Altered Carbon czyli żydowski syndrom nieśmiertelności.

Obrazek użytkownika norwid
Kultura

Warto zagłębiać się dobre produkcje Hollywood, szczególnie te które obnażają problem duszy żydowskiej. Taką produkcją na pewno jest serial SF pt. Altered Carbon. Cyberpunkowa powieść Richarda K. Morgana na której oparty jest serial Altered Carbon została opublikowana 15 lat wcześniej. Fani gatunku są zawiedzeni filmową produkcją Netfliks'a, w mojej ocenie niesłusznie. Film bowiem nie jest wierną kopią książki ale raczej specyficznym studium współczesnego człowieczeństwa. Owe 15 lat interwału pomiędzy powieścią a serialem to czas boomu mediów społecznościowych które w znacznym stopniu zmieniły świat. Wyostrzyły się pytania o sens istnienia bowiem dystans między ludźmi zmniejszył się.

 

Fabuła serialu z biblijnym odniesieniem

 

Altered Carbon opowiada historię elitarnego posłańca-komandosa który zostaje wskrzeszony w nowym ciele po 250 latach przebywania w lodówce. Od razu per analogia skojarzyło mi się biblijne „przemienienie pańskie” które zmienia „pozór twarzy jego” jaki znaliśmy ze starotestamentowego proroctwa księgi Izajasza:

53

1 Któż uwierzy temu, cośmy usłyszeli?
na kimże się ramię Pańskie objawiło?1
2 On wyrósł przed nami jak młode drzewo
i jakby korzeń2 z wyschniętej ziemi.
Nie miał On wdzięku ani też blasku,
aby na Niego popatrzeć,
ani wyglądu, by się nam podobał.
3 Wzgardzony i odepchnięty przez ludzi,
Mąż boleści, oswojony z cierpieniem,
jak ktoś, przed kim się twarze zakrywa3,
wzgardzony tak, iż mieliśmy Go za nic.

 

Główny bohater serialu jak biblijny mesjasz po przemienieniu pańskim robi remanent z bogami nowego świata. Technologia obcych dała ludzkości możliwość transferu świadomości z jednego ciała w inne. Matryca świadomości zachowywana jest w specjalnych bankach danych tak aby można było zasilić nowe ciało o świadomość zawierającą cenne zapisy pamięci które pomogą np. wyjaśnić morderstwo. Właśnie w tym celu wybudzono Takeshi'ego Kovacs'a – pół Słowianina pół Japończyka. Swoją drogą ciekawa koncepcja i zaś przypomina mi się historyczna współpraca polsko-japońska wymierzona w nazistowską Rzeszę Niemiecką.

 

Jeden z największych przyszłych bogów ludzkości Laurens Bancroft zostaje zamordowany. Jak na przezornego boga przystało zmartwychwstaje i wskrzesza legendarnego emisariusza, posłańca czyli anioła który wykonuje swoje zadanie z przytupem.

Na tym zakończę opis fabuły aby nie psuć widzom przyjemności z oglądania serialu. Pokuszę się jednak o pewne analogie cywilizacyjno filozoficzne niezrozumiałe dla tępych fanów nowinek technicznych. (1)

 

Eschatologia żydowskiej kinematografii.

 

