Jakiego Cud nad Wisłą.

Obrazek użytkownika norwid
Kraj

Wielki problem przed sztabem wyborczym Patryka Jakiego kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy. Jak uczynić kolejny Cud nad Wisłą tym razem wyborczy. W sumie nie będę pisał o procentach bo tu sprawy są proste. Trzaskowski lekko na plusie sondażowym 42,9%. Ale syn przewodniczącego Warszawskiej Gminy Żydowskiej pan Jan Śpiewak nie kryje swoich antypatii wobec programu Patryka Jakiego. Lewicowi kandydaci również nie kryją że będą popierać układ warszawski którego emanacją jest kandydat Platformy Obywatelskiej – Rafał Trzaskowski. Czyli tu już ewidentnie pan Rafał może spać spokojnie. Ale siły postępu nie chcą liczyć wyłącznie na swoich prawdopodobnych sojuszników. Wolą one liczyć policzalne jednostki które Exodusem na Warszawę zasilą pulę wyborców dzięki decyzji pani Prezydent Gronkiewicz Walc. Jak podaje Polskie Radio złożono ponad 26 000 wniosków o dopisanie do listy wyborców miasta stołecznego Warszawa. (1) Ratusz pozytywnie rozpatrzył ponad 18 000 – jest to rekord wszech czasów. Jestem przekonany że ta liczba to znikomy procent osób które z Warszawą mają niewiele wspólnego ale będą o jej losach decydować. Stolica Polski stała się bowiem zakładnikiem mechanizmu centralizacji władzy jaki jest uskuteczniany od dziesięcioleci.

 

Polska ma tą niestety przypadłość że ludzka zawiść i pazerność urzędasów nie zna granic. Właśnie dlatego duże firmy często powiązane kapitałowo z naszym zachodnim sąsiadem aby uniknąć kontroli skarbowych paraliżujących działalność gospodarczą otwierają swoje odziały w Warszawie. Opłacają lokal, zatrudniają pracownika i meldują prezesów na adres warszawskiej „siedziby głównej”. To nic że 99% majątku firmy znajduje się na przykład w Katowicach, że całe obroty firmy są realizowane z podmiotami śląskimi bo przecież księgowość znajduje się pod warszawskim adresem. W taki oto sposób państwo Polskie zabezpiecza sobie interes narodowy ale jednocześnie wystawia się na zagrożenie germanizacji stolicy. Warszawa zyskuje olbrzymie nienależne jej dochody tytułem podatków wypracowywanych w innych rejonach Polski. Rodzi się warszawska patologia nuworyszy, rugowanie konserwatywnych autochtonów i promowanie politpoprawnego postępu. Wraz z pieniędzmi do Warszawy przychodzą wysokie koszta życia które dodatkowo wyprowadzają mniej zamożnych mieszkańców poza granice ekonomicznego zdzierstwa.

 

Na wyborczą ustawkę PO (pruskiej ofensywy) jest prosta recepta. Jedna banalna ustawa o przedsiębiorczości która zmuszałaby do rozliczania podatków w Urzędzie Skarbowym gdzie dokonuje się ponad 50% obrotu. Premier Morawiecki powinien sobie z tym poradzić ale przypuszczam że nie zdiagnozował tego problemu. Takim oto sposobem Stolica Polski staje się miastem niedostępnym dla polskich konserwatystów. Jej władze na długi czas będą promowały lewackie patologie, tęczę na Placu Zbawiciela, pochody sodomitów i edukacje gender. Wszystko to po raz kolejny – z chciwości i wielkiej kasy jaka na Warszawę spływa w sposób nieuprawniony.

 

Musiałby się wydarzyć Cud nad Wisłą tym razem wyborczy aby warszawskie siły postępu i lewactwa nie zagłosowały na swego pięknisia. Ja w to nie wierzę i jestem przekonany że lewica postara się o to aby wygrał Berlin bo inaczej biada im.

