Teraz jesteście bierni wobec napływu Ukraińców w Polsce. Jesteście coraz głupsi zamiast coraz mądrzejsi.

Obrazek użytkownika Tomalun
Blog

Tematu nie trzeba przedstawiać każdy zrozumie jego przekaz.

Całość:]]>http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/07/18-vii-2019-teraz-jestesci...]]>

 

 

 

 

(...)Oczywiście nie należy nikogo prześladować, ale żaden Ukrainiec popierający Banderę nie powinien znaleźć się w Polsce. Nawet na pobyt turystyczny.

(...)Teraz jesteście bierni wobec napływu Ukraińców w Polsce. Jesteście coraz głupsi zamiast coraz mądrzejsi.

(...)Nigdy naród wybrany nie był karany gdy słuchał Boga i wiernie trwał na straży Jego praw. Nigdy. To samo dotyczy i was bo jesteście drugim narodem (wybranym) naznaczonym.

(...)Zatem jeśli by naród polski został unicestwiony z powierzchni ziemi a kraj stał się wypaloną pustynią to wiara nie zginie.

(...)Wpuszczanie w swe granice bezbożnych, choćby Słowian nie przymnoży ich wiary.

(...)Macie tu raczej do czynienia ze zdradą narodową ze strony biskupów, tych biskupów, którzy zachęcają do przyjmowania przybyszy „uchodźców” jak mówią mimo że już kilka milionów Ukraińców znajduje się w Polsce

(...)Bóg oczekuje od swoich dzieci używania rozumu. Nie jesteście psami, ale dziećmi Bożymi.

(...)

Ale cóż, jest to los, który sami wybieracie. Nie ma waszej inteligencji w tej sprawie. Nie ma waszych środowisk opiniotwórczych.

Nie sprowadzacie rodaków ze Wschodu a sprowadzacie obcych. (Zacytujesz tu Moje Słowa z 24 X 2016

- Rosjanie i w Ameryce mają swoich agentów, na pewno w większym stopniu niż Amerykanie w Rosji. Ukraina i Europa Środkowa to rosyjska strefa wpływów i Rosjanie nie pozwoliliby aby Amerykanie bez ich woli mogli tworzyć ten Majdan, czy Ukraińcy za amerykańskie pieniądze. Pozwolili na to bo to robili ich agenci amerykańskimi rękoma, aby w ten sposób zająć Krym i opanować Wschodnią Ukrainę. To działanie jest przeciw Polsce, bo pozbawiona wschodnich ziem Ukraina domaga się coraz bardziej wschodniej Polski. Tak, mają tu swój udział także Żydzi, jednak destabilizacja Polski najpierw przez Smoleńsk, co się nie udało, a tylko częściowo, a teraz przez napływ niechętnych Polsce Ukraińców jest na rękę Rosji. )

 

Całość:]]>http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/07/18-vii-2019-teraz-jestesci...]]>

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (6 głosów)

Komentarze

z blogu Cypriana Polaka - repetowane na blogu Tomaluna - no cud, miód, ultramaryna!

Jak dotychczas nigdzie takich "politycznych objawień" nie mieliśmy.

Ale tak bywa - wszystko zaczyna się od pierwszego razu, i na ostatnim - kończy!

Ciekawa jestem opinii ks. Adama Skwarczyńskiego na temat tych ostatnich "przekazów".

Vote up!
1
Vote down!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1597240

Polska wydaje najwięcej zezwoleń na pobyt Ukraińcom...niedługo będzie strach się bać.

Pierwsze zezwolenia na pobyt wydane przez państwo członkowskie UE pozwalają obywatelom państw spoza UE (znanym również jako obywatele państw trzecich) na pobyt na swoim terytorium przez co najmniej 3 miesiące.

