Kukły

Obrazek użytkownika patria
Kraj

1. J.Kaczyński spalił kukłę Wałęsy w 1993 roku - nie został ukarany
2. Piotr Rybak spalił kukłę Sorosa 18 listopada 2015 roku- Piotr Rybak musiał odsiedzieć 3 m-ce w więzieniu
3. Sławomir Dul z Konfederacji Rodziców spalił kukłę Kaczyńskiego 13.12.2016 roku-  był to jego  protest przeciw skazaniu pana Rybaka i zrobił to pod sejmem -nie został ukarany
4. Sławomir Dul spalił kukłę o. Rydzyka w maju 2017 -  został ukarany kwotą 300zł za spowodowanie zagrożenia nieodpowiedzialnego obchodzenia się z łatwopalnymi materiałami. 
Tylko ostatni wyrok jest adekwatny do postępowania.
Właśnie dzsiaj przeczytałam o nim.
Tak sobie myślę i jest mi przykro, że za ten sam akt spalenia kukieł tylko kukłę Sorosa potraktowano jak prawdziwe przestępstwo.
Wałęsa, Kaczyński, o.Rydzyk to są tylko Polacy i to goje w dodatku... ich kukły mogą płonąć ale żyda Sorosa, który tyle złego wyrządził i Polakom i innym nacjom już nie!!
Tylko Piotr Rybak musiał odsiedzieć swoje 3 m-ce i to w dodatku w zaostrzonych warunkach. Dlaczego? Bo w trakcie jego rozmów telefonicznych oraz w mediach społecznościowych przebywając najpierw w półotwartym zakładzie karnym popełnił takie oto przestępstwo...
cyt:
"Wniosek ten miał związek z rozmowami telefonicznymi, które odbył skazany i które później zostały opublikowane - powiedział sędzia Poteralski. Sąd wskazał, że rozmowy te były za długie oraz "naruszały porządek prawny".
Chodzi o rozmowy, których zapisy pojawiły się na jednym z portali społecznościowych. Według zapisów Rybak mówił tam m.in. "Polska dla Polaków, a nie dla innych nacji, które okupują naszą kochaną Polskę. Będziemy robić wszystko, żeby odbić Polskę z rąk okupantów, którzy najechali naszą ojczyznę po 1989 r".
https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/557590,piotr-rybak-kukla-zyda.html
Nie dosyć, że go podsłuchiwali to jeszcze obostrzono mu wykonanie kary...
Za co? Jak to za co... za słowa o miłości do Polski. Jak on śmiał ten "zapluty karzeł reakcji" twierdzić, że chce odbić naszą Ojczyznę z rąk okupantów?
Smutne to i przerażające, że dalej ściga się i więzi Polaków za to, że są narodowcami.
 Szczęście, że na razie przynajmniej nie został przesłuchany jak dawniej... jak kiedyś inni... którym NKW -dowscy zdominowani przez pobratymców Sorosa prokuratorzy, którzy wydawali wyroki śmierci... a ich pachołkowie bili i łamali ich fizycznie i moralnie!!
Takie ot... szczęście ma Piotr Rybak, którego skazanie było pogrożeniem wszystkim Polakom ich brudnym paluchem!
A przecież wystarczyło wydać wyrok taki jaki wydał rozsądny sędzia w Toruniu - 300 zł kary za stworzenie zagrożenia nieodpowiedzialnego obchodzenia się z materiałami łatwopalnymi. Taki wyrok wydał właśnie sędzia Krzysztof Dąbkiewicz.

 

 

Zdjęcie wprowadzające
Pixabay darmowe zdjęcia
Tymon Oziemblewski

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.4 (głosów:10)

Komentarze

Jak się niezawisła Klawonn dowie to uzna to za okoliczność obciążającą powoda i zrobi się z tego proces o czary.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1576091

 

Ale podejście ma zdrowe kiedy odpowiada KODziarzowi, że takie wydarzenia niepotrzebnie się ściga ... tak zrozumiałam jego tutaj wypowiedź.

Kukła została spalona na demonstracji, której przewodził i to jest fakt .

Uważam, że ma zdrowe podejście do palenia kukieł... tylko Piotra Rybaka żal... :(

pozdrawiam

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Astra - Anna Słupianek

#1576096

To i prawa i sądy pejsate.

Przypomnę, zabicie jednego żyda to już ludobójstwo i holokaust, a zabicie tysięcy Polaków, to nie ludobójstwo.

