Ruskie agentki to fajne dziewczyny.

Obrazek użytkownika norwid
Kraj

Agent królewskiej mości J23 będąc ukryty na angielskiej prowincji jak tajemniczy Don Pedro z Krainy Deszczowców w podwawelskich krzaczorach (1) rubasznie natrząsa się z ruskich agentek. Przytoczył on starą anegdotę za którą ponoć Abel zabił Kaina i dlatego posłuży ona jako temat przewodni wielowątkowej webmasterskiej opowieści.

 

J23 usiadł przy ognisku zapalił fajkę trzykrotnie mocno się zaciągnął aromatycznym dymem i rzecze w te oto słowy:

..

Za górami za lasami za dwoma morzami Północnym i Bałtyckim w góralskiej wsi zbliżał się odpust i wszystkie baby popędziły swoich chłopów do spowiedzi. Bojały się chłopy srodze, bo dudki przepili kłamiąc żonom że złodzieje POkradli. Szamotali się nieco w kolejce do proboszcza, kto ma iść pierwszy, aż w końcu padło na Jędrka. Ksiądz „dobrodziej” kiwał tylko ze smutkiem głową wysłuchując całej listy około-alkoholowych występków i na koniec zaczął jeszcze sam wypytywać:

- A nie chodziliście na ksiuty do obcych bab?

- A gdzie tam, moja by mi chyba łeb urwała!

- To i u Maryny z Hrubego nie byliście?

- Ano nie.

- A u mieszkającej pod lasem Zośki, co to ją mąż zaniedbuje i dlatego zawsze chętna?

- No nie.

- A u Stefy z kolonii, tej ładnej blondynki, która ma i czym odetchnąć i na czym usiąść?

-Też nie.

Ksiądz zadał chłopu za pokutę dziesięć zdrowasiek, pobłogosławił i odprawił z Bogiem.

Czerwony po uszy, ale jakby kamienia z piersi zbywszy Jędrek wraca do czekających w kolejce kolegów, a ci pytają ze strachem:

- I jak, mocno cię zrugał?

- Ii tam, nie tylko nie zrugał, ale jeszcze dał adresy fajnych dziewczyn. (2)

 

Stary agent królewskiej mości który z nie jednego pieca chleb wygarniał zadumał się chwilkę i z wesołością młodzika przytoczył listę fajnych stron internetowych które widnieją jako czarna lista redakcji oko.press.

Cóż to za oko.press? Nie znam. Nuże tedy do internetu poczytać o redaktorach. Z każdym kolejnym biogramem widzę że żartów nie ma. Sami płomienni szermierze postępu judeoidealistów. Może więc stary wyjadacz agent królewskiej mości J23 ma rację? Śledzę więc adresy stron, czytam czytam i czegoś mi tu brakuje. No brakuje ewidentnie niepoprawni.pl i starej dobrej prawica.net na której przesiedziałem parę lat.

I teraz czytelnikowi należy się pewne wytłumaczenie. Moja fascynacja środowiskiem prawica.net brała się z obecności na niej autorów którzy dawniej publikowali w lubianym przeze mnie czasopiśmie „Opcja na prawo”. Poziom, merytoryczne teksty skłaniały do uwagi i staranności. Popełniłem więc tam niemało tekstów aż do czasu kiedy zauważyłem chorą tendencje gloryfikacji Rosji i Putina. Im więcej tam czytałem tym więcej dostrzegałem cytatów pisanych cyrlicą. Działało to na mnie jak płachta na byka i poczułem się w obowiązku zastosowania przeciwwagi do nurtu w którym się znalazłem. Zacząłem więc pisać solidne artykuły których tytuły zaczynały się stwierdzeniem „Brawo PIS!” Tego właściciel portalu pan Andrzej Szcześniak strawić nie mógł. Usilnie nalegał abym przestał używać w tytułach stwierdzenia Brawo PIS. Po kilku niesmacznych komentarzach z jego strony wziąłem aksamitny rozwód z własnością pana Szcześniaka.

 

Jakież było moje zdziwienie jak kilka miesięcy później zajrzałem na witrynę i widzę że prawica.net wałkuje listę Targalskiego tzw. ruskich trolli w polskim internecie. Cała masa oburzenia – jak tak mógł napisać pisior jeden podlizywacz Kaczora. Kiedy tak czytałem komentarze uśmiechałem się w duchu – bo przecież ratowałem tymi moimi artykułami dupę ruskiej agentury. O ja naiwny sądziłem ze ratowałem prawicowy portal, starych poczciwych pisarzy z opcji na prawo.