Polska była głównym krajem, który udzielił takich zezwoleń, zgodnie z danymi Eurostatu, z liczbą 683,228 dostarczonych lub 21,7% całości bloku

Za nim uplasowały się Niemcy (545 446 lub 17%) i Wielka Brytania (517 000 lub 16,4%).

Największą część pierwszych zezwoleń na pobyt otrzymały osoby z Ukrainy, które otrzymały prawie 662 000 (21%). Zdecydowana większość - 88% - otrzymała zezwolenia z Polski.

https://www.euronews.com/2019/07/15/(link is external)\t 1563189081

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=25776&Itemi...

Vote up!
4
Vote down!
-2

Verita

#1597242

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kontrik nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

No niezła kraina grzybów. Bo, że "inna ewangelia", to nie warto nawet wspomnieć, widać jasno.

Vote up!
1
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1597276

No właśnie niech więcej PiS nam jeszcze wpuści tych banderowców do Polski. Niech więcej będzie banderowców wychwalało w szkołach zbrodniarzy, a Polków Patriotów będą po sądach ciągali.

Ps. pisałem już, że banderowcom, którzy remontują blok znajomego, puszczałem piosenki o Wołyniu i co sądzą Polacy Patrioci o banderowcach - wiedziałem, że dobrze trafiłem ale nie wiedziałem, że w samą 10. Dziś się dowiedziałem, że jeden z tych banderowców co w Polsce remontuje blok, siedząc sobie na przerwie i sie opalając bez koszulki pokazał wszystkim swoją dziarę na pół przedramienia, na której było tadam tadam... SWASTYKA - takich skur...li nam wpuszcza PiS do kraju - nie chcieli wpuścić (słusznie) 7 tyś. islamistów, to nam dali prawie 2 miliony banderowców!!!

Vote up!
2
Vote down!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1597293

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kontrik nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

gadasz jakbyś pierwszy raz w życiu się z tym spotkał. to w Polsce tego się nie naoglądałes? żadnego hajlowania, dziar, swastyk? a może jesteś z tych, co to będą zaprzeczać do końca, ze w Polsce to nie ma nic złego a Polacy zawsze aniołkami byli. zerknij na to, co wypisujesz. o 2 mln banderowców w Polsce i ze celowo sam ich prowokujesz. a potem ma byc 1) zdziwienie, ze tak traktowani zareagują na prowokację 2) zadziwienie. ze ktos nazwie cie szurem a zwykłych ludzi takie agresywne brednie tylko odstręczą. nie da się pisac precyzyjnie, z kulturą, stanąc w prawdzie? idea polskości, patriotyzmu i katolicyzmu pewnie przeszkadza? nie jesteś durny ani świrnięty to po kiego się bawisz w taki hejt? dokąd to zaprowadzi? a teraz se porównaj swoją sytuację z- co byloby jakbyś traktował innych po ludzku, sąsiedzku tak i się przyjaźnie chcial wywiedzieć, co mają w głowie. może na poziomie między prostymi ludźmi udałoby się miec przyjazne relacje i tolerancję. może- nauczyć czegoś nowego, coś zrozumieć. to tylko tatuaż- wiesz, ilu takich jest Polaków? a ilu było i jest nielepszych komuchów i ich kolaborantów? albo jak różne subkultury celowo prowokowały takimi symbolami a gównarzeria szukała siły w symbolach walki i zbrodni? co niby byś chciał od dzisiejszych Ukrainców- zrozumienia? to musisz nawiązać dialog zamiast obrabiać tyłek i zamykac się w hejcie, to chyba oczywiste. pewnie nie chciałbys, by tak to traktowano Polaków, jak oni sami traktują "obcych". oczywiście są szury i tępaki, z którymi żadne porozumienie nie jest możliwe, ale to margines, podobnie wcale nie trzeba miec ochoty do zadawania się z naziolkami.

Vote up!
1
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1597320

hahaha kontrik z takimi banderowcami jak ty nie da sie normalnie dyskutować. Wam trzeba prosto z buta - WON z Polski!

