Szkodnicy i awanturnicy, czyli my...

Obrazek użytkownika patria
Kraj

Jak to wczoraj przeczytałam mało mnie szlag nie trafił!!

Cyt:

„Przynależność do UE traktujemy jako trwałą. Być w Europie to być w UE. Polacy są Europejczykami dlatego, że są Polakami, ale realna przynależność do Europy to przynależność do Unii. Ci, którzy mówią inaczej są szkodnikami, są politycznymi awanturnikami - podkreślił prezes PiS. Kaczyński przypomniał w tym kontekście, że jego pierwsza partia, PC, postawiła wstąpienie do EWG jako jeden ze swoich celów politycznych.”

]]>http://www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedliwosc/160509905-Kaczynski-Byc-w-Europie-to-byc-w-UE.html#ap-1]]>

 

„Realna przynależność do Europy” to UNIA!!!!??

Czyli, że jak? Niedawne uroczystości 1050 lecia Chrztu Polski to jakaś lipa?

Nie byliśmy w Europie przez ten tysiąc lat realnie?

Nie chroniliśmy jej leniwego dupska w 1683 i w 1920 przed zalewem najpierw muzułmanizmu a potem bolszewizmu? To nie było realne?!

A te obchody pamięci Żołnierzy Niezłomnych to też jakaś lipa?

To znaczy, że w referendum w 2003 roku kiedy 23% procent z nas powiedziało nie UE to dzisiaj szkodnicy i awanturnicy?

Głosowało tylko 58% czyli te 42% nie głosujących (swoją drogą to  skandal) to też szkodnicy?

 

Może na początek przytoczę słowa nieżyjącego już Filipa Adwenta.

To taki wspaniały Polak o którym mało kto pewnie słyszał, ja sama jakieś 3 lata temu dowiedziałam się o nim. O takich ludziach z prawdziwych a nie łżych elit pewnie jeszcze będzie cisza przez jakiś czas...mam nadzieję tylko niestety...

Cyt:

 

Czy warto dołączyć do UE?  Wejście Polski do Unii oznacza utratę suwerenności administracyjnej i gospodarczej, ateizację, demoralizację, wynarodowienie, likwidację państwa, germanizację. W imię pokrętnie rozumianej wolności wypowiedzi, można przyznać prawo do głośnego wypowiadania się za likwidacją Polski i za jej zgermanizowaniem. Ale, błagam, niech to będzie uczciwie postawione i nazwane!!!”  – tak pisał Filip Adwent, patriota, wspaniały człowiek,  lekarz, który porzucił dostatnie życie we Francji by służyć swej ojczyźnie – Polsce.  

..............................

Filip Adwent doskonale rozumiał co oznacza suwerenność Rzeczypospolitej i z niebywałym zaangażowaniem wypełniał swoje polityczne i obywatelskie obowiązki.  To on jako europoseł (a nie europoseł Kalinowski) zabiegał i wywalczył dopłaty dla polskich rolników – producentów  owoców miękkich. Zabiegał o wiele innych spraw widząc dyskryminację Polski i Polaków w codziennej działalności Unii Europejskiej. Wielokrotnie grożono jemu i jego rodzinie.

  Zginął w niewyjaśnionym do dzisiaj wypadku  samochodowym.”

]]>http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/04/bozena-ratter-polskie-elity-polityczne-i-ich-rozumienie-pojecia-suwerennosci-rzeczypospolitej/]]>

 

To było 18 czerwca 2005 roku. Na miejscu zginął jego ojciec i 19 letnia córka, a on sam z matką zmarli 8 dni później...

Ateizacja, demoralizacja i ... wynarodowienie, z tego zdawała sobie sprawę nie tylko elita (ta szczątkowa i prawdziwa) ale i prości Polacy, którzy głosowali na NIE. I właśnie do takich się zaliczam.

A dzisiaj jakiś gość który uważa się na wielkiego patriotę mówi mi i tym inteligentniejszym, że jesteśmy szkodnikami i awanturnikami?!!

 

 

Jednak w listopadzie 2002 roku udzielił Jarosław Kaczyński takiego oto wywiadu dla Gazety Wyborczej. Wielu z nas pamięta jak sceptycznie odnosił się do samej koncepcji przystąpienia do UE, ale też wielu z nas nie zna prawdziwych powodów niestety..

Zamieszczam tutaj obszerne fragmenty udzielone jeszcze wtedy w 2002 roku we wcale nie piętnowanej gazecie Szechtera... co innego dzisiaj, no cóż ... internet pamięta panie Kaczyński!!