Eschatologia to nauka o dniach ostatecznych opisywanych w księgach prorockich Starego i Nowego Testamentu. Żydowska kinematografia to zaś główne ramie syjonistycznej propagandy ze stolicą w Hollywood. O ile wobec gojów czyli nie-żydów amerykańska kinematografia realizuje superprodukcje w których prezentowane są cele polityki światowej o tyle koszerna produkcja filmowa skierowana do żydów prezentuje dylematy moralne i cywilizacyjne diaspory. Właśnie ten cel został zrealizowany w serialu Altered Carbon. Główny bohater nie prowadzi śledztwa bo lubi swoją policyjną robotę. Nie robi tego też dlatego że kocha swoją nową neo-katolicką kobietę. Cały ciąg wydarzeń ma miejsce z powodu świadomości przestrzeni między życiem, powłoką ludzką a człowieczeństwem. Właśnie ten zasadniczy dylemat rozpala żydowskie umysły co najmniej od czasów Talmudu Babilońskiego. Twierdzenie że goj jest zwierzęciem w przebraniu ludzkim z perspektywy tego serialu nabiera nowego blasku. Czyni widza świadomym pojęcia człowieczeństwa i konsekwencji wynikających z tej świadomości. Dla przykładu – co pisałem wcześniej w „żydowskim dylemacie prezydenta Dudy” że ważniejsze jest uczestnictwo w czymś wielkim aniżeli zabezpieczenie przyszłości dla swojego potomstwa. Tego nie rozumiał jeden z komentatorów i usilnie starał się udowodnić że zwierzęca natura człowieka jest celem nadrzędnym w podejmowaniu decyzji. Otóż nie.

 

Zwierzęca natura człowieka tak w Starotestamentowej Księdze Rodzaju jak i w serialu SF „Altered Carbon” jest wrogiem człowieczeństwa. W obu przypadkach symbolem opętania jest kobieta która bardziej kocha życie aniżeli prawdę. W jednym z odcinków serialu widzimy jak główny bohater filmu słyszy od swojego alter-ego iż „jego wielkie kłamstwo utkane jest z tysiąca małych prawd”. Dokładnie tak samo wielkie kłamstwo „Polskich obozów zagłady” ma się do wezwania jakie Bóg Najwyższy kieruje do Narodu Wybranego. Żydzi jednak wolą budować swoją prawdę historyczną na kłamstwie bo ono pięknie buduje „żydowską opowieść poza czasem” zwaną HAGADĄ.

 

Nie ma więc znaczenia czy żydowska opowieść będzie realizowana w podziemnym Matrix'owym Syjonie w walce z robotami, czy będzie mówiła o 1000 letnich dzieciach Matuzalema w „Zmodyfikowanym Węglu”. Zawsze będą sobie żydzi musieli odpowiedzieć na podstawowe pytanie – ile człowieczeństwa miłego Elohim w nich jeszcze zostało.

 

Wymiar cywilizacyjny a prawda historyczna.

 

Jak słusznie zauważa pani dr. Ewa Kurek w wywiadzie dla Telewizji Narodowej (2) "O zbrodniach żydowskich mówić nie wolno. Ten kanon jest utrzymywany przez wieki". Kłóci się to bowiem z hagadą a ta jako centrum stawia żydostwo. Fakty, rzeczywistość i bieg historii widziane na opak zawsze wcześniej czy później prowadzi Naród Wybrany do nieuniknionej konfrontacji. Jeśli żydzi konsekwentnie negują prawdy historyczne i oddają się uwielbieniu wobec żydowskich bajań na temat własnej historii muszą wcześniej czy później wywołać dysonans poznawczy u narodów świata. Dysonans który ostatecznie owocować będzie odrzuceniem. W dobie internetu i mediów społecznościowych żydowski kult kłamstwa historycznego jest główną osią napięć społecznych.

Sprzeczność cywilizacji żydowskiej i cywilizacji chrześcijańskiej(łacińskiej) pomimo narkotykowego otępienia tej drugiej prowadzi do zagłady państwa Izrael. Kult kłamstwa, pogardy do gojów i wyzysku narodów świata które konstytuują istnienie państwa żydowskiego determinuje jego brak głębi strategicznej. Ergo przestrzeń oddziaływania politycznego i gospodarczego Izreala nie istnieje. Jedyną wyspą eksploatowaną ekonomicznie, intelektualnie i politycznie czego dowodzi red. Gadowski (3) jest Polska. Izrael zaczadzony swoja wielowiekową historią, swoimi wpływami w zachodniej cywilizacji nie dostrzega że stąpa po grząskim gruncie.

