentarną i jej działania w formie obywatelskiego nieposłuszeństwa. I to nie Jarosław lecz kanapowcy powinni ruszyć d... z kanap, zamiast ślinić się w internecie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1451461

Jak sobie wyobrażasz takie parlamentarno - obywatelskie nieposłuszeństwo ? Hę ?

 

Ludzi w pikiecie musi przecież ktoś zorganizować, inaczej wyniknie totalny bałagan. Najlepszym ponoć organizatorem pikiet w galaktyce od 7 lat jest właśniee kanapowa partia PiS.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1451475

W r.1980 jakoś ludzie sami się zorganizowali, błyskawicznie.

Pan wierzy w jakieś cuda ? Wskazywałoby na to mylenie roli PIS. PIS jest partią konstytucyjną,choć wobec niego stosuje się zabiegi antykonstytucyjne, więc musi postępować ostrożnie. A to jest świetna wymówka dla wszelkiej maści lemingów.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1451494

Każda ODPOWIEDZIALNA partia konstytucyjna, której zależy na zmianach w kraju  powinna posiadać swoje "zbrojne ramię" do tzw. brudnej roboty, czyli pikiet, marszy, politycznych pikników, demonstracji itd. Jeżeli PiS takiego ramienia nie posiada w postaci choćby  "babć z kółek różańcowych", kiboli, lub niezadowolonych bezrobotnych, to znaczy, że nie jest partia poważną, jest partią kanapową.

PiS minimalnie wygrał wybory, więc teraz szkoda mu sie narażać zadymami,  tak ? Tacy jesteście gieroje.

Jeżeli podejrzewasz zamach stanu, to czego jeszcze siedzisz przy kompie ? Biegusiem pod siedzibę leśnych dziadków, a nie mamrotać coś niewyraźnie pod nosem

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1451496

Pan nadal nie łapie ? Chyba będę musiał przekleić inny komentarz.Proszę:

Kilka tysięcy ludzi w PISie plus parę milionów zł w porównaniu z całym aparatem administracyjnym, biurokratycznym, propagandowym, medialnym, sądowniczo-represyjnym, który idzie w setki tysięcy jeśli nie miliony i mającym do dyspozycji miliardy zł. Gołym okiem widoczna jest dysproporcja.

Trafia do Pan czy nadal Pan będzie bronchał ? Dlatego muszą być inne organizacje bo w sejmie są cztery partie powiązane z establishmentem postkomnistycznym. PIS jest praktycznie tylko jeden.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1451504

I co z tego, że PiS  jest jeden (choć według mnie jest cichą częścią tego estabilishmentu) ?  Czy jeżeli ma się czas   jeździć do Krakowa pod figurkę L.K.,  lub organizować płaczące miesiecznice na cześć "Świetego Lecha", to dlaczego nie można iść pod siedzibę leśnych dziadków ?

Do tego nie są potrzebne miliony, wystarczy zwykła  chęć i poczucie patriotyzmu.

Ale nie wypada. Przecież umowa magdalenkowa wyraźnie dopuszcza (wszystko na to wskazuje) jedynie pokojowe wymienianie się rolami poszczególnych partii...POKOJOWE, w żadnym wypadku siłowe.

Czyli wszystko działa zgodnie z powiedzeniem : k****a k****e, łba nie urwie.

I dlatego Ty też łba leśnemu dziadkowi nie urwiesz.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1451510

"Według wciąż nieoficjalnych i cząstkowych wyników, w których nie uwzględniono m.in. danych z dużych miast, w wyborach do sejmików wojewódzkich PO prowadzi w trzech województwach, podobnie jak PiS, w pozostałych dziesięciu triumfuje PSL"

http://wpolityce.pl/polityka/222575-cuda-nad-urna-psl-triumfuje-w-wyborach-do-sejmikow-wojewodzkich
 
Gdyby ten wynik się utrzymał, to oznaczałoby, że wybory wygrywa ten, kto ma struktury. Może też i do fałszowania wyników. PSL takie struktury ma.
 
Kto nie ma struktur (m.in. do kontroli przebiegu wyborów), ten przegrywa.
 
A PiS ma struktury słabe.
 