 

Cyt:

 

Argumenty Pacewicza za naszym wejściem do UE są polityczne. On nie kusi dopłatami, ale pokazuje, że jeśli sytuacja polityczna na świecie się gibnie w niedobrą stronę, Polska bez UE będzie w gorszej sytuacji. Co Pan na to?

- A jak w Polsce sytuacja potoczy się w złym kierunku? Jak wejdziemy do UE na tych warunkach, to szansa radykałów na wygraną jest bardzo wysoka. I co wtedy? Chce pani, żeby rządziło Stowarzyszenie Grunwald [Stowarzyszenie Patriotyczne "Grunwald" to narodowo-komunistyczna, antysemicka organizacja działająca w PRL - red.].

Jak wojna z Irakiem potrwa nie kilka dni, jak ta z roku 1991, lecz kilka miesięcy? Jak podrożeje ]]>ropa naftowa]]>? Jak ben Laden zaatakuje tuż obok nas? Czy nie bezpieczniej wtedy będzie nam w UE?

- Toteż ja właśnie ze względów politycznych, i tylko tych, jestem zwolennikiem wejścia do UE. Ze względów gospodarczych przecież to się wcale nie opłaca. Ale co pani chce powiedzieć: że opłaca się wejście Polski do UE za cenę naszego zepchnięcia na Białoruś? Rządzić tu będzie Lepper razem z Łukaszenką.

Czy PiS tak teraz kontestuje nasze wejście do UE, żeby zdobyć wyborców nieufnych wobec UE i żeby na koniec powiedzieć: OK, możemy wchodzić, warunki uzyskaliśmy całkiem niezłe?

- Po pierwsze, ja przedstawiam swój pogląd, nie pogląd PiS.

Ale Pan będzie szefem PiS.

- Faktycznie byłem nim także do tej pory. Na razie jest to pogląd mój, choć chciałbym, aby stał się poglądem PiS. Widzę, że sytuacja światowa idzie w złym kierunku, że skończyły się słodkie lata 90. Tyle że to, co się może stać z bardzo wysoką dozą prawdopodobieństwa w Polsce, to jest najczarniejszy scenariusz i należy zrobić wszystko, by go uniknąć. W gradacji czarnych scenariuszy ten jest najgorszy i zarazem najbardziej prawdopodobny. Ja wejścia Polski do UE na takich warunkach nie poprę, bo ja nie poprę władzy Leppera w Polsce. To tak samo, jakbym poparł wejście do Polski wojsk radzieckich.

A władzę LPR Pan poprze?

- Nie będę tu opisywał swojej taktyki. LPR różni się od Samoobrony, choć to też jest siła radykalna, która mogłaby niszczyć w Polsce to, co mimo wszystko przez ostatnie 13 lat się udało. Jesteśmy niepodlegli i demokratyczni, a to jest warte wszystkiego innego.

Czy POPiS się utrzyma do wyborów parlamentarnych 2005?

- Do tego czasu prawica będzie się musiała przekształcić. Jeśli się chce rządzić, trzeba mieć przynajmniej 30 proc., a nie 16 - jakie osiągnęliśmy w tych wyborach.

Właśnie Donald Tusk z PO skrytykował PiS za antyeuropejskie stanowisko.

- Jestem rozczarowany takimi publicznymi wypowiedziami przed próbą jakiegoś wyjaśnienia sytuacji w cztery oczy.

On też, tak jak Pacewicz, podejrzewa PiS, że wykorzystuje UE do poszerzenia kręgu swoich wyborców.

- To mnie martwi. Myślałem, że nie będziemy rozmawiać ze sobą przez media, nawet gdy jesteśmy z siebie bardzo niezadowoleni. Przypomnę, że w angielskiej Partii Konserwatywnej są i wielcy zwolennicy integracji, i jej radykalni przeciwnicy, i eurosceptycy. Można współpracować i przy dużych różnicach”

 

]]>http://wyborcza.pl/1,75248,1123858.html]]>

 

 

Co tak zmartwiło Jarosława K.?

To, że D. Tusk nie stał się jeszcze wtedy do końca cynikiem, politycznym śmieciem na usługach , że jeszcze czasem dawał cynk o swoich przypomnijmy sojusznikach z POPiS?

Czy już dotarło do nas wszystkich, że nastąpiła jedynie zmiana wachty? A te wszystkie duperele o racji stanu i patriotyzmie to o kant „dupy i kamieni kupy” można potrzaskać?