 

Patryka Jakiego lubię i bardzo szanuję przez wzgląd na parlamentarną komisję zdrowia na której zabrał on głos w obronie rodziców pokrzywdzonych przez „Niepożądany Odczyn Poszczepienny”. Tylko on miał odwagę z PIS stanąć w obronie rodziców walczących o prawa swoich dzieci. Zrobił to dlatego że sam ma kalekie dziecko, wysoce prawdopodobne że właśnie z powodu reakcji organizmu na toksyny znajdujące się w szczepionce. Trzymam za niego kciuki i życzę mu wygranej, jednocześnie będąc świadomym że mafia prusko-ruska wygrać mu nie da.

 

1 https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/2203728,Warszawa-ponad-26-tys-osob-zlozylo-wnioski-o-dopisanie-sie-do-rejestru-wyborcow

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:17)

Komentarze

Lub sobie za to, ale bądź świadom, że to tylko gra dla podliczania się elektoratowi, przecież już poszedł w drugą mańkę, podobnie z innymi kwestiami, nie da się zaprzeczyć, że to typowy populista jest, zagadka pozostaje, czemu to jego wystawiono do wyborów w Warszawie

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1573647

Kto nie wierzy, niech sam sprawdzi, już obiecał finansować i promować szczepienia itd.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1573664

Gratuluję pięknej sentencji w stopce i intrygującego gifa w ikonce. W kwestiach politycznych obawiam się jednak że nie docenia pan kalkulacji potencjału politycznego jakiej każdy polityk musi dokonywać aby utrzymać się na powierzchni. Jeśli przyrównać człowieka do komputera to polityk zalicza się do serwerów - czyli maszyn o dużej mocy obliczeniowej i niezawodności działania. Cena takiego komputera to kilka rzędów wielkości w stosunku do komputera osobistego/domowego.

Z tego porównania wynika pewna właściwość. Otóż warto się wsłuchiwać w wypowiedzi polityków bo oni po prostu wiedzą co w trawie piszczy. To czego nie potrafi wyliczyć mój osobisty komputer przelicza serwer i podaje wynik. Sumę kontrolną możemy sprawdzić na innym serwerze czyli skonfrontować polityków między sobą. Suma kontrolna oczywiście jest potrzebna do weryfikacji pliku i możliwa przez komputer osobisty, niemniej jednak trawersując do świata ożywionego każdy wyborca może wygłaszane tezy polityczne porównać z posiadaną wiedzą.

Dlaczego odwołuję się w pierwszym zdaniu do pańskiej stopki: „Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin 

Otóż jest to biblijna perspektywa binarnego świata. "niech wasze słowa będą tak-tak, nie-nie" czyli niech człowiek jak komputer zero uznaje za zero a jeden za jeden. Taka postawa jest w pełni zrozumiała i prowadzi do utrzymania równowagi psychicznej.

Jak powiedział napoleoński dowódca do swoich dragonów wjeżdżając do salonu pacyfikowanego włoskiego pałacyku: "no panowie tu zaczynają się schody". Tak właśnie dzieje się z politykami. Gdzie zero-jedynkowa chrześcijańska moralność jest akceptowalna przez przeciętnego obywatela  to u polityków "moralność politykuje razem z nimi". Dlatego szanowny pan kontr-ik występuje w kontrze do działań Patryka Jakiego na temat szczepień. Już pomijając oczywistą oczywistość że taka postawa to szkoła teorii krytycznej której celem jest atomizacja społeczeństwa, należy stwierdzić że brak jej chłodnej kalkulacji. 

Kalkulacja jest zaś następująca: wyborcy Warszawy w zdecydowanej większości popierają szczepienia. Ten polityczny oportunizm pięknie podsumował redaktor Janecki w 38 minucie na zupełnie innym przykładzie. Polecam się przysłuchać ciekawej dyskusji. https://www.youtube.com/watch?v=z4EEnsB6RNw

Zagadka

Zagadka pozostaje, czemu to jego wystawiono do wyborów w Warszawie?

Tym razem nie wdając się w szerokie rozważania odpowiem krótko. Ponieważ ma największe szanse pomimo że nie należał do PIS tylko do koalicji prawicowej. Odpadły 2 kandydatury Kaczyńskiego - pisowskie, bo sondaże nie dawały im żadnych szans. Jaki wypłyną na komisji reprywatyzacyjnej Warszawy. Wykazał się pracowitością, sumiennością, umiejętnością wyrażania myśli...

