Czy Prezydent Duda nie będzie potrzebował naszej pomocy?

Obrazek użytkownika Obserwator
Kraj

W sytuacji "wyczyszczenia" budżetu Kancelarii Prezydenta Dudy przez poprzednika, co ma nawet spowodować niemożność usunięcia obecnych rezydentów rezydenta, zasadne jest postawienie pytania, czy Prezydent Duda nie będzie potrzebował naszej pomocy?

Budżet dla Bronkozaura był spory, 168 mln., mają z tego zostać smętne resztki, co - być może z założenia - ma utrudnić lub uniemożliwić Prezydentowi Dudzie jakiekolwiek działanie, no a potem będzie klangor że "nic nie robi", że "nie dotrzymuje obietnic" itd. W dodatku w okresie wyborczym.

Proponuję zrzucić się po ile kto może (jak może 10 zł, to 10 zł, jak może 100 zł, to 100 zł), wybrało Prezydenta Dudę 5 mln Polaków, jak 10% z nich poświęci średnio 20 zł, to przynajmniej na początek będzie dodatkowe 10 mln do dyspozycji.

Tylko niech jakiś prawnik powie, czy takie darowizny są dozwolone prawem, a Kancelaria Prezydenta niech poda numer konta.

 

"Nie będzie z Budy pluł nam w twarz i kasy podiwaniał..."

 

Pozdrawiam niepoprawnie

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

Nie ma co panikowac, wszystko wyjdzie na jaw, i to bardzo szybko. Ja od dawna mam przeczucie ze ktos za te przekrety odpowie a juz immunitetu od jutra  nie ma .

Vote up!
3
Vote down!
0
#1489582