Czym mi pachnie sprawa Misiewicza

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Czym mi pachnie sprawa Misiewicza ?

Nie bądźmy dziećmi o pamięci złotej rybki, przypomnijmy sobie wydmuchaną za rządów Platformy pseudoaferę z posłem PIS Hofmanem i paroma jego kolegami. To było świadome uderzenie w młodych, w celu odstraszenia ich od PISu.

Postkomuna boi się jak diabeł święconej wody, i słusznie, radykalnego i zdecydowanie antykomunistycznego i bezkompromisowego młodego pokolenia, bo to największe zagrożenie dla cwaniaczków, pijawek dorabiających się na III RP. Dlatego niedawno zaatakowała wiceministra Jakiego, bo młody i energiczny. Za energiczny.

Postkomuna chce odstraszyć od PISu niepodatne na propagandę i odporne na bodźce korupcyjne, ideowe młode wilki, takie jak Misiewicz czy Jaki, które im za chwilę mogą skoczyć do gardła. Takiego przeciwnika starają się zawczasu zneutralizować, i to rękami swoich przeciwników.

Młodzi, nie dajcie się zastraszyć. A starsi – nie dajcie się tak łatwo nabierać na takie kampanie. Nie należy przesadnie dbać o śliczny wizerunek, bo za narcyzami nikt nie przepada.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:13)

Komentarze

Witam! Adam Hofman działał na tę bandę,jak przysłowiowa płachta na byka. Jego bezkompromisowe ostre w wypowiedziach postrzeganie rzeczywistości,przyprowadzało rządzącą wtedy mafie o ból głowy.Podgrzali mleko,które się rozlało. Trochę szkoda...Wiedział ,ze jest na celowniku. Polityka nie wybacza błędów młodości. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1520520

ale o dobre i odpowiedzialne  zarzadzanie majatkiem panstwowym. Nie mam nic przeciwko mlodym w polityce (jesli tylko potrafia powiedziec cos madrego), nie mam tez nic przeciwko mlodym w gospodarce - ale tu juz zaczynaja sie schody - bo zeby dobrze zarzadzac firma, trzeba miec troche doswiadczenia. Nie wystarczy "dojscie" i znajomosci...

Uzasadnianie wielu nominacji faktem, ze ktos jest ideowy i nie bierze lapowek - to powtorka znanej juz i oklepanej prawdy: "nie matura lecz chec szczera..." a wydawalo sie, ze tamte czasy minely bezpowrotnie. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1520535

Straszenie PiSem juz słabo działa wobec tego wymyśla się "przekręty" i "afery" by obrzydzic rządzących, ale warto stael pamiętac o osmiletnich dokonaniach PO-sitwy...

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Yagon 12

#1520536