Kiedy stracił się norwid z prawica net, ostatni listek figowy opadł i witryna wylądowała na czarnej liście Targalskiego.

 

Zaraz po zakończeniu mojej „kariery” na prawica net uznałem że warto mieć przyzwoitą alternatywę. Aplikowałem na niepoprawnych i tak zostało do dziś.

 

Żachnie się czytelnik – jaki to ma związek z tytułowymi ruskimi agentkami. Otóż ma i to zasadniczy. Bo po pierwsze, primo prawica.net nie figuruje na liście oko.press ani na liście fajnych stron agenta królewskiej mości J23 ani na liście fajnych dziewczyn proboszcza z góralskiej wsi.

Po drugie, secundo – strony prawica.net nie ma już fizycznie i zresztą od bardzo niedawna . Sprawdziłem to wczoraj po przeczytaniu góralskiej opowieści agenta J23.

 

Oto możliwe powody nieistnienia ruskiej trolowni prawica.net(cytaty z sieci):

- Zle sie dzieje na Prawicy.net, stronie Andrzeja Szczesniaka, ..."guru paliwowego".

Ostatnio rozpoczela sie tam dyskusja na temat odlaczania ludzi "niewygodnych" dla tego "guru" pochodzacego moim zdaniem z epoki komunistycznych dinozaurow.

Do takich "niewygodnych" zostalem zaliczony ostatnio gdy zaczalem krytykowac bezczelne praktyki administracyjne na tej stronie polegajace na odlaczaniu dyskutantow broniacych braci Kaczynskich w ich inicjatywie oczyszczenia Polski z wrogich moskiewskich elementow. Kilkakrotnie zostalem odlaczony od tej strony i dzis na przyklad moje komentarze na temat takich praktyk zostaly natychmiast rowniez usuniete (bez ostrzezenia).

Wielokrotnie krytykowalem tam postawe pana Andrzeja Szczesniaka za jego pro-moskiewska analize sytuacji energetycznej Polski. Pisalem o koniecznosci dywersyfikacji dostaw energii i potrzebie budowy infrastruktury przy Baltyku celem odbioru cieklego gazu (LNG) z Zachodu. To oczywiscie nie bylo tam mile widziane.Pragne ponownie zwrocic uwage czytelnikom S24 na te Prawice.net (powinno byc "NJET") zeby nie nabierali sie na te nazwe. Sam takze nabralem sie piszac tam ponad rok czasu.

Boguslaw Bob Tejszerski, Sydney (3)

 

Alann

14 czerwca 2018 o 15:26

Tomas Forged .Gdy PIS wygrał pisałem dokładnie że tak to może wyglądać i ku temu idzie . Dariusz Kosiur przyznał mi wtedy całkowicie rację . Przecież tu nie trzeba być żadnym Nostradamem żeby pewne fakty przewidzieć choćby analizując profil psychologiczny syjonistów .

 

grzanek

14 czerwca 2018 o 18:34

Ale jaja. Faktycznie. Z tym że ja bym tak pochopnie Sanhedrynu nie oskarżał. Z tego co pamiętam, to administrator tego serwisu to niezła menda a przy tym pazerny typ. Nieraz usiłował wyłudzić ‚donacje’. Możliwe, że w końcu strzelił focha.

 

Zerknąłem na tego bloga

15 czerwca 2018 o 09:45

Panowie: właściciel prawica.net prowadzi także bloga pod adresem http://szczesniak.pl/ – blog jest czynny, żadnego protestu w/s domniemanego zamknięcia prawica.net przez suponowane „czynniki zewnętrzne” tam nie ma, wniosek oczywisty: prawica.net została zamknięta przez właściciela. Widocznie znudziła mu się. (4)


 

Wnioski jakie nasuwają się po lekturze tak opinii osób trzecich jak i mojego doświadczenia są mało optymistyczne dla portalu blogerskiego „neon24.pl”. Otóż jeśli nadal będzie on promował treści opiewające chwałę i cześć Władimira Władimirowicza Putina oraz wielkość i imperialność wspaniałej i jedynie ukochanej Rosji czy Sowieckiego Sojuza to inicjatywę australijskiego polonusa szlag trafi. Szkoda bo kupę kasy na portal wydał, który dodatkowo kosztował go sporo nerwów i rozpraw sądowych z Tomaszem Parolem.