 

Jak bardzo przeszacowane są polskie i żydowskie uprzedzenia możemy prześledzić obserwując reakcje na jedno wystąpienie videobloga Witolda Gadowskiego (3). W materiale słyszymy wezwanie do odwołania Ambasador Izraela Anny Azari i uznanie jej jako persona non grata. Rząd Polski nie zareagował na to w jakikolwiek sposób. Szef MSZ pan Cpiapciutowicz nawet się nie zająknął że pani Azari zachowała się niewłaściwie żeby nie powiedzieć haniebnie. Światło na takie zachowanie rzucił red. S. Michalkiewicz (4) który dowodzi że rozdmuchana afera „polskich obozów zagłady” wynika z prac legislacyjnych w USA na temat restytucji mienia żydowskiego.

Osobiście nie akceptuje takiej wykładni przyznając jednocześnie rację argumentom pani dr. Ewy Kurek (2) jak i red. Gadowskiemu (5). Po prostu wara obcym krajom do spraw Państwa Polskiego. Pomimo nienawiści jaka panuje między pastorem Chojeckim a redaktorem Michalkiewiczem obaj panowie mówią w sprawie „polskich obozów zagłady” podobnie. W skrócie – temat jest wg tych panów dęty przez ruską agenturę a Polska najlepiej jakby siedziała cicho i wszystko oczywiście wina PIS-u. Publicyści do odrzutu.

 

Przeszacowanie nastąpiło również po stronie żydowskiej. Izrael zapowiedział odwołanie swojego ambasadora z Polski. Jest to ruch wyprzedzający na ewentualne wydalenie Anny Azari z terytorium RP, to bowiem zamroziłoby stosunki polsko-izraelskie i mozliwość eksploatacji państwa polskiego. Działanie podyktowane jedynie oglądalnością bloga „komentarz tygodnia”. Żadne czynniki polityczne w RP nie podjęły działań a jednak strona izraelska uznała głos społeczny za istotny i niebezpieczny. (6)

 

No dobrze widzimy że wojenka cywilizacyjna żydowsko-łacińska za pośrednictwem „polskich obozów zagłady” nabiera rumieńców, ale przecież jak słusznie zauważył jeden z komentatorów - Netanjahu przyjechał do Putina. Prezydent Rosji to reprezentant cywilizacji turańskiej która stosuje inne kryteria aniżeli cywilizacja żydowska czy łacińska. O co więc chodzi w polityce historycznej Rosji która jest emanacją cywilizacji turańskiej? O co chodzi cywilizacji żydowskiej już wiemy – o budowanie kłamstwa oświęcimskiego które ma zamienić ofiary w katów niszcząc tym samym religię holokaustu. Taka autodestrukcyjna operacja typowo żydowska. Cywilizacja turańska chce natomiast jednego – gloryfikacji Armii Czerwonej i budowania legendy dobrych wyzwolicieli Europy z rąk nazistów. W tych narracjach polski głos brzmi jak zgrzyt połamanych kół zębatych nienaoliwionego mechanizmu. Wszystko wygląda ładnie (lub nieładnie z innego punktu widzenia) ale...

 

Geopolityczne ale.

 

Jak podaje TVP-Info uroczystości z okazji Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu były dla premiera Izraela jedynie pretekstem, by polecieć do Moskwy. Dużo ważniejsze od historii jest bowiem to, co dzieje się teraz w Syrii i Libanie. I co się może wydarzyć w najbliższym czasie.