 

Jeszcze jedno mnie zastanowiło... otóż.. największym zmartwieniem pana Kaczyńskiego wtedy było, aby na fali niezadowolenia z warunków przyjęcia nie doszedł do władzy ruch „Grunwald”

Nawet redaktor GW zaznaczył, że:

„[Stowarzyszenie Patriotyczne "Grunwald" to narodowo-komunistyczna, antysemicka organizacja działająca w PRL - red.].”


Narodowa .. i antysemicka! I o to chodzi, bo  chyba komunistyczna to już jest dyskusyjna sprawa i to bardzo.

Mieliśmy na Neonie blogera i wspaniałego reżysera B. Porębę członka Stowarzyszenia Grunwald,  bardzo  zachęcam do przeczytania jego 6 zaledwie wpisów... zmarł w 2014 roku., ale warto!

]]>http://b.poreba.neon24.pl/]]>

 

Jacy musieli być niebezpieczni, bo.... antysemiccy? Że patrioci to już nieistotne panie Kaczyński?

 

Na koniec napiszę tak... jestem rozczarowana rządem filosemickim, dla którego wejście do UE było mniejszym złem niż wzrost wpływów stowarzyszenia Grunwald kilkanaście lat temu.

Jestem rozczarowana narażaniem Polski na zagładę, bo tak się skończy „zabawa” w nieodpowiedzialne szczucie i to nie leżące w żaden sposób w interesie Polski, przeciw Rosji, przykro mi, że Pan Kaczyński w niczym nie przypomina szanowanego i podziwianego w Polsce premiera Węgier  W. Orbana. Jego sympatia do Polski to sprawa historii między naszymi krajami i Pan Kaczyński nic nowego tutaj nie wniósł, tak uważam.

To jest brudne politycznie i nie służy Polsce w żaden sposób.

To znaczy, że podobnie jak kiedyś PO, tak i  dzisiaj pisiory sterują naszymi zachowaniami i starają się skłócić Polaków, nie pozwólmy na to!

Komu tak naprawdę zależy na podziale między nami Polakami?

Może jednak tzw.  lobbystom wszelkich możliwych nacji oprócz naszej-polskiej!

Dlatego właśnie nie dziwi mnie atak na  dzisiejszych ONR-owców, bo kochać Polskę to za mało okazuje się... straszne? Nawet bardzo!!

Tam również wpuszczą „swoich”?

 

 

]]>

]]>

 

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.5 (13 głosów)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Pani Wanda Półtawska odstaje od grupy laureatów tej nagrody.

Postać Ireny K. - Sz. wbiła mnie w podłogę. No - nie wierzę! O co tu chodzi???

Profesor Kleiber? No, dobrze, że nie Zoll!

Vote up!
3
Vote down!
-6

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1512567

Kirszenstein, Lorenc, Kleiber, Romaszewska i Wildstain... hehhe sami znamienicy Polacy tutaj "som" :))

Tak zajrzałam do wikipedii i tam okazuje się, że jeszcze tylko Kwaśniewski tak pół na pół rozdawał te "orły"

Potem już coraz gorzej było... taki Wajda, proszę bardzo już pięć lat temu dostał.

A reżyser  B.Poręba twórca filmów  jak między innymi :Polonia Resituta, Hubal, Jarosław Dąbrowski, Apel poległych, Prawdzie w oczy, Droga na zachód,Siwa legenda, Katastrofa w Gibraltarze czy Gniewko syn rybaka... no to on był niefajny bo należał do Stowarzyszenia Grunwald ...nie cierpiał i Niemców i "unych" Że Polskę kochał? to mało istotne dla niektórych jest...

Tuż przed śmiercią zbierał fundusze m.in. w USA na nakręcenie filmu o Jedwabnym, filmu odkłamującego winę Polaków, więc mu się nagle zmarło :(

Pytasz "O co tu chodzi???"  Ano o to właśnie chodzi...

 

Pozdrawiam :)

Vote up!
6
Vote down!
-9

Astra - Anna Słupianek

#1512571

Ruskich kochał.
I Ruskim służył.
Oraz Patrii... pardon...  Partii:):):)

Vote up!
6
Vote down!
-5

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1512636

Ty tak o Panu B. Porębie? że ruskich kochał?

No, nie wiem, może go znałeś lepiej:)... ale... to dziwne by było raczej.

Urodził się w Wilnie, skąd całą rodzinę repatriowano...  jego ojciec był oficerem Legionów Polskich a potem Wojska Polskiego i Armii Krajowej, z czego zawsze był dumny...