Jak żyję tyle lat, to nigdy nie widziałem u nikogo wydziarganej swastyki, a tutaj masz banderowców zaczęto od 3 lat wpuszczać i mamy typa z fastyką (przypomnijmy też, że oun upa kolaborowało ze szwabami a nawet mieli dywizje ss), mamy gówniarza banderowca w polskiej szkole itd. Ledwie zaczęli przyjeżdżać i pokazują swoje oblicze - więc to nie my Polacy prowokujemy we własnym kraju ALE ONI - i twoje krętackie banderowskie odwracanie kota ogonem nic nie zmieni.

Vote up!
2
Vote down!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1597512

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kontrik nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

nic nie odwracam, jeśli jest w tym jakieś przesłanie, to apel o rozsądek z sumieniem.

nie widziałeś swastyki- no to mało widziałeś w życiu. nazi dziar, symbolów, hajlowania- było mnóstwo i jest nadal. komuchów też. ale oni przecież takim jak wy nie przeszkadzają, to pewnie wzorowi Polacy. ci, co napadali moich znajomych albo probowali gwałcić a potem się tłumaczyli, że patrioty z dobrego domu, całkiem jak tlumaczenie tego 10-latka, że jest patriotą i tradycjonalistą. ta, kurna, może jeszcze filozofem katolickim. więc jak chcesz tak łatwo osądzać innych, to nie zapominaj o własnym podwórku panie strażniku moralności od moralności kalego. doskonale tez wiesz, ze inne kraje byly podczas wojny w zupełnie innej sytuacji więc mają inny punkt widzenia, zupełnie inny od twojego, czego nawet nie zechcesz brac pod uwagę, choćby bratnich Węgier. w Polszy nie tylko marginalne grupki lubią klimat swastyk ale i sporo nackow i konserw zachwyca sie faszyzmami, degrellem czy nazibolszewizmem itp. róznica taka, ze nie wszyscy wyglądaja na robotnika z dziarą ani na dawnych skinheadów. znaczy malo sie orientujesz lub udajesz. kolaboracja oun/upa tez nie jest sprawą prostą, bo wyznawali teorię dwóch wrogów, niemcy tez ich gonili zaś walczyli do konca z komunizmem tak jak inni leśni bracia za co zapłacili swoją cenę. jest masa rzeczy,  których bez zagłębienia się w opracowania nie zrozumiesz niczym przeciętny sebix. Polakom tez się zdarzało nieładnie zachowywać a kwestię kolaboracji, zwł. z komunistami to lepiej przemilczmy zanim wyskoczy tu jakis hurrapatriot naspidowany wyobrażeniem niewinności a nie brudnej wojny. weź też zgadnij, kto robi problemy w stosunkach pol.-ukr. i co się dzieje w samej Polsce i z czyjej winy. sam żeś pisal, że bezczelnie prowokujesz ludzi choć nic o nic nie wiesz. to tak, jakbym ja tobie puszczał muze o wstrętnych polaczkach, co mordowali żydów i tylko wyczekiwał, az odpyskujesz. to na takim poziomie chcesz budowac relacje z ludźmi? z takim rozumieniem świata? nie dziwię się więc, że łykasz jak pelikan wszelkie manipulacyjne brednie, bo jedyne o co w tym chodzi, to miec pretekst do zrobienia z innych podludzi i wyładowania się na nich. no to kto tu jest esesmanem czy banderowcem? a nie, zapomniałem, bronisz cywilizacji łacinskiej i narzekasz, że ukry z podziwu i miłości nie chcą zostac Polakami tylko burczą coś. wariactwo, nie? zerknij se w nagłowki prasowe, jak traktowani są w Polsce. komenty i wpisy w necie znasz sam.

to nie my Polacy prowokujemy we własnym kraju- no k.., nie ma to jak chwalić sie samemu parokrotnie jak prowokujesz innych a potem udawać dziewicę. posłuchaj sam siebie.