Benjamin Netanjahu po raz kolejny ostrzegł Władimira Putina przed utrwaleniem militarnej obecności Iranu w bezpośrednim sąsiedztwie Państwa Żydowskiego. To samo mówił już w Soczi w sierpniu ub.r. Bez efektów – po pół roku nie widać, żeby Moskwa jakoś wpłynęła na irańskiego sojusznika. Tymczasem pozycja Izraela słabnie z każdym miesiącem – teraz największym zagrożeniem nie jest tylko doświadczony bojami w Syrii Hezbollah, ale intensywnie realizowany przez Iran program budowy wysoce precyzyjnych rakiet, tuż pod nosem Izraela. (7)

 

Polityka historyczna staje się zatem zakładnikiem w interesach możnych tego świata. Działania cywilizacji turańskiej w Syrii która chce wykroić mocną pozycję w nowym ładzie światowym obliczone są na kwestionowanie mocarstwowej pozycji USA w regionie bliskowschodnim. Izrael jest miękkim podbrzuszem USA i o ile polityka przez. Obamy przekierowywała siły w stronę Morza Południowo-Chińskiego o tyle przez. Trump stara się podtrzymać państwo żydowskie. Służyły temu zarówno deklaracja o stolicy Izraela – Jerozolimie jak i rakietowy atak w Syrii na „rebeliancko” rosyjską bazę. Nie zmienia to faktu że potencjał USA się wyczerpuje i Izrael zmuszony jest do rewizji własnych gwarancji bezpieczeństwa.

Dlatego właśnie odsłonięcie pomnika Armii Czerwonej w Izraelu nie powinno dziwić nikogo.

Geopolityczne okienko jakie ma obecnie Polska to najlepszy możliwy czas aby jednostronnie aktem prawnym załatwić sprawę „polskich obozów zagłady”. Reorganizacja przestrzeni politycznej jaką obserwujemy w której blok żydowsko-amerykański wycofuje się zmusza polskie czynniki polityczne do zabezpieczenia własnego interesu narodowego wobec roszczeń nienasyconych żydowskich kłamców oświęcimskich.

 

Właśnie to zostało za pomocą noweli ustawy o IPN dokonane. Prezydent Duda zaś salomonowym, żydowskim targiem podpisał i oddał do sprawdzenia Trybunałowi Konstytucyjnemu.

Tak czy inaczej polityka historyczna Izraela, Niemiec i USA legła w gruzach a Polska może zawsze

A - Dokończyć ekshumacje w Jedwabnem a potem posadzić do pierdla Jana Tomasza Grosza.

B – Zrobić serial historyczny pt. „Łódzki Król Żydowski” który spowoduje że żydzi nienawidzić będą samych siebie. Ortodoksi mozaistyczni doczekają zaś spełnienia ich modlitw i Iran spuści atomówkę na Izrael.

Oczywiście serial solidny który należy udostępnić bezkosztowo na cały świat, szczególnie do Chin, Indii i na Środkowy Wschód.

 

Przypomnijmy zatem żydowską niepamięć historyczną tak aby syndrom nieśmiertelności miał pełne prawo do istnienia w samozagładzie licznej jak gwiazdy na niebie i piasek morski. Niech im się stanie zgodnie z antytezą abrahamowego błogosławieństwa, przecież wybrali za boga kłamstwo a człowieczeństwo zamienili na szeleszczące banknoty.

 

1 http://natemat.pl/229175,serial-altered-carbon-modyfikowany-wegiel-na-netflix-najlepszy-serial

2 https://www.youtube.com/watch?v=1JqvqOxlo9A "O zbrodniach żydowskich mówić nie wolno. Ten kanon jest utrzymywany przez wieki"

3 https://www.youtube.com/watch?v=Mjf1ScXmkWM Komentarz Tygodnia: Brońmy godności Polski!

4 https://www.youtube.com/watch?v=zBxVtZ7a2ik Michalkiewicz dla wSensie.pl o nowelizacji ustawy o IPN i relacjach miedzy Polską a Izraelem

5 https://www.youtube.com/watch?v=c69w8fj599U Komentarz Tygodnia: Nie bójmy się prawdy min.9.10

6 https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/54872/Ambasador-Izraela-zostanie-odwolana-Sprzeczne-doniesienia.html

7 https://www.tvp.info/35827567/izrael-ma-duzy-problem-po-co-netanjahu-polecial-do-putina

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)