Bo gojów można zabijać i okradać i to nie jest przestępstwo ani morderstwo, według pejsatego prawa.

A PiS wspiera pejsatych, więc Narodowców którzy o tym mówią trzeba zamykać.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1576105

 

https://petitions.whitehouse.gov/petition/immediate-dismissal-us-ambassador-republic-poland-georgette-moshbacher-her-function

 

Wyślij i przekaż znajomym!

 

Pozdrawiam :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Astra - Anna Słupianek

#1576138

Wielu trzyma się ze śmiechu za boki

Bo tragifarsa dziś rzadko się zdarza

Do tego też Polaków upokarza

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1576155

W Toruniu sędzia wydał wyrok jak za wykroczenie 300 zł  bo tutaj polski sędzia osądził Polaka  a we Wrocławiu?

Ścigają tego Piotra Rybaka jak... właśnie... jak Polaka. To kim nazwać sędziego?

 

Pozdrawiam :)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Astra - Anna Słupianek

#1576158

Co za wariackie bredy. Stać za ewidentnymi świrami? A, bo żydożerczy i źle na putinka nie mówią. Rybak jest takim szurem, że nawet przechodzących obok nazywa żydami a spalił kukłę zyda, nie żadnego sorosa, nie ma co udawac. Dul też niezły, przecież widać wielokrotnie było, tylko tej kukły nie kojarzę, czy czasem nie miała twarzy o. Rydzyka.

Kolejny dowód nazi-bolszewickiego spitolenia

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1576159

A jakie kolega gumowe oko zajmie stanowisko na temat wolności słowa?
Pogłębiające przyjażń À La Mosbacher?
Jestem za a nawet przeciw? Maść na szczury?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1576181

Herr Kefas,

znaczy uwielbiasz żydożerców a jak ktoś chce palić kukłę księdza polskiego a dostaje grzywnę nie za to, tylko jakieś tam zagrożenia pożarowe czy łatwopalne, to spoko, śmieszne 300 zł. nic się nie stało, można tak podburzać cały naród i byle móc bezkarnie palić karykaturę żyda. taak, już widzę jak od tego świat staje się lepszy. bardzo to polskie i katolickie, co? czy może typowo nazistowskie. masz ty rozum i godność człowieka? takiego świata chcesz, naprawdę?

wolnością słowa to się zasłaniają lewacy i masoni, sami budując gułag dla innych. w kulturze europejskiej ani katolicko-łacińskiej nie ma czegoś takiego jak absolutna wolność. tłumaczyć jak dziecku co i dlaczego? są rzeczy oczywiste, nawet bez znajomości historii. w USA możesz se miec partię swastykową a zarazem za takie happeningi można spędzić resztę życia w pierdlu albo nie wypłacić się odszkodowaniami. Z tą Mosbacher sam się zniszczyłeś przykładem, powołuje się ona bowiem na wolność, dokładnie jak ty tutaj a w praktyce nie tylko zabrania badać naziolstwa ale odbiera suwerenną wolnośc innym, za to palenie flag a i kukieł to takie wolnościowe jest, amerykańskie... to se bierz tą amerykę tylko zostaw Polskę z katolicyzmem w spokoju, OK? a jak ktoś będzie opluwał, to oczywiście dąsaj się, że w Polsce nie ma antysemityzmu ani żadnych naziolkskich wariatów i pogódz to z drugą linia obrony, którą jest "wolność słowa" (jak ma być taka wolność, to może te naziole istnieją, i jeszcze to powód do dumy a nie wstydu, co?).

wstyd, o taką Polskę bili sie przodkowie? urodziny hitlera też chcesz świętować? postać o. Rydzyka palić? i to nazywasz wolnością? to nawet dzika lewacka swawola nie jest, nawet nie chaos, top prowokacja i dywersja ideologiczna a w najłagodniejszej, mojej wersji, niegodne WARIACTWO. Verstehen?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1576264