a juz ta afera z tym 10-latkiem to szczyt żenady, na który tylko idioci się nabierają. nie tylko adwokatka niegodnie i jednostronnie nagłośniła sprawę to jeszcze prawicowe szury wierzą jej na słowo z jej twitta, mimo że na pierwszy rzut oka widac o co chodzi. ale potem zadziwienie, jakl inni moga brać takich prawicowcow za faszystów i wariatów i czemu zwykli ludzie mają takich gdzieś. za to jak jakiś myslący nie chce wspólnie hejtować za pochodzenie etniczne czy poglądy, to juz wróg i banderowiec czy inny kontrik. takie to prawdziwe polaki i katoliki.

https://oko.press/bojka-bandera-i-prawa-rodzicielskie-jak-ordo-iuris-manipuluje-w-sprawie-10-latka-z-torunia/

 

Vote up!
1
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1597598

No tak nie widziałem tych swastyk bo banderowcu nie siedzę na ukrainie jak ty. U was tam to pewnie norma ale w Polsce nie.

I wątpie aby ktoś z Polski chciał twoją znajomą banderówke gwałcić, chyba że jedynie kolejny banderowiec.

Za to możliwe jest, że któryś z Patriotów słownie i czynnie kazał wam banderowcom wypier....ć z Polski i w pełni się z nim zgadzam WON kontrik!

Dalej nie czytałem bo obrzydzenie bierze na ten stek banderowskich bzdur.

Ps. te linki do zaKODowanych stron wsadź se w d..e jak bedziesz stąd spadał.

Vote up!
2
Vote down!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1597609

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kontrik nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

typowa reakcja obronna prymitywa, sebiksie wyklęty. nic nie widziałeś, nie slyszałeś, nie przeżyłeś ale wiesz lepiej. moze masz nawet cale 10 latek jak twój bohater i juz jesteś patriotą- tradycjonalistą, działającym niewinnie z najszlachetniejszych polsko-katolickich pobudek? se zobacz w necie nawet po szurskich stronkach, swoich znanych i mniej, co się nawet do dziś odwala. od faszoli po powszechny hejt na cokolwiek. na razie jesteś na etapie wypierania nawet swoich własnych słów i zachowań. to se pomyśl, co mozna było przeżyć wczesniej w realu, jak sie miało sposobność i kawałek umysłu z oczami. no nic, przynajmniej wiem, na co cie stac, czyli na nic, zero wiedzy i dialogu, reprezentancie zera. przynajmniej próbowałem. na pewno jesteś nadzieją świata i ratujesz cywilizację całą. tylko nie myśl za wiele, bo masz swoją rolę w systemie jako tępak łykający wszelkie podpuchy a oburzający się sterowalnie w kierunku na podsuwanych wrogów. w ekosferze wszystko się przyda, nawet takie ubogacenia. P.S. jesli czegoś nie zrozumiesz, co naturalne, nazywaj banderowcem i każ wsadzać w d..., jak powyżej xD

Vote up!
0
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1597613

Jeny czego ty jeszcze nie rozumiesz? WON? Powiem najdelikatniej jak dla takiej kanalii potrafię - wróć do swojej stęchłej dziury na ukrainie i nie wychylaj się więcej w stronę Polski, dobrze? :)

BO JAK SIĘ ZNÓW WYCHYLISZ TO POLACY POTRAKTUJĄ CIĘ W KOŃCU TAK JAK TWOI KUPLE REZUNI UPOWCY POTRAKTOWALI POLAKÓW NA WOŁYNIU - czy teraz zrozumiałeś? Żebyś potem nie płakał, że Polacy cie biją, bo wiele razy były ostrzeżenia kanalio!