 

Wracając jednak do opowieści agenta królewskiej mości J23 koniecznie trzeba wytłumaczyć dlaczego stary komunistyczny milicjant Borewicz czyli agent J23 stał się agentem królewskiej mości. Nie mógł on zostać agentem jej królewskiej mości bo ten tytuł przysługuje Jamesowi Bondowi czyli agentowi 007. Ale że wybył na wyspy i sprawuje tam funkcję headhuntera dlatego też królewska mość jest nieokreślona. Cały akapit proszę podkreślić za Kobuszewskim – wężykiem.(5)

Pozwalam sobie na wolne żarty z kolegi blogera ponieważ i on pozwolił sobie na góralska opowieść bez bacy i maryśki. A cus to za wytrymuśne podśmiechujki z proboszcza pod wezwaniem ruskich agentek – śwarnych dziewuch. Dyć te baby co ich Jędrusiowi podał ksiądz syćkie co do jednej mają kartoteki na SB a głupi Jędrek pewnikiem wpadnie jak śliwka w kompot jako TW. Nie jednemu się to przytrafiło nawet Bolkowi.

 

1 https://www.youtube.com/watch?v=O-HaM-KAJLE

2 http://macgregor.neon24.pl/post/145520,ruscy-agenci-i-adresy-fajnych-dziewczyn

3 https://www.salon24.pl/u/bobtej/40031,zle-sie-dzieje-na-prawicy-net-stronie-andrzeja-szczesniaka-rze

4 https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/06/14/faszystowskie-dzialania-prokuratury-w-obronie-syjonizmu/

5 https://www.youtube.com/watch?v=z4dMWaI6MBY

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Fajny tekst, świetnie się czyta a podane w nim fakty są tu już od dawna znane.Niemniej jednak obawiam się że dni a może nawet godziny dzielą Cię od bycia blogerem na neonie.
Tego nie daruje ci klan dwóch znanych homosiow ruszkiewicz/repsol.Niedawny przypadek z blogerem RAM to właśnie ich sprawa.Bo dotyczl Ruszkiewicza
Nie przypadkowo pierwszy komentarz pod twoim wpisem to odpowiedź tej sowieckiej onucy, twarzy tego portalu.
Sowieckiego portalu o czym piszesz w sposób pośredni ale czytelny.
Ta gnida zadała Ci pytanie  kopiuje : "No to teraz marsz mądralo na SG i podaj WSZYSTKIE linki do notek spełniających kryteria, o których napisałeś."
Ja bym tej wszy napisał a właściwie wkleił jedno tu masz odpowiedź - To jest ta wizytówka sowieckiego ścierwomedium :

      
To ten niechciany /chciany bachor w spadku po przemarszu sowieckiej dziczy przez Polskę w te i nazad.

Wiem że Ruszkiewicz przez 24/h tkwi tu z garbatym nochalem przy kompie i łyka to wszystko na bieżąco.A kserokopiarka uLotna zdaję tam relacje w tempie ekspresowym mając odbezpieczony granat w dupie
Radziłbym być ostrożny w tego typu wpisach , bo faktycznie zostaną tam już tylko żydosowieckie trolle.

 

Pozwoliłem sobie ten wpis i koment ruszkiewicza zamieścić na kilku portalach w tym też na twitterze i facebooku.
Słowem poszło w świat !!!

 

Mój kamyczek do tego "ogródka"
OKO pres to jeden z najbardziej Antypolskich portali,tuba propagandowa PO z Anna Mierzyńska na czele.
Dlatego też zamieszczenie na liście "sowieckich portali" niektórych prawdziwie propolskich i narodowych jest tu zwykłą propagandą i chamstwem.
To że taki np.Neon24 czy alexjones.pl tam są wymienione nie podlega dyskusji z wieloma innymi to nie tylko bym polemizował ale nigdy bym ich na takiej liście nie zamieścił

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/rosyjska-propagande-szerza-polskie-portale

i jeszcze to :

http://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/fabryka-siania-fermentu

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1572196

Czytając ten komentarz uśmiałem się jak fretka.

