Polska nie dla idiotów !!

Obrazek użytkownika patria
Kraj

Polska nie dla idiotów!!

Ponad 900 godzin nagrań! Polski Reality Show, podbija świat, słuchajcie, oglądajcie, jak takie państwo, z taką historią, zostało upodlone przez ... idiotów!
Kurtyna w górę !
Wszystkie tłuste misie wpadły w panikę.
Premier Piechociński, to wiadomo, szczery chłop, więc wypalił ni mniej ni więcej, tylko to, że obiecuje bezkarność autorom nagrania, byleby tylko taśmy trafiły do Prokuratora Generalnego, a tam już wiadomo, dla dobra państwa polskiego, które nie istnieje, zostaną utajnione...
Wiadomo, że w Polsce można wszystko obiecać, co tam, to taki prywatny folwark, więc organy państwa są zbędne.
Prezes NIK nagle (sic!) składa doniesienie do ABW o swoim spotkaniu z
J.Kulczykiem, tym Kulczykiem, który
Cyt:
. Ostatnio w ramach Katowickiego Europejskiego Kongresu Gospodarczego dr J.Kulczyk pouczał Polaków, że „nasze przywiązanie do języka i kultury obciąża Europę”, może tą właśnie złotą myśl chciał przekazać szefowi NIK-u tyle, że niestety nie posłużył się językiem migowym
http://wpolityce.pl/polityka/201235-szewczak-prezes-nik-udaje-hamleta-najwyrazniej-jest-sie-czego-bac-a-pole-do-szantazu-najwazniejszych-osob-w-nawet-teoretycznie-istniejacym-panstwie-polskim-urosla-do-gigantycznych-rozmiarow
Jakie złote myśli, panie Kulczyk, jaki z pana patriota, wypisz wymaluj jak nasz premier D.Tusk teoretyk historyk od stanu umysłu nienormalnych Polaków, albo Cimoszewicz, który kiedyś w Polsacie wypowiadał się o tym niepotrzebnym i na szczęście zanikającym polskim nacjonaliźmie.
Niepotrzebny nacjonalizm... przywiązanie do języka i kultury.... jak się boją użyć tego słowa, patriotyzm... jak ich parzy...
Pierwszy gościu, dostaje odznaczenia od Niemców, drugi to spec od ubezpieczeń Polaków w czasie powodzi, a trzeci przejmuje na potęgę polski kapitał za bezcen, podatki oczywiście płacąc w innych krajach, nawet nie chcę wnikać w jakich, wiadomo ... europejskich, to nic dziwnego, że się martwi o Europę a Polska jest obciążeniem, robi chłopak co może, żeby ulżyć temu obciążeniu.
Organy państwa jednak poczuły się w obowiązku i weszły do siedziby „Wprost” żądając wydania „nośników” jak napisał na twiterze dziennikarz tego pisma Michał Majewski. Tyle, że redakcja Wprost im tych taśm nie wydała, a jak napisał na twiterze C.Gmyz :
w Niemczech Trybunał Konstytucyjny uznał, że wejście przez FKA (coś w rodzaju naszego CBŚ) do redakcji Cicero było złamaniem konstytucji

No i zabawa trwa, zabawa groźnych idiotów, którzy cholera wie, co jeszcze gadali w czasie tych kolacyjek, kiedy żarli i popijali, w dodatku za państwową forsę, czyli naszą.
W świat w każdym razie poszedł komunikat o polskich idiotach u sterów władzy.
Każdy gangster, każde państwo może was sobie ponagrywać i trzymać w garści, bo jesteście idiotami, którzy rządzą moim krajem.
Interes mojego kraju, to dla was pikuś, ważne, żeby utrzymać się u władzy.
A żeby było jeszcze śmieszniej, to okazuje się, że premier wiedział o podsłuchach, tylko okazuje się, że zapomniał o nich uprzedzić swoich kolesi.
Cyt:
Według ustaleń gazety, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego ostrzegła szefa rządu, że w jego ulubionej knajpie Lemongrass może dochodzić do podsłuchiwania.
Pracował tam zresztą Łukasz N., który od ponad roku jest menedżerem w restauracji… Sowa i Przyjaciele
http://wpolityce.pl/polityka/201207-tusk-ostrzezony-przez-abw-w-knajpie-moga-pana-nagrac-czy-dlatego-szefa-platformy-nie-ma-na-tasmach
Znaczy, następny idiota...

