Horda Lorda Vadera

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Opisując pewne marginalne grupy społeczne pod kątem popkultury i aksjologii posługuję się najbardziej tu pasującym określeniami takimi jak “filister' czy “buractwo”. Jednak video, jakie przedstawił Pośpieszalski z manifestacji czarnych koszul, sprawia, że muszę pomyśleć o nowych określeniach, bo grupa tam zaprezentowana nie mieści się w tych ramach. To jest jakaś nowa wulgarna subkultura wygenerowana spośród najnizszych warstw buractwa, którą najlepiej określić mianem “palikociarni”.

Warto program “Warto rozmawiać” obejrzeć przede wszytkim choćby po to żeby zobaczyć normalne duże rodziny, obarczone problemem niepełnosprawności, a mimo to zachowujące pogodę ducha oraz wspaniałe relacje wewnątrzrodzinne. To zresztą nie powinno być zaskoczeniem, bo prawdziwi ludzie to tacy którzy mierzą się z wyzwaniami i hartują swego ducha.

http://vod.tvp.pl/26963720/06102016

Poza tym, wideo z programem Pośpieszalskiego to znakomity materiał odkrywczy i porównawczy – pokazuje dwa typy ludzi, tych normalnych i tych z hordy Lorda Vadera.

Należy to pokazywać na dużych plazmach na lekcjach historii, wychowawczych i katechezach łącznie z filmami z Republiki Weimarskiej. Mordy polskiego(?) postkomunizmu. Resortowe dzieci i wnuki, które się zautodemaskowały. 

I koniecznie trzeba zrobić duże, wymowne plakaty ze zdjęciami ludzi z hordy Vadera, urządzić z nich wystawy w centrach miast i zabierać na manifestacje, na których oprócz haseł “stop aborcji”, będzie jeszcze drugie “stop” , “stop palikociarni”. Nie znajdzie się lepszego materiału demonstrującego czym to naprawdę jest. Takiej okazji nie można zmarnować, korzystać póki jeszcze ciepłe.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:13)

Komentarze

"Trzeciej RP" już tak odjebało, że tylko czekajmy jak Kwaśniewski zorganizuje marsz w obronie życia w trzeźwości,a Krzywonos zdrowego odżywiania.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1521619

Witam! Rabunkowe złodziejskie rządy POstkomuny swoją arogancją miały ogromny wpływ na moralne zbydlęcenie części społeczenstwa.Dla Sitwy wydarzyło się coś wręcz niepojętego,że ten zniewolony naród pokazał im czerwoną kartkę. Rodząca się świadomość ,że kręcenie lodów,to już przeszłość jest dla Sitwy przerażająca. Dlatego próbują ubrać każde buty,aby spowolnić nieubłagalnie postępującą  naprawę Polski! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1521627

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika 3671bajtuf został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1521635