Vote up!
2
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1597614

Nie dyskutuj z banderowcem, szkoda czasu, zadaniowca nie przekonasz. Un tu jest po to byśmy zapomnieli o banderowskich zbrodniach, a obdarzyli te hieny przyjaźnią.

Serdecznie pozdrawiam.

Vote up!
2
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1597618

Masz rację Jjj - już kiedyś Cejrowski powiedział, że z niektórymi się nie dyskutuje.

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1597621

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kontrik nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

niezłe fantazje xD

w całej rozciągłości potwierdzam, że w Polsce nie ma hejtu ani żadnych negatywnych zjawisk.

żadnych szurów, widzących w innych banderowców i grożących Wołyniem, przecież Polacy to aniołki.

 

jak jeden taki powiedział

to nie my Polacy prowokujemy we własnym kraju

prowokując Ukraińców na budowie u swojego kumpla.

 

kto nie wierzy, ten banderowiec!

 

nie, żeby ktoś nienawidził i się pienił na samo słowo "Ukrainiec", ważne ze ma jak najwyższe mniemanie o sobie.

Vote up!
1
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1597620

Niedawno przypomniano inne Objawienie o tematyce wschodniej, a konkretnie zapomniany fragment przekazu z Oławy, przekazanego przez Kazimierza Domańskiego, urodzonego przed wojną koło Lwowa. Myślę, że stopień jego zapomnienia odpowiada niewygodności tematu.
Mówi Pan Jezus, Święto Chrystusa Króla, 25 XI 1990:

— Mój synu, wasz kraj jest bardzo duży. Granice wschodnie sięgają po tereny, które niegdyś były polskie, to jest Lwów, Tarnopol i Wołyńskie, to są polskie tereny. A dzisiaj upominają się Ukraińcy o te ziemie. Ich kraj jest bliżej Wschodu. Ale te miejsca, gdzieście mieszkali, to są polskie tereny. Przyjdzie czas, że polski naród znowu będzie tam mieszkał. Ale mój synu, to jeszcze potrwa. To są wasze ziemie, które wasi ojcowie i matki zamieszkiwali. To są ziemie polskie. Gdyby tam był polski naród, nigdy nie brakowałoby chleba.
— A dzisiaj brakuje na Wschodzie chleba, nie pracują, nie modlą się, za dużo alkoholu piją. Straszna kara wisi nad Wschodem. Ale niech się nawracają teraz,kiedy z Polski tylu kapłanów jest wysyłanych na Wschód. Niech wszystkie świątynie różnych narodowości będą pootwierane, bo tego żąda Jezus Chrystus Król. Przekaż, kiedy będą wszystkie świątynie pootwierane, wtedy odniosą zwycięstwo. Wtenczas będzie tam moja Matka i Ja, Jezus Chrystus Król Wszechświata. Ale niech oddadzą serce w Związku Radzieckim, na Ukrainie i wszystkie republiki, wtenczas będzie zwycięstwo. Bo jest niepokój na Wschodzie, w Związku Radzieckim.
— Módlcie się, moje dzieci. Dziś im brak chleba, podzielcie się z tym narodem, bo on pomału nawraca się do Mnie i do mojej Matki. Idźcie z pomocą temu krajowi. Co macie, to podzielcie się z nimi. Brak tam jest chleba, żywności. Niech i polski naród podzieli się z nimi. To są ludzie, którzy pragną chleba, ale dla nich najważniejsze jest Ciało Pana Jezusa. Niech w tym kraju przyjmują Ciało moje, wtedy odniosą zwycięstwo. Kiedyś będzie dobrze na Wschodzie, ale niech oddadzą serce Mnie i mojej Matce.

Tutaj w internecie umieszczony jest pewien wybór Przekazów z Oławy, choć chyba nie ma w nim akurat tego, to są inne, także bardzo wartościowe:

https://gloria.tv/Objawienia%20O%c5%82awskie

Vote up!
2
Vote down!
0

Chrystus Królem Polski!

#1597885