Natomiast nasi sąsiedzi, ulubieńcy miłościwie nam panującego premiera, idiotami nie są.
Właśnie teraz, szybciutko:
Cyt:
Rząd Niemiec przyjął porozumienie, które prowadzi do zniszczenia polskiego węgla. Propozycja dotyczy unijnej polityki klimatycznej. Niemcy chcą, by wyłączenie z obrotu 900 milionów pozwoleń na emisję dwutlenku węgla nastąpiło już w 2017 r., a nie jak proponuje KE w 2021 r.

Przyjęcie takiej propozycji uderzy w Polskę, której gospodarka jest oparta na węglu. Prof. Jan Szyszko, były minister środowiska, powiedział, że w tej sytuacji konieczna jest reakcja rządu. Dodał, że PiS nadal domaga się renegocjacji pakietu-klimatycznego. Niemcy robią to niezwykle skutecznie – stwierdził.
- Niemcy rozwijają potencjał energetyczny oparty o węgiel brunatny, renegocjując równocześnie zapisy pakietu klimatyczno-energetycznego. Niemcy mają w tej chwili większą emisję w przeliczeniu średnio na głowę mieszkańca, a mimo to oskarżają Polskę o to, że to głównie ona zanieczyszcza atmosferę pod względem dwutlenku węgla. Równocześnie Niemcy bardzo zainteresowani są tym, aby przejąć polskie przeogromne zasoby energetyczne, w tym węgla kamiennego i brunatnego
http://80sec.info/infos/670986_niemcy-niszcza-polski-wegiel
Renegocjacje? Po co? Renegocjacje to robią Niemcy, ale tam nie rządzą idioci!! W dodatku to pomysł tego znienawidzonego PiS!
Nikt nie zajmuje się zabezpieczeniem odpowiednimi przepisami, jak to ma miejsce np. w Danii wykupu polskiej ziemi przez obcokrajowców.
Okres ochronny wygasa już w maju 2016 r.!
Kwaśniewski, co by nie było były prezydent, lobbuje na rzecz rosyjskiego Acronu, który chce przejąć polskie Azoty, premier przyjmuje niemieckie odznaczenia i nie widzi nic złego, że te próbują przejąć polski węgiel.
Czekoladowy Orzeł, biało-różowe flagi, różowe okulary, pogrzeb z honorami generała, nietykalne rosyjskie pomniki „wyzwolicieli”, katastrofa smoleńska,... kto chciał to widział, że państwo polskie przestaje istnieć..., ale inni dopiero musieli to usłyszeć...
Wszyscy mają w dupie, co się stanie z polską ziemią... idioci? czy,.... coś jeszcze bardziej przerażającego, co rzuciła w twarz temu ostatniemu 17 letnia polska dziewczyna...??

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:13)

Komentarze

Proponuję popularyzować hasło tytułowe jak się tylko da, na wszelkie sposoby.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1428377

że są nie tylko przekupni i odrażający w tym swoim parciu do władzy za wszelką cenę, ale właśnie idioci!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Astra - Anna Słupianek

#1428394

Proponuję popularyzować hasło tytułowe jak się tylko da, na wszelkie sposoby.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1428378

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1428395

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1428403

To jest właśnie najgorsze, że tych idiotów tutaj różnej "maści" od cholery :(

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Astra - Anna Słupianek

#1428467

tzw,

ty

czasem jak bekniesz to smród dochodzi aż

tutaj do mnie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1428409

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1428414

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1428448

Pogrzewanie atmosfery, urąganie wytrawnemu politykowi, powiedziałabym "rewolucyjna sraczka" prawie w każdym wątku. To nie może być przypadek.