Przełącz se to oko w drugą stronę choć na chwilę, bo zataczasz się jak pijany.
Czy zdajesz sobie sprawę, że przemawiasz głupio do ludzi, których jeszcze 30 lat temu napierdalali pałami za opowiadanie kawałów o związku radzieckim?
Czy zdajesz sobie sprawę, że przemawiasz głupio do ludzi, których wyzywają od faszystów za odpalenie jednej racy?
Czy zdajesz sobie sprawę, że przemawiasz głupio do ludzi, do których domu wchodzi sobie jak chce byle debil z Izraela i robi śmierdzącą kupę na środku pokoju?
Ja wątpię czy znajdziesz tu chętnych do porównywania jak się to wszysko ma do palenia jakiejś marzanny na Wiśle.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1576268

niestety, wpis zniknął na minutę a po dalszej chwili mnie wylogowało. czyżby spisek żydowski? spróbuję odtworzyć.

czyli masz zero argumentów, zero racji morlanej, zero polsko-katolickiego kodu kulturowego. w zamian stawiasz siebie po stronie uciemiężonych, bo nazwanych faszystami :) taa straszne przesladowanie, że ktoś coś powie. dajesz się wciągać w lewacką grę i nawet tego nie widzisz. wiedziałbyś ocb, gdybyś był w ruchu albo więcej czytał bądź myslał na ten temat. chyba nawet niedawno autonomy i szturmowce pisali cos o tym, chcesz to zaczytaj dlaczego nie warto przejmowac się lewactwem, że zawsze będzie się ich wrogiem i co można w zamian. sprawy tak proste, że za kontrkultury w prl były oczywiste a dziś dopiero nacki odkrywają na nowo. a wszystko przez to, bo wariata nie wolno nazwac wariatem, bo dla czyjejś fantazji ma byc swietym wzorem patrioty tyl;ko dlatego, że ma obsesję ma pkt żydów, świruje i odprawia prowokacyjne rzeczy, ktore całą Polskę stawiają w złym świetle. a potem gadanina: nie dajcie się sprowokować albo że w Polsce nier ma antysemityzmu i takich tam. walić takie szurostwo, nic mnie z nimi nie łączy, robią szkodliwą rzecz. ogarnij to jak potrafisz. a o sprawie mozna gadac godzinami bo ma wiele wątków, z postaciami i zwrotami akcji. rybak gadał o żonie-żydówce i że pudła się nie boi a zarazem że poprosi prez. o ułaskawienie, gada się o roli onr i międlara, dziś się smieją że we palenie samochodów we francji to tamtejsza kultura polityczna ale wczesniej i jakiś prof. ten z klubu obywatelskiego do popierania kaczyńskiego sam tak bajdurzył, że palenie kukieł to norma w demokracji, prokuratura sama chciała zmniejszenia kary (!), rybak w procesie 3 razy zmieniał wersje obrony, po wyroku lżył sąd wbrew cywilizowanym zasadom coś o rzucaniu gównem, są nawet teorie spiskowe że podstawiony przez wyborczą, policja tez w zmowie bo nie przerwała, pamietam że i ruski sputnik mu pojechał, w tle tez była wizyta szydło w izraelu, w tle też glosy o zmianach w prawie itp a kretyni dostarczają pretekstów, albo to że spalił niby sorosa (choc to oczywista karykatura żyda a nie sorosa) broniąc Polski przed islamizacją, normalnie telenowela, na 10 stronach bym tego nie spisał nawet takimi skrótami, zresztą pewnie jest w necie, szkoda nawet palców do wklepywania, no wariactwo niesamowite.

i się zdecyduj, albo "palenie żydka" to wspaniały czyn patriotyczny albo jakieś nieistotne topienie marzanny. a jak tam sprawa z kukłą o.Rydzyka? ja jedyny tu się ująłem za tym. tacy tu katolicy? jakby to Żydzi zrobili, to dopiero byłoby aj waj ale jakiś polski świr, to wszystko spoko, nawet nie ukarano za to. zobacz sobie, jest inaczej niż ta astra wymysla: za plaenie kuły żyda sama prokuratura chciała zmniejszenia kary zaś przy sprawie kukły o.Rydzyka nie było nawet kary za to! kiedy wreszcie dotrze? wiec na co sie oburzać? dla mnie sprawa jest jasna.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1576278

Masz czelność nazywać Polaków walczących w taki czy inny sposób o wyswobodzenie się spod żydowskiego jarzma świrami?