Na tym poprzestanę aby nie posądzono mnie o agitację wyborczą w strefie ciszy.

pozdrawiam niepoprawnie

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

norwid

#1573684

Jan Pietrzak: "Trzaskowski (...) to nic nie zrobi, bo pochodzi z partii oszustów, złodziei i zdrajców. Ta cała partia jest skażona, z gnijącej Platformy tylko robactwo wyłazi". Cała prawda o mafii PO.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1573650

ich elektorat jest utrzymywany w permanentnym amoku i to w zupełności wystarcza. A możliwości stałego podtrzymywania tego amoku zapewnia im całkowicie bierna postawa sejmowej większości. Ot, taka ciekawostka.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1573681

"Trzaskowski (...) to nic nie zrobi.." wcale nie dlatego ze pochodzi z partii oszustów i tak dalej. On nic nie zrobi bo takie ma wyznaczone zadanie przez Berlin i naszą kochaną razwiedkę która dobrze wie gdzie trzeba się nadstawić aby się dobrze żyło.

Świetnie to tłumaczy Jacek Bartosiak w poniższym materiale video. (o Berlinie od 14 minuty)

https://www.youtube.com/watch?v=avWbkW-LKn4

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

norwid

#1573688

Czyli teorie Lenina wiecznie żywe......

Szanowny Norwidzie, ten imć Trzaskowski doskonale się wpisuje w stare bolszewickie credo -

im głupszy tym lepszy.

Więc Mądrzejszy musiał przegrać. I przegrał. Co dowodzi przemożnych wpływów w Naszej Stolicy Warszawie bolszewii pozaprzeszłej i obecnej, a także ich mutantów z prawa i z lewa, a także samo z Syjonu. Wszak parę dni temu juda na wyjeździe beknął o Polinie,  że Polska to nie POLSKA!  A Polin właśnie. No, a teraz mądry inaczej, czyli the best!  "wybrany". Zgodnie z wiecznie żywą teorią ruskiego, a właściwie to też syjońskiego guru - niejakiego Ilicza Wisarionowicza Lenina. Nazwisk te wodze przybierają skolko ugodno. W zależności od bieżączki - od celów im przyświecających. Ciekaw jestem prawdziwego życiorysu tego "zwycięzcy" wg. tej bolszewickiej wiecznie żywej zasady. Zresztą wedle niej także funkcjonują te wszystkie denne "gieroje" i "gierojki", z sześciokrólowego szamba z przyległościami. 100% "wyborców" wybrało mądrzejszego !  Inaczej.....................................,ŻEBY BYŁO TAK JAK BYŁO!

godny następca bufetowej. Grunt to familia, czyli mafia, czyli gramy dalej panowie i panie.

POtuski syf odbija się czkawką Naszej Polsce. Czy nie ma bata na te ścierwa ?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1573900

 cała Prawica ruszy kawalkadą na Wybory i zagłosuje na PIS i listę nr 10!

Tylko oni mogą sprawić że nasz kraj będzie silny i niezależny!

Nie siedżmy w domu inaczej PO będzie na nam brużdzić i bedzie tak jak było przedtem a nikt tego nie chce!

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1573668

"...a nikt tego nie chce!"

Cała mniejszość niemiecka tego jednak chce - żeby było tak jak było, właśnie po to inwestują w polskojęzyczne media, dotują polityków pruskiej ofensywy.

Ale zgadzam się ze stwierdzeniem że siedzenie w domu w tym krytycznym dniu przysporzy Polsce jedynie zgryzoty i problemów.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

norwid

#1573686

A najciekawsze, że na kogo by biedny wyborca nie głosował to i tak dostaje sodomitów w pakiecie. To dopiero cud...

Natomiast co do przepisów skarbowych to nie jedyna kwestia, o której "zapomniano" czy też "nie zdiagnozowano".

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1573680

"sodomitów w pakiecie" - takie casy panie, takie casy. Pocieszać się można że w Lublinie rządzi zupełnie inna praktyka polityczna i to w wykonaniu prezydenta z PO i podobno apolitycznych, niezawisłych sądów.

Janecki w 38 minucie https://www.youtube.com/watch?v=z4EEnsB6RNw (link is external)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

norwid

#1573685