Jeśli i tym razem przegrają, jest bardzo prawdopodobne, że wyborcy się jeszcze bardziej zniechęcą do udziału w wyborach.
Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1451525

Miasta to duża pula głosów, którą można na różnoraki sposób zagospodarować, tylko musi przyjść zlecenie. Mieliśmy już pierwszą próbę w ostatnich wyborach prezydenckich, kiedy idąc o pierwszej spać było 51% dla Kaczyńskiego, a rano ilość głosów na Kaczyńskiego niewiele się zmieniła , a przybyło Komorowskiemu, a finał znamy

Ta niby awaria to czas na deale - to juz nie okrągły stół, a zaklęty komputerowy krąg.

Obejrzałem sobie tych z PKW i powiem, że dawno nie widziałem takich zaciętych stalinowskich gąb.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1451532

Pan tworzy mish-mash. Jest taka rzecz jak ekonomia działania. Korupcja działa bo ułatwia ludziom bogatszym szybsze, a więc i bardziej ekonomiczne załatwienie spraw. Pan po prostu fantazjuje stawiając ludzką rzeczywistość na głowie, wymagając od ludzi PISu, będących pod systemowym ostrzałem, stałej, nadzwyczajnej moblizacji a to, jak pisali choćby autorzy z "Teologii Politycznej" jest niewykonalne nawet w normalnym systemie, a co dopiero gdy mowa o systemie konfrontacyjnym. Wpadł Pan w pułapkę znaną z socjalizmu realnego - "system jest dobry, tylko ludzie leniwi ", "idea jest wspaniała, tylko spoleczeństwo marne". To z Pana taki komunista ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1451681

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ach to Wasze pisowskie zapracowanie i nadzwyczajna mobilizacja, oraz  permanentne napięcie związane z ostrzałem. Godne podziwu hłe, hłe, hłe

Ja rozumiem, że 7 lat siedzenia w politycznych okopach strasznie Was wymęczyło, kolana zesztywniały, dupska przykleiły sie do kanap, a ręce zemdlone od trzymania szklanego parasolana nad gnuśnymi głowami,  Ale czy do choinki jasnej raz na siedem lat nie możecie zorganizować porządnej pikiety ?

TO PAN RAZEM ZE SWOIM PISEM WPADŁ W PUŁAPKĘ. TA PUŁAPKA NAZYWA SIĘ STRACH, GNUŚNOŚĆ I LENISTWO.

Ręce, nogi i fujarki  opadają

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1451719

rumak

 

po co dyskutować 

z wierzgającym widłakiem

którego zwą w stajni

czerwonym rumakiem?

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1451526

Aby wyciągnąć wnioski, co należy zrobić, aby być skutecznym.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1451527

homonto

 

z takim rumakiem

się nie dyskutuje

lecz mu homonto

na łeb się montuje

 

PS Nie wiem doprawdy na co czeka Gawrion!

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1451530

Zamiast zastanawiać się, gdzie i kto ma zrobić pikietę, narazie, aż do odwołania wystarczy jedno - bądźmy gotowi.

Może będą potrzebne smartfony, może samochody. Kto wie?

Ja jestem gotowy.

I czekam, co jutro przyniesie.

 

Ps. Masz rację Rebeliantko - PSL ma struktury... Struktury zdolne do wszystkiego.

Poznałem sporo tej swołoczy. Przepraszam za określenie, ale jedyny przyzwoity, którego znam to Janusz Kupcewicz ex-piłkarz, reprezentant polski.

 

Ja czekam...

Ustalamy gdzieś forum dyskusyjne? Gadaczka jest za wolna i za mała.

 

Szacun

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1451541

Zamienili gwałtownie tonącą PO na PSL i ludzie to kupią.

To koniec demokracji w Polsce, koniec rozstrzygnięć przy urnach.

Następny etap to upadek lub odrodzenie.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1451561

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

No, to teraz Bibrusie zapraszam pod stół i odszczekujemy. HAU, HAU, HAU.

Bo kiedy nieliczni na NP (2-3 osoby) przekonywali swoich kolegów blogerów, że demokracja w Polsce nie istnieje, że jest tylko fikcją i fasadą i żeby przestali wierzyć w garbate aniołki, druga grupa minusowała ich, twierdząc z uporem maniaka, że demokracja jest, tylko należy ja poprawić.

To teraz mi powiedz. 

Co chcesz poprawić ?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1451692

20.11 godz. 17-a pod PKW. Więcej na Solidarni2010.pl

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ELAT

#1451689