Kimże jesteś, że pozwalasz sobie na takie bluźnierstwa? Spalił jedynie kukłę niestety, a powinien żywego żyda. Wtedy też pewnie bardzo byś ubolewał nad tym faktem. Gdyby to ode mnie zależało byłbyś dożywotnio zbanowany po takim wpisie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1576232

WPP,

tak, nazywam łopatę- łopatą a świra- świrem. przyglądnąłeś się im czy zobaczyłeś w necie, w zgodzie z własnymi fantazjami a bez szczegółowej rozkminy? to zdrowi ludzie są, wzorce patrioty pewnie jeszcze a może i nacjonaliści? to spytaj kumatych, jak mi nie wierzysz a sam nie sprawdzisz, bo widzisz tylko to, co sobuie zechcesz a nie badasz zgodności z prawdą.

często palisz kukłę żyda? a może polskiego księdza również?

/Spalił jedynie kukłę niestety, a powinien żywego żyda./

weź się opamiętaj z tym naziolstwem. tez będziesz gadał o wolności słowa? tak, ubolewałbym nad spaleniem człowieka, jak rozumiem- ty nie. i za to marzysz mnie zbanować. jak rozumiem dalej, to tacy naziole sa wzorcami patrioty a nie ktoś, kto widzi w tym wariactwo, prowokację bądź czyste zło. w domu zasad nie nauczyli tylko nienawiści do innych? ogarnij się zanim popierdzisz w pasiak.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1576265

Masz rację, śmierć żyda i w dodatku spalonego, wywołałaby najpewniej III wojnę światową. Świat już nigdy nie byłby taki sam, bo przecież: „Dla Polaków śmierć to była kwestia biologiczna, naturalna, śmierć jak śmierć. Dla Żydów to była tragedia, dramatyczne doświadczenie, metafizyka”...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1576274

to ty fantazjujesz i to dalej o paleniu żydów. ale w Polsce nie ma antysemityzmu, nie ma naziolstwa, nie ma wiariatów, co? to tylko spisek żydowski, bo wolno próbować palic kukłę polskiego księdza, co takich "prawdziwych patriotów" guano obchodzi, za to jak ktoś sie doigra z paleniem kukly żyda to juz histeria itp, co.właśnie przypisujesz innym, przeciwnej stronie. dwie strony tej samej monety, grasz w ich grę, pomożesz nagłośnić i jeszcze wystawiasz wspaniałe świadectwo Polsce. sam de facto stawiasz wyżej sprawe kukły zyda od sprawy kukły Polaka. stosujesz równiez tzw. talmudyzm, o co własnie oskarżasz domyslnie żydów: otóz palić kukły spoko ale jak ktoś chocby mysli źle o Polsce, to już giewalt. a to mnie masz za problem. czyż to nie wariactwo?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1576279

No i sprawdziłem.dul grzywnę dostał ale nie za kwestię o. Rydzyka. Obrońca nawet podnosił, że inne spalenia nie były ukarane, przecież to bezczelność zwł. Że w Polsce nie ma prawa zwyczajowego opartego na kazusach. ale dla antysemitów i tak ważniejsze, by bezkarnie i prowokująco walić w Żydów i to w " imie ojczyzny" czy Polaków. No sorry, wole bronić Polaka niż drzeć się o wolność dla prowokatorów i wariatów. Ale co kto lubi.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1576164

Mam pytanie

O ile z intencją treści tej notki można po części się zgodzić to najpierw prosze autorkę
o więcej informacji w jaki to sposób sam J.Kaczynski spalił tą kukłę.
Tylko proszę o sprawdzone info

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1576229

Kukła spłonęła na jego demonstracji więc napisałam spalił bo takie są info z internetu.

Czy osobiście spalił tego nie widziałam ale faktem jest, że Wałęsa w 1993 roku jeszcze tak nie latał po rozgrzanych sądach :)

Tutaj znalazłam nagranie z tej demonstracji. Więc się nie czepiaj bo wpis nie jest o tym:))

 

Pozdrawiam

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Astra - Anna Słupianek

#1576231

1. J.Kaczyński spalił kukłę Wałęsy w 1993 roku - nie został ukarany

 

J.Kaczyński ma dupie fejki -  bo takie są info z internetu.

Niestety

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1576233

Nie wiedziałam, że rozmawiałeś z nim na ten temat? 

To jak? prawdę piszesz, czy to również fejk?

Ale mogę Ci napisać od siebie a więc na pewno to nie będzie fejk...

 

Mam w dupie dyskusję na takim poziomie!!

