Dlaczego Sowieci byli mądrzejsi od demoliberałów ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Jeżeli chcecie Państwo zrozumieć dlaczego Siwieci byli mądrzejsi od demoliberałów, to wystarczy przyjrzeć się wyczynom lewactwa.

Warto jednak wrócić do okresu tuż po rewolucji w Rosji, gdy zapanował wśród bolszewii klimat wolnej miłości. Ten okres szybko minął, bo bolszewicy chcieli panować nad społeczeństwem i nim sterować i szybko zdali sobie sprawę z faktu, że niczym nieskrępowane dojście do głosu gołego instynktu seksualnego groziłoby całkowitą anarchizacją i utratą władzy. Więc szybko odstąpiono od tego pomysłu. 

Demoliberałowie są znacznie głupsi sądząc, że im się to uda i już widać jak system się sypie, a seksualizacja jest jedną z przyczyn. Warto więc sobie, po stu latach, tę naukę przyswoić - nie igra się z ogniem. 

Kwestie świwtopoglądowe wzbudzają tak ogromne emocje wynikające z różnic światopglądowych z tej głównej przyczyny, że wyznawcy odmiennych światopoglądów ignorują podstawowy fakt, że kwestia dotyczy świata przede wszystkim, a nie ich osobistych upodobań w tym względzie. Świat jest jeden, w odróżnieniu od indywidualnych upodobań. Trzeba więc bardzo uważać, żeby sobie nie zaszkodzić, gdy indywidualne, subiektywne upodobania, szczególnie gdy przybiorą postać żarłocznego chciejstwa, zderzą się z realnymi prawami świata. 

Żyjemy w dwóch odmiennych światach jednocześnie - świecie przyrody i w świecie społecznym i to ten ostatni dominuje. 

Prawidłowy światopogląd powinien więc opierać na dobrym rozpoznaniu natury tego świata, a skoro ma on charakter społeczny, to niezbędne jest właściwe rozpoznanie natury ludzkiej. Następnie niezbędne jest zbadanie kwestii kompatybilności porządku społecznego w danym systemie z tą naturą ludzką. 

Tymczasem, modny jest światopogląd, którego głównym kryterium jest postęp. Jest to kategoria tak mglista, że pozwala na rozmaite harce ideologiczne. Można sobie z postępem zaszaleć, bo każdy może wyznaczyć sobie inne kryrerium postępowości. 

Kryterium natury ludzkiej na takie ideolo harce nie pozwala, tu się trzeba trzymać gleby i sprawdzać, czy wymiar indywidualny ludzkiej natury jest zharmonizowany z wymiarem społecznym i czy interakcje społeczne i instytucje zapewniają właściwy mix relacji prawdy, miłości i wolności. Tu się nie da zaczarować i manipulować. 

Światopogląd oparty na ulotnych, przemijających kryteriach mglistej postępowości nie jest w stanie wytrzymać konfrontacji z upływem czasu. A postęp w relacjach seksualnych jest pomysłem paranoicznym. Kompetentnym specjalistą i projektantem od seksu jest ewolucja i niech tak pozostanie.. 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)