Jak sięgam pamięcią mojej obecności na nowyekran.pl pan Ruszkiewicz przez pierwsze 2 lata miał bardzo ciężko. Przez co najmniej rok szorował piwnice a to tylko dlatego że wdał się w spór z poczytnym blogerem Coryllusem. Ja, błędny rycerz drzemiący pod giewontem dzielnie stanąłem po stronie dzisiejszego admina neon24. Oberwało mi się przy innej okazji srodze od Coryllusa, nawet się umawiałem na solówe koło dworca PKP w Nowym Targu z jednym z jego akolitów. Widać czas leczy rany bo jak przystało na porządnego Izraelitę za Niemców mści się na Palestyńczykach i Polakach. Tak i pan Jarek mści się na mnie za nie prawo-ruso-myślność. Co poradzę, dla mnie kacapia to druga strona medalu syjonizmu. Ustawka Moskwy z Waszyngtonem goni ustawkę. Ludzie szukają alternatywy więc ją dostają i wpadają z deszczu pod rynnę.

Co do ordynarnego żądania: "marsz na SG"

Co mi szkodzi - a proszę bardzo:

http://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/145534,banki-chrl-przylaczyly-sie-do-sankcji-przeciwko-rosji

Nawet lubię pana Kosiura za tą jego romantyczną walkę z syjonizmem.

Pod spodem jadą chłopcy i dziewczęta ostro:

//wps-neon24-pl.neon24.pl/post/145534,banki-chrl-przylaczyly-sie-do-sankcji-przeciwko-rosji#comment_1487045

fragment: "Zastanawia mnie tylko dlaczego cieszy się szczególną ochroną właściciela portalu?..."

Oj w komentarzu groźba kasacji bloga "bez metki", czyżby zawiedziony był prorokiem? Bogu dzięki jest jeszcze właściciel, a to człowiek stateczny.

//wps-neon24-pl.neon24.pl/post/145534,banki-chrl-przylaczyly-sie-do-sankcji-przeciwko-rosji#comment_1487046

"Srają w portki . :))) Wostok 2018 . https://repsol.neon24.pl/post/145523,manewry-wostok-2018 Salute. "

Arjanek odpowiedział skromnie a rzeczowo:

//wps-neon24-pl.neon24.pl/post/145534,banki-chrl-przylaczyly-sie-do-sankcji-przeciwko-rosji#comment_1487049

"W sumie to jesteście śmieszni:). Neurotyczne reakcje na każde "skrobnięcie" KGB_sty Putina."

odpowiedź:

//wps-neon24-pl.neon24.pl/post/145534,banki-chrl-przylaczyly-sie-do-sankcji-przeciwko-rosji#comment_1487084

A ja się wcale nie dziwię takim Talbotom czy innym za przeproszeniem bezmetki.
Realia tak się mają że będąc na ich miejscu można się czuć nieswojo a nawet bezsilne.
Dwa dni temu zakończyło się tegoroczne Wschodnie Forum Ekonomiczne we Władywostoku. https://www.osw.waw.pl/pl/publikacje/analizy/2018-09-14/wschodnie-forum-ekonomiczne-we-wladywostoku-w-cieniu-wspolpracy
Podczas obrad doszło do wielu zapierających dech w piersiach deklaracji ale to betka. https://www.youtube.com/watch?v=Bzdk8lWc664
Uwagę wszystkich skupiła nadzwyczajna "bliskość" relacji Rosyjsko-Chińskich. https://www.youtube.com/watch?v=_GgCDMrVCUw

..

//wps-neon24-pl.neon24.pl/post/145534,banki-chrl-przylaczyly-sie-do-sankcji-przeciwko-rosji#comment_1487102

fragment: Евреи - Геноцид Русов
http://genocid.net/межу-сша-и-шос-идёт-война-на-выживание/
http://genocid.net/россия-руками-запада-производит-расчистку-оставшихся-от-ельцина-авгиевых-конюшен/

Świetna foto-reakcja blogera bezmetki: //wps-neon24-pl.neon24.pl/post/145534,banki-chrl-przylaczyly-sie-do-sankcji-przeciwko-rosji#comment_1487128

fretka zamyka temat rewelacyjnie:

Gdzieś tam w Rosji

https://www.youtube.com/watch?v=S4kSTy82FDs

Polecam ten filmik satyryczny.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

norwid

#1572217

Odpowiem tak

Właśnie przeczytałem komentarze pod twoim wpisem na N24.

Odpowiem krótko

Sowieckie skurwysyny dwa

Kogo mam na myśli

zagadka?

 

a i trup (ban) ściele się gęsto
bez komentarza

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1572243

 odetchnąłem z ulgą
homosowietikus zapewnia !!!

http://spiritolibero.neon24.pl/post/145557,wojna-hybrydowa-polskich-wladz-z-polska#comment_1487631

bo to dobry bolszewik jest

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1572312