 

EOT

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Astra - Anna Słupianek

#1576235

 

O co ta obraza

Przecież pierwsze zdanie to jak wstęp do dyskusji - a o czym napisałaś we wstępie

Dawno nie pisaliśmy a tu nagle taka wtopa

No i nie gniewaj się już

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1576239

może tak łaskawie wytłumaczysz, co by na to powiedzieli twoi ideole

  • Jan Paweł II
  • marszałek Piłsudski
  • ks. Twardowski

A może to sam Pan Jezus uczył nienawiści?

Rozumiem tez, że wyrok grzywny 300zł za nieostrożne obchodzenie się z łatwopalnymi czy jakoś to godna kara za próbę spalenia postaci księdza i to takiego kalibru, jak o. Rydzyk. Tego uczył Chrystus? Palcie karykatury Żydów, palcie kukły polskich księży? I jeszcze macie to za wzorce patriotyzmu.

Zupełnie powariowaliście.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1576266

Za to nienawistnicy i wariaci muszą się sporo nagimnastykowac, by ignorowac jedne info a gorliwie przyswajać te, które świadczą na rzecz ich chorych poglądów. Myslicie, że żalobne pienia nad tym , że Kaczyńskiego nie skazano za spalenie kukły, to sobie autorsko jakaś nazibolszewicka żydożerczyni sama wymyśliła? niet ddruzja, niet towariszcze, nein kameraden, to zwyczajne powtarzanie antysemickich wrzutek z netu. ktoś inicjuje, ktoś podpuszcza, ktoś wrzuca a inni łykają jak pelikany, nawet nie sprawdzą, nawet nie myślą samodzielnie, przeczytają i z gorliwościa powielają, wot znaleźli pustaki argument na rzecz swoich zboczonych obsesji.taki to poziom, tacy to Polacy, takie to niezalezne myślenie, antysystem czy jakaś wolnośc absolutna. no i co, nie są to żałosne szury? o oczywistej szkodliwości.

 

W żydowskich gminach Europy istniał, przejęty od Żydów babilońskich, zwyczaj wieszania na szubienicy i palenia kukły Hamana. W Polsce Żydzi czasem kukłę znienawidzonego Hamana ubierali w sutannę. (Ewa Kurek)

Jak by w Niemczech spalili kukłę polaka to byście krzyczeli faszystowskie Niemcy, jak w Polsce ktoś spalił kukłę żyda to krzyczycie dobry Polak. To jest żałosne. (koment z "Do rzeczy")

Można liczyć na to, że chociaż kilka milionów spośród tych, którzy gdzieś tam w świecie zapamiętali sobie, że w kraju, w którym naziści spalili naród żydowski, dzisiaj pali się kukły Żydów, dowie się, że państwo i jego sądy nie dają na to przyzwolenia. (Hartman)

https://hartman.blog.polityka.pl/2016/12/31/kukla-ziobry-kukla-zyda/

...

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1576267

się wreszcie zdecydować.

Albo Chrystus, albo rewolucja!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1576269

z każdej dziury

 

gdy polscy rycerze

kremlowską twierdzę zdobyli

Moskalom Żydzi

z każdej dziury powyłazili

 

PS I dotąd im i ich poputczikom wyłażą. Acz historia tego wyłażenia sięga znacznie dawniejszych czasów.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1576272

z każdej dziury

 

gdy polscy rycerze

kremlowską twierdzę zdobyli

Moskalom Żydzi

z każdej dziury powyłazili

 

PS I dotąd im i ich poputczikom wyłażą. Acz historia tego "wyłażenia zewsząd" sięga znacznie dawniejszych czasów, aniżeli zdobycie przez Polaków Kremla w 1610 roku.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1576273

cyt:

Rybak spalił kukłę Sorosa 18 listopada 2015 roku- Piotr Rybak musiał odsiedzieć 3 m-ce w więzieniu

 

To proszę o podanie sentencji wyroku Ryby za spalenie tej kukły i jaki tam zapadł wyrok?

Czy Rybak MUSIAŁ iść do więzienia, a jeśli tak to za co poszedł siedzieć?
Czy znane są autorce fakty?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1576270

więc nie jest tak źle z sądem we Wrocławiu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1576285

bo jak w rzekomo polskim Wrocławiu, w kraju gdzie 24/7 drze się ryja o jakimś łamaniu konstytucji, idzie do pierdla obywatel, za jakieś izraelskie przesądy (nie mylić z polskimi sądami) to ja się poważnie zastanawiam, czy nam znowu bez naszej wiedzy granic państwowych nie poprzestawiali

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1576297