Bartosiak zrezygnował z prezesury CPK

Obrazek użytkownika norwid
Kraj

Jest to najważniejsze wydarzenie tego tygodnia. Centralny Port Komunikacyjny który miał być kołem zamachowym polskiej gospodarki ma sobie od dzisiaj radzić bez dr. Jacka Bartosiaka. Oficjalny powód – sprawy osobiste.

W mojej ocenie przyczyna ma szerszy kontekst. Konflikt żydowsko-polski o mienie bez-spadkowe kładzie się cieniem na klimat inwestycyjny w Europie Środkowej. To z kolei wyklucza zaangażowanie kapitału amerykańskiego i żydowskiego w Polsce. Co za tym idzie jeśli już CPK będą budować głównie Chińczycy i Niemcy.

Pogorszą się polskie ratingi i możemy się spodziewać znacznego spowolnienia gospodarczego czego konsekwencją będzie kolejna fala emigracji na zachód.

Brawo Duda! Potrzebna jeszcze jedna konferencja najlepiej o złożeniu urzędu.

 

W tym samym czasie Izraelici idą w zaparte. Zamiast przeprosić za kłamstwo oświęcimskie Naród Polski ładują fake-newsy o dewastacji żydowskich grobów w Polsce. Koalicja PIS w odpowiedzi na nie przepraszanie postanowiła odłożyć w czasie uchwałę nt. Holokaustu bo.. .. .. no.. diaspora pozytywnie wypowiadała się ostatnio o Narodzie Polskim. Niezły numer. Tak to Polska daleko nie zajedzie, oni nam plują w twarz a PIS mówi że deszcz pada.

 

Przydatne linki:

1 https://wpolityce.pl/polityka/434788-uchwala-nt-odpowiedzialnosci-za-holokaust-odlozona-w-czasie Uchwała PiS odłożona w czasie. Mazurek: Niedopuszczalne wypowiedzi nt. Holokaustu zostały wielokrotnie pozytywnie dla nas skomentowane

 

2 https://wpolityce.pl/polityka/434727-oburzajacy-fake-news-izraelskich-mediow Oburzający fake news izraelskich mediów! Piszą o zniszczonym cmentarzu żydowskim w Polsce. Daniels: Czy to kreowanie antysemityzmu?

 

3 https://biznes.interia.pl/budownictwo/news/prezes-spolki-celowej-do-realizacji-cpk-jacek-bartosiak,2603590,4212 Prezes spółki celowej do realizacji CPK Jacek Bartosiak zrezygnował z funkcji
 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Nam się wydaje, że polityka w Izraelu powinna być w jakimś stopniu wynikiem wspólnej przeszłości, tysiącletniej obecności Żydów w Polsce. A w rzeczywistości ton polityce izraelskiej nadaje diaspora z Sowietów, która w większości Żydów z Polski i samej Polski nie trawi.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1581316

nie powtarzaj paplaniny Dudusia, tysiąc lat temu to oni zapuszczali się na tereny Polski aby uprowadzać niewolników.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1581345

Radzieccy żydzi nienawidzą Polski tak jak nienawidzili litwacy za carycy. Idealna grupa rusyfikacyjna dawniej niezgorsza dziś gloryfikatorka marksizmu kulturowego.

To że Ivo Pogonowski pisał o slave/słowianach sprzedawanych na półwyspie Iberyjskim to inna strona tego samego medalu. Zasymilowani żydzi zachowywali się radykalnie lepiej od tych radzieckich.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

norwid

#1581354