Drugie Orędzie z Niebios o koronawirusie – podano lekarstwo!

Obrazek użytkownika Tomalun
Blog

 

Szanowni Państwo,

temat koronawirusa został poruszony w aktualnych Przekazach z Niebios, gdzie we wzajemnie uwiarygodnionych i powiązanych Orędziach dawanych poprzez tercjarkę franciszkańską Marię Michalinę od Apokalipsy, oraz mistyka Krzysztofa Michałowskiego (Cypriana Polaka) – w poprzednim wpisie na blogu. Orędzia są znacznie obszerniejsze, lecz tutaj zostały umieszczone te wyjątki, które dotyczą wspomnianej plagi.

Matka Boża poprzez tercjarkę franciszkańską Marię Michalinę od Apokalipsy, 1. II 2020r. (pierwsza sobota miesiąca):

http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/mm-od-apok-ordzia-czviii-2020r

Nie dziwcie się, to co dzieje się w świecie.  Chiny Komunistyczne sami sobie tego koronawirusa zafundowali, a cierpi naród cały, maluczcy. Tak napisz. Zrobiły to specjalnie wielkie korporacje farmaceutyczne za pieniądze iluminatów i masonów w białych rękawiczkach – wykradli, by zmniejszyć populację narodu. Jednak nie przewidzieli jednego, że sami też zginą od tej epidemii - mutanty klonują nie mając antidotum. To są plagi egipskie, nie można eksperymentować na ludziach w bestialski sposób. Zapisz potwierdzenie jakie otrzymałaś podczas adoracji Jezusa obecnego w tabernakulum w Kościele św. Pawła od Krzyża [Około 2 godz. medytacji z różańcem świętym]: Księga Wyjścia I - rozdział 13, werset 2 zapisz: "I Pan powiedział do Mojżesza: Poświęć Mi wszystko co pierworodne, wszystko co otwiera łono u synów Izraela, tak wśród ludzi jak i wśród bydła. To należy do Mnie”.
Maryja: "Gorzkie zioła pić będą i to ich uleczy". Jak to rozumieć Matko Kochana Niepokalana?            Wyjaśnienie otrzymasz na modlitwie /Jest poniżej/. Najpierw trzeba dać te pierwociny na oczyszczenie narodów. Czy tak duża liczba śmierci ludzi was nie przestrasza? Trzeba modlitwy za te dusze. Umierają jak zwierzęta padając na ulicach. Szpitale, są zablokowane, głód i nędza, wiadomości podawane przez media nie są prawdziwe. Ten Rząd Komunistycznej Partii Chin, wyrządził wiele złego dla moich dzieci chrześcijan, kapłanów i pasterzy, którzy zmuszanie byli przez tortury do współpracy. W tym kraju niszczono życie poczęte nagminnie i jest prawdą, że otwierano restauracje oferując cząstki ciał zamordowanych dzieciątek jako przysmak. Na modlitwie usłyszałaś:„kanibalizm".
Nie lękaj się, to nie są twoje słowa, ale mocą Ducha Świętego Mówi Matka Boga Najwyższego, wylewająca łzy i cała w żałobie z tego powodu. Można powiedzieć: ”Krew niewinna przelana”. Ale Bóg Ojciec jest Bogiem Miłosiernym.
Trzeba wielkiej międzynarodowej Krucjaty Modlitwy, by zatrzymać tą plagę egipską, by nie rozprzestrzeniła się na cały glob ziemski.  Sługusy szatana chcą tą bronią biologiczną walczyć z całą ludzkością, a potem z szyderską odpowiedzialnością obarczyć Boga w Trójcy Jedynego, mówiąc, „A gdzie był BÓG?" Co za ironia ludzkich zakłamanych serc.

[…]

A  Teraz zapisz otrzymane po modlitwie  wyjaśnienie podczas Mszy Świętej.
"Gorzkie zioła " to chrzan. Liście  suszyć i pić jako herbatę, również używać korzeń. Jest wiele zestawów gorzkich ziół, używać profilaktycznie. Zrobić     rozeznanie, nie wpadać w lekomanię, błogosławić z wiarą. Trzeba też prosić kapłanów.          

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.1 (głosów:6)

Komentarze

Herbatka z chrzanu na wirusa :)

 Czy wy, wariaci, wiecie chociaz czym jest wirus? A infekcja wirusowa? Widać nie macie nawet pojęcia o zwalczaniu grypy. Ale i po co wiedzieć, skoro głosy z nieba wyjaśnią

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1618460

dobry, jak leczenie schizofrenii modlitwą różańcową pod płotem Radia Maryja.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1618507

Mniemam, że „świat naukowy” wymyślił już na niego jakąś cudowną tabletkę? Cudowną szczepionkę z zabijanych dzieci?
Nie wymyślił? Pycha „współczesnej medycyny” nie pozoli się do tego przyznać.

Właściwości zdrowotne chrzanu są znane w Polsce od setek lat, jak nie więcej, lecz, aby to wiedzieć, trzeba znać polskość, a nie ją zwalczać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3

Chrystus Królem Polski!

#1618609

A czy właściwości zdrowotne chrzanu nauczą organizm reagować i zwalczać- wobec nieznanego wirusa?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1650900