Dla mnie jest ważne natomiast, komu służyć na pewno nie chciał, tak uważam.

 

Pozdrawiam

PS no i co Ty z tym desantem?

Na NP jestem tyle samo czasu co na NEonie, ale fakt... tam zamieściłam swój pierwszy wpis.

Przypominam sobie, że dostałam też zaproszenie na Blog-n-roll i to chyba od Ciebie :):)

Vote up!
4
Vote down!
-3

Astra - Anna Słupianek

#1512642

Nie spałem z Porębą, więc nie znam go osobiście.
Ciebie też o to nie podejrzewam:):):)
Poręba była zdrajcą, komuchem i zdrajcą, komuchem, który liczył na to, że Moskawa (ingerując w nasze wewnętrzne sprawy) wesprze "chamów" przeciw "żydom", więc - podwójnie zdrajcą.
Mnie nie obchodzi dintojra między "chamami" i "żydami", bo to, mniejsza o różnice, zdrajcy.
I mafia, która żarła się we własnym gronie, jak to mafia.
PS
Zauważyłem kiedyś Twoją sympatię do mnie, ale szczerze watpię (ale mogę się mylić, rzecz jasna), żebym Cię zapraszał na jakiś portal (pomijam już fakt, że na B-n-r też długo nie zagrzałem miejsca).
Nie z powodu osobistej antypatii, ale dlatego, że od samego poczatku uważałem projekt Opary-Wileckiego za emanację agentury, która próbuje zdobyć wpływy w Internecie. A także w Polsce, bo NE szybko zaczął tworzyć listy wyborcze...
Mogę zrozumieć, że ktoś się nabrał na agenturalne chwyty (one z definicji muszą, a przynajmniej - powinny - być cwane), ale nie mogę zrozumić, że nie zmądrzał. Mimo "oczywistych oczywistości", które ujawniały się co chwila i ujawniają nadal.
"Amicus Plato, sed..." (a także ""Dixi et salvavi...":):):):))
Pozdrawiam!
I, proszę, zostaw tego Porębe, jego towarzyszy i pogrobowców.
Jeśli jesteś Patria, nie Partia:):):)

Vote up!
5
Vote down!
-4

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1512644

"chamy" i "żydy"? nie no świetna nazwa dla obydwóch tych "lobbystów". Teraz tak się nazywa zdrajców. Tylko, że B.Poręba moim zdaniem zdrajcą nie był, tak uważam. Ty masz inne zdanie i też potrafię je zrozumieć...

Agenci, ci prawdzwi... oni działają w internecie i to na całym świecie. Dla ludzi, którzy mają własne zdanie ich poglądy i nachalna propaganda nie działa (dotyczy to propagandy i chamów i żydów)

Gorzej kiedy wkraczają w nasze życie grożąc i prześladując.

Nie znam środowiska NE, zaczęłam pisać już na NEonie, ale napiszę tak... Dziwne jest, że ogromna większość dzisiejszych "patriotów" właśnie tam zaczynała i jakoś nie przeszkadzało im wtedy to środowisko :) Ty twierdzisz, że "zmądrzeli"??... nieważne, niech i tak będzie :))

Nie mieszkam nawet w warszafce, ale byłam kilkakrotnie i poznałam w realu kilkoro piszących.tam blogerów i blogerek.

To bardzo fajni ludzie, nawet ci z którymi się nie zgadzam :) Pisałam juz kilkakrotnie, że Polaków po tym poznaję, po podejściu do nawet przeciwników np politycznych. Brak jest tej nienawiści i ja po tym poznaję z kim mam do czynienia.

Dlatego jest mi czasem przykro, kiedy "rozkwita" taka bezinteresowna nienawiść jedynie z powodu różnicy zdań.

A co do portali... gdzieś pisać trzeba chyba co? Sam widzisz, że stąd mnie jazgdyni już wyprasza :)

Bo mam wątpliwości co do działań partii na którą zresztą głosowałam. On mi nie pozwala mieć takich wątpliwości heheh

Trybeusa na Neonie jeden gościu też wyprasza, żeby było śmieszniej to na Niepoprawnych! :)

Ach te chamy i żydy!!  :):):):)

 

PS

Otwierać dzisiaj inny portal? sam wiesz, że to jest baaardzo ryzykowne raczej .. jest już ich mnóstwo i pewnie o to chodzi niestety...

