Do niezadowolonych z wyniku wyborów - do kogo te pretensje ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

W mediach rozlega się sporo głosów wyrażających niezadowolenie z wyników wyborów. Do kogo mają Państwo pretensje o wynik ? Mnie się wydaje, że właściwym adresatem tego rodzaju pretensji powinni być inni wyborcy, nieprawdaż ? Oczywiście zawsze można powiedzieć, że wynki mogłyby być lepsze, ale do tego należy się przyłożyć i dołożyć własną cegiełkę.

Więc proszę się zorganizować i zamówić lub osobiście wykonać plakaty i transparenty o odpowiedniej treśći, np. "Czy jesteś w klubie ludzi przyzwoitych..." i tu dodajemy słupek z procentam głosów ... "czy odwrotnie ?", i tu też dodajemy właściwy słupek. Albo też " Czy głosowałeś na człowieka przyzwoitego czy odwrotnie" ? I dodajemy odpowiednie słupki. I z takimi transparentami wychodzimy w sobotę lub niedzielę na spacer po mieście, łączać przyjemne z pozytecznym. Albo wykupujemy bilbordy o takiej tresci w centrum miasta. Skutek będzie znacznie lepszy niż jojczenie na portalach. 

Tak więc, ludzie kochani, ogarnijcie się i zacznijcie dbać oddolnie. Bo zgroza ogarnia, gdu elegancka i wykształcona dama mówi "geneTYka". Jaka "TYKA"?, mówi się "geNEtyka", trzecia sylaba od końca akcentowana. Nauczyć się mówić i działać po polsku.

A wyniki są takie:

https://wpolityce.pl/polityka/419859-pis-podsumowuje-wybory-samorzadowe

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Wyciekła wewnętrzna analiza PiS. Na Nowogrodzkiej wiedzą, jak może wyglądać Sejm

https://wiadomosci.wp.pl/wyciekla-wewnetrzna-analiza-pis-na-nowogrodzkiej-wiedza-jak-moze-wygladac-sejm-6314389141829761a

Komentarz: Dan

33 min. temu

"PAMIĘTAMY WASZE SONDAŻE PRZED WYBORAMI SAMORZĄDOWYMI, WG TYCH BZDUR, KTORE WCISKALIŚCIE LUDZIOM PRZEZ OSTATNI ROK PO TRZY RAZY W TYGODNIU, WYGRANĄ MIELIŚCIE W KIESZENI, A JAK BYŁO TO WSZYSCY WIEDZĄ :) NA 16 SEJMIKÓW RZĄDZICIE W SZEŚCIU MAX W SIEDMIU A NA 107 MIAST RZĄDZICIE LEDWIE W PIĘCIU, TAKI DOSTALIŚCIE ŁOMOT :)"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

casium

#1574833

Proszę nie ulegać propagandzie, warto sprawdzić cyferki, matematyka nie kłamie:

https://wpolityce.pl/polityka/419859-pis-podsumowuje-wybory-samorzadowe

Wishful thninking nie jest wiarygodnym mechanizmem oceny wydarzeń.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1574836