Co zrobić z gówniarami z PO-czesnej

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Drodzy Państwo, powoli, ale systematycznie tracę cierpliwośći, gdy jakaś pani Pimprztycka czy inna Cipcialska z PO-czesnej wypowiada sią dla TVP, że wyjdzie na ulicę. Wyjdą na ulicę ? One się zachowują, jakby sporą część życia na ulicy spędziły zawodowo. Nie toleruję durniów, którzy nie przyczynili się w żaden sposób do zdobycia prawa do wolności słowa, a innym chcą tę wolność dawkować..

No bo czym zasłużyły się dla Polski panie Pimprztycka czy Cipcialska ?

Nie uważam się za czlowieka, który poświęcił Polsce wszystko co mógł, ale swój drobny udział miałem, jak wielu innych. I w imieniu tych wielu innych chciałbym się tutaj wypowiedzieć, podkreślając ten ich udział, który Lech Wałęsa w publicznych wypowiedziach lekceważy lub neguje.

Otóż ten mój udział, nawet taki mały jakim on był, nie byłby mozliwy bez udziału zwykłych normalnych chlopaków w wieku 16 – 20 lat, którzy najbardziej dostali w kość od komuny. Długi pobyt w esbeckim areszcie i kontakty z esbecją i służbą więzienną nie należały wtedy do przyjemnosci. Ja i starsi członkowie grupy, jako pracownicy uczelni, dzięki zdecydowanemu poparciu innych pracowników, byliśmy w dużo korzystniejszej sytuacji niż aresztanci z innych grup zawodowych, bo esbecy zainteresowani studiami zaocznymi, bali się ryzykować i posuwać do twardych represji w obawie przed nieuchronnym i mało uchwytnym rewanżem. Mimo rozmaitych oczywistych niedogodności, dla mnie osobiście pobyt w pudle okazał się dodatkową atrakcją zapewniającą trudne do zdobycia w innej sytuacji doświadczenie. Ale moi młodsi kumple, mimo że też trochę chronił ich ten parasol, nie mogli patrzeć na to z tej samej perspektywy.

Żaden parasol natomiast nie chronił zwykłych robotników, dzialaczy z innych zakładów pracy, którzy byli narażeni na znacznie surowsze represje. Dlatego gdy słyszę owe pańcie z PO-czesnej czy cymbałów z KODu, broniących donosicieli, to mam jedno tylko do powiedzenia: “stulcie mordy”. Może by tak im ogolić te głupie łby ?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

Jak łysy o beton ! (Tak się dawniej mówiło). Rąbnął zetjot.

Kochany ! Te sznyty, te dziary jakie robią sobie "wyzwolone i nowoczesne" pannice, te łyse pały wygolone dla mody - kto by poznał piętno Twymi rękami zadane?! Jeszcze byś został Jacykowem bis !

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0


#1508153

przecież nie można dyskutować z kimś, kto z własnej głupoty zrobił sztandar i jeszcze, nie mając żadnych zahamowań, dumnie powiewa nim nad głową! Ignorowanie tych " ekspertek " od siedmiu boleści to jedyna skuteczna metoda. Rozumiem i podzielam pańskie oburzenie, ale istnieją twory na które szkoda czasu i energii, bo jak głosi życiowa prawda: zabijesz gnidę a za człowieka sądzony będziesz!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

mika54

#1508175

Nie można pozwalać, by ktoś z przestrzeni publicznej robił wychodek.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1508215

ogolić Tomasza Lisa (znaczy, na głowie). Wierzę, że skutek przerósłby wyobraźnię wielu z nas. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1508222