Amabasador USA w Polsce Mosbacher, to mężczyzna – transwestyta!!!

Obrazek użytkownika Tomalun
Blog

 

Szanowni Państwo,
temat trwalszych dewiantów w przestrzeni publicznej jest lepiej znany badaczom amerykańskim, lecz i u nas kilka osób w internecie z powodzeniem badało sprawy takich postaci. „Żona” Barracka Husseina Obamy, czy „piosenkarka” Madonna to tylko niektóre z tak haniebnie przetworzonych postaci i są to sprawy stuprocentowo udowodnione, żadne spekulacje, czy domysły. To po prostu mężczyźni od urodzenia, przetworzeni, spotwornieni, dopasowani do ról i ciał „niewiast”. Pewien badacz wskazał u nas aktoreczki – Liszowską i Głogowską, jako także rzeczywistych mężczyzn. Jest to kilka niezmienialnych szczegółów anatomicznych – szerokość szyi, jabłko Adama (szczątkowe po dewiacjach płciowych, ale zostaje), wielkość dłoni, kształt czaszki – to są sprawy, które nie bardzo wprawny badacz jest w stanie dobrze sprawdzić.

Orędzie Pana Jezusa do mistyka Cypriana Polaka potwierdza wynik badań czytelnika, który postawił diagnozę, że ta postać jest mężczyzną. Te Orędzia są wzajemnie powiązane i uwiarygodnione z Orędziami przekazywanymi przez Marię Michalinę od Apokalipsy, czy Grzegorza Wróblewskiego (kanał WPosłudze). Tego ostatniego mistyka popiera co do misji Brat Elia, ten od cudownej fotografii Pana Jezusa. Podaję to dla pokazania, że mamy do czynienia z wielkim i wiarygodnym Dziełem Bożym, którego nie głośnym, lecz i nie utajonym orędownikiem w Polsce jest na przykład ks. Stanisław Małkowski. Podamy fragment Orędzia co do dewianta Mosbachera, wpis z Orędziami jest obszerniejszy i można go zobaczyć tutaj:

https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2020/01/5-9-i-2020-trzy-dni-ciemnosci-odnowiona.html

8 stycznia 2020, około 00:30, (zaczyna mistyk, potem Pan Jezus)

- Czy ta ambasador USA to mężczyzna?
- Tak dziecko.
- To dodatkowo satanistyczny akt wobec nas?
- Tak, zależy na tym masonerii i synagodze szatana.

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.2 (głosów:6)

Komentarze

dotyczy przede wszystkim tkanek miękkich, ale i tak wprawne oko połączy kilka elementów, które w przypadku takich „pań” łączą się w logiczną, obrzydliwą całość. Są rzeczy, które nawet po latach wprawnych medycznych zabiegów nie sposób im obejść: szeroka szyja, czaszka z większą przestrzenią mózgową, wielkie dłonie, stopy tak samo dłuższe (trudniej wykryć oczywiście), proporcja palca wskazującego do serdecznego (tak zwany model męski i damski), masywniejsza szczęka. Te rzeczy, choć osobno są poszlakami, razem mogą stworzyć dowód, podaję, gdyby komuś nie w smak była treść tego Orędzia, a nie w smak jest ona wielu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Chrystus Królem Polski!

#1615789