 

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-1

Astra - Anna Słupianek

#1512658

:):):)

PS
Co się tyczy Poręby - pozwollę sobie pozostać, z naciskiem, przy swoim.
RN skompromitował się w moich oczach bardziej niż mocno, wąchając się z Porębą i jego bandą.
Ba, wąchając się z Putinem...
No, ale "nie mój cyrk, nie moje małpy":):):)
Coś tam Kowalski kombinuje całkiem sensownie, Braun jakby zmądrzał (może to tylko taktyka zyskania czasu po rozbiciu tego słabego ruchu przez... Kukiza), ale... jak wyżej.
Uwierzę, jak zobaczę i "po owocach ich poznacie".
Z "trzecią drogą" nie chcę mieć nic do czynienia i będę ją, zapalczywie, zwalczał.

 

Vote up!
4
Vote down!
-3

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1512664

Na Brauna głosowałam w I turze wyborów na prezydenta, a Kowalski jak najbardziej jest porządnym gościem.

Zauważyłam na Marszu 11 listopada z jaką zawiścia patrzyli na niego Bosak i Winnicki, bo to właśnie on porywał swoim przemówieniem tych młodych. Może oni mają jakiś instynkt bo w końcu młodych bardzo łatwo zwieść...

Jak to młode pokolenie znowu ktoś oszuka, to ciężko będzie z nami wszystkimi tutaj. Mnie się wydaje, że zawsze... chyba jakaś siła wyższa... daje nam to pokolenie na miarę czasów. Obawiam się, żeby znowu ktoś ich na jakieś kryterium uliczne do odstrzału nie wyprowadził :(

 

Co do Rosji... ja ruskim nie wierzę, ale trzeba z nimi rozmawiać bo to jest nasz sąsiad! Dlatego podziwiam Orbana, bo on ma na uwadze właśnie dobro przede wszystkim Węgrów.

Zlikwidowaliśmy pobór do wojska, każdy może tutaj wleźć jak na cholerną działkę i skopać nas wszystkich, więc pytam się czemu mają służyć takie nieodpowiedzialne prowokacje? To jest narażanie bezpieczeństwa nas wszystkich tutaj!

Politycy cokolwiek myślą nie powinni się tak zachowywać, tak uważam.

Czy to jest odpowiedzialne wymachiwać szableką i szczuć? a błagać jak cieć o obce wojska? kogo tutaj chcemy zaprosić? niemiaszków również?

Tyle :))))

Vote up!
4
Vote down!
-3

Astra - Anna Słupianek

#1512668

Jest taki, naprawdę interesujący, facet - spec od geopolityki. Młody, skromny, inteligentny... Może nawet niezaangażowany politycznie (o ile nie bierze kasy od Chińczyków:):):)) :
http://jacekbartosiak.pl/
Nie oceniam, ale warto go posłuchać.
Dokładniej, niż Brauna, bo Braun to przy nim... komediant.
Moim zdaniem Braun (choć nieco się ogarnął) zdążył już wygłupić się na maxa...
Kumpel "galaktycznego geniusza" Coryllusa...:(:(:(
"Bajoka"... (jak to nazywają).
Na prezydenta???
No, zapuścił brodę, więc nie widać tego krzywego uśmiechu i ticków nerwowych...:):):)
To oczywiście moje, moje i jeszcze raz moje prywatne zdanie.

Vote up!
7
Vote down!
-3

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1512670

Bartosiak? ja już chyba coś na you tub z nim oglądałam, ale oki wejdę w link i poczytam :) jutro, bo już późno a rano trzeba do pracy wstać!

Corryllus to ten bajkopisarz?  dziwny co najmniej  jest :))

Dobranoc

Vote up!
5
Vote down!
-4

Astra - Anna Słupianek

#1512673

"Co do Rosji... ja ruskim nie wierzę"

czy oby na pewno ?

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1512671

Oby, oby - ani schizofrenii ani nawet miażdżycy nie mam, zdrowiutka niestety jestem.

Tam u góry jest taki wpis... "Samotność Polaków" i tam jest wszystko, to się z domu wynosi Józio...

Vote up!
4
Vote down!
-4

Astra - Anna Słupianek

#1512674

 

Jeszcze blisko dwa lata temu nie miałem cienia wątpliwości :
 
http://niepoprawni.pl/blog/7256/nie-bedzie-ruski-plul-nam-w-twarz
 
Dziś ?
 