Nawoływanie do majdanu - to woda na młyn waadzy, która na gwałt potrzebuje pretekstu do wprowadzenia stanu wyjatkowego i zrobienia użytku ze spec-ustawy o "bratniej pomocy".

Tak więc, popieram hasło: "Polska nie dla (pożytecznych) idiotów."

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1428452

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Pielenie rabatek na kolanach tak daleko weszło w krew, że nie sposób się podnieść ?  

Niektórym bliżej do kreta, niż do orła.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1428462

Coś tu komuś retorycznie odbija. Istnieje coś takiego jak podział pracy. Jest opozycja parlamentarna i opozycja pozaparlamentarna. Jest jeszcze obóz władzy, którego czubkiem tylko góry lodowej jest Platforma i rząd. W takiej sytuacji opozycja parlamentarna niewiele może, bo się po prostu nie rozerwie, ale kto zabrania wystąpień opozycji pozaparlamentarnej ? Pokażcie Panowie, co potraficie - w realu a nie we wirtualu. Ja cały czas nawołuję do obalenia tego rządu, a raczej tej j władzy, tego systemu, ale trzeba to robić z głową i z wyrachowaniem i właśnie oddolnie  W RAMACH NIEPOSŁUSZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO.

Radzę się mitygować.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1428527

Pan znów filozofujesz. Opozycja pozaparlamentarna ma wyjść na ulice i zrobić czarna robotę, żeby następnie opozycja parlamentarna mogła przejąć władzę.

Nietrudno się domyśleć, że   Pan jest w tej drugiej,  tej od przejecia władzy.

Powodzenia,  przejmujcie, ale przedtem sami wyjdźcie i zróbcie co trzeba.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1428536

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

wychylaj sie bo mozna oberwac najlepiej glowe pod poduszke schowaj i chwal nieudacznikow za za ciebie obala PObolszewie.

Boj sie ze wprowadza stan wyjatkowy , boj sie ze wprowadza spec ustawy, boj sie ze beda strzelac do ciebie jak bedziesz wstawac z kolan, boj sie zyc.

Jak by tak myslano jak ty czy pozyteczni idjoci to by w Polsce mowiono juz dawno po kacapsku czy szwabsku nie mowiac juz ze by nie bylo zadnych powstan.

Chyba ze ty jestes z tej strony co to oblewaja  pomyjami polskie zrywy narodowe.

PObolszewia bedzie trwala w nieskonczonosc jesli beda  tacy jak Ty obroncy nieudacznictwa PISowskiego opluwac tych co krytykuja brak dzialan jedynej parti co jest w stanie pogonic ta cholote.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1428588

 

   

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1431806

PO potopie

 

proszę nie sądzić

że odwrócony jestem

całkiem do tyłu

do przeszłości

 

że nie widzę 

majaczących w oddali

fantasmagorii

świetlanej przyszłości

 

PO-potopowych

radosnych wizji

PO-topionych

wizjonerów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1428466

Witaj Astro!

 

Bardzo dobre!

Promuję ciebie na fejsie.

Czemu tam nie zaglądacie? Zbieram lajki

 

https://www.facebook.com/niepoprawnipl?ref_type=bookmark

 

Serdeczności

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1428552

Dzięki za ocenę i promocję!
pozdrawiam :)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Astra - Anna Słupianek

#1428558

Gdy wymordowana została nacja

A właściwie większość inteligencji

Zwiększając motłoch różnej proweniencji

Inteligenci są od końca wojny

Traktowani jako ludzie  bezwolni

Zdarzają się  sprzedajni za srebrniki

Ale to Judasza zdrady wyniki

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1428566