Czy fałszywy „Mesjasz” i antychryst to to samo???

Obrazek użytkownika Tomalun
Blog

- Niepotrzebnie się lękasz o prawdziwość tych Orędzi. Zacząłeś się znowu obawiać, że fałszywy „Mesjasz” i antychryst to to samo i jak Żydzi ogłoszą fałszywego Mesjasza to nie może to być A. Tajani. Jednak otworzyłeś cytowane przez siebie Orędzie i Matka Boża mówi tam.

„ Bądźcie czujni gdyż wkrótce świat usłyszy o nadejściu fałszywego „Mesjasza”, który będzie ogłaszał pokój i wyzwolenie z kryzysu. On będzie zwiastunem nadejścia antychrysta”.

Podstawą jest jednakże Pismo Święte, ale ilu je analizuje i to ludzi Kościoła, zwłaszcza w tym aspekcie i aspekcie Apokalipsy.

I uczeni w Piśmie i faryzeusze za moich czasów przynajmniej analizowali. Robili to w znacznej części błędnie, ale robili.

Dzisiejsi faryzeusze jak mówiłem u Ciebie i u innych są jeszcze gorsi, ale tak być musi.

- Ale, Panie Jezu, Tajani jest już niezbyt ładny i starszawy. Wprawdzie na przykład ks. Murziński brał to pod uwagę, że Obama może być Antychrystem. Jeśli Obama to czemu nie Tajani. A nawet prędzej.

- Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie mój synu.

 

]]>http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/02/10-13-2019-zanurzaj-sie-dz...]]>

 

"Miłość moja nie chce dopuścić kar na ludzkość, ale sprawiedliwość tego wymaga. Ponieważ jestem Prawdą – wszystko co ode mnie musi być prawdziwe."

 

 

Jezus Chrystus: "Moja Apokalipsa została zmarginalizowana w moim Kościele."

Niedziela ( 1 niedziela listopada 2016, rano)

"Dzisiejsi pasterze są gorsi od faryzeuszy z Moich Czasów"

 

 

 

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 3 (2 głosy)