No chyba że to kalkulacja :-)
Vote up!
3
Vote down!
-1
#1512675

Wiesz co Józio? to już musisz żyć z tym "cieniem" :))))

 

Vote up!
4
Vote down!
-3

Astra - Anna Słupianek

#1512676

Ponieważ oboje (nie razem :-))) ) musimy iść spać, by rano wcześnie wstać, odpowiem jutro.
 
Mam na to "pewne argumenty"
 
Dobranoc
Vote up!
3
Vote down!
0
#1512678

Dlaczego Prawdę się dziś dołuje?

Brak pokory, czy wstyd może jaki

Różne w tym temacie są poszlaki

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1512578

Pozdrawiam również :))

Vote up!
5
Vote down!
-3

Astra - Anna Słupianek

#1512583

Nikifor słowa...:):):)
Wielki Poeta "Niepoprawnych" i apologeta Poręby bardziej się stara:):):)

Vote up!
6
Vote down!
-5

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1512637

Kobieto!

 

Nie jesteś w stanie pojąć racji stanu i zawiłości polityki.

Może własnie opłaca się być w UE aby ukształtować ją na swój sznyt?

Pojmujesz? Nie.

Robi się bilans sojuszy. Wiem, wiem, że wolałabyś z wielikoj Rosiju. Ale nieważne. Teraz bilanś jest taki, że opłaca się nam być w unii, biorąc tylko pod uwagę swobodę poruszania się i swobodę handlu.

Tworzymy w UE twardą opozycję, która będzie w stanie powiedzieć brukselskim lewakom NIE!

 

I po co tak jęczeć i łkać?

 

Myśleć, kobieto, myśleć! (A jak nie wiesz, to się zapytaj)

 

Pzdr

Vote up!
11
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1512584

Meńczyzno!! co się na mnie denerwujesz?:))

W tym wywiadzie dla gównianej Kaczyński wyraźnie potwierdził, że ma wiedzę iż to jest ekonomicznie nieopłacalne, całe to wstąpienie do UE.

No i jeszcze donek do wydał, że udawał jedynie swoją niechęć do wstapienia w ten eurokołchoz... czyli kłamał!

Dlaczego? ano ze strachu coby go stronnictwa patriotyczne nie wysadziły. Tam wszystko jest, w tym wywiadzie dla gównianej...

A teraz się martwią i bzdury o odbudowie gospodarki nam wstawiają? :))

To jest dopiero cynizm! i jeszcze okazuje się, że ci co nie chcą być w UE to szkodnicy i awanturnicy "som"

To chyba Ty też się do nich zaliczasz, bo wielokrotnie pisałeś, że powinniśmy opuścić ten kołchoz, czy nie? :)

 

Ja tam nie wiem jaki kraj Ty byś wolał, może nad Jordanem? ale nie znasz Polaków, niedoczekanie ich!!!!

Mnie interesuje tylko tu i teraz Polski... i żadne partie, żadne!, nie są w stanie mnie ogłupić, one są i mijają, a Naród zostaje... i skąd wiesz czy ci od "sznytu" pozostaną bezkarni.

Wiesz co grozi jeszcze dzisiaj za sprowadzanie obcych wojsk na terytorium naszego kraju?

Chyba muszą szybciutko tą konstytucję zmieniać heheh

 

Pozdrawiam Cię jazgu a jak czegoś nie zrozumiałeś, to przykro mi :)

 

Vote up!
6
Vote down!
-8

Astra - Anna Słupianek

#1512585

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A może to, co zobaczymy w Warszawie 7-go maja w ramach "parady szumana"?

cytuję za słownikiem języka polskiego:

sznyt

1. «wygląd lub sposób bycia charakterystyczny dla jakiegoś środowiska i uznawany przez nie za najwłaściwszy lub elegancki»

2. środ. «cięcie na skórze lub blizna po nim, modne w środowisku przestępczym

a tu - zajawka: http://schuman.pl/pl/parada-schumana

 

Parada schumana inicjatywą obywatelską, niepartyjną.
 
A jaką - ja się pytam??? PLEMIENNĄ???

 

Jeszcze raz poprę zdanie Grzegorza Brauna: narodowcy, pozostańcie na prawym brzegu Wisły, przy katedrze św. Floriana, niech nikt nie da powodu do oskarżeń o napaść. nawet, jeśli przebierańcy rozpoczna zadymę - zostana łatwo rozpoznani.

 

Vote up!
5
Vote down!
-7

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1512593

..że żaden pretorianin prezesa nie rozedrze szat na Twoim blogu:))

a tu proszę, Januszek pretorianin nie wytrzymał:))...no i jeszcze zasugeruje Ci, że pan prezes, którego jeszcze nie tak dawno niemieckie media nazywały kartoflem będzie zmieniał UE na swój sznyt:)))he he he he

no miota się nam Januszek łokrutnie, bo nie wie do końca co ten prezes wymyśli, ale z tego wynika, ze już niedługo, już za chwileczkę prezes Kaczyński podporządkuje sobie cały PE i wprowadzi " bilans sojuszy" :)))...cokolwiek miałoby to oznaczać, to chyba Tuskowi i jego bandzie włos nadal z głowy nie spadnie ...poza tym jestem pewien, ze tylko goopolom januszek wciśnie, ze opłaca sie nam być w Unii, bo tak powiedział prezes:)))...no i jak potrącą Januszkowi na dżyzję na Turasów, która to zakontraktowała pani premier Szydło u Andżeli Merkel, to też będzie "bilans sojuszy"...mam nadzieję, że tego Jasia z fujarką, który teraz tutaj gwiazdorzy na tym forum kiedyś ludziska przejrzą i odpowiednio ocenią...dalej wierzę w mądrość Polaków i wiem, ze kiedyś nie dadzą się prowadzić takim wróżbitom...

mam tylko jeszcze jeden koment, bo na tym forum jest zamordyzm i nie będę miał możliwości polemiki, no chyba , ze Gawrion zdejmie mi dyby, które mi założył, albo przestanie mi wysyłać mejle, że cytuję : "niepoprawni stęsknili się za mną i tak dalej"...pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#1512594

Jak tam było u węgierskich bratanów na majówce?

A skąd u Ciebie aż 8tys punkciorów na minusie? Święta godzino, to chyba rekord tutaj!! :))

Te "dyby" to dożywotnio masz?

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-5

Astra - Anna Słupianek

#1512596

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

niepoprawne kazamaty jak szeol)))nie wiem ile będą trwały, czuję się jak Prometeusz, któremu sepy wydziobują codziennie wątrobę, to kara za to że oszukałem zeusa gawriona i wytykłem tutejszemu herosowi jego błędy:)))he he he

pisze mi, że mogę dodać jeszcze dwa komenty, ale w praktyce to drugi i ostatni...

niestety plany się zmieniły i nie byłem u Bratanków ze względu na kiepską prognozę pogody, ale za to zwiedziliśmy Słowację Wschodnią z miastem Košice...trzydniowa wyprawa, którą opisze na blogu ze zdjęciami:)) a co:))...u Bratanków będziemy w sierpniu...piękna by była nasza Europa, ale bez tego eurokołchoźnianego "sznytu"...tak myślę...podziwiam różnorodność każdego kraju europejskiego , jego inność, jego odrębność, jego unikalną narodowość...o zgroza trafiliśmy na Europejskie Dni Košic z tą "sznytową" propagandą eurokołchoźnianą...jak się już ogarnę, to opiszę bo warto ...pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#1512597

              

Vote up!
6
Vote down!
0
#1512599

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Dixi nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Kurczak-Prometeusz!:):):)
Kurze wątróbki są maleńkie.
Móżdżki jeszcze mniejsze - wystarczą tylko do tego, by gadakać lub piać.
I s.ać.:):):)
PS
Poprawiłem literówki.
Przy okazji zauważyłem, ilu ten palant ma zwolenników na NP.
Wstyd!
Widocznie wielu jest takich, którzy lubią piać na kupie gnoju...
Naturalne środowisko?:(:(:(

Vote up!
5
Vote down!
-7

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1512638

Nikt ci kołków w dupsko nie wbije, ale szanuj inne myślenie na sprawy Polskie, a ty zaraz widzisz żyda, w tym kto się z tobą nie zgadza

Vote up!
8
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1512598

Może będzie jakąś amnestia, lub nadzwyczajne złagodzenie kary. 
 
Szef ma dobre serce :-))))
Vote up!
5
Vote down!
0
#1512607

Cześć Józiu

 

A ja tu nie chcę tych Patrii i Trybeusów, oraz im podobnych. To obniżenie poziomu intelektualnego portalu. Mają swój śmieszny ekran, gdzie też im się dobrze nie wiedzie, ale niech tam hasają.

Jest na ich poziomie jeszcze dupelek, onecik, itd.

Tak, że się Józiu zastanów.

 

Pzdr

 

Ps. Ja wiem, że ty kochasz ich rozpierduchy.

Vote up!
9
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1512620

Ależ Januszu.
Ja portalowy "malarz i fotograf" miałbym brać udział w rozpierduchach - nigdy.
Znasz mnie od lat. 
Zawsze, ale to zawsze, takie sytuację omijałem i omijam szerokim łukiem.
Każde działanie na szkodę portalu uważam za szkodnictwo i je tylko piętnuje
A że czasami zbyt ostro :-)))))
Vote up!
6
Vote down!
-1
#1512622

To jest bardzo nieładnie i nie po polsku... taka nienawiść i wypowiadanie się na temat autorów piszących na innym portalu :(

W dodatku... jazgu... sam najlepiej wiesz, że co jakiś czas próbujesz się zalogować na tym "wrażym portalu" hehheh :))

Może uruchom jeszcze ze 2-3 nicki z tych sześciu jakie tam założyłeś? Ktoś przez pomyłkę może któryś z nich odblokował?

 

PS

Co do rozpierduch, to jesteś "miszczem" :)

Tam próbowałeś wygryźć rednacza a tutaj? zapomniałeś jaki konstruktywny udział brałeś w wyganianiu stąd fajnych blogerów?

Nieładnie... :(

Co tam!! i tak Cię pozdrawiam :))))

Vote up!
6
Vote down!
-6

Astra - Anna Słupianek

#1512627

...ktoś by pomyślał, że prawdziwa cnota krytyki się nie boi, ale jeśli by ktoś uważał, że ten pan ma cnotę, to by się grubo pomylił:)))

...no więc jestem członkiem towarzystwa historycznego i mam możliwość wglądu w archiwa IPN...dlatego strach, panika, bo okazałoby się, że "król jest nagi" i należał do PZPR:))))

zauważyłem, ze obcięli mi komenty do jednego na dobę:)))...nie zakneblujecie mnie towarzysze:))pozdrowił...

Vote up!
4
Vote down!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1512662

Sam obniżasz intelektualny poziom "tego portalu".
Na bezrybiu i jaź ryba.
Żaden z niego sczupak.:):):)
PS
Z Wikipedii:
"Żywi się owadami, mięczakami, skorupiakami a czasem także małymi rybami.":):):)

Vote up!
6
Vote down!
-6

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1512639

Vote up!
7
Vote down!
0
#1512601

A co sądzisz o tym.

http://www.anty-news.waw.pl/ludzie/neon24-wyeliminowany-poprzez-ko/

Vote up!
5
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1512602

Szok, na Salonie 24.pl już kilka dni temu o tym pisano.
 
Czyżby jakąś ściepkę zorganizować na wieniec.
 
Szkoda ich
 
                                   
Vote up!
7
Vote down!
0
#1512603

Patria się urlopowała na NEonie, więc wróciła tu na NP, widać to prawda, szkoda taki zacny ruski portal:)))))

Vote up!
8
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1512604

Widziałem propozycje nowego logo.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1512606

Desant z NE żre się między sobą.
"Zaostrzanie walki klasowej" to stara praktyka bolszewików:):):)

Vote up!
5
Vote down!
-6

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1512641

Nic się nie martw Józio i NEon i Niepoprawni będą jeszcze dłuuugo.

I nie trolluj mi na moim blogu, oki? :))

 

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-5

Astra - Anna Słupianek

#1512611

Dobrze, zmieniamy temat. Przeczytam już teraz Twoją notkę.
 
Ale wiesz zawsze widząc tu Ciebie i Trybeusa na portalu to wracają wspomnienia starych dobrych czasów
 
Och to były czasy,och
Vote up!
4
Vote down!
-1
#1512613

Zapewniam Ciebie i Twojego teścia, że pogłoski o śmierci NEonu są grubo przesadzone! :))))

Vote up!
3
Vote down!
-5

Astra - Anna Słupianek

#1512610

Patrio, nie mam już teścia. Zmarł sporo lat temu.
 
Ale jednak cienko przędziecie, oj cienko.Duet Opara&Ruszkiewicz w sposób perfekcyjny sprowadzają Neon na dno.
 
Polecam :

https://www.similarweb.com/website/niepoprawni.pl

https://www.similarweb.com/website/neon24.pl

 

A miało być odwrotnie

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1512612

Ten drobny pan w kapeluszu, który tańczy z Bublem, to rabin Pan Bolesław Szenicer.

Nikt nie twierdzi, że żydzi nie są fajni... no może oprócz tych o których śpiewają :))

 

Vote up!
4
Vote down!
-4

Astra - Anna Słupianek

#1512609